Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Obecná diskuse ke hře

Goto down 
+12
Dominno
Eleonory
Akira
vatiell
pepazdepa
bomb
aldaris
bun
travis
Sparito
g.schreiber
Sol!d_Sn@k3
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeSat 27 Feb 2010 - 14:09

Tak v Americe věděli (mysleli si) že na Wii to budou lidi kupovat víc a pustili to dřív. Přecejenom tohle je fakt revolučni co se týče SH. Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Wink2
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeTue 2 Mar 2010 - 19:43

Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeTue 2 Mar 2010 - 19:56

Super,do teď jsem si myslel že anglicky umím...Díííky... Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Bigcry
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeWed 3 Mar 2010 - 8:30

Jak to tu tak pročítám, tak docela bych měl chuť si to zahrát. Kdybych si vsugeroval, že to není SH, ale jiná hra, tak by se mi to nejspíš líbilo.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Shattered Memories   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeSat 6 Mar 2010 - 18:25

Práve som to dohral prvý raz. Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Wink2 Uvidím, čo všetko sa mi zmení pri ďalšom spustení.

Ocenil by som, ak niekedy bude napr. Silent Hill 6 alebo s nejakým iným názvom, keby skombinovali niektoré prvky so Shattered Memories a ostatných dielov + príbeh, ako sa na Silent Hill patrí. Určite by to nemuselo byť také hrozné alebo "upadajúce", ako tu niektorí spomínajú.
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeSat 6 Mar 2010 - 18:50

Johny takže spokojenost?
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Shattered Memories   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeSat 6 Mar 2010 - 22:41

U mňa určite Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Wink2 .
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeSun 7 Mar 2010 - 14:54

Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeMon 8 Mar 2010 - 15:47

chjo.. recenzi jsem si přečetl.. a když tak nad tím přemýšlím, pořád nemám dobrej pocit.. pořád tu je v paměti úžasnej SH1 a nejde ho jentak přejít jen kvůli SM.. už to vidím, až si zahraju SM:

"..co to? takhle? to ne.. Dahlia? Haha, chjo.. hmm" ohledně příběhu a postav (může mít SM dobrej příběh, ale když moc dobře znám původní příběh, dopadne to asi přesně takhle)

ps: v recenzi také nadává na jeden druh nepřátel.. to je fakt dost trapný
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeMon 8 Mar 2010 - 19:06

Je pravda, že já si remake představoval úplně jinak. Hodně udělalo i to, že je to jen pro Wii a myslím že PSP, takže tam ty souboje moc vymyslet nejdou. Představoval bych si to tak, že by byl totožný příběh jako v SH1 (což v podstatě je), stejné, jen trochu poupravené lokace, stejná monstra a HLAVNĚ otherworld, jak ho všichni známe. Ten led mě nemile překvapil. Dále se mi nelíbí mobil,GPS a dalši hovadiny, které podle mě do te atmosfery nepatří. Co se mi líbí, tak to vzpomínky u psychologa, dotazníky a hodně velké rozvětvení hry, které překvapí hráče, i když to hraje po několikáté. Je fakt škoda, že SM má v podstatě jen kostru SH a zbytek je úplně zkomolený. Dalo se to určitě udělat lépe. Je to můj názor, když se to někomu líbí, tak mu to neberu. Určitě je to dobrá hra plná nových prvků, ale já raději než tomuhle dám přednost strarému, dobrému, ohranému, dohranému SH1. Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeMon 8 Mar 2010 - 20:30

Objednal sem SH:SM na psp takže možna yitra napišu jak se mě to...
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeTue 9 Mar 2010 - 1:59

proč myslíš, že hodně udělalo, že je to pro Wii.. myslíš, že na Wiičku nemáš hry, kde klasicky bojuješ? Bez problému.. navíc když už přišli s utíkáním před jedním druhem příšer, mohlo jich být více i s bossama, v pohodě by to šlo vymyslet.. jen se jim nechtělo.. podívejte se kupříkladu na Clock Tower 3, nebo na Haunting Ground.. tam se též nebojuje, jen utíká ale bossové jsou v obouch hrách, i různí nepřátelé, SM z toho nenabízí nic.. jen dokola pořád to samé co se nepřátel týká

PS: mobil co má Harry u sebe už dávno neřeším.. to že do toho vůbec nesedí je jedno, protože ono to nesedí celé, co se původního Silent Hillu týká, takže tohle nemá cenu řešit
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeTue 9 Mar 2010 - 14:50

Jo,maš pravdu. Každopádně to posrali.
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeTue 9 Mar 2010 - 15:31

Je v SH:SM i škola?
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeTue 9 Mar 2010 - 15:55

Škola,nemocnice,nějaké nádraží,"klasické" město a všechno ostatní...
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeTue 9 Mar 2010 - 19:42

Mam za sebou zatim asi tak pul hodky a zatim sem nadšenej...,doufam že budu vedět co dělat...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeWed 10 Mar 2010 - 12:56

travis napsal:
Mam za sebou zatim asi tak pul hodky a zatim sem nadšenej...,doufam že budu vedět co dělat...

A od té doby nenapsal Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 G Typl bych že to byla prohraná noc... Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Beatnik2
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeWed 10 Mar 2010 - 13:37

a při délce SM i možná dohraná noc
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeWed 10 Mar 2010 - 13:47

Bohužel pravda... Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Sad2
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeWed 10 Mar 2010 - 15:23

Tak mam za sebou asi 2 hodiny:), a prohrana noc ne tak uplně sekl sem se ve škole jak mam poskladat tym 2 kachničky a 2 panačky kluka a holka a nemohl jsem an to dojit už je to tak 30 min a nic ridil sem se pdole obrazu a nepomohl...,nechci radu ale 1 otazka ma se to dělat podle toho obrazu ne?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeWed 10 Mar 2010 - 15:27

Však ty na to přijdeš Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeWed 10 Mar 2010 - 15:30

Solid mysliš?Very Happy za jak dlouho si na to našel odpoved ty? a našel si to nahodou nebos it o veděl?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeWed 10 Mar 2010 - 16:29

Řeknu vám, že sem to kutil tak 45 minut...A když už jsem na to přišel a nějak jsem se vracel a procházel jsem kolem tak jsem se zarazil protože jsem našel ten obraz a pochopil jsem tu nápovědu... Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 H11
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeWed 10 Mar 2010 - 16:40

No asi po čtvrt hodině, ale přišel jsem na to.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitimeWed 10 Mar 2010 - 18:54

Sol!d_Sn@k3 napsal:
No asi po čtvrt hodině, ale přišel jsem na to.
Spoiler:

Přišel bys na to kdyby tam bylo +420 ??? Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Grin3 Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Grin3
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obecná diskuse ke hře
Návrat nahoru 
Strana 8 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Shattered Memories-
Přejdi na: