Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill

Goto down 
+7
Dominno
bobulky
aldaris
kyberkentaur
pepazdepa
Shadow Follower
Lenne
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeFri 15 Sep 2006 - 13:53

Jsme na fóru o Silent Hillu, ale ve filmech nemáme téma Silent Hill , tak to musíme rychle napravit Very Happy Co váš názor na tento film, už jste ho viděli ? Líbil se vám nebo naopak ? Jak hodnotíte výkony herců ?


Naposledy upravil dne Tue 14 Nov 2006 - 22:20, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeFri 15 Sep 2006 - 20:19

Líbilo se mi to,viděl jsem to dvakrát. Celkem jsem ocenil,že se drželi děje z hry,pěkně udělaný prostředí, opravdu silenthillovský,pěkný. Akorát pro lidi,co hru nehráli a nevědí,o čem je řeč,to nemusí být to pravý ořechový...
Návrat nahoru Goto down
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeSat 16 Sep 2006 - 0:30

V každým případě je ten film originální stejně,jako hra,podle který vznikl. Vybočuje z trochu z řady a to je fajn. Jinak mi přišel trošku takovej...no,americkej Smile Ale nemyslím to zle,já jen,že miluju ty klasický ryzí japonský horory:) U těch se člověk opravdu bojí.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeSat 16 Sep 2006 - 7:54

no, o tom celkem svědčí kopa předělávek původně japonských a teď amerických hororů. i když jako jediný mi v paměti utkvěl kruh, u toho jsem se bál i když jsem si to pouštěl odpoledne v paneláku v 6. patře Very Happy

a teď něco podle topicu - SH film se mi líbil, opravdu hezky převedli hru na film (jen se mi zdálo že tam bylo trochu moc holek - kde je harry?!?).
A souhlas s shadow followerem, nehráči se budou docela dost ztrácet v ději...
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeSat 16 Sep 2006 - 9:22

Já myslím, že je dobře, že dali do hlavní role ženu, protože žena je daleko více zranitelnější než chlap; s chlapem by se na ten film dívalo úplně jinak, já například z ní úplně cítila její zoufalost a bolest, když hledala Sharon, Radha Mitchell si myslím, že to skvěle zahrála. Smile Heh..,teď si zrovna vzpomínám,že jsem někde četla, že úplně první scénář byl napsán JEN pro ženské role, no asi se jim to zdálo blbé, tak tam hodily ještě Christophera Very Happy Já vím, všichni jsme čekali Harryho, ale nemyslím si, že by to tomu filmu uškodilo, když tam hrála ženská.

Wink
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeSat 16 Sep 2006 - 19:01

já bych prostě radši viděl narušené pouto otec-dcera než klišoidní matka-dcera Smile

a mě se nezbývá nic jiného než doufat a modlit se za příští film kde bude James Sunderland a Mary Shepherd-Sunderland a všichni staří známí bounce
Návrat nahoru Goto down
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeSat 16 Sep 2006 - 23:34

pepazdepa napsal:
já bych prostě radši viděl narušené pouto otec-dcera než klišoidní matka-dcera Smile

a mě se nezbývá nic jiného než doufat a modlit se za příští film kde bude James Sunderland a Mary Shepherd-Sunderland a všichni staří známí bounce


Moje řeč...
Návrat nahoru Goto down
kyberkentaur
Registrovaný uživatel
kyberkentaur


Poeet p?íspivku : 11
Age : 35
Bydliště : Praha
Registration date : 04. 09. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeWed 27 Dec 2006 - 14:03

pepazdepa napsal:
já bych prostě radši viděl narušené pouto otec-dcera než klišoidní matka-dcera Smile

a mě se nezbývá nic jiného než doufat a modlit se za příští film kde bude James Sunderland a Mary Shepherd-Sunderland a všichni staří známí bounce

Mno já sem shodou náhod (půjčil sem dvd) viděl film o filmu a tam říkali, že tam původně chtěli dát Harryho, ale čim dál tim víc zjišťovali, že je Harry zženštilej a že by se do tý role hodila víc ženská.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeWed 27 Dec 2006 - 14:28

kyberkentaur napsal:
pepazdepa napsal:
já bych prostě radši viděl narušené pouto otec-dcera než klišoidní matka-dcera Smile

a mě se nezbývá nic jiného než doufat a modlit se za příští film kde bude James Sunderland a Mary Shepherd-Sunderland a všichni staří známí bounce

Mno já sem shodou náhod (půjčil sem dvd) viděl film o filmu a tam říkali, že tam původně chtěli dát Harryho, ale čim dál tim víc zjišťovali, že je Harry zženštilej a že by se do tý role hodila víc ženská.

o tom jsem pouze slyšel, tak teď se to potvrdilo Silent Hill 2giggle skoro o důvod víc proč si půjčit dvd s filmem Silent Hill Grin3
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeWed 27 Dec 2006 - 17:45

Harry je zženštilej??? Odkdy?? Silent Hill Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeWed 27 Dec 2006 - 20:09

Lenne napsal:
Harry je zženštilej??? Odkdy?? Silent Hill Rolleyes

Té zženštilosti jsem si taky nějak nevšiml... Silent Hill Shocked2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeWed 27 Dec 2006 - 21:30

aldaris napsal:
Lenne napsal:
Harry je zženštilej??? Odkdy?? Silent Hill Rolleyes

Té zženštilosti jsem si taky nějak nevšiml... Silent Hill Shocked2

Možná jsme hráli jinou hru Silent Hill 3ohhkay ....tak se radši nenápadně vypaříme,než si toho někdo všimne Silent Hill Sneaky
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Anonymní
Anonymní




Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill!!!!   Silent Hill Icon_minitimeMon 12 Feb 2007 - 17:36

Silent Hill H13 Film byl dobrý!Ale hra je hra!Harry je neocenitelný a měl tam i zůstat.Taky nemůžu opomenout vybočení děje ze hry což mě taky trochu sklamalo.Ale dávám jedničku za hudbu která je absolutně perfektní!Poslouchám jí pořád!Doufám že v Silent Hillu 2 to bude samá známá postava protože jinak se režisér nevyhne kritice!James,Mary a Maria tam prostě musí být!P.s-Nejlepší hra co kdy vznikla je Silent Hill 1 pro playstation 1!Vřele doporučuji!!! Silent Hill Yay
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill!!!!   Silent Hill Icon_minitimeMon 12 Feb 2007 - 17:37

Silent Hill H13 Film byl dobrý!Ale hra je hra!Harry je neocenitelný a měl tam i zůstat.Taky nemůžu opomenout vybočení děje ze hry což mě taky trochu sklamalo.Ale dávám jedničku za hudbu která je absolutně perfektní!Poslouchám jí pořád!Doufám že v Silent Hillu 2 to bude samá známá postava protože jinak se režisér nevyhne kritice!James,Mary a Maria tam prostě musí být!P.s-Nejlepší hra co kdy vznikla je Silent Hill 1 pro playstation 1!Vřele doporučuji!!! Silent Hill Yay
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeTue 13 Feb 2007 - 10:46

Tomík napsal:
Silent Hill H13 Film byl dobrý!Ale hra je hra!Harry je neocenitelný a měl tam i zůstat.Taky nemůžu opomenout vybočení děje ze hry což mě taky trochu sklamalo.Ale dávám jedničku za hudbu která je absolutně perfektní!Poslouchám jí pořád!Doufám že v Silent Hillu 2 to bude samá známá postava protože jinak se režisér nevyhne kritice!James,Mary a Maria tam prostě musí být!P.s-Nejlepší hra co kdy vznikla je Silent Hill 1 pro playstation 1!Vřele doporučuji!!! Silent Hill Yay
Mnoo, jestli mám vyjádřit, který SH je pro mě nejlepší, pak váhám mezi dvojkou a trojkou.Pak jednička a jako poslední čtyřka.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeTue 13 Feb 2007 - 18:10

aldaris napsal:
Tomík napsal:
Silent Hill H13 Film byl dobrý!Ale hra je hra!Harry je neocenitelný a měl tam i zůstat.Taky nemůžu opomenout vybočení děje ze hry což mě taky trochu sklamalo.Ale dávám jedničku za hudbu která je absolutně perfektní!Poslouchám jí pořád!Doufám že v Silent Hillu 2 to bude samá známá postava protože jinak se režisér nevyhne kritice!James,Mary a Maria tam prostě musí být!P.s-Nejlepší hra co kdy vznikla je Silent Hill 1 pro playstation 1!Vřele doporučuji!!! Silent Hill Yay
Mnoo, jestli mám vyjádřit, který SH je pro mě nejlepší, pak váhám mezi dvojkou a trojkou.Pak jednička a jako poslední čtyřka.

asi už jsem to tu někde napsal ale pro mě je to sestupná tendence - jednička nejlepší, dvojka trochu horší, trojka trochu mimo mísu a čtverku jsem teď rozehrál Silent Hill Grin3
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeTue 13 Feb 2007 - 19:32

pepazdepa napsal:
aldaris napsal:
Tomík napsal:
Silent Hill H13 Film byl dobrý!Ale hra je hra!Harry je neocenitelný a měl tam i zůstat.Taky nemůžu opomenout vybočení děje ze hry což mě taky trochu sklamalo.Ale dávám jedničku za hudbu která je absolutně perfektní!Poslouchám jí pořád!Doufám že v Silent Hillu 2 to bude samá známá postava protože jinak se režisér nevyhne kritice!James,Mary a Maria tam prostě musí být!P.s-Nejlepší hra co kdy vznikla je Silent Hill 1 pro playstation 1!Vřele doporučuji!!! Silent Hill Yay
Mnoo, jestli mám vyjádřit, který SH je pro mě nejlepší, pak váhám mezi dvojkou a trojkou.Pak jednička a jako poslední čtyřka.

asi už jsem to tu někde napsal ale pro mě je to sestupná tendence - jednička nejlepší, dvojka trochu horší, trojka trochu mimo mísu a čtverku jsem teď rozehrál Silent Hill Grin3

Tak to přeji příjemné zážitky s Walterem Sullivanem. Silent Hill Devil
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeTue 13 Feb 2007 - 21:37

aldaris napsal:
pepazdepa napsal:
aldaris napsal:
Tomík napsal:
Silent Hill H13 Film byl dobrý!Ale hra je hra!Harry je neocenitelný a měl tam i zůstat.Taky nemůžu opomenout vybočení děje ze hry což mě taky trochu sklamalo.Ale dávám jedničku za hudbu která je absolutně perfektní!Poslouchám jí pořád!Doufám že v Silent Hillu 2 to bude samá známá postava protože jinak se režisér nevyhne kritice!James,Mary a Maria tam prostě musí být!P.s-Nejlepší hra co kdy vznikla je Silent Hill 1 pro playstation 1!Vřele doporučuji!!! Silent Hill Yay
Mnoo, jestli mám vyjádřit, který SH je pro mě nejlepší, pak váhám mezi dvojkou a trojkou.Pak jednička a jako poslední čtyřka.

asi už jsem to tu někde napsal ale pro mě je to sestupná tendence - jednička nejlepší, dvojka trochu horší, trojka trochu mimo mísu a čtverku jsem teď rozehrál Silent Hill Grin3

Tak to přeji příjemné zážitky s Walterem Sullivanem. Silent Hill Devil

Hm...Walter Silent Hill Wiseguy
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeSun 16 Sep 2007 - 18:29

Jak už jsem tady na fóru někde napsal... Moc se mi nelíbyl...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeSun 16 Sep 2007 - 21:13

Je to hajzl,po půlce hry se mi přestal líbit...
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeSun 16 Sep 2007 - 21:39

Film se ti přestal po půlce hry líbit? Či co?
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeMon 17 Sep 2007 - 14:16

Jo,mě bral jen ten začátek...Ke konci už to bylo trochu přehnané i když o tom asi SIlent hill je...
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeMon 17 Sep 2007 - 14:47

Přehnané? A co přesně bylo přehnané? Jen abys věděl co říkáš...
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 22:15

Lenne napsal:
Jsme na fóru o Silent Hillu, ale ve filmech nemáme téma Silent Hill , tak to musíme rychle napravit Very Happy Co váš názor na tento film, už jste ho viděli ? Líbil se vám nebo naopak ? Jak hodnotíte výkony herců ?

No film sa mi dosť pozdáva a už sa teším na dvojku, som zvedavy ako spracujú dej.Dúfam, že ma nesklamú.
Návrat nahoru Goto down
Dark Valeria
Lying Creature
Dark Valeria


Poeet p?íspivku : 42
Age : 36
Bydliště : Praha
Registration date : 16. 07. 09

Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitimeFri 17 Jul 2009 - 9:21

Svet silent Hillu je svym zpusobem krasne misto, casto o nem mivam sny ale vetsinou tam jsem same bez priser...

miluju tu atmosferu a prostredi
Návrat nahoru Goto down
http://theyautjagirl.deviantart.com/
Sponsored content





Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill   Silent Hill Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill 2 OST
» Silent Hill 4 pro ps2
» Help
» Silent Hill 2 HD
» Silent Hill 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Music & Movie Room-
Přejdi na: