Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Obecná diskuse ke hře

Goto down 
+12
Dominno
Eleonory
Akira
vatiell
pepazdepa
bomb
aldaris
bun
travis
Sparito
g.schreiber
Sol!d_Sn@k3
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 22:58

kašlu na to je to moc těžky...,asi budu kupovat originalky...
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 22:59

asi na to kašlu nerozumim tomu budu kupovat originalky asi--.-
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 23:05

No však já taky kupuju, ale prostě na warezu bývají hry mnohem dřív, takže když mám něco zrecenzovat a nepošlou mi promo, tak to stáhnu a když mě ta hra baví (AC:Bloodlines, LBP, GTA...), tak si ji pak zajdu koupit. Ale přece nebudu utrácet za hry, které chci jen vyzkoušet (Avatar, Ghostbusters...) a stejně při prvním zahrání zjistím, že mě to nebaví. Když nevydávají dema, tak si to vynahrazju takhle.

Edit: Jak jsem řekl, když je to dobrá hra, tak si ji nakonec stejně koupím, protože mám pocit, že tvůrcům za jejich snahu něco dlužím.

Edit 2: Ale jsme mimo téma
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 23:09

souhlasim končime s tim:),a už tohraješ po 2? a je to uplně jine nebo trošku? a je lepši než origins? a kolikaty by si to zařadil dil?Smile
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeThu 21 Jan 2010 - 11:48

no, z toho co jste tu řešili jsem radši nečetl, nechci vědět o čem to je a už vůbec ne, jak to dopadne.. nechci si to kazit, až si to zahraju, budu vědět.. co mě zajímá: v traileru se objevovali pouze ti a ti samí nepřátelé, nemastní, neslaní a pořád ten samej druh.. jsou tam i jinačí? Nechci vědět jací, jen jestli tam potkám i víc nepřátel, než jen ty, co jsou v traileru a ještě, jestli jsou tam bossové i přesto, že se tam nebojuje, dík
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeThu 21 Jan 2010 - 14:44

Akira ale ja sem se nabavil nic o hře ale jenom jake to je atd...Very Happy,a jinak j zajimava otazka...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeThu 21 Jan 2010 - 17:43

Ne, jen tenhle druh nepřátel, ale překvapivě mě to vůbec nevadilo. Podruhé to nehraju, páč čekám, až vyjde EU verze, kterou si budu kupovat. Ale kousek si zahraju kvůli gameplayím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeThu 21 Jan 2010 - 17:54

gameplayim? j a co ovladani v pohodě? taky už se nemužu dočkat zahadne hry,filmy jsou best škoda že jich moc neni...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeThu 21 Jan 2010 - 18:06

Na ovládání si musíš zvyknout. Je to úplně jiný, než třeba v Origins. Ale pak se to dá Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Yes
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeThu 21 Jan 2010 - 18:08

J aha:) sem an to zvedavěj ale čekat a čekat hm hm:D.
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeFri 22 Jan 2010 - 11:09

hm, tak to vypadá jako pořádná nuda teda.. pořád s těma samejma zrůdičkama, které jako kdyby se naklonovali, to je fakt špatný překvápko.. já totiž doufal, po shlédnutí traileru, že jich tam bude víc, ale že je do traileru nechtěj prozradit.. ani nevíte, jak mě tahle informace se*e.. tuhle hru si za 1500 rozhodně nekoupím.. ještě další otázka, je z toho alespoň cítit atmosféra prvního Silent Hillu a nebo jde, jak už bylo naznačeno v traileru, úplně o něco jiného. Hmm, kdyžtak nad tím přemejšlím, tak si asi odpovím sám.. jelikož je první Silent Hill trochu z jiné doby, než je teď, tak ten mobilní telefon, navigace a Bůh ví, jaké funkce to ještě má, by těžko v původním Silent Hillu někdo měl.. takže pocitově to bude úplně něco jiného.. potom tedy nechápu, proč autoři vymysleli napůl remake prvního dílu a udělali z toho svůj novodobej vejmysl s překopaným příběhem, když ten původní nemá chybu.. hratelně to zajímavé bude, až na případný stereotyp a utíkání před klony, kteří moc zajímaví nejsou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeSat 23 Jan 2010 - 0:59

Tvůj názor, nikdo tě to nenutí hrát. Atmosféru prvního dílu to chvíli má, chvíli zase ne. A jak už tu bylo kdysi dááávno řečeno, NENÍ TO REMAKE!!! Kdybych ti měl říct, co to je, prozradil bych ti hlavní zápletku. Ale jako klidně to udělám, když budeš chtít. Však je to každého věc, jestli si to zahraje nebo ne:)
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeSun 24 Jan 2010 - 23:25

Ne, to nenutí.. zahraju si to proto, že to nese značku Silent Hill, teprve se uvidí, jestli vůbec tento počin může nést tuto hodnost a taky jsem na to zvědavý, samozřejmě. Jinak bych to asi vůbec neřešil, hm?

Ale nejspíš to dopadne asi tak, že to bude zajímavá, hororová hra a takovou na Wii ještě nemám, takže proč ne.. obávám se ale toho, že do Silent Hillu to mít nebude.

To už se víc těším na Fatal Frame 4, což z Wii trailerů nevypadá zle, protože Shattered Memories mě právě z trailerů moc neokouzlilo. A to proto, že Silent Hill znám, kdybych neznal, asi se hodně těším..

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeMon 25 Jan 2010 - 17:21

Kdyby byl zájem, tak tady je ta videorecka http://www.gametv.cz/video-play.php?video=4508&play=1

A chápu tvé obavy a částečně máš pravdu. Už to skutečně není klasickej SH. Někomu to sedne a někomu ne.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Eleonory
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 26. 01. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeThu 28 Jan 2010 - 12:29

jj na hacknutým psp se to hraje dobře Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Beatnik2 no a ohledně tohoto dílu si myslím že by si to měl každy zahrat jelikož je o ničem zveřejnovat o co tam jde nemyslíte Razz
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeThu 28 Jan 2010 - 22:23

No jako, když se někdo zeptá, tak odpovím, že Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Grin3 . A ještě rád...Každopádně nic se nevyrovná samotnému zážitku!
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeFri 29 Jan 2010 - 0:31

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Yay
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Eleonory
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 26. 01. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeFri 29 Jan 2010 - 20:15

jn jeden a ten samí tym potvor na odhazovaní ze sebe Very Happy ale nejvíc mě tam mrzí ten led no jinak mam to dohrany už potřetí a ani jednou jsem neměl stejnej pruběh to je na tom to nejlepší
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeMon 1 Feb 2010 - 17:29

koukám, že to asi taky nebude nejdelší hra.. tak za večer dohraný, v té recenzi říkají jedno odpoledne.. i když Silent Hill nikdy nebyl dost dlouhej pro dohrání, ale jedno odpoledne, to už je hodně krátký.. já teď hraju Naruta (Ultimate Ninja Storm) a s délkou jsem spokojen - stále jsem to nedohrál a to mě těší, že je to tak dlouhý, když se člověk snaží sbírat a plnit všechno, jsem vlastně se vším ve hře spokojen, až na pár opravdu detailů..

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Yes
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: silent hill shattered memories   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeTue 2 Feb 2010 - 11:37

čav ludia ja som to priešiel 4x razy a našiel som číslo na ktere ked ho vitičite tak savam nič neozve ale pride pride pošta tam je napisane že najdite 13 tanieru a od fotiť to bude ako ufo konec asi mne chibalo 3 a ešte si mislim že to má viac koncov ja som mal iný Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Yay
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeTue 2 Feb 2010 - 14:45

bun a na jak je to dlouho fakt kratko? a jinak si myslim že to ja budu hrat asi tak 10 hodin neli vic:D,a jinak stoji ta hra za 1100 kč? mužu to za tolik mit na psp jo nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeTue 2 Feb 2010 - 17:23

jestli stojí, nebo ne.. to si musíš rozhodnout sám.. někdo oplývá penězi, tak je mu to třeba šumák Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Wink2

já si to kupovat nad 1000 nebudu.. tak za 600 možná
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeTue 2 Feb 2010 - 17:30

Akira a kde to ešeneš za 600? ted je problem ted vyjdou za 2 měsice asi tak 10 her ktere bych chtěl asi tak...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeTue 2 Feb 2010 - 17:33

No za více, než dva týdny to tu konečně je. Už se těším, až si na tu hru budu konečně moci sáhnout Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Wink3 . Prošel jsem si to jen jednou a dokud nebudu mít EU verzi, tak to nebudu hrát. Sakra já to snad nevydržím Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Bloodcry Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Eleonory
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 26. 01. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitimeTue 2 Feb 2010 - 17:38

hmmm jn s tím koncem si nejsem tak jistej no ale ten zavěr u psy je mazec teda pokud jste tam měli to co ja Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obecná diskuse ke hře
Návrat nahoru 
Strana 5 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Shattered Memories-
Přejdi na: