Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill

Goto down 
+7
Dominno
bobulky
aldaris
kyberkentaur
pepazdepa
Shadow Follower
Lenne
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
emppu
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 7
Age : 28
Registration date : 17. 11. 09

Silent Hill - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill - Stránka 2 Icon_minitimeSat 20 Nov 2010 - 23:06

pepazdepa napsal:
já bych prostě radši viděl narušené pouto otec-dcera než klišoidní matka-dcera Smile

a mě se nezbývá nic jiného než doufat a modlit se za příští film kde bude James Sunderland a Mary Shepherd-Sunderland a všichni staří známí bounce

myslím že to puto matka-dcéra tam bolo aj kvôli symbolike puta Dahlia-Alessa
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill - Stránka 2 Icon_minitimeSun 21 Nov 2010 - 10:44

emppu napsal:
pepazdepa napsal:
já bych prostě radši viděl narušené pouto otec-dcera než klišoidní matka-dcera Smile

a mě se nezbývá nic jiného než doufat a modlit se za příští film kde bude James Sunderland a Mary Shepherd-Sunderland a všichni staří známí bounce

myslím že to puto matka-dcéra tam bolo aj kvôli symbolike puta Dahlia-Alessa
Jojo, nejspíš jo.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Silent Hill - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill - Stránka 2 Icon_minitimeWed 24 Nov 2010 - 22:51

Mě se film líbil, Harry přišel zženštilý tvůrcům filmu a to hlavně kvůli výrazným mateřským pudům, které jsou typické spíše pro ženy. Zdálo se mi, že film občas působil i trošku japonsky, flashbacky ze školy s děvčaty v uniformách, soundtrack ze hry, Smrt měla podobnu klasického ducha děvčete z asijských hororů a možná i víc...
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill - Stránka 2 Icon_minitimeThu 25 Nov 2010 - 11:31

cyrcles napsal:
Mě se film líbil, Harry přišel zženštilý tvůrcům filmu a to hlavně kvůli výrazným mateřským pudům, které jsou typické spíše pro ženy. Zdálo se mi, že film občas působil i trošku japonsky, flashbacky ze školy s děvčaty v uniformách, soundtrack ze hry, Smrt měla podobnu klasického ducha děvčete z asijských hororů a možná i víc...
Já taky čekal horší výsledek, ale pár věcí mi tam vadilo. Mlha zdůvodněná kouřem z hořícícího uhlí padající popílek, to popírá tu tajemnost, navíc by tam byli všichni pěkně vyuzení:0) Pak úplně zbytečná postava Roseina manžela a kladná role Dahlie. OW byl pěknej, PH někomu vadí, mě se tam líbil, jako takový strašák Silent Hillu se hodí náramně.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Silent Hill - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill - Stránka 2 Icon_minitimeThu 25 Nov 2010 - 20:27

aldaris napsal:
cyrcles napsal:
Mě se film líbil, Harry přišel zženštilý tvůrcům filmu a to hlavně kvůli výrazným mateřským pudům, které jsou typické spíše pro ženy. Zdálo se mi, že film občas působil i trošku japonsky, flashbacky ze školy s děvčaty v uniformách, soundtrack ze hry, Smrt měla podobnu klasického ducha děvčete z asijských hororů a možná i víc...
Já taky čekal horší výsledek, ale pár věcí mi tam vadilo. Mlha zdůvodněná kouřem z hořícícího uhlí padající popílek, to popírá tu tajemnost, navíc by tam byli všichni pěkně vyuzení:0) Pak úplně zbytečná postava Roseina manžela a kladná role Dahlie. OW byl pěknej, PH někomu vadí, mě se tam líbil, jako takový strašák Silent Hillu se hodí náramně.

s tim popílkem: třeba to tak nebylo, jen si reálný svět nedokázal vysvětlit, co se to děje, možná ani nechtěl, policajt nevypadal, že by téma Sillent Hill rád rozebíral dopodrobna, tak zvědavcům řekl co řekl a bylo:-D
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
Sponsored content





Silent Hill - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Silent Hill 1 OST
» Silent Hill bo ne?
» cheaty
» UDK - Silent Hill 2.2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Music & Movie Room-
Přejdi na: