Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse

Goto down 
+20
Kuba
J0ker
travis
silent
Dominno
cyrcles
Akeenah
Pyramid Head
bun
Akira
g.schreiber
vatiell
Sparito
Sol!d_Sn@k3
pepazdepa
aldaris
bomb
Frankie8
Miky200
Johny
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeTue 7 Dec 2010 - 12:35

Nejhorší je, když člověk čeká jako pako a pak zjistí, že hra je sra*ka. Taky už jsem se párkrát takto napálil. Páni, už tu mám 800 příspěvků, to už na fóru smrdím tak dlouho?! A hodnost Samaela, pěkně jsem se transformoval. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Rolf
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeTue 7 Dec 2010 - 14:38

aldaris napsal:
Nejhorší je, když člověk čeká jako pako a pak zjistí, že hra je sra*ka. Taky už jsem se párkrát takto napálil. Páni, už tu mám 800 příspěvků, to už na fóru smrdím tak dlouho?! A hodnost Samaela, pěkně jsem se transformoval. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Rolf

No nezbývá, než gratulovat. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Thumbsup Ale jen se neboj, my už se za tebou pomaloučku blížíme. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Evil Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 2mwaha
No a co se týče toho, co jsem napsal víše, tak bych chtěl říci, že když jsem hrál Homecoming, tak jsem měl celou hru jakýsi pocit dejavu (doufám, že jsem to cizí slovo napsal správně Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Grin3 ), protože jsem téměř celou hru dávno viděl v trailerech. Je tedy jasné, že takto by to nemělo být a toho, kdo to měl na starosti by měli pověsit do průvanu za... vy víte co. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Rolf
Člověk se na ty trailery sice koukat nemusí, ale sami znáte ten pocit vrušení, když si někde na internetu přečtete, že "Nový Silent Hill...". To pak už jde úplně samo a nezachrání vás ani samotnej Samael. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 2mwaha Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Rolf
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeTue 7 Dec 2010 - 16:26

Presne tak. Stačí, keď vidím nejaké nové info o Silent Hille (takisto aj iné hry, na ktoré sa teším) a hneď zisťujem, čo nové sa dozviem.

Myslím, že keby novú hru ohlásili týždeň pred samotným vydaním (čo je samozrejme nereálne Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Grin3), tak vtedy by som si povedal, že to už vydržím a nebudem pozerať novinky, trailery atď... - len príklad. Ešte by som tú hru musel mať v deň vydania doma, aby to platilo úplne, ako som napísal Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Grin3 .
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeTue 7 Dec 2010 - 19:48

Já zas trailery na SH nesleduju a nechám se překvapit Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Grin3 I když v případě Hnuscomingu to bylo spíš nemilé překvapení Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Sad2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Akeenah
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 25. 05. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeThu 9 Dec 2010 - 16:07

A kedy ma vlastne vyjst?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeThu 9 Dec 2010 - 17:52

Akeenah napsal:
A kedy ma vlastne vyjst?
To nevím, ale doufám, že co nejdýl, protože čím víc času, tím méně odfláknuté práce.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeThu 9 Dec 2010 - 19:13

To jsou přesně moje slova. Hra má vyjít někdy v roce 2011, ale já doufám, že se dočkáme alespoň tak 2 až 3 odkladů, protože dnes je to v módě. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Yes Sami určitě věděj, co je čeká, když to zvořou. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 2mwaha
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeThu 9 Dec 2010 - 20:01

bomb napsal:
To jsou přesně moje slova. Hra má vyjít někdy v roce 2011, ale já doufám, že se dočkáme alespoň tak 2 až 3 odkladů, protože dnes je to v módě. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Yes Sami určitě věděj, co je čeká, když to zvořou. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 2mwaha
Jim je fuk co je čeká, prachy dostanou, to je hlavně zajímá.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Akeenah
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 25. 05. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeThu 9 Dec 2010 - 20:22

No tak to mate pravdu Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Rolf
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeFri 7 Jan 2011 - 14:58

Dlouhou dobu už nebyla žádná novinka. A Vatra games na dotazy odpovídá pouhým "very soon" už někdy od září. No na net prosákla zvěst, že nový díl bude mít podnázev Downpour a upustí tak od číslovky 8.

http://helldescent.com/2011/01/06/rumor-silent-hill-downpour/
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeSat 8 Jan 2011 - 13:29

Oficiální název pro Silent Hill 8 je Downpour. A právě voda má hrát důležitou roli v příběhu. Heavy Rain byl asi zabraný.

Scany jdou dost těžko přečíst, takže menší shrnutí. Hratelné demo se odehrávalo na předměstí Silent Hillu. Dosud neprozkoumané jihovýchodní části města, kde nejsou školy a nemocnice. Prozkoumávaná čas bude tak velká, že vývojáři implementovali systém rychlého přesunu. Je tam napsané subway, takže podzemka. Jen si nedokážu představit metro v SH. Určitě to bude trochu něco jiného. Ve hře kromě hlavního příběhu budou i side questy. Jejich plněním by se hratelnosti doba měla přehoupnout nad 10 hodin.
Inventář zbraní se tentokrát nedostaví. Veškeré zbraně se budou používáním ničit. A protože hlavní hrdina není žádný bojovník, jako předchozí protagonisti, doporučuje neútočit nebo příšery jen omráčit a zdrhnout. Před boss fighty se útéct samozřejmě nedá a budou v nich implementovány quick time eventy.
Puzzle budou obsahovat nastavitelnou úroveň obtížnosti (Super, tohle mi chybělo od dob SH3)

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 163440_1799735074468_1272518373_32068673_3274564_n

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 163272_1799737634532_1272518373_32068677_1918608_n

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 167242_1799740594606_1272518373_32068682_2040847_n

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 162673_1799746594756_1272518373_32068698_5712185_n

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 166421_1799751074868_1272518373_32068703_46147_n
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeSat 8 Jan 2011 - 14:19

Rick Deckard napsal:
Oficiální název pro Silent Hill 8 je Downpour. A právě voda má hrát důležitou roli v příběhu. Heavy Rain byl asi zabraný.

Scany jdou dost těžko přečíst, takže menší shrnutí. Hratelné demo se odehrávalo na předměstí Silent Hillu. Dosud neprozkoumané jihovýchodní části města, kde nejsou školy a nemocnice. Prozkoumávaná čas bude tak velká, že vývojáři implementovali systém rychlého přesunu. Je tam napsané subway, takže podzemka. Jen si nedokážu představit metro v SH. Určitě to bude trochu něco jiného. Ve hře kromě hlavního příběhu budou i side questy. Jejich plněním by se hratelnosti doba měla přehoupnout nad 10 hodin.
Inventář zbraní se tentokrát nedostaví. Veškeré zbraně se budou používáním ničit. A protože hlavní hrdina není žádný bojovník, jako předchozí protagonisti, doporučuje neútočit nebo příšery jen omráčit a zdrhnout. Před boss fighty se útéct samozřejmě nedá a budou v nich implementovány quick time eventy.
Puzzle budou obsahovat nastavitelnou úroveň obtížnosti (Super, tohle mi chybělo od dob SH3)

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 163440_1799735074468_1272518373_32068673_3274564_n

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 163272_1799737634532_1272518373_32068677_1918608_n

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 167242_1799740594606_1272518373_32068682_2040847_n

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 162673_1799746594756_1272518373_32068698_5712185_n

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 166421_1799751074868_1272518373_32068703_46147_n


Hmm neni to spatne len tie zbrane aby sa nicily to je skor tak iste ako Dead Rising 2 tma sa tiez nicia ale neni to spatne.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeSat 8 Jan 2011 - 16:17

Líbí se mi ten název Downpour, je takový neotřelý a originální. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Yes
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeSat 8 Jan 2011 - 19:22

Hmm, mě to teda přijde moc americký ten název:/. Každopádně od nynějška už nečtu žádné info abych si hru po vydání náležitě užil:). Doufám, že to bude stát za to;).
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeSun 9 Jan 2011 - 15:37

Pokud by ta hra vyšla i na PC, tak by bylo úplně perfektní, kdyby obsahovala Unreal Editor (když je to vytvářené v Unreal Enginu 3), podobně jako ho měly Unreal Tournament nebo Gears of War. Stejně tak i mnoho jiných her na PC má své editory a myslím, že dokonce i Amnesia má taky svůj. Je to totiž skvělá věc, když může sama komunita vytvářet svůj vlastní obsah do hry. Někdy totiž vycházejí opravdu pěkné mapy/mody a bylo by zajímavé se třeba i na něčem takovém podílet.
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeSun 9 Jan 2011 - 20:23

Mě ten název zase příjde jako něco britského. Prostě liják. Asi za to může to povědomí, že v anglii je špatné počasí a všichni tam pijou čaj o páté. "Oh, blimey, it´s pouring again." Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Bobby

Z toho jak popisují gameplay v tom článku, to vypadá na návrat klasického survival hororu na hd konzole. Vůbec si nemůžu vzpomenout, kdy naposledy vyšla nějaká hororová hra, kde se řeší i hádanky. RE5 měla jen tu jednu pasáž s paprsky světla, v Dead Space se jen střílelo a Alan Wake měl v závěru hru se slovíčky. Vlastně se ze survivalu stál akční horor.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeMon 10 Jan 2011 - 5:30

Rick Deckard napsal:
Mě ten název zase příjde jako něco britského. Prostě liják. Asi za to může to povědomí, že v anglii je špatné počasí a všichni tam pijou čaj o páté. "Oh, blimey, it´s pouring again." Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Bobby

Z toho jak popisují gameplay v tom článku, to vypadá na návrat klasického survival hororu na hd konzole. Vůbec si nemůžu vzpomenout, kdy naposledy vyšla nějaká hororová hra, kde se řeší i hádanky. RE5 měla jen tu jednu pasáž s paprsky světla, v Dead Space se jen střílelo a Alan Wake měl v závěru hru se slovíčky. Vlastně se ze survivalu stál akční horor.
Na pytel. Rád bych zase viděl skloubenou akci s hádankama jako za starých časů Silent Hillu. :-D

Musel bych si přečíst ten článek, potřebujete to někdo přeložit?
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeMon 10 Jan 2011 - 17:09

Taky by si mohli dát pozor na případná DLC, protože hráči DLC jako taková nemají moc v lásce, zvláště, když jsou oznámena několik měsíců před vydáním samotné hry. DLC jako taková nejsou ale špatná věc, to jenom většina z nich stojí za starou belu, ale pokud by obsahovaly něco skutečně dobrého a kvalitního, za co by člověk byl ochotný zaplatit, tak možná že by to zas tak špatné být nemuselo. Žádná DLC pokud vím ještě oznámená nebyla, ale jak je to dneska módní, určitě se jich taky pár dočkáme. Jenomže tohle už záleží nejspíš na Konami, takže s tím možná ani Vatra nic neudělá.
No abych se dostal k tomu proč to píšu. Jenom jsem si tak vzpomněl na Mafii 2, kdy jsem četl, jak celá ta hra vlastně ani nebyla celá a jak že se ten zbytek prodával po částech. No fůj, snad se něčeho podobného nedočkáme od Konami.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeTue 11 Jan 2011 - 20:30

Já jsem tak nějak smířen, že hra která by měla atmosféru a provedení prvních tří dílů, už nepřijde. Jedno pořekadlo říká: V nejlepším se má přestat. A tím se v Konami neřídili. Vyrobili nemastnou neslanou čtyřku a jako ,,třešničku" to předali těm AP (Americkým Packalům) a ti stvořili to co stvořili. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Hanganim
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeTue 11 Jan 2011 - 20:35

Tobě to může být jedno ne? Stejně tenhle díl nechystají na PC.
Návrat nahoru Goto down
silent
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Bydliště : Trstená
Registration date : 05. 03. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeTue 11 Jan 2011 - 21:40

Ja len dufam ze si to este poriadne rozmyslia lebo to by bola neuveritelna skoda keby to nevyslo na PC. No minimalne mna by to sr*lo. Preco vlastne uprednostnuju konzoly pred PC ved COMP. ma skoro kazdy a konzolu nema zas kazdy. Napr. nepoznam vela ludi v mojom okoli ktory maju hernu konzolu. No urcite je viac PC populacie ci nie. Si to asi neuvedomuju alebo co?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeWed 12 Jan 2011 - 0:42

Jo, ale paradoxně právě z PC mají ty nejmenší příjmy. Proč? Pirátství...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
silent
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Bydliště : Trstená
Registration date : 05. 03. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeWed 12 Jan 2011 - 8:55

Tak to mas uplnu pravdu vsetko ma svoje PRE a PROTI.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeWed 12 Jan 2011 - 11:07

Rick Deckard napsal:
Tobě to může být jedno ne? Stejně tenhle díl nechystají na PC.
Jedno mi to rozhodně není, protože SH mám rád a i kdybych si ho nemohl zahrát, tak mi bude mrzet, kdyby to někdo podělal. A jestli je v tvé větě skrytá nějaká jízlivost kvůli mému názoru, tak ho nečti.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitimeWed 12 Jan 2011 - 18:24

Neboj, žádný skrytý podtext v tom nebyl. Ale tohle slýchám často. Asi se vyjadřuju dost neobvyklím způsobem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse
Návrat nahoru 
Strana 11 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill: Downpour - Pre TGS 2011 gameplay video

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Downpour-
Přejdi na: