Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Obecná diskuse ke hře

Goto down 
+12
Dominno
Eleonory
Akira
vatiell
pepazdepa
bomb
aldaris
bun
travis
Sparito
g.schreiber
Sol!d_Sn@k3
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeTue 23 Feb 2010 - 18:40

Nojo, stím mam ale špatné zkušenosti. S emulama mi vždycky blbl zvuk, hudba,animace... neni to stopero a tu atmosféru to kazí. Btw jaktože je tu v posledni době tak mrtvo? (ironie že:-) To tu už nikdo nechodi či co?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeTue 23 Feb 2010 - 20:09

No já už sem pravidelně chodím víc než půl roku (možná dýl, nějak to nepočítám) a moc lidí sem nechodí. SM asi nikoho moc neláká. Ani fandy...

A my sme to s kámošem zkoušeli a nemít slabej komp, tak by to jelo krásně...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeTue 23 Feb 2010 - 20:34

Je to škoda, páč jiný diskuzní forum než tohle o Sh neznám a tady se mi to líbí. Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Grin3 Někdy je prostě potřeba (po pořádné dávce děsu když hraju) si otom s někym pokecat, ale tady nikde nikdo.
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeTue 23 Feb 2010 - 21:08

A já jsem vosk??? Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Beatnik2
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeTue 23 Feb 2010 - 23:31

Až na pár vyjímek Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeWed 24 Feb 2010 - 10:25

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Grin3
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeWed 24 Feb 2010 - 15:57

sory za OT ale ja sem tu často:D, a jinak asi objednam SM mně to laka.,..
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeWed 24 Feb 2010 - 16:01

a už vyšlo SM v Evropě? jak se pozna Americky SM od Evropskeho? jaky to ma obal Evropsky?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeWed 24 Feb 2010 - 16:57

Vyšlo to v pátek pro PSP a Wii už by mělo být venku dlouho.

Pozná se to těžko, ale když to koupíš v kamenném obchodě, tak ti to určitě řeknou. A pokud někde v eshopu, tak tam by to mělo být napsané.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeWed 24 Feb 2010 - 18:01

Pod logem PlayStation (2) - (PS logo) bude nápisek PAL, to znamená Evropa a kdyby tam bylo NTSC tak je to Amerika nebo Japonsko a zbytek...Pak taky podle toho samého loga na boku obalu...Pokud je v bílém poli tak je to Amerika a Japonsko a pokud v černém tak je to Evropa...Prý se to taky dá poznat podle ULES a UCES u PSP a SLUS a SCUS u PS2 čísla na boku obalu ale to nevím jak...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeWed 24 Feb 2010 - 18:02

A dívám se,že u PS2 je i SCES a SLES takže to vážně nevím...Nejbezpečnější je to podle toho PAL a nebo NTSC... Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Beatnik2
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeWed 24 Feb 2010 - 18:16

No u PS2 je to US, když je tam někde U - slUs, scUs nebo jak to tam je. U PSP nevím. A jasný, že se to pozná takhle, ale právě na webech thle není a proto jsem řekl, že se to nepozná, protože myslím, že ty covery jsou stejný všude.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeWed 24 Feb 2010 - 18:34

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 G

hehhe

na wiičko to nevyšlo ještě..

ale za to jsem na netu objevil zajímavý počin, který už na wiičko vyšel, "Cursed Mountain" nevím jak je to dlouho, co to vyšlo, já to objevil teď a myslím, že to bude dobrý, z toho co jsem viděl.. už to, že je to zasazený do himalájí a krásných tibetských chrámů.. a hlavně duchů budhistických mnichů, huaaa.. zní to dobře, co Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Wink3

Jinak tady někdo napsal, že pokud si člověk odmyslí název Silent Hill a nechá jen Shattered Memories, tak je to špička.. jenomže ono se to bohužel Silent Hill jmenuje..
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeWed 24 Feb 2010 - 19:30

Tak Shattered memories mám za sebou a řeknu Vám, že teda 5 hodin plynulejšího hraní bez nějakého většího pátraní po bonusových předmětech a je hotovo...Když se budete poflakovat po všech zákoutích tak počítám že normální hráč to bude mít za 7-8 hodin za sebou, což jsou podle mě 2-3 dny...Ale na druhou stranu moc chválím rozvětvenost příběhu...Začal jsem to podruhé a když jsem to chtěl hrát jako minule tak to nešlo protože nic nebylo tak jak jsem to hrál poprvé...Teda ne že by vše bylo jinak, ale minimálně jsem jednou šel do restaurace hned za Cybyl a podruhé už jsem byly dveře zamčené a musel jsem jít do hospody za jinou NPC postavou...I šaty jednotlivých postav jsou například jiné...Ne že by to bylo bůhví co, ale tak 4 krát to určitě projedu i kvůli těmhle drobnostem...A navíc 5 konců + UFO END takže vcelku slušné...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeWed 24 Feb 2010 - 19:33

Jo a ještě moc chválím puzzle...Hodně při nich používáte mobil a voláte na nejrůznější čísla aby jste například zjistili heslo od účtu ředitele na jeho počítači a opravdu každé číslo které ve hře objevíte něco znamená pokud na něj zavoláte i když někdy jde třeba jen o humor...Každopádně nejpovedenější mi přišel konec...Takové překvapení už jsem dlouho nezažil a to mám za sebou opravdu hodně her...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeWed 24 Feb 2010 - 20:48

Akira napsal:
Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 G

hehhe

na wiičko to nevyšlo ještě..

ale za to jsem na netu objevil zajímavý počin, který už na wiičko vyšel, "Cursed Mountain" nevím jak je to dlouho, co to vyšlo, já to objevil teď a myslím, že to bude dobrý, z toho co jsem viděl.. už to, že je to zasazený do himalájí a krásných tibetských chrámů.. a hlavně duchů budhistických mnichů, huaaa.. zní to dobře, co Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Wink3

Jinak tady někdo napsal, že pokud si člověk odmyslí název Silent Hill a nechá jen Shattered Memories, tak je to špička.. jenomže ono se to bohužel Silent Hill jmenuje..

Nevím, jak v Evropském regionu, ale jinak vyšla Wii verze už loni oproti PS2/PSP.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeWed 24 Feb 2010 - 21:33

A když volaš tam jsou titulky? nebo jenom slova a musiš umět dobře anglicky?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeWed 24 Feb 2010 - 22:44

Jsou bud hlasové zprávy nebo jen SMSky. Anglicky musíš umět tak jako tak. A to nejen v SM...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeWed 24 Feb 2010 - 23:12

V options se každopádně dají nastavit titulky i na videosekvence i na hovory...
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeThu 25 Feb 2010 - 8:42

tak u nás ještě ne.. stejně si to hnedle nekoupím, hlavně to bude drahé a navíc to tak moc nechci.. časem si to ale zahraju..
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeThu 25 Feb 2010 - 9:49

Akira napsal:
tak u nás ještě ne.. stejně si to hnedle nekoupím, hlavně to bude drahé a navíc to tak moc nechci.. časem si to ale zahraju..

No jestli to bude začínat na cca. 1500,- tak to za to nestojí...Podle mě tak 900,- je OK...
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeThu 25 Feb 2010 - 10:38

no, to nejspíš bude, protože to bude novinka a ještě k tomu na Nintendo, takže to bude předražený

na Wiicku se to bude hrát nejlépe, taky jsem hodně rád za to, že dělají (pravda né tak často) klasické point and click adventury, které se s wii ovladačem hrají skvěle.. na žádné jiné konzoli se tak dobře hrát nedají..
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeThu 25 Feb 2010 - 19:21

Taky bych si to asi hned nekoupil.
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeFri 26 Feb 2010 - 12:13

tak na netu v jednom e-shopu jsem to viděl za 999Kč, v prodeji od 5.3.2010
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitimeSat 27 Feb 2010 - 0:11

Jo, tak jsem se vážně spletl. V EU regionu to je až příští měsíc (což je vskutku ironické, protože v US měli SM na Wii dřív než PSP verzi, zajímalo by mě, proč je to takhle divně Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 G )
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sponsored content





Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obecná diskuse ke hře
Návrat nahoru 
Strana 7 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Shattered Memories-
Přejdi na: