Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse

Goto down 
+20
Kuba
J0ker
travis
silent
Dominno
cyrcles
Akeenah
Pyramid Head
bun
Akira
g.schreiber
vatiell
Sparito
Sol!d_Sn@k3
pepazdepa
aldaris
bomb
Frankie8
Miky200
Johny
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeThu 7 Apr 2011 - 22:05

bomb napsal:
Zdá se, že Silent Hill: Downpour na PC asi doopravdy nikdy nevýjde. Na games.cz se objevil nový článek, který hovoří o tom, že vývojáři by rádi SHD na PC udělali, ale rozhodnutí je na KONAMI a ta se k tomu pravděpodobně nemá a v nejbližší době mít nejspíš ani nebude, jestli tedy vůbec někdy. Co za tím asi tak stojí? V článku se píše o nynějších celkových nízkých prodejích her na PC, takže je docela i možné, že ani SHD, ale ani žádný jiný SH na PC už nikdy nevýjde.

Zde je celý článek: http://games.tiscali.cz/tema/pristi-silent-hill-pro-pc-my-nerozhodujeme-rikaji-autori-55421

Toto mě znepokojuje, ne jako podpůrce pirátství zabydleného na počítačích, ale jako nevlastníka jakékoliv next-gen konzole.
Návrat nahoru Goto down
silent
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Bydliště : Trstená
Registration date : 05. 03. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeFri 8 Apr 2011 - 19:22

pepazdepa napsal:
bomb napsal:
Zdá se, že Silent Hill: Downpour na PC asi doopravdy nikdy nevýjde. Na games.cz se objevil nový článek, který hovoří o tom, že vývojáři by rádi SHD na PC udělali, ale rozhodnutí je na KONAMI a ta se k tomu pravděpodobně nemá a v nejbližší době mít nejspíš ani nebude, jestli tedy vůbec někdy. Co za tím asi tak stojí? V článku se píše o nynějších celkových nízkých prodejích her na PC, takže je docela i možné, že ani SHD, ale ani žádný jiný SH na PC už nikdy nevýjde.

Zde je celý článek: http://games.tiscali.cz/tema/pristi-silent-hill-pro-pc-my-nerozhodujeme-rikaji-autori-55421

Toto mě znepokojuje, ne jako podpůrce pirátství zabydleného na počítačích, ale jako nevlastníka jakékoliv next-gen konzole.
No to sme na tom asi podobne lebo ja taky nemam ziadnu konzolu okrem PSP a ani si neplanujem ani kupit... Dovod? - Niesu peniaze :-)
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeSun 10 Apr 2011 - 23:46

nevěřím tomu, že nový SH nevyjde i na PCčkách, to je nějaká kravina... mě to sice může být jedno, protože konzoli mám, ale i tak si myslím, že to na PC vyjde.. vyšlo na PCčkách SM nebo Origins? o jedničce vím, že nevyšla, pouze pro PSX

ten, kdo si hry celý život jen stahuje a nekupuje, tak si asi těžko pořídí konzoli no.. ale co s vámi taky, že? Surprised)
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeMon 11 Apr 2011 - 11:14

Tiež by ma to štvalo, keby som nemal PS3. Ostávalo by mi len dúfať, že to na PC niekedy uvidíme alebo by som si predsa len niektorú z konzol kúpil.

Trošku off-topic: Silent Hill je jediná z mojich obľúbených sérií, u ktorej som mal možnosť prejsť si každý vydaný diel. U Metal Gear Solid už mi chýba PSP na Peace Walkera, u Resident Evil mi chýba Gamecube na RE Remake a RE Zero + 3DS na budúce Revelations, u Final Fantasy PSP na remaky starších častí, u Project Zero (Fatal Frame) mi chýba Wii na 4-tú časť. Preto neznášam, ak sa oznámi regulérny diel nejakej hry na úplne inú konzolu, ako to bolo vydávané doteraz. Nútia takto hráčov dokupovať si stále iné konzoly. U mňa to väčšinou vtedy končí, pretože peniaze sa mi samé od seba do peňaženky nesypú.

Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeMon 11 Apr 2011 - 12:22

no, tak to ti chybí jen ty nejlepší z nejlepších dílů RE.. kup si Wiicko, tam můžeš hrát hry z Gamecube a co se týče toho Project Zero 4, tak to mě teda taky štve.. sice Wiičko mám, ale tady to nevyšlo, takže beztak smůla..

heleďte, kdo tady má PS3 a všiml si, že se teď v poslední době roztrhl pytel s vydáváním starých her pro PS3 v kolekcích HD CLASSICS?

Já bych moc bral SIlent Hill HD Classics.. mám Prince of Persia Trilogy HD Classics, což je gut, je to vlastně to samé jako z PS2, akorát ve vyšším rozlišením.. ale za to TOMB RAIDER TRILOGY HD Classics to už klobouk dolů, protože u téhle edice je vidět, že se snažili o něco víc, protože kupříkladu Legend je v NEXT GEN GRAFICE s novými texturami.. Anniversary není, má sice vylepšené o něco textury a vodu, ale v Next Genu to není..

No a kdyby udělali trilogii SH ještě s prvním dílem, což pochybuju, tak by to bylo úžasné. Trojka, dvojka (director´s cut) v HD rozlišení a jednička s předělanými texturami do next gen grafiky, to by bylo bezva.. jenže o tom si můžu nechat jen zdát..




Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 No
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeMon 11 Apr 2011 - 13:51

Ten Resident Evil Remake a asi aj Zero sa dá hrať cez emulátor na PC, lenže na to môj PC už nestačí a Wii si naozaj kupovať kvôli tomu nemienim, ak by som to chcel brať poctivou - nepirátskou cestou. A Project Zero 4 ozaj vydali tuším len v Japonsku, ale tiež som dávnejšie čítal, že sa to dá na Wii spustiť nejakou úpravou (anglicky) aj u nás. Neviem už ako presne.

Čo sa týka tých HD kolekcií na PS3, tak na jednej strane majú z toho zase o niečo väčší zisk. Preto zrušili spätnú kompatibilitu PS2 hier, aby teraz mohli znova vydávať tieto "staronové" hry. Iný zmysel v tom nevidím. Na druhej strane u hráčov ide o nostalgiu + vyššie rozlíšenie a podpora trofejí.

Tiež by som si asi kúpil, keby vydali HD kolekciu Silent Hill Origins, 2, 3, 4. Jednotku by dali skôr na PSN store, ak by to šlo. Našli by sa aj iné, ale nechcem sa tu nejako rozpisovať, aby som nebol príliš mimo tému.

Lenže keď na trh uvedú Playstation 4 a nebude mať Blu-ray podporu, tak potom nemá vydávanie týchto HD kolekcií pre viacerých hráčov zmysel podľa mňa. Nebudem si predsa na PS3 kupovať hry, ktoré som už mal na PS2 s tým, že na PS4 si to už znova nebudem môcť zahrať Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Hanganim .
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeTue 12 Apr 2011 - 7:37

To je ten z*urvenej konzolovej souboj...jediná nevýhoda konzolí - já ps2 pořád mám takže si nemusím kupovat HD staré hry na ps3...nevidím důvod ps2 prodávat, protože na ps2 vyšlo hodně kvalitních her. Je fakt že trh ps3 začíná být lepší...čekám až v game2k bude konečně heavy rain, další skvělé kousky jsou třeba mirror´s edge, fear, nebo nadupaný fantasy RPg Dragon Age...upřímně - mě se SH líbí tak jak je: starý, ošuntělý, zrnitý....ale zas kdyby to fakt vydali, asi bych neodolala (marně furt čekám kdy se SH1 film objeví na BR disku)

no a když se vrátím ke konzolovým soubojům - dost záleží na vývojářích...celkem mě těší že konami zůstává jakž takž věrná mé milované sony, sem tam něco vydá na PS3 zároveň s Xkem a když už dělá pokusy na wii (SHSM), nebo psp, tak se to aspoň objeví později i na ps2/3. Bohužel ne každý vývojář je tak solidní. Za exkluzivitu dostanou vývojáři těžký love, takže proč by capcom nemohl každý díl residenta vydat na jiné konzoli Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Furious3 Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Furious3 ...
Tecmo mě s tím PZ 4 na wii taky pěkně nasralo - nechápu přoč si takovej poklad nechávaj japonci pro sebe, když by na tom vytřískali peněz jako želez....

holt komu se dneska chce do konverze? možná nějakým programátorským nadšencům (viz SH1)...i když u SHD mě exkluzivita pro konzole celkem překvapuje...krom jedničky (oficiálně), origins (tleskám už jen za vydání ps2) SM (to už ani není SH), vyšlo na pc všechno - třeba si to hoši časem rozmyslí
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeTue 12 Apr 2011 - 21:10

jo, a mě jak to štvalo? že není PS3 kompatibilní.. v japonsku ale tuším mají PS3 kompatibilní s PS2 hrami, tady o tom nevím..

všechno je to o penězích.. japonci jsou taky pěkní hajzlíci, vydělávaj a nechaj si platit za všechno.. koupíš novou konzoli a musíš k tomu dokoupit x dalších sraček, aby z toho něco bylo.. kupříkladu Wii nelze připojit k netu bez adapteru s USB koncem.. a adapter stojí kolem 800... jako magoři:o(

to s project zerem mě taky dost štve.. ale nejvíc, co mě nejvíc štve je, že si japonci nechali pro sebe úplně první CLOCK TOWER ještě ze SNESU.. teď mi to přišlo, japonská verze.. mám adapter, se kterým lze přehrávat na SNESU i japonské a americké hry, ale co by se nestalo? Clock Tower na tom nejde! No mě by jeblo jako, prostě nejde.. píše to že, nemám správnou verzi konzole.. a za tohle je fakt nesnáším, i když je teda na druhou stranu miluju:o)))
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeWed 13 Apr 2011 - 15:33

Legend a Anniversary jsou obyčejné porty z Xboxu. Takže nedošlo k žádné pořádné konverzi, kde by pracně vytvářeli nové textury ve vyšším rozlišení.

První verze PS3 konzolí v sobě obshaovali ještě hardware PS2. A to nejen v Japonsku! Sony to ale přišlo nákladné a hlavně podle nich nikdo zpětnou kopatibilitu nevyužíval. Hlavně že teď znovu prodávají "remastrované" verze starých klasik, které nikdo nechce. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeWed 13 Apr 2011 - 17:58

jo, jsou to možná porty z XBOXU 360, ale tak jako tak jsou ty hry, nebo přinejmenším Legend v Next Gen grafice jako na XBOXU 360, což je super.. tím pádem se defacto nejedná o PS2 hry předělané jen do HD rozlišení, ale o verze z XBOXU 360.. ale i tak nejsou tyhle verze stejné.. údajně na PS3 má být tato verze nejhezčí s lepším framerate, ale u Legend je na PS3 míň rostlin než na XBOXU 360 a Anniversary má hodně špatnej framerate na PS3.. a údajně má být framerate lepší, to pak teda chudáci z XBOXU, jestli je to pravda, což si nemyslím, protože ten framerate u Anniversary je děsnej v některých lokacích.
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Akeenah
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 25. 05. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeFri 15 Apr 2011 - 18:20

Kedy ma vlastne vyjst tento silent hill? A bude sa dat hrat len na PS3 alebo aj na XBOX 360 ?
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeFri 15 Apr 2011 - 19:43

Akeenah napsal:
Kedy ma vlastne vyjst tento silent hill? A bude sa dat hrat len na PS3 alebo aj na XBOX 360 ?

Zatím není stanoveno žádné datum, ale hra by měla vyjít tento rok (pravděpodobně na podzim) a to jak na PS3 tak i na Xbox 360.
Návrat nahoru Goto down
Akeenah
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 25. 05. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeFri 15 Apr 2011 - 20:29

dakujem,tak sa tesim Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Yay
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeFri 15 Apr 2011 - 21:29

Pár nových obrázkov z hry. Možno sa niečo viac dozvieme na E3 2011 Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Yay . Bral by som aj nejakú ukážku z dema alebo niečo podobné, ak nie dátum vydania. Ale to chcem asi veľa Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 2giggle .
Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 97848473


Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 20376641


Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 36697830


Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 23720292


Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 37620844


Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 21918032


Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeFri 15 Apr 2011 - 22:38

Taky se těším na E3. Doufám, že tam Konami něco z toho Silent Hillu ukáže, ale aby to nakonec s těma trailerama a ukázkama nedopadlo jako s Homecomingem, protože při jeho hraní jsem měl takové menší Déjà vu, protože téměř vše, co jsem v té hře viděl, jsem viděl už dříve právě prostřednictvím trailerů. Člověk na to sice koukat nemusí, ale copak existuje někdo, kdo by se nepodíval? Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Bigcry

Jinak E3 se odehraje ve dnech 7. - 9. června 2011.
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeTue 19 Apr 2011 - 17:27

Já vám nevím ale nejsou tohle in game screenshooty z Alana Wakea???
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeTue 19 Apr 2011 - 20:38

Dominno napsal:
Já vám nevím ale nejsou tohle in game screenshooty z Alana Wakea???

Taky mi to tak připadá a to jsem Alana Wakea nikdy nehrál. Nejspíš to bude tím, že je na těch obrázcích hodně stromů a tak trochu to více zasahuje do přírody.
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeTue 19 Apr 2011 - 23:53

bomb napsal:
Dominno napsal:
Já vám nevím ale nejsou tohle in game screenshooty z Alana Wakea???

Taky mi to tak připadá a to jsem Alana Wakea nikdy nehrál. Nejspíš to bude tím, že je na těch obrázcích hodně stromů a tak trochu to více zasahuje do přírody.

Taky jsem Wakea nehrál (Xbox smrdí) ale tohle je mi vážně neskutečně podobné...Myslím že to možná poběží na stejném enginu (netuším jaký byl u Alana ale tohle vypadá stejně) schválně někdo přirovnejte ty screeny a uvidíte...No nicméně pokud to bude vypadat jako Wake tak se nemáme moc o co bát...Jinač už se ví kdy to výjde???Nebo cokoliv podrobnějšího??A nebo se čeká jen na E3???Co třeba demo???Konverze pro PSP nebo jak to dopadne s PC když na PC má vyjít i Gran Turismo 5???Jo a slyšel jsem že by tam měli být interaktivní in game filmečky tak jsem zvědavý jestli to neskončí formou "pokus, omyl, game over, again?" i když u Farenheit mi to nevadilo...Někdo dokonce tenhle silent přirovnával hře Heavy rain což by mi vážně nevadilo...I v Metal Gear sérii je 10 hodin hry a 20 hodin filmečků...No nic,už kecám moc...



Závěrem??? The Town is calling... Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 2mwaha
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeWed 4 May 2011 - 17:00

Další novinka o Silent Hill: Downpour, která sice nic nového nepřináší, zato potvrzuje několik starších informací:
http://games.tiscali.cz/preview/silent-hill-downpour-jako-navrat-k-dvojce-55638
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeWed 4 May 2011 - 19:25

Engine hry by neměl nic společného s tím, že ty hry mají scenérie se stromy. Very Happy Navíc stromy máš taky v SH2. To už by se rovnou mohlo říct, že Remedy kopíruje z druhého SH. Very Happy Nikdo z nich na to nevlastní trademark.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeWed 4 May 2011 - 19:42

Tak jest. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Yes Já vím, že Silent Hill: Downpour pojede na Unreal Enginu 3 a taky vím, že Alan Wake má úplně jiný engine. Někde jsem četl, že v Remedy původně zvažovali licencování a použití Unreal Enginu 3, ale nakonec se prý rozhodli pro vývoj svého vlastního. Jde o to, že jak v Alanu Wakeovi, tak v Silet Hill: Downpour je alespoň z trailerů a screenshotů patrné, že je tam hodně stromů a lesů, a že v té hře budou ve větším množství zastoupeny. A ano. i z trailerů a screenshotů se toto dá poznat. Proto ten Silent Hill: Downpour tolik připomíná toho Alana Wakea, i když to pravděpodobně bude úplně jiná hra.
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeSat 14 May 2011 - 9:13

Krátká ochutnávka toho, co uvidíme na E3.

https://www.youtube.com/watch?v=OlvewLgJdb0
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeSat 14 May 2011 - 10:35

Ježišmarja, já to čekání snad nevydržím. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Furious3 Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Rolleyes Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Rolf
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeSat 14 May 2011 - 10:39

Nevydrzim ani ja uz budem mat o chvilku konzolu toto kupujem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitimeSat 14 May 2011 - 12:52

Zaujímavé Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Yes .
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 14 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse
Návrat nahoru 
Strana 14 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill: Downpour - Pre TGS 2011 gameplay video

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Downpour-
Přejdi na: