Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill 4 a windows vista

Goto down 
+5
Bart
bobulky
aldaris
Dominno
Staniiiik
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 11:30

Dominno napsal:
Rád bych napsal gramaticky bezchybnou větu ale o tom sem se už tady zmínil a napsal sem že sem rád blbej...A jako blbej člověk kterej strávil pár let hraním amerického fotbalu a docela dost toho vypotil v posilovně se někdy chovám jako ty pouliční hovada bez špetky inteligence ale zato z respektem...No prostě Bobulko,potkat tě někde,tak ti garantuji že by mi bylo srdečně jedno jestli tě ukopu k smrti nebo tě jen pošlu na JIPku...Jinak ty už na mě na tomhle fóru nereaguj...
Je mladý, z toho snad vyroste. I když to ,,intošské" vyjadřování, ho fakt ztrapňuje.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 11:54

No já sem cholerik takže takový lidi mě dokážou vytočit do běla...
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 16:25

aldaris napsal:
Dominno napsal:
Rád bych napsal gramaticky bezchybnou větu ale o tom sem se už tady zmínil a napsal sem že sem rád blbej...A jako blbej člověk kterej strávil pár let hraním amerického fotbalu a docela dost toho vypotil v posilovně se někdy chovám jako ty pouliční hovada bez špetky inteligence ale zato z respektem...No prostě Bobulko,potkat tě někde,tak ti garantuji že by mi bylo srdečně jedno jestli tě ukopu k smrti nebo tě jen pošlu na JIPku...Jinak ty už na mě na tomhle fóru nereaguj...
Je mladý, z toho snad vyroste. I když to ,,intošské" vyjadřování, ho fakt ztrapňuje.

Ztrapňuje?
Hmmm, já nevěděl, že slušnost či vyjadřování hodné člověka na úrovni je trapné.

Asi je slušnost pod tvou úroveň.
A i tys pod mou úroveň.

Domino: O tom, že bys mne dokopal si můžem popovídat na srazu, jestli nějaký bude.
Mimochodem chodim do posilovny též, a myslim si, že je to naopak druh sportu, kterej nervy zabíji, nikoliv povzbuzuje.
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 18:49

Člověk na úrovni???Hele mel bys být rád za to že tu ještě seš...Jo a s tou posilovnou,ej není to jen o svalech ale i o reakcích,flexibilitě,předvídání a o tom kdo u sebe má lepší železo... Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 2giggle
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 18:55

Dominno napsal:
Člověk na úrovni???Hele mel bys být rád za to že tu ještě seš...Jo a s tou posilovnou,ej není to jen o svalech ale i o reakcích,flexibilitě,předvídání a o tom kdo u sebe má lepší železo... Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 2giggle
Houby železo . . .
BTW: Proč, že tu ještě jsem?
Já jsem nezačal spamovat, a já jsem alespoň pomohl s Fan stránkama o Silent Hillu.
Ale myslim, že stačilo, pokud myslíš, že ne, napiš mi.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 21:26

Císař Napoleon Bonaparte napsal:
Dominno napsal:
Člověk na úrovni???Hele mel bys být rád za to že tu ještě seš...Jo a s tou posilovnou,ej není to jen o svalech ale i o reakcích,flexibilitě,předvídání a o tom kdo u sebe má lepší železo... Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 2giggle
Houby železo . . .
BTW: Proč, že tu ještě jsem?
Já jsem nezačal spamovat, a já jsem alespoň pomohl s Fan stránkama o Silent Hillu.
Ale myslim, že stačilo, pokud myslíš, že ne, napiš mi.

Bobulky alias Napoleon napsal:
Ach Domino, zřejmě jsem moc tupý na to, abych pochopil význam slova "šmejd".
Mohl bys to prosím definovat?

Stačí ti to jako argument abys přestal se svým pseudospisovným jazykem? (chyb tam máš prakticky stejně jako Dominno)

Dominno napsal:
Člověk na úrovni???Hele mel bys být rád za to že tu ještě seš...Jo a s tou posilovnou,ej není to jen o svalech ale i o reakcích,flexibilitě,předvídání a o tom kdo u sebe má lepší železo...

Prosím pokračuj v diskusi v tématu k tomu určenému a ne v tématu SH4 a W. Vista. Usnadníš tím přehlednost fóra, díky... Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Bobby
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 22:27

Pepazdepa: A?
Hmmm, asi jsem mimo, ale nevim, cos tim chtěl říct.
To jako, že se objeví spamer, a když se jeho prázdný tapetování snažim omezit (protože to Ty jako moderátor nejseš schopnej oddělit či smazat)
tak z toho vylezu od hnoje?

Asi se neříká nadarmo "pro dobrotu na žebrotu", že?

Vůbec nevim, co do toho pleteš chyby.
Resp. I/Y, neb mi "skuks" příjde mnohem, ale opravdu mnohem horší.

Takže si to prosím nejdřív srovnej, udělej něco pro web a fórum, pochop kdo je ovce a kdo vlk, pochop kdo se snaží zahnat škodnou a pochop, že se Tě to netýká, neb je lepší mlčet, když neumim uklízet.


EDIT: kde je chyba ve slově "tupý"?
Však jako mladý ne?
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 23:49

Zřejmě jsi asi nepochopil, že to TY jsi vyprovokoval tapetářskou hádku argumentem o slovu "šmejd". (ten quote jsem dal schválně)

Chyba jako chyba, tak či onak tím trpý český jazyk. Jako překladatel a student anglického jazyka to vím moc dobře...

A ještě mi prosím vysvětli význam věty "Je lepší mlčet, když neumim uklízet." Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Wink2

ad Edit: tam chyby nemáš...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 13:08

Teď jsem četl, že v dubnu má vyjít opravný Servis pack na Visty. Tak uvidíme čím nás Microsoft zase překvapí. Navíc se opět snaží zlikvidovat konkurenci koupí...(Yahoo)
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 14:00

A opravný balík bude spravovat vlastně co???
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 14:46

Tak to tady čtu a začínám být rád že jsem s Vistou ještě neměl tu čest si zaklikat a zaťukat do klávesnice Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Yay zlatý XPčka poladěný...
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 39
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 15:51

XP rulezz Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 17:58

pepazdepa napsal:
Zřejmě jsi asi nepochopil, že to TY jsi vyprovokoval tapetářskou hádku argumentem o slovu "šmejd". (ten quote jsem dal schválně)

Chyba jako chyba, tak či onak tím trpý český jazyk. Jako překladatel a student anglického jazyka to vím moc dobře...

A ještě mi prosím vysvětli význam věty "Je lepší mlčet, když neumim uklízet." Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Wink2

ad Edit: tam chyby nemáš...
To znamená, že místo přispívání ke spamu bys měl raději uklízet.

Mimochodem: Ee, to já jsem nechtěl vyprovokovat.
Šlo o ty Dominna spamy poslední dobou.
Příspěvky se smajlíkem a úplné výkřiky do tmy.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 18:11

Dominno napsal:
A opravný balík bude spravovat vlastně co???
No má ,,zvýšit" stabilitu systému a opravit nějaké problematické části. Nevím konkrétně co, ani mě to moc nezajímá, protože Visty jednoduše nechci. Dvakrát je dávat dohromady mi stačilo. Má to být něco jako vyšel Servis Pack 1 a 2 na XP.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 18:16

Dominno napsal:
A opravný balík bude spravovat vlastně co???
Heh - třeba nebudou žrát půl giga ramky. : )
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 18:18

Císař Napoleon Bonaparte napsal:
Dominno napsal:
A opravný balík bude spravovat vlastně co???
Heh - třeba nebudou žrát půl giga ramky. : )
No...možná. Na to je asi nejvíc stížností.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 18:25

Ono mě ta Vista příjde nedotáhnutá...Prostě si s ní podle mně měli víc pohrát a dotáhnout na ní šroubky než jí poslali mezi lidi...Ono první dojem je důležitý a Vista to docela zkazila,ale věřím tomu že za 2 roku to bude pecka...Zatím docela v plenkách a s děckýma chybičkama...
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 18:31

Dominno napsal:
Ono mě ta Vista příjde nedotáhnutá...Prostě si s ní podle mně měli víc pohrát a dotáhnout na ní šroubky než jí poslali mezi lidi...Ono první dojem je důležitý a Vista to docela zkazila,ale věřím tomu že za 2 roku to bude pecka...Zatím docela v plenkách a s děckýma chybičkama...

Neřekl bych nedotažená, ale spíš zatim nevyužitelná na sto procent.
Za rok by to ale mělo bejt v pohodě.
Kór když se podivam na budoucí hry, který maji Vistu jako hlavní požadavek.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 19:36

Císař Napoleon Bonaparte napsal:
Dominno napsal:
Ono mě ta Vista příjde nedotáhnutá...Prostě si s ní podle mně měli víc pohrát a dotáhnout na ní šroubky než jí poslali mezi lidi...Ono první dojem je důležitý a Vista to docela zkazila,ale věřím tomu že za 2 roku to bude pecka...Zatím docela v plenkách a s děckýma chybičkama...

Neřekl bych nedotažená, ale spíš zatim nevyužitelná na sto procent.
Za rok by to ale mělo bejt v pohodě.
Kór když se podivam na budoucí hry, který maji Vistu jako hlavní požadavek.
Hry s výhradním požadavkem na Vistu? To už je pouze komerce a budou muset udělat i verzi pro xp, během chvilky se lidé na Visty nepřepnou.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Pepa35
Registrovaný uživatel
Pepa35


Poeet p?íspivku : 7
Age : 51
Registration date : 08. 08. 08

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Řešení?   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeFri 8 Aug 2008 - 21:44

Ahoj,
koupil jsem noťas a výrobce, Toshiba, ho dodává jedině s Vistou, a ouha SH4 bez textur....Sice tma ve hrách je strašidelná, ale todle je moooc tmy. Povedlo se to někomu vyřešit?
Téma XP a vše oki, Vistu pryč nemůžu u nových věcí doporučit. Výrobci komponentů již nepodporují ovladačema XP.
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeFri 8 Aug 2008 - 23:22

Pepa35 napsal:
Ahoj,
koupil jsem noťas a výrobce, Toshiba, ho dodává jedině s Vistou, a ouha SH4 bez textur....Sice tma ve hrách je strašidelná, ale todle je moooc tmy. Povedlo se to někomu vyřešit?
Téma XP a vše oki, Vistu pryč nemůžu u nových věcí doporučit. Výrobci komponentů již nepodporují ovladačema XP.

Hi, koukám, že jsem asi jediný spokojený uživatel Vista na světě. Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Grin3 Silent Hill 4 jsem hrál dneska na onom opovrhovaném systému a nebyla zde jediná grafická chyba, víc než na systém, bych se v tvém případě především, pokud máš notebook (mám jej taky) zaměřil na grafickou kartu, které jsou v noteboocích poněkud osekané a třeba u karet ati se stejným označením jako pro pc jsou ty notebookové velice odlišné. Mrkni především na podporu pixel sharders 2.0, pokud by je tvá karta neměla, potom bude SH4 jen ve tmě, ale pokud je notebook nový tak je nejspíš problém v ovladačích. Snad ti to trochu pomůže. A když už jsem u tématu Vista, tak si taky řeknu kousek ze svého názoru, od sp1 je to vynikající systém a mám moc rád, tvrzení, že Visty žerou 80% ram. Ano berou. Mám 3gb ram a „žerou“ mi 2,5gb, ale slyšel někdy někdo z vás o něčem jako třeba SuperFetch? Docela je mi divné, že v Xpčkách nikdo nenadává na to, že má furt plnou cache, ale s tím asi nic nenadělám. Stejně tak s řízením uživatelských účtů – hrozná to služba, ovšem pro lidi co s pc začínají je super a vypnout se dá během tří/čtyř kliků myší. Tak si užívejte DirectX 9, já jdu na 10, ale ano tady máte 100% pravdu, že je to hnusná komerce a Microsoft v tomto případě plive uživatelům rovnou do ksichtu. Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Pepa35
Registrovaný uživatel
Pepa35


Poeet p?íspivku : 7
Age : 51
Registration date : 08. 08. 08

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeFri 8 Aug 2008 - 23:51

Ahoj,
neříkiám že xp je špatný soft, právě naopak, ostatně na stolním pc šlapou jak divý, ale jak jsem napsal notebook Toshiba satellite A200-1si bez visty není.
Grafika je tam ATI mobile radeon 2600, tady je malý popis:
Verze balení ovladače 8.413.3-070920a1-053542C-Toshiba
Poskytovatel ATI Technologies Inc.
Verze ovladače jednotky 2D 7.01.01.680
Cesta k souboru ovladače 2D /REGISTRY/MACHINE/SYSTEM/ControlSet001/Control/Class/{4D36E968-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}/0000
Verze Direct3D 7.14.10.0523
Verze OpenGL 6.14.10.6849
Verze Catalyst® Control Center 2007.0920.2342.40548
Výrobce grafické karty Powered by ATI
Grafický čipset ATI Mobility Radeon HD 2600
ID zařízení 9581
Dodavatel 1002

ID subsystému FF00
ID dodavatele subsystému 1179

Typ sběrnice PCI Express
Aktuální nastavení sběrnice PCI Express x16

Verze BIOS 010.060.000.000
Číslo BIOS BK-ATI VER010.060.000.000.026296
Datum BIOS 2007/08/19

Velikost paměti 1022 MB
Typ paměti HyperMemory

Primární displej Ano
Návrat nahoru Goto down
Pepa35
Registrovaný uživatel
Pepa35


Poeet p?íspivku : 7
Age : 51
Registration date : 08. 08. 08

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeFri 8 Aug 2008 - 23:55

ATI Mobility Radeon HD 2600
Podpora DirectX 10
Shader Model 4.0
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeSat 9 Aug 2008 - 4:41

Pepa35 napsal:
ATI Mobility Radeon HD 2600
Podpora DirectX 10
Shader Model 4.0

Hi, tak podle informací, které jsi poskytl, určitě můžeme vyloučit zastaralé pixel shardery 1.0 :-D Takže jsem šel hledat… Ati jsem nikdy neměl moc v lásce (i když jsem jejich kartu dlouhou dobu měl), ale zdá se, že tato karta se jim povedla vcelku dobře, dokonce by sis měl být schopen zahrát i Crisis, ačkoliv na velmi nízké detaily, ale to není tak podstatné jako informace, kterou jsem objevil… Ve spojení s novými ovládači má tato karta problémy s rozehráním OpenGL, nevím jak je to možné, ale na neoficiálních ovladačích, žádné problémy nejsou, takže bych ti doporučil stáhnout tyto omega drivery: http://www.omegadrivers.net/ati.php - výběr operačního systému je jen na tobě, ovšem upozorňuji, že jsou neoficiální a vůbec nebude od věci, když si připravíš bod obnovení a cd s normálními ovladači. Já sám jsem omegy dříve používal a nemohu si na ně v žádném případě stěžovat, ale riziko nechávám na tobě. Při instalaci to nejspíš napíše, že nejsou schváleny microsoftem - to je normální, normálně potvrď, že je ti to jasný a pokračuj v instalaci, před instalací ještě bude zřejmě nutné odinstalovat catalyst centrum. Snad ti to víc pomůže, než uškodí. Ještě také není od věci mrknout jestli není novej update OpenGl A directX, ale pochybuji, že by to nějak pomohlo. Více jsem toho bohužel nenašel. (jinak ta chyba se objevila například u CS1.6 – hra naskočila bez textur, takže stejný problém - na omegách to jelo bez problémů) Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Pepa35
Registrovaný uživatel
Pepa35


Poeet p?íspivku : 7
Age : 51
Registration date : 08. 08. 08

Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitimeSat 9 Aug 2008 - 7:53

Ahoj,
díky za radu. Večer to testnu. Horší že samostatné ovladače nemám. Noťas se celý přeinstaluje sám z jednoho dvd spolu s Vistou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4 a windows vista   Silent Hill 4 a windows vista - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill 4 a windows vista
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill 5 v Games for Windows (tzn. v krabici)?
» Silent Hill 1 OST
» cheaty
» Silent Hill bo ne?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: