Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill 4 a windows vista

Goto down 
+5
Bart
bobulky
aldaris
Dominno
Staniiiik
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Pepa35
Registrovaný uživatel
Pepa35


Poeet p?íspivku : 7
Age : 51
Registration date : 08. 08. 08

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Icon_minitimeSat 9 Aug 2008 - 17:15

Díky, ale mám problém. Nedaří se mi je stáhnout.... Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 2giggle
Našel jsem rozporuplné názory, přeinstalace apod....
Nemá někdo zkušenosti s instalací na mobilní grafiku?
Návrat nahoru Goto down
Pepa35
Registrovaný uživatel
Pepa35


Poeet p?íspivku : 7
Age : 51
Registration date : 08. 08. 08

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: jehoVISTA   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Icon_minitimeSun 10 Aug 2008 - 22:30

Ahoj,
tak jsem přeinstaloval a zatím to vypadá, že byl problém s uloženýma pozicema z XP.
Po jejich vymazání a hraní od začátku to zatím jde. No uvidím po delším hraní, jinak se mi odmítalo vrátit se z hry do visty, až vypnutí zabralo. Jo je hodně věcí mezi nebem a zemí Smile)
Návrat nahoru Goto down
Pepa35
Registrovaný uživatel
Pepa35


Poeet p?íspivku : 7
Age : 51
Registration date : 08. 08. 08

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Vista, není to něco od viset?   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Icon_minitimeMon 11 Aug 2008 - 0:11

Tak opět prdlačka, nemá to rádo ŽÁDNÉ uložené pozice. Smazáno. Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Evil
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Icon_minitimeFri 15 Aug 2008 - 17:22

Pepa35 napsal:
Tak opět prdlačka, nemá to rádo ŽÁDNÉ uložené pozice. Smazáno. Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Evil

Tak to je opravdu divné nikdy se mi nic podobného na Vistách nestalo, ale četl jsem ještě pár věcí o tom... Pokud se stane to, že jsou vidět třeba jen obrazy a jinak je všude tma (pokoj), tak prý stačí hru vypnout znovu zpanout dát položku nová hry, vše by mělo být ok, pak se dát do hlavního menu a dát load game a stále by vše mělo zůstat normální... Potom ještě jedna věc, která prý funguje v adresáři s hrou standartně: C:\Program Files\Konami\Silent Hill 4\ přejmenovat soubor CheckSpec.dll na CheckSpec.dll.bak. Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Icon_minitimeSun 31 Aug 2008 - 10:24

Vidíte to máte z toho že si takovíhle hry jak je silent hill kupujete na pc takovíhle hry na pc neměli nikdy vyjít navíc ta ovladatelnost j je příšerná já SH vždicky kupuju jen na Ps1,Ps2 a ted koupim silent hill5 na ps3.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Icon_minitimeSun 31 Aug 2008 - 10:27

protože tam s tim prostě nemůžeš mít problémy jen vložíš a hraješ navíc na Ps3 jdou přehrávat hry z Ps1 a Ps2 takže už je nepotřebuju.Playstation3 je vlastně Ps1 Ps2 a Ps3 dohromady nikdy jsem s nim neměl problémy s pc ano.
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Icon_minitimeSun 31 Aug 2008 - 22:30

Pyramid Head napsal:
protože tam s tim prostě nemůžeš mít problémy jen vložíš a hraješ navíc na Ps3 jdou přehrávat hry z Ps1 a Ps2 takže už je nepotřebuju.Playstation3 je vlastně Ps1 Ps2 a Ps3 dohromady nikdy jsem s nim neměl problémy s pc ano.

Hmm, to je sice pravda, ale jsou mezi námi i tací, kteří rádi řeší problémy a zajímá je, jak věci fungují a ne že jen zmačknou tlačítko a čuměj, to už pak není žádná sranda. Ok jsem asi jeden z miliónu, ale tyhle problémy mi vážně nevadí, naopak když mi nějaká hra, software nejde a pak se mi podaří problém vyřešit, mám z toho většinou mnohem větší radost, než ze hry samotné… (RE4 rozchozen ještě tehdy na grafice s pixel sharderama 1,1 – to bylo radosti) Ps3 neodsuzuju, ba naopak je super, že za cenu luxusní grafické karty dostanete celý hrací přístroj, včetně blueray mechaniky, ale já už si asi moc zvykl na PC, které je pro mě jak zábavou, tak prací. Navíc to má i své výhody, právě na PC vychází ony konverze a já, sice někdy po roce čekání, si můžu zahrát většinu konzolových her, aniž bych si musel kupovat pět konzol. Miluju SH a RE, kdybych měl vlastnit všechny díly, když vyšly jako novinky, musel bych mít doma PSX, PS2, PS3, Dreamcast, GameCube a PSP, to je na mě trochu moc. Navíc u SH5 by teď pcčkáři měli mít i výhodu (i když přijdou o krabici), protože v Evropě má SH5 vycházet až koncem října, zatímco na Steamu by měl být k dostání už koncem září. Poslední co mě zaujalo, bylo slyšet od člověka, který napíše, cituji: „Černej má pravdu,vždit ps3 už ma asi 15 mil lidí,xbox360 asi 20mil a myslíte si, že na tom neviděla nebo co že kvůli pár chudákům,který si nemůžou dovolit koupit ps3 za 14 tisíc,nebo xbox360 za 8 tisíc budou vydávat extra na ps2?“ si stěžovat na špatné ovládání, když prakticky přesná kopie dualshocku, která je kompatibilní se všemi díly stojí 600Kč! Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Sponsored content





Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill 4 a windows vista
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Silent Hill 5 v Games for Windows (tzn. v krabici)?
» Silent Hill 1 OST
» cheaty
» Silent Hill bo ne?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: