Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Obecná diskuse ke hře

Goto down 
+12
Dominno
Eleonory
Akira
vatiell
pepazdepa
bomb
aldaris
bun
travis
Sparito
g.schreiber
Sol!d_Sn@k3
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorZpráva
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Icon_minitimeMon 23 May 2011 - 17:34

ja si ho kúpim lebo to chcem si ho pridat do zbierky te ras mam
Silent Hill 1 ps1 potom mam
Silent Hill2 a teras som si obiednal silent hill 2 director's cut na ps2 silent hill origins tieš na ps2 brat my da silent hill homecoming originalku na xboxa360 a tak. Ale jak si zberatel tak ano jak to chceš len tak asi nie
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Icon_minitimeMon 23 May 2011 - 17:55

Sběratel?Ani ne...Totálně totiž Silent Hill žeru takže to musím mít,ale taky chci aby me ta hra bavila
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Icon_minitimeTue 24 May 2011 - 10:40

Tak si to zkus stáhnout a přes emulátor zahrát, když tě to bude bavit, tak si to kup. Já to u her taky tak dělám, než si něco koupit třeba za 1200 a pak zjistit že jde o volovinu, napřed to stáhnu, dohraju a když se mi to líbí, koupím. Když ne, smažu.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Icon_minitimeTue 24 May 2011 - 19:05

Já právě nemám net.vždy jsem u znamých,mám jen ps2.Ale dle vašich zkušeností soudím že je to dobrá hra.Popřemýšlím... Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Wall
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Icon_minitimeWed 25 May 2011 - 10:19

Nevím, já to nehrál, ani mě to neláká.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Icon_minitimeWed 25 May 2011 - 23:07

Určitě kupuj. Jen ber na vědomí, že je to oproti ostatním SH uplně někde jinde a je to dost jiné. Přesto stále skvělé.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Icon_minitimeThu 26 May 2011 - 8:28

Dobře dám na tebe,stejne sem byl rozhodnuty to koupit,jen sem potreboval k tomu nakopnout.Dík Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Grin3
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Icon_minitimeThu 28 Jul 2011 - 18:53

Tak to mám doma a zadarmo Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Grin3 A je to boží adventura!!! Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Yay
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obecná diskuse ke hře
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Shattered Memories-
Přejdi na: