Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse

Goto down 
+20
Kuba
J0ker
travis
silent
Dominno
cyrcles
Akeenah
Pyramid Head
bun
Akira
g.schreiber
vatiell
Sparito
Sol!d_Sn@k3
pepazdepa
aldaris
bomb
Frankie8
Miky200
Johny
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next
AutorZpráva
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeSun 3 Oct 2010 - 14:08

To spíš oni museli mlčet, takže jsme se nedozvěděli vůbec nic nového. A ten 5s "trailer" jak jste tu na to založili i spešl topic a říkali ste, jak je cool, tak ten byl ještě před E3 trailerem prezentován novinářům a je to ten, kterej vyvolal první diskuze, že půjde o remake SH2, že hrdina je James a tak...Takže to není žádnej novej, ale spíš starej teaser...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeSun 3 Oct 2010 - 14:19

Aha, tak takhle to bylo. No je pravda, že on tam opravdu jak James vypadá.
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeMon 4 Oct 2010 - 18:08

Hlavní hrdina má jméno: Murphy Pendelton
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeMon 4 Oct 2010 - 18:09

A ještě jednu novinku jsem zapoměl...hra nebude natolik akční a bude obsahovat side questy.
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeMon 4 Oct 2010 - 18:36

vatiell napsal:
A ještě jednu novinku jsem zapoměl...hra nebude natolik akční a bude obsahovat side questy.
Tys tam byl?
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeMon 4 Oct 2010 - 19:10

Sol!d_Sn@k3 napsal:
vatiell napsal:
A ještě jednu novinku jsem zapoměl...hra nebude natolik akční a bude obsahovat side questy.
Tys tam byl?
Jenom na Gomezovy přednášky.
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeMon 4 Oct 2010 - 19:13

Tohle přece už před nějakou dobou na internetu psali. To, že hlavní hrdina se jmenuje Murphy Pendelton a že hra nebude akční i o přítomnosti těch sidequestů se už ví. Dokonce vývojáři slibují do hry začlenit jisté odkazy na předchozí díly, takže je možné, že by hra mohla mít jistou, alespoň vedlejší souvislost s některým z dřívějších dílů a nebo by to taky mohly být jen určité náznaky, které třeba budou objasňovat určité události nebo jenom jistou formou odrážet to, co už jsme dříve mohli vidět. Zrovna teď je ještě brzo si pod tím něco představovat, ale tak jako tak to zní velice dobře a je vidět, že Vatra Games se zaměřují především na fanoušky celé série a zdá se, že vědí, co bysme si přáli. Ať už to bude jakkoliv, tak to určitě bude stát zase jednou pořádně za to. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Yes
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeMon 4 Oct 2010 - 22:12

Bomb: Uvidíme no. Ale vztažitost k předchozím dílům nečekej. Odehrává se to v dosud neprobádané části města. Ty odkazy by byly maximálně pro fanoušky...

vatiell: Tak proč jsi nic neřekl? Mohli sme pokecat:).
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeMon 4 Oct 2010 - 22:40

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Bomb: Uvidíme no. Ale vztažitost k předchozím dílům nečekej. Odehrává se to v dosud neprobádané části města. Ty odkazy by byly maximálně pro fanoušky...

vatiell: Tak proč jsi nic neřekl? Mohli sme pokecat:).

Um...já moc nevím jak vypadáš
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeMon 4 Oct 2010 - 22:48

Já bych možná ani nechtěl, aby ta hra měla něco společného příběhově s jakýmkoliv z předchozích dílů. Je to sice jedno, protože to určitě tak jako tak bude paráda ve všech směrech, ale když už tam není Yamaoka a z té hry je cítit taková jistá odlišnost (v dobrém slova smyslu), tak by mohla být takovým samostatným příběhem jako byla právě dvojka, na kterou se vývojáři odkazují. V tom totiž zpočívalo to její kouzlo, že do série patří, ale tou svou separátností si udržuje jistou unikátnost, kterou namá žádný jiný díl. I proto byla svým způsobem originální, ačkoliv to byl sequel a jak víme, tak ty originalitou moc neplýtvají a spíše se drží zajetých kolejí (zase v dobrém slova smyslu).
No jsem na to moc zvědavý a ať už to do příběhu začlení nebo ne, tak mám pocit, že to bude ono. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Yes


Naposledy upravil bomb dne Tue 5 Oct 2010 - 10:22, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeTue 5 Oct 2010 - 10:07

vatiell napsal:
Sol!d_Sn@k3 napsal:
Bomb: Uvidíme no. Ale vztažitost k předchozím dílům nečekej. Odehrává se to v dosud neprobádané části města. Ty odkazy by byly maximálně pro fanoušky...

vatiell: Tak proč jsi nic neřekl? Mohli sme pokecat:).

Um...já moc nevím jak vypadáš
No já jsem jeden z těch, co tam furt běhali jak pičusi (čti pořadatel). Občas jsem byl v tý NVidia hale, ale tam moc ne...ptal jsem se taky, jestli nám neprozraděj více o charakteru postavy:).

bomb: Udělej něco s tím i/y Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 2giggle .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeTue 5 Oct 2010 - 10:48

Sol!d_Sn@k3 napsal:
vatiell napsal:
Sol!d_Sn@k3 napsal:
Bomb: Uvidíme no. Ale vztažitost k předchozím dílům nečekej. Odehrává se to v dosud neprobádané části města. Ty odkazy by byly maximálně pro fanoušky...

vatiell: Tak proč jsi nic neřekl? Mohli sme pokecat:).

Um...já moc nevím jak vypadáš
No já jsem jeden z těch, co tam furt běhali jak pičusi (čti pořadatel). Občas jsem byl v tý NVidia hale, ale tam moc ne...ptal jsem se taky, jestli nám neprozraděj více o charakteru postavy:).

bomb: Udělej něco s tím i/y Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 2giggle .
Dobrá šifra pro pořadatele Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 G Takhle jim říkám na hokeji Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeSat 9 Oct 2010 - 22:09

Já jsem rád za to, že se bude pracovat s herní mytologií, ne s filmovou jako u Homecomingu, takže žádný zbytečný Pyramid Head...juhuuuu
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeTue 12 Oct 2010 - 16:53

Já doufám, že v té hře nebudou věci, které by tam byly jenom pro efekt, ale pokud jde o Pyramid Heada, tak by se dalo i spekulovat o tom, že by se tady pro něj rozhodně nějaké smysluplné a odůvodnitelné "využití" našlo, protože jak už víme, Murphy je vězeň na útěku a ať už je vinen nebo ne, postava Pyramid Heada by se k tomu hodila stejně jako u Jamese.
Návrat nahoru Goto down
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Spoiler   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeThu 14 Oct 2010 - 17:13

vatiell napsal:
Já jsem rád za to, že se bude pracovat s herní mytologií, ne s filmovou jako u Homecomingu, takže žádný zbytečný Pyramid Head...juhuuuu

vzhledem k tomu, že byl hlavní hrdina zodpovědný za smrt Joshe- svého brášky, tak pyramid až tolik zbytečný nebyl
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeThu 14 Oct 2010 - 17:40

cyrcles napsal:
vatiell napsal:
Já jsem rád za to, že se bude pracovat s herní mytologií, ne s filmovou jako u Homecomingu, takže žádný zbytečný Pyramid Head...juhuuuu

vzhledem k tomu, že byl hlavní hrdina zodpovědný za smrt Joshe- svého brášky, tak pyramid až tolik zbytečný nebyl

Je ale třeba brát na vědomí, že Alex svého bratra zabil neúmyslně. Byla to nehoda. Naopak oproti tomu byl James vrah jako vyšitý. Asi kvůly tomu v Homecomingu Pyramid head po Alexobi nešel.
Z toho nám vlastně vyplívá, že pokud v SH8 bude Pyramid Head a pokud po Murphym půjde a bude ho chtít zabít, tak je jasné, že Murphy bude víc jako James, než jako Alex. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Grin3
Návrat nahoru Goto down
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeThu 14 Oct 2010 - 18:35

bomb napsal:
cyrcles napsal:
vatiell napsal:
Já jsem rád za to, že se bude pracovat s herní mytologií, ne s filmovou jako u Homecomingu, takže žádný zbytečný Pyramid Head...juhuuuu

vzhledem k tomu, že byl hlavní hrdina zodpovědný za smrt Joshe- svého brášky, tak pyramid až tolik zbytečný nebyl

Je ale třeba brát na vědomí, že Alex svého bratra zabil neúmyslně. Byla to nehoda. Naopak oproti tomu byl James vrah jako vyšitý. Asi kvůly tomu v Homecomingu Pyramid head po Alexobi nešel.
Z toho nám vlastně vyplívá, že pokud v SH8 bude Pyramid Head a pokud po Murphym půjde a bude ho chtít zabít, tak je jasné, že Murphy bude víc jako James, než jako Alex. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Grin3

I to je pravda, díky za doplnění Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Yes
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 10 Icon_minitimeSat 30 Oct 2010 - 22:56

rozhovor s vývojáři