Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Obecná diskuse ke hře

Goto down 
+12
Dominno
Eleonory
Akira
vatiell
pepazdepa
bomb
aldaris
bun
travis
Sparito
g.schreiber
Sol!d_Sn@k3
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeTue 2 Feb 2010 - 17:46

neřikejte tu spoilery prosim moc ted vim asi 1 konec takže davajte tam spoilery marja..., solid: na playcentru to už maji...,za kolik to budeš kupovat?
Návrat nahoru Goto down
Eleonory
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 26. 01. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeTue 2 Feb 2010 - 18:19

jj sry jen mě zajíma kolik to ma koncu ale to si na to musím přijít sam :d
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeTue 2 Feb 2010 - 18:27

ok...,ale asi hodněVery Happy a jak si to hral pokažde dlouho? 5 hodin pokažde?
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeTue 2 Feb 2010 - 19:01

no, asi tak.. člověk který vydrží, což zrovna u téhle hry teda vydržím (není to nic na co se těším), tak za 600 seženeš, akorát ne hned samozřejmě.. takovej rok po vydání klíďo.

ale to by tady z vás asi jen těžko někdo vydržel, chápu.. já to mám podobně, ale Shattered Memories mě neoslovilo.. až si to zahraju, možná překvapí, ale se Silent Hillem a už vůbec prvním dílem to nebude mít nic společného, takže se do toho nehrnu.. Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Beatnik2

jsou lepší hry, které budou mít přednost Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Wink2

jediné co z Shattered Memories chci nejvíc, je hudba.. pakliže někdo víte, kde soundtrack vzít, hoďte mi prosím link (ne torrenty pls)
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeTue 2 Feb 2010 - 19:20

Podcenuješ to, ale chápu tě, taky jsem nedoufal.

Každopádně konců je
Spoiler:

A na soundtrack zkus čeknout YouTube.

travis: No koupím to asi kolem toho litra. Ale pokud seženu levnějc, samozřejmě budu radši.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Eleonory
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 26. 01. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeTue 2 Feb 2010 - 20:56

tak to dik aspon vím že to ma cenu hrat ..... jn podcenovat to jsem rad že jsem to sehnal aspon v us verzi a kupovat to nebudu ja jsem spíše ten co to bere z torrentu
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeTue 2 Feb 2010 - 21:08

solid j aha j ale ted je tolik her fakt nevim je to zebevražedne obdoby toto:D:D a mam ve škole tkaove kryply tak ti mi s tim moc nepomužou:D a kdy kupuješ? kdyby si chtěl jak sem psla na playcentrum to maji...
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeTue 2 Feb 2010 - 22:32

...tak jsem se díval i na mapu, co se SM týče a přečetl různé věci a jsem znechucen.. chjo, pakliže Climax plánuje pokračovat v sérii SH, tak u mě asi SH skončí.. s pěknými vzpomínkami na SH, jaký ve skutečnosti opravdu je.

Nevím, jak jste Vy Silent Hill brali, ale tak jako tak, i přesto, že mi říkáte, jak SM podcěňuji, není to Silent Hill.

A jestli Vám stačí jen pařbička s hororovým nádechem, dobře dejme tomu zpracovaná se značkou Silent Hill, i přesto, že je ostuda tuhle značku pro tuhle hru vůbec přiřadit, poslužte si.
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeWed 3 Feb 2010 - 16:10

Akira: Okay, neberu ti to. Ale má to nádech Silent Hillu, přestože už to není krev a rez. Tys to už předem odsoudil a prostě věříš jen tomu, že to bude sračka, takže se vsadím, že se ti to nebude líbit ani až to budeš hrát. Škoda, je to dobrá hra...

travis: No ted jsem si sakra uvědomil, že máme maturiták, takže si to budu muset koupit až v březnu Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Sick2 . Tak snad to aspon do tý doby slevěj Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Sneaky
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeWed 3 Feb 2010 - 18:47

Maturak a co? na to musiš dat jako prachy nebo co? j pořad sem ještě nerozhodlej...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeWed 3 Feb 2010 - 18:52

No že to bude chlastačka jak sviň, takže mi z kapesného zase zbyde hovno. No a brigádu před maturitou vážně nehledám. Každopádně jsme offtopic!
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeThu 4 Feb 2010 - 9:21

nejde jen o to, že už to není krvavý a rezavý, ale hlavně o příběh a charaktery ve hře.. to, že se postavy začaly v Silent Hillu pomalu ztrácet (myšleno jako nemastné, neslané, viz. Homecoming - i když Homecoming je na tom vlastně dobře, nemám moc výhrad, rozhodně líp než The Room) mě mrzí, ale už se s tím tak trochu počítá..

jinak soundtrack mám naposlouchanej, a co si budeme nalhávat, nic moc.. 4 písničky nazpívané M. E. McGlynn jsou samosebou dobré, ale je to trochu málo, potom tak dvě, tři skladby ještě ujdou jako instrumentálky, ale to ostatní, se nedá poslouchat..

díky teda aspoň za těch pár skladeb, co se poslouchat dají, ale čekal jsem od toho víc...
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: silent hill shattered memories   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeFri 5 Feb 2010 - 12:17

čav te každí ma snieče ho pravdu není to čo bívalo ten to novy silent hill shattered memories je bieda nech to viznie ako to viznie kopu dobrich veci zmizlo ale kopu aj pribudlo nie že vi som bol načeni ale dá sato hrat aj ked som to prešiel za jedini den 2x môj názor aj minusi aj plusi .------keby sato niako viužili tie nove prvky s klasikov niečo vi stoho zniklo možno alebo niaku poriadnu peticiu spí sat ale radnu šupu nech vidia ako su fanušikovia nahnevani ale čo som počul od niektorich ludi nazori že to je o tom istom ale jasi mislim že nie vždi sa ten pribeh meni a veci a mesto zbrane aťd ja som fanušik teto hry aj ked to viznelo šeliako stoho žlanku aj sulasim aj nie Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Yay Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Sad2
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: silent hill shattered memories   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeSun 7 Feb 2010 - 14:52

moje zistenia sa potvrdeli Silent Hill Shattered Memories ma viac koncov ked som tam vošiel tak sa obiali a hlavna postava sa nerospadla a nabehla ukaška tam prišiel pred dom v noci cera ho nakrucala a on priešiel domov opili - ožrati na mol ------- taky samu mení oblečenie Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Yay to je moj konec
Spoiler:


Naposledy upravil bun dne Sun 7 Feb 2010 - 18:27, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeSun 7 Feb 2010 - 18:01

Hmmm, tak příště si to dej do spoiler tagu!
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeThu 18 Feb 2010 - 15:43

Tak se mi to dneska dostahovalo na PS2,trochu jsem je oprášil a začal jsem hrát...Vážně jsou to vzpomínky a navíc ten začátek...Sedíte u psychouše a sami mu musíte vyplnit dotazník podle kterého se hra pohne dál,takže otázka jako "Požívání alkoholu vás uklidňuje"? No a podle těch prvních 10 minut co jsem hrál zatím na test musím říct,že hratelně úžasné...Vážně,trochu puzzlů jako odemykaní petlic na dveřích a kde musíte nejdříve vyndat zarážku,pak to a ono...No a co třeba nahrávací časy???Ani náhodou,jen u některých dveří se hra lehce sekne,ale to jak to je citlivě dělané...Dveře můžete jen lehce pootevřít a nakouknout a nebo rovnou do nich vletět,vše za pomocí citlivosti analogové páčky...A co teprv mobil,když se vám rozšumí a tušíte že někde kolem něco je,rychle kliknete na foťák a vidíte na houpačce před sebou Cheryl...Vidíte jí jen přes foťák,normálním pohledem ne...A pak když jí vyfotíte tak BUUM,bílo,záblesk a vy máte nasráno...Příjde nějaká zpráva a v ní jen slyšíte Cheryl nebo svou manželku...Spíš je ale děsivější to co vám vlastně řekli...No a tak si běžíte dál a skáčete přes plot...Najednou zase šumění mobilu a vibrace v rytmu tepu...Další hovor a najednou se začnou lampy naklánět,jen čumíte co se to děje a nestačíte kroutit baterkou...No a pak všude jakoby led a víc sněhu a led a led a vy si říkáte "co to má být"? "Nemá to všechno za zvuku sirény jaksi uvadnout a kde mám sakra nějakou tyčku nebo zbraň". No pak se vám zjeví první zrůdičky a šaháte po POWER OFF...Horově úžasné...Jenže,kde se poděl silent hill???Každopádně,můj závěr je ten,že kdyby tohle byl první díl nějaké nové horrorové hry,byla by to sakra pecka...Jenže,tohle je přece Silent Hill...Sillent Hill o 100% děsivější,ne-li líp hratelnější...Jenže ten příběh,to už Sillent Hill není...No a za mě dávám 80% ze 100%...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeThu 18 Feb 2010 - 16:58

A to jako dáváš verdikt po pár minutách hraní? No to je poněkud unáhlené.

S tím, že kdyby se to nejmenovalo Silent Hill, tak by to mělo větší hodnocení i u mě absolutně souhlasím:)
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeThu 18 Feb 2010 - 18:38

No sice pár minut,ale první dojem je nejdůležitější...Z monstry jsem se potkal,i z nějakou tou vedlejší postavou a ovládaní jsem si vyzkoušel...Možná ke konci hry to změním tak na 40/100...Jinak teda začátek fakt bomba no...A stahuju ještě Project Zero 1,2,3 (Fatal frame JPN)...Hrál jsem jen demo jedničky a když sem měl první setkání z duchem tak jsem mačkal RESET...A řekl bych že to je z jednoho jediného důvodu...Že to dělaj JAPONCI...Takže viva la Silent Hill 1,2,3 , Forbiden siren 1,2 a Project Zero 1,2,3 ... A vidím v tom jen jeden důvod...Je děsivější hrát za obyč člověka bez bojových schopností (JPN),než za nabušeného vojáka s ÁKáčkem v ruce (USA)...No snad jste tohle pochopili jak to myslím...I když vím,že USA teď udělalo právě jen tu baterku v ruce v podobě Shattered memories a JPN taky udělalo Devil may cry...Ááááá já jdu hrát... Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Yay
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeSun 21 Feb 2010 - 13:47

No dobrá...Postupně se to vážně liší od úvodu...Je tam neskutečně moc skvělých vychytávek kvůli kterým se to příjemně hraje a atmosféra mimo akční pasáže je taky naprosto úchvatná a dovoluji si tvrdit,že v lecčem překonává SH1...Možná kvůli grafice,možná kvůli novým hratelným prvkům,ale pro mě se jí prostě vyrovná a v něčem i překoná...A k akčním pasážím...Zrůdy nejdou zabít a jediné co vám zbyde jsou nohy...No sem tam i světlice a ruce při převrhování různých polic a tím dělání barikád za sebou...Vážně mě to vtáhlo do sebe,kdy jen slyšíte volání Cheryl a neskutečně rychle běháte,vyhýbáte se,přelezáte,podlezáte a hledáte východ...Pak už to z horrorem moc společného nemá,i když se říkalo že to bude návrat k "bezzbraním" a tím to nělo být zběsileneší a děsivější...No prostě někomu tyto pasáže asi nesednou ale podle mě zpracované naprosto skvěle...Prostě se střídá detektivka s hustou a dusnou atmosférou a zběsilá,ukrutně rychle a úžasně ovládaná akce...A navíc ty konce a to že hra vás děsí tím jak vy vyplňujete dotazníky a děláte testy u psychologa...Už jsem jí jednou restartoval a při druhém začátku nic nebylo tak jak tomu bylo poprvé...Nikdy není stejná takže vydrží opravdu dlouho...A to ještě chuťovka ve stylu omalovánky u psychologa...Rodičům jsem vybarvil červené trička a dům byl hnědý...Předal jsem mu to a začala další vzpomínka...A jakou barvu měl myslíte dům u kterého jsem najednou stál???A jaké trička měli obyvatelé domu???Jo,naštvalo že,že Cybil je brunetka ale to když mě vezla svým autem z města na stanici,pak vystoupila a šla něco zkontrolovat a já mezitím musel najít způsob jak vystoupit...Takže nejdříve odjistit dveře,nebo si stáhnout okénko a pak vzít za kliku...Právě proto,že je tato hra primárně pro Wii to je na PS2 nevídaná věc,tak interaktivní hru jste dlouho nezažili...Po zkušenostech z Devil may cry,Project zero,Farenheit a dalšími a dalšími hrami téhle dávám 85% ze 100%...Nemusíte souhlasit kvůli příběhu a tak dál ale mám za sebou všechny díly SH jak na PS2 a PSP a jsem věrný fanda...Vím,že převážně hodnotím z pohledu hry jako takové a hratelnosti a těch 15% od dokonalosti ubírám právě kvůli příběhu...Ale jak už jsem napsal,Harryho si přejmenujte na Henryho,Cybil třeba na Moniku a Místo Silent Hill : Shattered memories tomu říkejte jen Shattered memories a najednou to bude mít hodnocení 97% ze 100%...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeSun 21 Feb 2010 - 15:29

No takhle se mi to hned víc líbí Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Grin3 . Ted už nemám co vytknout. Snad jen fakt, že já měl Cybil úplně jinou, takže měla kšilta a kvůli tomu ani nevím, jaký měla vlasy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeSun 21 Feb 2010 - 16:31

Jo,u mě má taky kšilta ale dycky sem si říkal že Cybil by byla hezčí jako tmavovláska tak jsem si toho všimnout musel... Jinak jsem docela rád,že se shodnem... Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Beatnik2
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeMon 22 Feb 2010 - 15:20

Lidi nevíte jak to vypadá s PC verzí? Chystá se vůbec?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeTue 23 Feb 2010 - 15:01

Shattered Memories? Jedině přes Wii emulator...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeTue 23 Feb 2010 - 15:14

To je škoda, ale Wii si kvůli toho kupovat nebudu, možná časem. No nic, nezbyva nic jineho než čekat na njaký další dil.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitimeTue 23 Feb 2010 - 17:55

Však říkám, na PC jedině přes emulator...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sponsored content





Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obecná diskuse ke hře
Návrat nahoru 
Strana 6 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Shattered Memories-
Přejdi na: