Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Těšte se na Silent Hill: Revelation.

Goto down 
+18
jakub008
bun
Bart
Croucher
J0ker
HellTsukuyomi
Dominno
Akira
silent
Miky200
cyrcles
g.schreiber
pepazdepa
Sol!d_Sn@k3
aldaris
Sparito
Johny
bomb
22 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeThu 4 Nov 2010 - 20:07

Na internetové stránce games.tiscali.cz se objevila novinka ohledně pokračování filmového Silent Hillu. Pokračování se bude jmenovat Revelation (jak světoborný a originální název Těšte se na Silent Hill: Revelation. Furious3 ). Je tedy jisté, že film výjde.
Má být volnou adaptací třetího Silent Hillu, takže hlavní hrdinkou bude naše malá Heather Těšte se na Silent Hill: Revelation. Yes .
Nějak se ale bojím toho těšit se na ten film, protože (a teď se podržte, protože to je bomba jako hrom) film se ponese v moderním duchu 3D filmů.

Vše podstatné se dozvíte v novince. Tady je odkaz: http://games.tiscali.cz/tema/co-prinese-silent-hill-revelation-54114


Naposledy upravil bomb dne Fri 5 Nov 2010 - 12:02, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeFri 5 Nov 2010 - 10:15

Film si veľmi rád pozriem, len som dúfal, že to bude pokračovanie jednotky, ale ako vidím, tak nič z toho.

Mám taký pocit, že to nedopadne dobre, niečo ako Resident Evil Afterlife.
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeFri 5 Nov 2010 - 10:46

Aspoň to režíruje Bassett. Ten umí za málo peňez natočit film s parádní atmosférou.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeFri 5 Nov 2010 - 15:05

Ježišmarja... 3D. Tak to bude hlavně o efektech, než o ději. Hlavně jsem zvědav, kdo bude hlavní představitelka, snad ne nějaká současná americká teenagerovská hvězda Těšte se na Silent Hill: Revelation. Rifle
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeFri 5 Nov 2010 - 21:52

Teenage stars? Takže třeba

Kristen Bell
Těšte se na Silent Hill: Revelation. Kristen-bell-92

Hayden Panettiere
Těšte se na Silent Hill: Revelation. Hayden-panettiere

Laura Vandervoort
Těšte se na Silent Hill: Revelation. Laura-vandervoort-20080825-449006
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeFri 5 Nov 2010 - 23:18

Docela dobrý šťabajzny Těšte se na Silent Hill: Revelation. Rolf , ale mě by se daleko víc líbilo, kdyby ten film udělali animovanej, něco jako Resident Evil: Degeneration nebo teď ten novej co dělaj, Damnation. Chtěl bych vidět Heather v renderovaný grafice. To by teprve byla šťabajzna. Těšte se na Silent Hill: Revelation. Rolf
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeSat 6 Nov 2010 - 1:22

Hrdinky ze seriálů Veronica Mars, Heroes i V jsou všechny kundice a já bych je určitě bral, ale jak říká bomberman, CGI by je nepochybně všechny přebilo...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeSat 6 Nov 2010 - 2:47

Stále mám v živé paměti Final Fantasy: Advent Children. Taky bych byl pro CGI.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeSat 6 Nov 2010 - 11:07

CGI!!! Protože Heather byla jenom jedna!!! já nechci aby tu postavu z*rvili. Pamatujete na RE Apocalypse?? Jakkoli je Sienna pěkná a talentovaná - jill tam nehorázně zmrvili! Ve filmu ta postava nikdy nebude jako ve hře. To radši ať tam Heather není vůbec - ani jednu z těch holek si neumím představit jako emocemi přetékající temperamentní Heather...prostě ne - buď CGI nebo nic. (ale to je asi hodně mokrý sen...)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeSat 6 Nov 2010 - 13:45

g.schreiber napsal:
CGI!!! Protože Heather byla jenom jedna!!! já nechci aby tu postavu z*rvili. Pamatujete na RE Apocalypse?? Jakkoli je Sienna pěkná a talentovaná - jill tam nehorázně zmrvili! Ve filmu ta postava nikdy nebude jako ve hře. To radši ať tam Heather není vůbec - ani jednu z těch holek si neumím představit jako emocemi přetékající temperamentní Heather...prostě ne - buď CGI nebo nic. (ale to je asi hodně mokrý sen...)
Asi budeš nesouhlasit, ale RE:Apocaplypse se mi ještě docela líbil a Jill jsem měl rád. I když byla až moc cool oproti hře, tak jsem ji pořád bral jako hodně dobrou kopii herní postavy. Joo v dalším díle už ty postavy byly jiný, to ano...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeMon 8 Nov 2010 - 7:43

Tak já bych tam nedal ani jednu z těchle tří. Jsou sice pěkné, ale hrozné barbieny, já si je nedovedu představit, jak bojují třeba s Leonardem ve smradlavé stoce. Navíc Heather byla pěkná, ale obyčejná holka, tak tam dát taky nějakou obyčejnou, ne modelku. Američané mají ve zvyku dávat sexbomby, aby zvedli sledovanost. Měli by SH natáčet Japonci, ti mají aspoň nápady.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeMon 8 Nov 2010 - 18:32

aldaris napsal:
Tak já bych tam nedal ani jednu z těchle tří. Jsou sice pěkné, ale hrozné barbieny, já si je nedovedu představit, jak bojují třeba s Leonardem ve smradlavé stoce. Navíc Heather byla pěkná, ale obyčejná holka, tak tam dát taky nějakou obyčejnou, ne modelku. Američané mají ve zvyku dávat sexbomby, aby zvedli sledovanost. Měli by SH natáčet Japonci, ti mají aspoň nápady.

přesně tak - proto říkám ať tam není heather vůbec...(všichni víme že japonci natáčet nebudou - leda cgi a toho se nedočkáme...) Těšte se na Silent Hill: Revelation. Bloodcry
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeMon 8 Nov 2010 - 19:05

Já bych byl nejraději, kdyby to natočily podle Silent Hillu 2. Ten příběh si stojí sám o sobě neovlivněn ostatními hrami (a to, že v SH2 byla malá zmíňka o Walterovi není žádné propojení) a přitom tam je cítit ten silenthillovský duch. Nejraději mám jedničku, ale dvojka je prostě výjiměčná ve všem. Ten film by prostě měli udělat podle dvojky. Navíc pokud budou chtít navázat na konec prvního SH filmu, tak to se SH3 nebude vůbec souviset. Už to vidím, jak to dopadne.
Zrovna takovej Aaron Eckhart by byl James jak vyšitej. Těšte se na Silent Hill: Revelation. Rolf

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Aaron-eckhart
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeMon 8 Nov 2010 - 21:00

bomb napsal:
Já bych byl nejraději, kdyby to natočily podle Silent Hillu 2. Ten příběh si stojí sám o sobě neovlivněn ostatními hrami (a to, že v SH2 byla malá zmíňka o Walterovi není žádné propojení) a přitom tam je cítit ten silenthillovský duch. Nejraději mám jedničku, ale dvojka je prostě výjiměčná ve všem. Ten film by prostě měli udělat podle dvojky. Navíc pokud budou chtít navázat na konec prvního SH filmu, tak to se SH3 nebude vůbec souviset. Už to vidím, jak to dopadne.
Zrovna takovej Aaron Eckhart by byl James jak vyšitej. Těšte se na Silent Hill: Revelation. Rolf

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Aaron-eckhart
Jo tohle foto znám, byla u něj hláška: ,,Opakuji, nejmenuji se James Sunderland a svou ženu jsem nezabil!!! Těšte se na Silent Hill: Revelation. G
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeMon 8 Nov 2010 - 21:12

No jo, vidíš. Taky jsem si na to vzpomněl. Těšte se na Silent Hill: Revelation. Rolf
Ten obrázek je dokonce tady na fóru v horním menu v galerii.

http://silenthill.heavenforum.org/gallery/Silent-Hill-2/Dobry-herec-pro-budouci-film-pic_35.htm
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeTue 9 Nov 2010 - 17:41

bomb napsal:
No jo, vidíš. Taky jsem si na to vzpomněl. Těšte se na Silent Hill: Revelation. Rolf
Ten obrázek je dokonce tady na fóru v horním menu v galerii.

http://silenthill.heavenforum.org/gallery/Silent-Hill-2/Dobry-herec-pro-budouci-film-pic_35.htm
Je to dokonalý, kdo ví jestli se tímto chlapem neinspirovali Těšte se na Silent Hill: Revelation. Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: film   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeWed 10 Nov 2010 - 15:50

Já bych CGI moc nevěřil...ve hře tak nějak jste, že jo, bojíte se jít za roh, ale ve filmu se u animáku moc bát nebude, stejně mám pocit, že to nějak bude navazovat. Myslím, že režisér atmosféru vyčarovat bude umět, závisí jen na rozpočtu a scénáři a aby děj moc nekopíroval jedničku...
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeWed 10 Nov 2010 - 18:24

cyrcles napsal:
Já bych CGI moc nevěřil...ve hře tak nějak jste, že jo, bojíte se jít za roh, ale ve filmu se u animáku moc bát nebude, stejně mám pocit, že to nějak bude navazovat. Myslím, že režisér atmosféru vyčarovat bude umět, závisí jen na rozpočtu a scénáři a aby děj moc nekopíroval jedničku...

To je vlastně taky pravda. Horor, jako animovaný film by asi nebyl nic moc co se toho strachu týče. Aby to fungovalo, muselo by to být úplně dokonalé, ale to by stejně asi nebylo. Pro nás, jako fanoušky hry by to určitě mělo nevyčíslitelnou cenu, protože bychom vyděli naše oblíbené postavičky v nádherně renderované grafice, ale pro ostatní obyčejné diváky by ten film neměl cenu. Proto je možná lepší, že ten film nejspíš natočej. Ale jak psal Aldaris, chtělo by to, aby tam pokud možno nedávali žádnou manekýnu, která by tam byla jen od toho, aby kroutila zadkem a trapně předstírala, jak se moc bojí.
Návrat nahoru Goto down
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeWed 10 Nov 2010 - 22:41

bomb napsal:
cyrcles napsal:
Já bych CGI moc nevěřil...ve hře tak nějak jste, že jo, bojíte se jít za roh, ale ve filmu se u animáku moc bát nebude, stejně mám pocit, že to nějak bude navazovat. Myslím, že režisér atmosféru vyčarovat bude umět, závisí jen na rozpočtu a scénáři a aby děj moc nekopíroval jedničku...

To je vlastně taky pravda. Horor, jako animovaný film by asi nebyl nic moc co se toho strachu týče. Aby to fungovalo, muselo by to být úplně dokonalé, ale to by stejně asi nebylo. Pro nás, jako fanoušky hry by to určitě mělo nevyčíslitelnou cenu, protože bychom vyděli naše oblíbené postavičky v nádherně renderované grafice, ale pro ostatní obyčejné diváky by ten film neměl cenu. Proto je možná lepší, že ten film nejspíš natočej. Ale jak psal Aldaris, chtělo by to, aby tam pokud možno nedávali žádnou manekýnu, která by tam byla jen od toho, aby kroutila zadkem a trapně předstírala, jak se moc bojí.

snad bude režisér natolik inteligentní, aby se podíval na první film a pochopil, že o tom, o čem jsou teenagerské vybíjené, SH není.... a že cílové publikum není amík řvoucí: ,,OMFG, yeah, gimme some skin, show me some tities or GTFO, mother fucker, slap and kill that bitch, yeah! I'm commin-'' radši nepokračuju.
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeWed 10 Nov 2010 - 22:46

cyrcles napsal:
bomb napsal:
cyrcles napsal:
Já bych CGI moc nevěřil...ve hře tak nějak jste, že jo, bojíte se jít za roh, ale ve filmu se u animáku moc bát nebude, stejně mám pocit, že to nějak bude navazovat. Myslím, že režisér atmosféru vyčarovat bude umět, závisí jen na rozpočtu a scénáři a aby děj moc nekopíroval jedničku...

To je vlastně taky pravda. Horor, jako animovaný film by asi nebyl nic moc co se toho strachu týče. Aby to fungovalo, muselo by to být úplně dokonalé, ale to by stejně asi nebylo. Pro nás, jako fanoušky hry by to určitě mělo nevyčíslitelnou cenu, protože bychom vyděli naše oblíbené postavičky v nádherně renderované grafice, ale pro ostatní obyčejné diváky by ten film neměl cenu. Proto je možná lepší, že ten film nejspíš natočej. Ale jak psal Aldaris, chtělo by to, aby tam pokud možno nedávali žádnou manekýnu, která by tam byla jen od toho, aby kroutila zadkem a trapně předstírala, jak se moc bojí.

snad bude režisér natolik inteligentní, aby se podíval na první film a pochopil, že o tom, o čem jsou teenagerské vybíjené, SH není.... a že cílové publikum není amík řvoucí: ,,OMFG, yeah, gimme some skin, show me some tities or GTFO, mother fucker, slap and kill that bitch, yeah! I'm commin-'' radši nepokračuju.
Vystihl jsi to dokonale Těšte se na Silent Hill: Revelation. Grin3 Přesně to co mě na amerických ,,hororech" nejvíc sere. Parta puberťáků, uzavřené místo odkud nemůžou pryč, jeden po druhém chcípá a když ta poslední modelka přežije a myslí si že je z toho venku, následuje ,,otevřený" konec, kde se vynoří to zdánlivě mrtvé monstrum či vrah a jsou titulky. Toto trapné otřepané klišé doprovází americké ,,horory" nekonečně dlouho. Od Vřískotu přes Tajemství loňského léta, všechny trapné Texaské masakry až po Pach krve a Hory mají oči a takovéto déčkové blbiny Těšte se na Silent Hill: Revelation. Rifle
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeWed 10 Nov 2010 - 22:55

Jsi vyjmenoval mé oblíbené filmy. Very Happy Samozřejmě jen první díly. Ty ostatní už mě neba.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeThu 11 Nov 2010 - 9:10

Rick Deckard napsal:
Jsi vyjmenoval mé oblíbené filmy. Very Happy Samozřejmě jen první díly. Ty ostatní už mě neba.
Jasně první Vřískot a první Tajemství bylo zajímavé, protože to bylo nové. Pak se začal klasicky americky nastavovat čaj a inspirovat i další filmy a šlo to do kytek. To samé Saw, když jsem to viděl prvně, úplně mi to psycho dostalo, ale ty další díly...o ničem.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeThu 11 Nov 2010 - 12:11

O Saw jsem si donedávna myslel, že je to jen vaření z vody. Ale ze zvědavosti jsem se podíval na všechny díly za sebou a žasl jsem. Je to propletené a složité. Třeba v jednom díle mají kratičkou scénku, kdy John si hraje se svíčkou a něco balí do vosku, ale je to nepatrné protože středobodem té scény je konverzace mezi ním a jednou doktorkou. Až v dalším díle je vysvětlené, že šlo o audio pásku, kterou pak snědl. A hra pokračuje. Smile Jasně, je to neuvěřitelné, že i po třech dílech je schopný předvídat, co ostatní udělají, i když je dávno po smrti, ale stále se to drží nad většinou krvavých hororů. Make your choice. Bohužel sedmý díl to nějak pohnojil. Sad
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeThu 11 Nov 2010 - 14:27

Ze Saw dělají seriál. Já ještě snesl dvojku a trojku, ale pak už to není ono. Jednička byla tak šokující proto, že se jednalo o něco zcela nového. Teď už se ví co čekat. Těšte se na Silent Hill: Revelation. 2err
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitimeThu 11 Nov 2010 - 15:55

Na ign.com se objevil článek se scénáristou a režisérem filmu Silent Hill: Revelation, Michaelem J. Bassettem. Pokud vás zajímá originální verze rozhovoru, zde je odkaz, kde si jej můžete přečíst: http://movies.ign.com/articles/113/1133298p1.html

Pokud ovšem nehovoříte anglicky nebo se vám nechce onen článek číst v angličtině, zde je překlad:

"Miluji ty hry a byl jsem i velikým obdivovatelem prvního filmu. Hlavně, jak Christophe Gans se svým týmem dokázali zachytit atmosféru i podobu toho světa," napsal Basset na svém blogu. "Říkám, pokud to není rozbité, nespravujme to, takže se budu snažit přivézt zpět tolik lidí z původního týmu, kolik budu jen moci - ale budu se snažit přinést jen o trochu více temnoty a strachu do celkového spojení. Myluji komplexní mytologii a psychologickou provázanost, kterou Konami vytvořilo, takže mi bude ctí se na to zaměřit."
Bassett dodal, "Jsem odhodlaný vytvořit film, který bude stavět na kvalitách původního filmu a čerpat z nejlepších stránek her, zatímco se budu snažit nabídnout divákům trochu odlišné postavy, přesvědčivý příběh a představit nějaká nová děsivá monstra (taktéž přivézt zpět pár oblíbených) a nejdůležitější ze všeho, prostě všechny okolo ku*evsky vyděsit."
Bassett také nedávno o filmu hovořil s Empire Online, který se začíná točit tuto zimu v Torontu. "Byla to opravdová výzva psát pro tento film scénář," řekl "a také jsem strávil hodně času znovu si zahráním oněch her a čtením každičkého kousku matriálu, který jsem o celé mytologii našel. Samozřejmě, má rozhodnutí se nemusí líbit každému, ale hlavní myšlenkou je podat publiku provázaný, intenzivní a děsivý zážitek, následující velmi zajímavým příběhem, podpořené skvělým hereckým obsazením se skvělými výkony. Je to víc, než to co můžete dostat v dnešních hororových filmech, to vím, ale napadá mě, proč se nezaměřit víš a pokusit se přinést trochu více kvality zpět do žánru se kterým je jenom vzácně zacházeno s respektem?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Těšte se na Silent Hill: Revelation. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Těšte se na Silent Hill: Revelation.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 11Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill 1 OST
» Silent Hill bo ne?
» cheaty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Historical Society :: Návrat do Silent Hill (Silent Hill Revelation)-
Přejdi na: