Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Obecná diskuse ke hře

Goto down 
+12
Dominno
Eleonory
Akira
vatiell
pepazdepa
bomb
aldaris
bun
travis
Sparito
g.schreiber
Sol!d_Sn@k3
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeTue 19 Jan 2010 - 22:17

Nemohl jsem se dočkat a US verze vyšla už dnes:-D. Až bude EU a budu mít prachy, hned jdu do toho!!! Ta hra mě vážně baví, takže si ji pak určitě koupím:). Tvůrci si to zasloužíSmile
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 11:05

tak jako víš co, hratelně si myslím, že to bude náhodou zajímavé, ale příběhová část, která je lehce vypuštěna do traileru to celé kazí.. ale uvidíme, já si od toho moc neslibuju.
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 14:15

Jestli nechceš nic o hře vědět, tak dál nečti!

Nepochybně to má atmosféru! To se opravdu musí nechat. Strach tam taky je a hádanky samozřejmě ve zmenšené míře (ale ne až tak moc zmenšené jako v SH5) taky. Hlavní hra se odehrává jako vzpomínka a už je to přecejen pár let, tak si to Harry pamatuje dost zkresleně. A pak tam jsou zmíněná intermezza u psychouše. Ty vzpomínky jsou dělaný hrozně surrealisticky. Jednou jsem tam, najednou animace - zvratovej moment - alternativní realita - útěk a najednou jsem na druhým konci města...Ale to mě na tom fascinuje. Jak jsem řekl. Shattered Memories mě opravdu moc mile překvapil.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 17:02

To sem řikal snad jedinýVery Happy,a jinak maš to na psp co grafika a zvuky?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 17:21

Hmm, tak jsem to psal asi na Hideout forum Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Grin3 . Grafika je komprimovaná, ale na PSP je to jedno z nejlepších kousků. Dokonce se mi občas stávalo, že se mi sekl frame na pár setin. Ale nic závažného. Zvuky? Silent Hill jak má být Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 G . Btw, teď jsem to prošel, tak jsem si dal jen na zkoušku znovu začátek, odklikal jsem přesně opačně ten dotazník a hle? Ono je to úplně jiný Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 18:07

solid:D a jak ti to trvalo dlouho?Very Happy myslim projiti?Very Happy j aha a konec zajimavy?Very Happy nechci to vedět ale jenom asi je zajimavy?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 18:17

Moc ne Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Rolf . A to mi ještě PSP ve škole freezlo, tak jsem čtvrtku hry hrál znova Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 No .

Jakej je konec? Asi takovejhle: Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Idea2 Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 3whaaa Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Shocked2 Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Wall Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Shrulesb


Edit: Ne, nejde to vyjádřit naplno jenom těma smajlama...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 18:25

j aha dobre konec tak jako vždycky zahadny co?Very Happy a jinak vic než 5 hodin? to bylo tka lehke a je tma mapa tak vždycky viš kam jit? a musiš tma umět dobře anglicky?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 18:30

Tak jasný, že musíš umět anglicky. Ale pokud neumíš, tak to určitě dáš i tak. Ale už to tak nepobereš.

A ano, konec jako vždy zahalen mlhou. I když tentokrát to aspon trošku dávalo smysl. Ale ne úplně, takže cool Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 2giggle

Délka je tak pod 5 hodin a hádanky moc extra těžký nejsou. Ale zase lehký jako v SH5 taky ne. Je to poměrně pohodlně vyrovnaný.

Edit: Jakej máš PC? SM se dá prý dobře hrát přes emulator.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 18:34

solid pc mam slaby ale mam psp a čekam až to vyjde a ty maš original?Smile pod 5 hodin a veděl si kam jit normalně nebo mapa nebo podle toho co řikaly postavy? a atmosfera dobry jo? a život normalně lekarničky?Very Happy sem zvěday na konec ty mam rad:D.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 18:51

To je jako výslech Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Rolf . Mám to stažený z US, ale poté, co jsem to chvíli hrál jsem se pevně rozhodl, že si to prostě KOUPIM!!! Tohle musím držet v ruce.

Víš kam jít, páč máš mapu v mobilu a rovnou si tam označuješ i cíl. Atmosféra je je taková, že se opravdu cítíš sám Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Yes . Teda když tam zrovna nepotkáš nějaký ty známý postavy. A životy? Pokud jsi viděl trailery, tak asi víš, že tam vůbec nemáš zbraně a prostě jen pořád utíkáš. Takže víc už k tomu říkat nemusím Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 18:55

j ja sem znamýVery Happy tím že lidi dost vyslicham no sem strašně zvědavy sory ais ti to vadíVery Happy a jinak sem antivirus s konzolisty tak mžna proto:D,a jinak v tom mobilu maš cil dojdeš tam udělaš něco nebo najdeš a je o nebo si ten cil tam musiš dat?Very Happy j a kdy to vychazi v Evropě?Very Happy j to jsem zvědavy už to chi...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 19:22

Nevadí mi to, v poho.

Antivirus? Tak tebe neustále vidím v shoutu Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Rolf

V EU to vychází tuším už zítra. Ale určitě už bys mohl najít předobjednávky.

A ta mapa ti prostě jenom ukazuje, kam máš jít. Je to třeba jako GPS v GTA.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 19:27

shoutu?Very Happy:D a maš nijaku stranku kde to zitra bude?Smile j aha a když ta,m dojdeš tak viš v pohodě kam jit?Smile
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 19:40

Čekuj www.pspiso.com , ale psst. A stáhni si EU verzi, abys pak mohl pokračovat se savama. Tohle mě sere na tý US verzi, že pak budu muset hrát úplně od začátku:(.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 19:44

ale ja nemam na psp čip takže mně to nepujde...,takže prosim prosim moc neiš kde se to bude prodavat zitra v obchodě original?Smile
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 19:51

A doprdele. Moc se omlouvám, ale ted čekuju, že EU verze vychází až 12. února. Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 No . A jakej model PSP s jakou verzí firmwaru máš? Možná by sis mohl zahrát tu US předtím, než si koupíš EU, než to tu vyjde.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 20:06

model mam ten nejstarši...,a firtmare nevim a jak se to děla?Smile a jinak v pohoděSmile to musiš mit čiple nebo něco ne?Smile nebo jako mysliš že bych si to koupil s US origiš?Smile
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 20:11

No pokud máš ten nejstarší a nějakej starej firmware, tak není problém. Napiš někomu na pspzone.sk nebo čekni net a zvládneš to určitě sám.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 21:13

j mam ten nejstarši ty ssis to udělal sam? to musiš mit iso soubar tam ne?Smile aby ti to šlo?Smile a to si musiš nujak udělat ne?Smile to nejde jenom tak co?Smileú
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 22:02

No můžeš to udělat sám. Na tom nejstarším nepotřebuješ cizí asistenci. Na PSP 2000 už potřebuješ baterku z původního PSP. Já mám právě 2k, tak mi s tím helpnul kámoš.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 22:17

j aha...,neviš kde bych to našel?Smile
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 22:30

www.pspzone.sk bo google :-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 22:33

a co tam mam hledat?Y:D nechapu?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitimeWed 20 Jan 2010 - 22:50

PSP hack, custom firmware install nebo tak něco.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sponsored content





Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obecná diskuse ke hře
Návrat nahoru 
Strana 4 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Shattered Memories-
Přejdi na: