Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Renovace webu silent-hill.cz

Goto down 
+3
aldaris
DAN CRAZY
bomb
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeMon 7 Oct 2013 - 15:29

POMOC S PŘEKLADEM

Vývoj nové verze našeho webu je v plném proudu a protože jsme se zde domluvili na tom, že bysme rádi měli texty jak v češtině tak i v angličtině, bude zapotřebí, aby se našel někdo, kdo angličtinu zvládá alespoň na střední úrovni (s velmi malou pomocí strýčka googla Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Computer ) a bez toho, aby se ztratil význam existující texty přeložil. Pokud o tuto bohulibou činnost bude mít někdo zájem, dejte vědět tady na fórum co byste rádi přeložili. Zatím je pro nás důležitá jenom tzv. encyklopedická část webu, tedy ta část informující o jednotlivých hrách (příběh, postavy, nepřátelé...).

Nevím, jestli to zrovna teď má smysl, ale pokud budete mít opravdu veliký zájem, lze také pracovat na překladu povídek (ne bez souhlasu autora, pokud nejste sám autor). Autoři mohou s překladem souhlasit třeba zde, když prostě napíšou, že s překladem svých povídek souhlasí. Překladatel pak bude samozřejmě u přeložené verze povídky (společně s autorem) uveden.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeMon 7 Oct 2013 - 18:58

bomb napsal:
POMOC S PŘEKLADEM

Vývoj nové verze našeho webu je v plném proudu a protože jsme se zde domluvili na tom, že bysme rádi měli texty jak v češtině tak i v angličtině, bude zapotřebí, aby se našel někdo, kdo angličtinu zvládá alespoň na střední úrovni (s velmi malou pomocí strýčka googla Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Computer ) a bez toho, aby se ztratil význam existující texty přeložil. Pokud o tuto bohulibou činnost bude mít někdo zájem, dejte vědět tady na fórum co byste rádi přeložili. Zatím je pro nás důležitá jenom tzv. encyklopedická část webu, tedy ta část informující o jednotlivých hrách (příběh, postavy, nepřátelé...).

Nevím, jestli to zrovna teď má smysl, ale pokud budete mít opravdu veliký zájem, lze také pracovat na překladu povídek (ne bez souhlasu autora, pokud nejste sám autor). Autoři mohou s překladem souhlasit třeba zde, když prostě napíšou, že s překladem svých povídek souhlasí. Překladatel pak bude samozřejmě u přeložené verze povídky (společně s autorem) uveden.
Tak svoje články si přeložím (ty o kultu atd) Ale klidně aj články o hrách...(postavy nepřátelé a tak - to by neměl být problém) na povídky (ať už cizí či svoje) si ale netroufám - na to nemám tak barvitou angličtinu Very Happy

jinak se zeptám eště tý kámošky...ona překládá titulky na anime tak pár článečků by neměll být problém

Jinak v gimpu jsem začla před chvílí tak uvidím co z toho bude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeMon 7 Oct 2013 - 20:03

OK. Jinak s těma obrázkama držím palce. Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Thumbsup 
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeMon 28 Oct 2013 - 10:27

Tak jak to jde s těma obrázkama g.schreiber?
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeWed 30 Oct 2013 - 14:04

bomb napsal:
Tak jak to jde s těma obrázkama g.schreiber?
no mám několik návrhů...no on je to spíš jeden návrh jenom s obměnama, ale mám to nakreslené papíře. Předělávám to do gimpu, ale ten návrh můžu poslat oscanovanej, jestli chceš. I když je to celý víceméně propiskou. (takže barevně ti to asi moc nepomůže)

Předevčírem mě napadl další návrh ale ten mám pořád spíš v hlavě. Chci nejdřív dodělat v gimpu ten první :3

Jinak návrhy na mlhu mám zatím takové jenom nápady. Z koušela jsem to dát na papír, ale chci přijít s něčím lepším.
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeWed 30 Oct 2013 - 16:11

V pohodě. Já teď taky na tom webu dělám spíš jen tak sporadicky, protože dělám pár projektů pro jednu firmu a tak na to není tolik času, kolik by bylo samozřejmě potřeba. Dále pak ještě dokončuji poslední úpravy na webu jedný mojí kámošky. Takže s tím pospíchat nemusíš.

Pokud to ale půjde všechno tak nějak dobře, tak by ten web mohl (snad) bejt během listopadu nasazenej. Ale za slovo mě zamozřejmě nikdo neberte. :-)

EDIT:

Jo a samozřejmě můžeš ukázat, co zatím máš. Třeba se objeví nějaký zajímavý připomínky a nápady. Nikdy nevíš.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeThu 7 Nov 2013 - 13:42

POMOC S ÚPRAVOU OBRÁZKŮ

Dokončení první verze našeho nového webu je na spadnutí, ovšem jak se ukázalo, bude potřeba provést úpravy obrázků, které jsou přítomny v tzv. encyklopedické části webu, tedy obrázky postav, nepřátel, bosů atd. Protože stávající verze webu má šedé pozadí a současné obrázky jej mají také, nebudou barevně zapadat do designu nového webu a proto je třeba tyto obrázky buď upravit a jejich pozadí dát do průhledna (a uložit do formátu .gif) a nebo vytvořit obrázky nové (s tímto průhledným pozadím).

Těch obrázků je samozřejmě celkem dost, takže není potřeba to mít hotové za týden, ostatně testovat se může nejprve dynamická část webu (registrace, přihlašování, zapomenuté heslo, vkládání nového uživatelského obsahu, jako jsou články, obrázky a videa + mazání nevhodného obsahu, správa uživatelských účtů...) a tento statický obsah se dá doplnit postupně.

Pokud by se našla dobrá duše, která by měla zájem se o toto postarat (popřípadě, pokud by vás bylo více), dejte prosím vědět sem pod tento příspěvek.

Děkujeme.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeWed 13 Nov 2013 - 13:13

Testovací verze #1

Po nějaké době vývoje našeho nového webu nadešel čas prvního testovacího provozu, a protože je projekt ve fázi, kdy obsahuje několik zajímavých funkcí a je možné jej používat, máte možnost si jej nyní vyzkoušet na vlastní kůži.

Chtěl bych ale poprosit o schovívavost, neboď tam ještě nemáme spoustu věcí, hlavně není uplná ecyklopedická část a grafika je velmi jednoducá. Zaměřte se prosím jen na otestování a vyzkoušení funkčnosti webu, ne na jeho vzhled.

Co tedy lze testovat?
- registrace a přihlašování
- vkládání uživatelského obsahu (články, vide a obrázky)
- psát komentáře pod články

Pokud se rozhodnete nějaký obsah vložit, nebude veřejně přístupný hned, ale teprve až po tom, co jej administraátor, či některý z moderátorů schválí (což jsem zatím pouze jenom já). Teprve pak se objeví ve veřejné části webu. Je to taková malá ochrana proti jedincům, kteří by měli tendenci na web vkládat obsah, který tam nechceme a netýká se a nebo nijak se Silent Hillem nesouvisí.

POZOR:

- Některé věci ještě nefungují zcela podle předstv, takže např. při registraci si MUSÍTE vybrat avatara, jinak vás to nepustí dál a zaregistrovat se nebudete moci. To se opraví.

- Někdy se stane, že vám server nahlásí chybu. Stačí se ale vrátit v historii nebo refreshovat stránku a mělo by to fungovat (je to přeci jenom testovací server).

- Pokud si budete prohlížet encyklopedickou část webu, některé stránky vám nebudou fungovat, protože tam ještě nejsou, takže se nelekejte, že to nefunguje.

- Na email, který vám bude zaslán po registraci neodpovídejte.

- Na serveru je jenom 20 MB místa, takže pokud vám nepůjde nahrát nějaký obsah, je to pravděpodobně tím, že už není místo. Já ten obsah kdyžtak budu průběžně promazávat.

Takže teď to nejdůležitější. Adresa webu je:  http://web-test.php5.cz

Pokud budete mít cokoli na srdci, jakékoli připomínky či nápady, budeme rádi, když je nám sdělíte zde na fóru pod tímto příspěvkem.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeThu 14 Nov 2013 - 8:39

WOW

je to krásně přehledný ...ještě tam toho moc není ale to neva (jakože obsah) - ale to se určo brzo změní. Registrace proběhla celkem bez problému. Ještě jsem nezkoušela upnout článek, nebo tak něco.

Jinak co se týče toho loga - to scanuju už tak týden XDDD - promiň prostě na to pokaždé zapomenu jak dojdu z práce. V gimpu mám zcela hotový zatím nápis a podkladové pozadí (nehotové). Já vím že to de pomalu. No kdybych to náhodou zapomněla večer poslat - tak se pokusím napsat jak to bude vypadat:

Uprostřed bude taková rezavě okrová ruina zdi (to je pozadí pro nápis který je zatím v černé ale to se dá změnit). Na levé straně ze zdi vystupují prorezlé kovové výstuhy, celé pokroucené. Na pravé straně ta zeď přechází v takové otherwolďácké mřížoví. Pod ním vede trubka která se u okraje stránky zahýbá dolů a je prerušená - pod ní jakoby navazuje totálně prorezlá trubka, která se ztrácí ve tmě...

Minulý týden mě ještě napadla jedna věc - prostředek nechat stejnej (prorezlá zeď) a na bocích po obou stranách dát takový ty "mnichy" v ostnatých drátech (SH1 - oni se v OW objevovali celkem často - Picture of a door, taky lemovali vstup na střechu školy)

v obou případech by se tam někde hodil nápis to hell.

Co se týče mlhy - napadlo mě ten nápis nechat na zamlženém pozadí a po stranách následovně - třeba napravo by mohla bejt průrva a kousek od ní nějaká random mapa nebo nápis (něco ve stylu "to school")...nalevo by mohl bejt pohled jakoby do dálky a v dálce by se mohlo rýsovat nějaký monstrum. Buď lying creature nebo screamer z downpour (mám rozehraný a screameři jsou fakt děsiví). Nebo sestřičku Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Grin3

Mno pokud mi to čas dovolí mohla bych ty náčrty udělat znovu v gimpu - a zkusit to načrtnout všechno. Jinak zítra jedu pryč na 4 dny a součástí výletu bude Urbex. Pokud se vše povede jak má - podívám se do opuštěné nemocnice :33333333.

Jinak můžu se ještě na něco zeptat? Když kliknu na některej díl hry...plánuješ tam v budoucnu dávat nějakej obrázek pro tu hru specifický? 



Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeThu 14 Nov 2013 - 16:13

Paráda. Jsem rád, že na tom děláš. Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Yay Jinak zvedám ruku pro Lying creature. Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Smitten A hlavně nám z toho dobrdružství nezapomeň dovst nějaký pěkně hnusný fotky, ty by se pak daly taky hodit na ten web.
A s tím obrázkem specifickým pro konkrétní hru, to myslíš jako ten obrázek v záhlaví, co máme na webu teď, že když si prohlížíš stránky třeba o SH1 tak je v záhlaví obrázek pro SH1? No, původně mě to napadlo, ale pak jsem si říkal, že by toho možná bylo moc. Nevím, jestli by se ti s tím chtělo dělat, ale uvidíme třeba časem. Ale určitě je ta myšlenka zajímavá a pokud by tam něco takovýho bylo, mělo by to taky odrážet ty dva hlavní motivy (mlha / otherworld) a s každým tím tématem působit jednotně. Zatím nevím, jak by se to dalo udělat, jestli to nějak barevně sladit nebo to dát třeba do průhledna, ale to může zatím počkat.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeThu 14 Nov 2013 - 17:34

bomb napsal:
Paráda. Jsem rád, že na tom děláš. Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Yay Jinak zvedám ruku pro Lying creature. Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Smitten A hlavně nám z toho dobrdružství nezapomeň dovst nějaký pěkně hnusný fotky, ty by se pak daly taky hodit na ten web.
A s tím obrázkem specifickým pro konkrétní hru, to myslíš jako ten obrázek v záhlaví, co máme na webu teď, že když si prohlížíš stránky třeba o SH1 tak je v záhlaví obrázek pro SH1? No, původně mě to napadlo, ale pak jsem si říkal, že by toho možná bylo moc. Nevím, jestli by se ti s tím chtělo dělat, ale uvidíme třeba časem. Ale určitě je ta myšlenka zajímavá a pokud by tam něco takovýho bylo, mělo by to taky odrážet ty dva hlavní motivy (mlha / otherworld) a s každým tím tématem působit jednotně. Zatím nevím, jak by se to dalo udělat, jestli to nějak barevně sladit nebo to dát třeba do průhledna, ale to může zatím počkat.
jjj jsem docela pokročila dneska...mám hlavní pozadí a na tom mám náčrt dvou verzí...na kovový výztuhy jsem se vykašlala a místo toho dala nalevo zase ty kovový mříže ale trochu jinak...a taky jinej črt kde jsou ty bytosti z picture of a door...mám i črt na mlžný logo ... jsem nevěděla co - ale moje intuice byla správná páč ano - je tam lying creature :333

neboj - pokusím se nahromadit co nejvíc dokumentace :333

"A s tím obrázkem specifickým pro konkrétní hru, to myslíš jako ten obrázek v záhlaví, co máme na webu teď, že když si prohlížíš stránky třeba o SH1 tak je v záhlaví obrázek pro SH1?"

něco na ten způsob - možná by bylo jednodušší dát jenom tematickej obrázek pod obecné info daného dílu Wink ale to pak nějak promyslíme. Jinak když jsou stránky v mlze možná by bylo lepší aby pozadí aktivních políček bylo šedý místo modré, ale aby to na některé - SH neznalé - nepůsobilo moc ...well šedě Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 2wasntme  ...mno ale to je taková drobnost Wink

večer sem hodím odkaz na Mediafire - teď už to asi nestihnu...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeThu 14 Nov 2013 - 19:34

Možná by ta šedá namísto té modré byla lepší. Já to vyzkouším a pak to pošlu na server. Důležitý je, aby to pak hlavně ladilo k těm obrázkům na pozadí ale nesplývalo to moc. Aby to bylo o trochu výraznější.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeThu 14 Nov 2013 - 23:45

bomb napsal:
Možná by ta šedá namísto té modré byla lepší. Já to vyzkouším a pak to pošlu na server. Důležitý je, aby to pak hlavně ladilo k těm obrázkům na pozadí ale nesplývalo to moc. Aby to bylo o trochu výraznější.
jasně chápu - tak vyzkoušej a uvidíš

tady posílám link na ty návrhy

http://www.mediafire.com/download/12a63cd41136jj2/logo.rar
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeFri 15 Nov 2013 - 0:30

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Yay  Paráda. To je prostě paráda. S napětím jsem čekal, co uvidím, ale tohle je perfektní. Podívej se sama: http://web-test.php5.cz/

A víš, co mě hned napadlo? Ten otherworld by mohl bejt tak, že pod těma trubkama by mohli bejt ty mnichové, aby to bylo trochu delší a mohla bys tam přidat trochu víc krve.

A u tý mlhy bys třeba pod ten nápis To school dát ještě jednoho Lying creature pěkně nalevo vedle toho menu, aby to taky bylo delší. A napravo, co je to pletivo s tím Lying creature by se mohlo posunou trochu víc doprava, aby to bylo hezky vidět na užších monitorech (1366 x 768), kterej mám třeba já.

A pak, ale nevím jak to vidíš ty, se mi zdá ten nápis toho loga moc širokej. Je dobře, že ten obrázek překračuje šířku stránky, ale možná by se tolo mohlo trochu smrsknout, aby nebylo tak široký. Možná tak na stejno se šířku těla stránky, těch 1000px.

Co na to říkáš?

Ale jinak je to fakt paráda. Teď už to konečně není tak anonymní a "plochý". Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Rolf
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeMon 25 Nov 2013 - 16:32

bomb napsal:
Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Yay  Paráda. To je prostě paráda. S napětím jsem čekal, co uvidím, ale tohle je perfektní. Podívej se sama: http://web-test.php5.cz/

A víš, co mě hned napadlo? Ten otherworld by mohl bejt tak, že pod těma trubkama by mohli bejt ty mnichové, aby to bylo trochu delší a mohla bys tam přidat trochu víc krve.

A u tý mlhy bys třeba pod ten nápis To school dát ještě jednoho Lying creature pěkně nalevo vedle toho menu, aby to taky bylo delší. A napravo, co je to pletivo s tím Lying creature by se mohlo posunou trochu víc doprava, aby to bylo hezky vidět na užších monitorech (1366 x 768), kterej mám třeba já.

A pak, ale nevím jak to vidíš ty, se mi zdá ten nápis toho loga moc širokej. Je dobře, že ten obrázek překračuje šířku stránky, ale možná by se tolo mohlo trochu smrsknout, aby nebylo tak široký. Možná tak na stejno se šířku těla stránky, těch 1000px.

Co na to říkáš?

Ale jinak je to fakt paráda. Teď už to konečně není tak anonymní a "plochý". Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Rolf
mno aby to nebylo moc přeplácaný...nejdřív vyzkouším ty trubky...to pozadí je celkem suchý, právě proto že je to pozadí - trubky a mřížoví budou rez a krev na 100% :33

Jo - ono v tom gimpu to nebylo tolik poznat, ale ten nápis JE dost širokej, takže ho smrsknu v obou verzích.

JJ tu mlhu celkově upravím...on to byl stejně spíš náčrt :3

Každopádně můj URBEX výlet byl velmi bohatý. Ta nemocnice - to bylo něco!! ještě nemám žádný fotky na netu. Ono hlavně tou mou nokií to bylo zajímavý, ale kámoška dělala dost dobrý fotky, takže s jejím svolením je někam hodím. Podle všeho to vypadá že na SH webu nemáš zatím moc místa na fotky, že? Pořád přemýšlím jestli ty fotky umístit blog, který by patřil pod ty stránky Wink (něco jako "Real Silent Hill")...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeMon 25 Nov 2013 - 21:14

Na ten testovací web můžeš jen tak pro vyzkoušení pár fotek nahrát, ale nutný to není. Já to už testoval několikrát a funguje to. Na web to pak můžeš hodit až to pojede v ostrý verzi a to nebude na web-test.php5.cz, ale (snad) na silent-hill.cz, jak jsme zvyklý.Já zatím teď nevím, kolik tam na to máme místa, ale Hesi mi už dávno navrhoval, že by se web mohl přesunout, pokud by to bylo třeba.
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeThu 28 Nov 2013 - 22:46

bomb napsal:
Na ten testovací web můžeš jen tak pro vyzkoušení pár fotek nahrát, ale nutný to není. Já to už testoval několikrát a funguje to. Na web to pak můžeš hodit až to pojede v ostrý verzi a to nebude na web-test.php5.cz, ale (snad) na silent-hill.cz, jak jsme zvyklý.Já zatím teď nevím, kolik tam na to máme místa, ale Hesi mi už dávno navrhoval, že by se web mohl přesunout, pokud by to bylo třeba.
Zdravím, to potvrzuji Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Shrulesb Dovolil jsem si také na CSHH dát malou prosbu o pomoc s tímto novým webem, tak třeba se někdo ozve. Mně se ten web zatím líbí, díky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeThu 19 Dec 2013 - 17:10

Bohužel tyhle věci neumím, tak asi moc nepomůžu, ale na omezení pravomocí psaní na shoutboard, bych se přimluvil co nejdříve. Poslední dobou to přitahuje dementy jako třeba dnes. A mě to hrozně vytočí. Já to čtu a mě trefí šlak. Pak se musím snížit na jejich úroveň a musím je poslat do řiti. Nebo kdyby pod tou zprávou byla zobrazena jeho IP. Ale to co je tam dnes za exota... Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Rifle
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeThu 19 Dec 2013 - 23:31

Díky za kladné ohlasy.  Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 2thumbsu 

Je pravda, že teď ten vývoj pěkně vázne (už asi měsíc, možná i dle jsem na to ani nesáhl, ale to proto, že mám teď plnou hlavu jinejch problémů a věcí, který je třaba vyřešit dříve), ale plánuji, že během Vánoc se do toho zas pustím a provedu nějaký větší update. Má v hlavě pár myšlenek, co by se daly zrealizovat a snad už to nebude trvat moc dlouho, než to budeme moci konečně nasadit.

Jinak samotnýho mě to taky pěkně štve. Hlavně kvůli té registraci. Ona by se nějaká forma registrace dala udělat i do současnýho webu, ale popravdě by to byla jen zbytečná práce navíc, takže držte palce, ať se to všechno dobře a rychle povede.  Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Bloodth2 
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeFri 20 Dec 2013 - 14:26

Taky jsem teď neměla vůbec čas. Na Vánoce budu mít doma návštěvu, takže po dlouhé době předvánoční shon, ale na úpravu loga pořád myslím ;)A ano na ty články taky Very Happy

ty jo Alďo co se to tam zas děje na tom shoutboxu??? - to je strašný. Ukázkový příklad toho, že povinná registrace je nutná  Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Rifle

edit: jo to mi připomíná že jsem úplně vypustila ty fotky z posledního urbexování - až bude čas, tak to hodím na deviantart a semka pošlu odkaz  Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Wink2 
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeFri 20 Dec 2013 - 14:42

Ale nic moc, jen jsem se zase nechal vytočit, jako nedávno v práci, kdy mě bylo slyšet po celé hale. Můžu být rád, že mi neříkají Vladko.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeSat 26 Jul 2014 - 18:33

Jak výbušnino píšeš, že se přihlášení sloučí, jak to mám sakra udělat, abych nebyl vonfsro, ale Superbo jako na chatu?  Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 G Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 3whaaa
PS: Když už jsme při předělávání webů, tak bych uvítal, kdybychom měli třeba jednu společnou stránku na FB. Třeba někdo ze současného vedení sh.cz by se k nám mohl přidat na https://www.fb.com/WeLoveSilentHill a udělat z toho oficiální sh.cz fejs stránku.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeTue 29 Jul 2014 - 15:01

vonfsro napsal:
Jak výbušnino píšeš, že se přihlášení sloučí, jak to mám sakra udělat, abych nebyl vonfsro, ale Superbo jako na chatu?  Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 G Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 3whaaa
PS: Když už jsme při předělávání webů, tak bych uvítal, kdybychom měli třeba jednu společnou stránku na FB. Třeba někdo ze současného vedení sh.cz by se k nám mohl přidat na https://www.fb.com/WeLoveSilentHill a udělat z toho oficiální sh.cz fejs stránku.

Vím, že tento názor nesdílí každej ale FB zabil diskusní fóra jako je tento. Za to FB nesnáším a fakt mě vytáčí když chci jet na nějakou akci a pomalu má člověk problém se tam regnout pokud nemá ten po*raný FB. (Ano FB účet nemám a mít nehodlám). Třeba takovej advík. Oni maj oficiální stránky snad jenom aby se neřeklo, páč všechno důležitý se řeší na FB. Aspoň je to přístupný pro neregistrované, ale málem jsem kvůli tomu prošvihla Fanart soutěž.

Vemte si jak to tady na fóru žilo před nástupem FB. Každej den mrtě příspěvků. To samý Lide.cz. Přišel FB, odtáhl s sebou nejdřív spammery ale pak taky solidní přispěvatele. Jediný místo kde to ještě bez FB celkem jde, je deviantArt...teda zatím...

Omlouvám se jestli to někoho urazí nebo naštve, ale FB podporovat fakt nebudu. Ta skupina vypadá dobře. Fajne novinky a tak, ale radši bych si takový věci četla z našich sh.cz stránek (o petici a dalších věcech vím z dA) než na FB.
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeTue 29 Jul 2014 - 15:56

Přemýšlím, že bych to pak mohl migrovat na nějaký opravdový web a na FB pak dávat jenom nějaký odkazy z webu na závažnější věci okolo SH. Ale to si počkám až bomb dodělá ten CMS, pak bych to možná udělal.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitimeThu 31 Jul 2014 - 8:56

vonfsro napsal:
Přemýšlím, že bych to pak mohl migrovat na nějaký opravdový web a na FB pak dávat jenom nějaký odkazy z webu na závažnější věci okolo SH. Ale to si počkám až bomb dodělá ten CMS, pak bych to možná udělal.

Jop to by bylo supr.  Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Yes 
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Renovace webu silent-hill.cz
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill 1 OST
» Silent Hill bo ne?
» cheaty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: CSHH 2.0-
Přejdi na: