Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Renovace webu silent-hill.cz

Goto down 
+3
aldaris
DAN CRAZY
bomb
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Icon_minitimeWed 13 Aug 2014 - 9:21

vonfsro napsal:
Přemýšlím, že bych to pak mohl migrovat na nějaký opravdový web a na FB pak dávat jenom nějaký odkazy z webu na závažnější věci okolo SH. Ale to si počkám až bomb dodělá ten CMS, pak bych to možná udělal.

Alessa roste, jak z vody. S kámošem na ní teď nasadíme pár jednodušších webů, abychom zjistili, jak dobrej nebo špatnej ten systém je a pak se pistíme do CSHH. Až budeme mít nějakou verzi, která se už bude dát ukázat, dáme to na github, jak jsem slíbil. I Alessu. Snad už to dlouho trvat nebud.  Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Yay 

g.schreiber, jak to vypadá s těmi obrázky? Máš nějakej update? Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Yes 
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Icon_minitimeWed 13 Aug 2014 - 9:57

bomb napsal:
vonfsro napsal:
Přemýšlím, že bych to pak mohl migrovat na nějaký opravdový web a na FB pak dávat jenom nějaký odkazy z webu na závažnější věci okolo SH. Ale to si počkám až bomb dodělá ten CMS, pak bych to možná udělal.

Alessa roste, jak z vody. S kámošem na ní teď nasadíme pár jednodušších webů, abychom zjistili, jak dobrej nebo špatnej ten systém je a pak se pistíme do CSHH. Až budeme mít nějakou verzi, která se už bude dát ukázat, dáme to na github, jak jsem slíbil. I Alessu. Snad už to dlouho trvat nebud.  Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Yay 

g.schreiber, jak to vypadá s těmi obrázky? Máš nějakej update? Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Yes 

wowww Wink

Mno v poslední době toho mám hodně. Byl Advík a já se tak dva týdny tvrdě připravovala (cosplay pyramid heada byl docela náročný). Mám akorát fanart:
http://gschreiber.deviantart.com/art/Silentium-est-Aureum-469593315
takže ho můžeš použít na stránky v sekci fanartů Wink

cosplay taky dopadl víc než dobře: https://www.facebook.com/advik.cz/photos/ms.c.eJxlzMENACAIQ9GNDFSqsP9i6s2UQy8vP3Vzggkk76xi~_CdzNtGGrhKtCegPtzYrmpRK2vs5qIEkFg~-~-.bps.a.10152578116233094/10152582285228094/?type=1&theater
chystám další fotky ale ráda bych zkusila nějakej další fanart
každopádně dík za připomenutí - co nevidět se do toho pustím ... budu pendlovat mezi fanartěním SH.cz a stavěním SH v minecraftu :3333
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Icon_minitimeWed 13 Aug 2014 - 10:11

g.schreiber napsal:
bomb napsal:
vonfsro napsal:
Přemýšlím, že bych to pak mohl migrovat na nějaký opravdový web a na FB pak dávat jenom nějaký odkazy z webu na závažnější věci okolo SH. Ale to si počkám až bomb dodělá ten CMS, pak bych to možná udělal.

Alessa roste, jak z vody. S kámošem na ní teď nasadíme pár jednodušších webů, abychom zjistili, jak dobrej nebo špatnej ten systém je a pak se pistíme do CSHH. Až budeme mít nějakou verzi, která se už bude dát ukázat, dáme to na github, jak jsem slíbil. I Alessu. Snad už to dlouho trvat nebud.  Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Yay 

g.schreiber, jak to vypadá s těmi obrázky? Máš nějakej update? Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Yes 

wowww Wink

Mno v poslední době toho mám hodně. Byl Advík a já se tak dva týdny tvrdě připravovala (cosplay pyramid heada byl docela náročný). Mám akorát fanart:
http://gschreiber.deviantart.com/art/Silentium-est-Aureum-469593315
takže ho můžeš použít na stránky v sekci fanartů Wink

cosplay taky dopadl víc než dobře: https://www.facebook.com/advik.cz/photos/ms.c.eJxlzMENACAIQ9GNDFSqsP9i6s2UQy8vP3Vzggkk76xi~_CdzNtGGrhKtCegPtzYrmpRK2vs5qIEkFg~-~-.bps.a.10152578116233094/10152582285228094/?type=1&theater
chystám další fotky ale ráda bych zkusila nějakej další fanart
každopádně dík za připomenutí - co nevidět se do toho pustím ... budu pendlovat mezi fanartěním SH.cz a stavěním SH v minecraftu :3333  


Můj ty božíčku... ehm, Samaeli  Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Rolf  Ta sestřička je prostě dokonalá.  Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Wink2 
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Icon_minitimeTue 23 Sep 2014 - 14:59

bomb napsal:


Můj ty božíčku... ehm, Samaeli  Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Rolf  Ta sestřička je prostě dokonalá.  Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Wink2 

heh - dík Wink
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Renovace webu silent-hill.cz
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Silent Hill 1 OST
» Silent Hill bo ne?
» cheaty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: CSHH 2.0-
Přejdi na: