Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM

Goto down 
+4
g.schreiber
aldaris
bomb
pepazdepa
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeWed 15 Jan 2014 - 23:02

Zdravím, zejména ty, kteří stále ještě jakž takž drží pomyslný oheň života tohoto fóra, přestože mnozí z řad uživatelů i moderátorů na toto fórum pozapomněli.  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeMon 20 Jan 2014 - 18:39

Nazdar Pepo.  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Wink2  Kdes celou tu dobu byl? Neříkej, že ses ztratil v mlze.  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Rolf 
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeMon 20 Jan 2014 - 23:39

A hele, on ještě žije. PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Rolleyes 
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeTue 21 Jan 2014 - 22:01

Kde jsem byl? Kupodivu v mlze jsem se neztratil. PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM G (i když čas od času si rád navštívím Silent Hill) Jen jsem postupně vypustil návštěvu fóra ze svého denního režimu a i mimo fórum jsem se tolik nebavil s ostatními SH fanatiky. Žádná další kvalitní SH hra (ani film) nevyšla, tak nebyl důvod to řešit. (maximálně udělat nějakou viewing party SH: Revelation kde bychom se všichni smáli tomu filmu anebo společně hráli SH hry (nemám konzoli))

Spíš (příjemně) překvapuje mě, že tu ještě pár lidí žije.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeTue 21 Jan 2014 - 23:02

No moc nás naživu není... Ale jak říkáš, nevyšlo ohledně SH nic kvalitního a nejspíš už ani nevyjde, tak se není čemu divit.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeTue 21 Jan 2014 - 23:25

Ale aspoň někdo... Bude jich určitě víc, trochu mám chuť všechny obepsat a zorganizovat nějaký minisrázek v rámci např. PragoFFestu nebo Festivalu Fantazie. (domluvit si tam třeba i přednášku, oprášit znalosti  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM G )

Já bych celkem byl rád, kdyby už nic nevyšlo, kdyby to nechali ležet, už takhle Tomm Hulett nadělal škod dost. PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Wall 
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeTue 21 Jan 2014 - 23:40

A když jsem přesně toto před třemi, cca čtyřmi roky řekl, byl jsem některými labilními jedinci označen za konzervativního fanatika. Éra SH už skončila. Jediný kdo by ji mohl vzkřísit, je původní Silent team a to opravdu nehrozí, že by se stalo. Jen čekám kdy práva na SH ukořistí Electronic Arts a apokalypsa bude dokonána.  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Hanganim 
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeWed 22 Jan 2014 - 0:16

Jj, je možný, že jsem tě tehdy podobným člověkem nazval. Silent Team kdyby se dal do kupy, tak si nedokážu představit jak by křísili. Pohnojená HD Kolekce ukázala, že tudy cesta nevede. To spíš zkusit vytvořit nový franchise a přestat špinit dobré jméno Silent Hill, ze kterého se bohužel stále dají dojit peníze.

Osobně bych byl nejradši, kdyby práva odkoupil Disney, nějaké postavy šoupnout do Kingdom Hearts, třeba zasponzorovat nějaké vizionáře nebo půjčit město lidem z Pixaru a udělat nějaký Švankmajerovský kraťas. Ale to je spíš zbožné přání.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeWed 22 Jan 2014 - 1:08

Ne tys to nebyl, nechci jmenovat PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Grin3 
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeThu 23 Jan 2014 - 16:50

aldaris napsal:
Ne tys to nebyl, nechci jmenovat PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Grin3 

Však to nebyl ani záměr tu vyslýchat jména.  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM G  Jen jsem chtěl rozjet nějaký dialog, když bomb skončil po jednom příspěvku.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeThu 23 Jan 2014 - 17:56

pepazdepa napsal:
aldaris napsal:
Ne tys to nebyl, nechci jmenovat PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Grin3 

Však to nebyl ani záměr tu vyslýchat jména.  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM G  Jen jsem chtěl rozjet nějaký dialog, když bomb skončil po jednom příspěvku.

Já neskončil, já jsem měl práci s DANEM CRAZYM, protože jsem zjišťoval, jak mu už konečně dát BAN za mistifikaci.  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Rolf 

A jinak, co se týká SH:Revelation, tak měten film v poslední době hodně přirostl k srdíčku.  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM 2giggle  Jasně, smějte se, ale já se nebojím to přiznat. Moje nejoblíbenější scénka je ta jízda autobusem (což samo o sobě vypovídá o tom, že dobrých hororových scén tam moc není, ale i tak je to celkem příjemnej filmek).
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeThu 23 Jan 2014 - 22:47

Máš tam chybu, píše se ,,mystifikace"  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Rolf 
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeThu 23 Jan 2014 - 23:12

aldaris napsal:
Máš tam chybu, píše se ,,mystifikace"  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Rolf 

To bylo schválně, protože v chatboxu jsem to taky napsal s měkkým í a DAN CRAZY mě taky upozorňoval, takže jsem to chtěl v té souvislosti zopakovat.  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Deal2 
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeTue 28 Jan 2014 - 16:59

OOOOOOOOOOOOO

WOW!

Pepa žije!

No dobře já mám co říkat když se tu zjevím sem tam.

Jinak proboha ne Disney. Dobře Frozen byla návykovka a líbí se mi...ale Disney je moc illuminátskej (na druhé straně co dneska není...?)

Ono bude stačit když trochu pokročí animování v XNALaře a bude se to moct vyrenderovat v něčem rozumným (třeba blender) - pak by to animování mohl dělat kdokoli. Ale pustit si SH:R a pak se to mu smát by bylo fajn (mno aspoň bych to viděla HD a ne kinorip Very Happy) ...jinak to bomb: mě se tam nejvíc líbila scéna - příchod do SH (ten samotnej moment příchodu á la SH1 movie) a pak jak se kostel a ulice ponořily do otherworldu...to bylo aj děsivý...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeWed 29 Jan 2014 - 1:26

g.schreiber napsal:
OOOOOOOOOOOOO

WOW!

Pepa žije!

No dobře já mám co říkat když se tu zjevím sem tam.

Jinak proboha ne Disney. Dobře Frozen byla návykovka a líbí se mi...ale Disney je moc illuminátskej (na druhé straně co dneska není...?)

Ono bude stačit když trochu pokročí animování v XNALaře a bude se to moct vyrenderovat v něčem rozumným (třeba blender) - pak by to animování mohl dělat kdokoli. Ale pustit si SH:R a pak se to mu smát by bylo fajn (mno aspoň bych to viděla HD a ne kinorip Very Happy) ...jinak to bomb: mě se tam nejvíc líbila scéna - příchod do SH (ten samotnej moment příchodu á la SH1 movie) a pak jak se kostel a ulice ponořily do otherworldu...to bylo aj děsivý...

Jj, taky se občas divím, kolik lidí ještě žije. (včetně mě)

Tak pokud ne Disney, jaké společnosti bys Silent Hill předala, která by to oživila? Napadají mě už jen ti, co dělali Amnesii...

XNAL ani nevím co je, máš o tom evidentně znalosti, čili pokud by se objevil návrh na něco, dohodím jim tvoje jméno.  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM G 

Alternativně se dá i udělat nějaká chlastací hra, třeba kdykoliv se tam objeví PH, tak panáka, kdykoliv zazní jméno SH, tak panáka, atd. Fantazii se meze nekladou... HDčko klidně zkusím sehnat, ale chtělo by to někoho s kvalitní televizí. Jinak mně se líbil ten manekýnský slepenec.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeThu 30 Jan 2014 - 16:01

WOW Frictional Games by byli pro SH boží!!! Jak Amnesia tak Penumbra patří v poslední době ke špičce hororových her.

XNLara je pózovací studio (který naprogramoval Dušan Pavlíček) - stáhneš si rippnutý modely z her (ripnutý lokačky, itemy, zbraně i lidi) - no aby to bylo skutečně pózovací studio tak by měly bejt ty modely poseable - to platí hlavně pro postavy...u itemů a lokaček je pózování spíš rarita. Model třeba nějaké herní postavy má v sobě body kterýma můžeš manipulovat, otáčet libovolně v osách x,y,z. Model můžeš scalovat, přesouvat a v poslední době i animovat (ale to jsem ještě nezkoušela). No jak namodeluješ z té postavy nějakou pózu tak k ní přidáš lokaču...zajímavější (a větší výzva) je samozřejmě polohovat přímo do lokačky, polohovat třeba interakci 2 a více postav/monster (bitka, pitka a jiné interaktivní aktivity  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Wink3   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM 2giggle )

Ještě větší sranda je do toho zapojovat itemy, zbraně atd - tak se vytváří scény. Když si s tím člověk vyhraje tak je to pěkný. Když je člověk piplátor tak si to může ještě vyrenderovat v externím programu (těch je mrtě - lidi používaj většinou Blender páč je free a zvládne toho dost, já používám 3ds max, páč zvyk a dělá se mi v tom líp. těch studií je na render celkem dost.

Škoda že se zatím nedá vyrenderovat xnlarovská animace - to by byl pak nářez.

Na devartu v tom dělá mrtě lidí - ten program je spíš taková hračka...ale pokud se člověk trochu snaží a vyrendruje to tak vznikají hodně solidní kusy.

Doporučuju všem fandům SH projít tyhle uživatele na dA
fanat a její SH složky (xna + blender a gimp nebo photoshop - většinou)
http://fanat08.deviantart.com/gallery/

amberamy sice nepoužívá Laru ale gmod - princip je ale tuším podobný
http://amberamy.deviantart.com/gallery/

mno a nakonec mých pár pokusů (XNALara + Max):
(mix silent hillu a Final fantasy XIII s příchutí mass effectu)
http://gschreiber.deviantart.com/gallery/41159070

jinak ty modely většinou někdo ripne a pak je dá na net kde si to lidi stahujou a pak vytváří všemožné obrázky (viz příklady výše) - já jen aby si někdo nemyslel že jsem si to ripla sama...XD

Kdykoliv se tam objeví John Sn... teda Vincent Very Happy (sorry já GoT celkem žeru i když jsou knížky lepší). Nápad je to dobrej...já mám doma LED monitor úhlopříčka 24 palců tuším - když jsem na tom hrála FF13 tak eyegasm jak prase...akorát jediný v čem bych to přehrála je PS3 a to je děsně vybíravý co se týče formátů    PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM 2err 

jo ta scéna kdy se z té holky stane mannequin je perfektně děsivá a správně ujetá.


Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeThu 30 Jan 2014 - 18:24

Jen mám strach, aby z toho neudělali lekačkofest. Nebo aby nerozdupali SH mytologii. Ale to už asi snad ani víc nejde.  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Bigcry 

S pózovacíma programama zkušenosti mám, ale nemám moc zkušeností s pózováním copyrightovaných postav. Ani s animací vlastně. Lidi co to umí obdivuji, takže i tebe.

Kdykoliv se tam objeví John Snow, tak chlastáme na boha koz a vína!  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Yo 

My televizi máme, ale zase bychom se museli dělit s rodinou, takže to nejspíš také nepůjde.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeFri 31 Jan 2014 - 8:55

Je fakt že Amnesia tímhle trochu trpěla. Drsnej nástup ale pak už to bylo takový jednotvárný. Proto mám radši Penumbru. Kde je ta atmosféra i tempo sice pozvolnější, ale daleko dýl trvá. I příběhově se mi Penumbra líbí víc.

Co se týče mytologie, to už jsem tak nějak přestala řešit. Jako je fakt že třeba "mytologii" Homecomingu moc nerespektuju. Po všech těch debatách tady i jinde mám na tu hru pořád takový poněkud ambivalentní názor. Ale to nic nemění na tom, že ho pořád považuju za "nejhorší" SH. Uvozovky proto, že ta hra není vyloženě špatná (hrála na konzoli), místy je trochu děsivá a bavilo mě ji hrát. Jenom prostě v porovnání s ostatními díly neobstojí. Navíc ta mytologie je tam trochu problém. Ne, že by vyloženě domrvili tu původní. Vlastně jsem ráda, že udělali jakousi odnož kultu (která je zbytečná a já ji pak nikdy moc neřešila). Protože kdyby takovým způsobem řešili kult samotný, tak bych je asi zabila. Obecně jsem radši pokud se v jakýchkoli SH kult vyskytuje minimálně. Hlavně pokud je ta hra nejaponská. Když si člověk uvědomí že 1 a 3 o kultu je a stejně skoro nic nevíme Very Happy zatímco pětka nám celou odnož vyplázla na talíř...meh...(ale stejně si 5ku zase pořídím, protože jako hra funguje slušně)

Co se týče filmové dvojky - tam budu předstírat že si tvůrci snad dělají prdel. Ono je vlastně dobře že ten film je taková s*ačka, protože aspoň nikdo nebude brát vážně děj ani "mytologii" v něm. Kdyby to byl výborně natočenej horor který totálně zmrvil mytologii SH1 a 3 tak si nejspíš vyrvu vlasy. Tady nad tím mávnu rukou a dám si panáka za každé "Darkness is Coming" XD

Jasně někdo by moh' říct a co SH1 film? SH1 film je de facto AU, navíc slušně pojatý AU. Ganz udělal to nejlepší co mohl. Na formát filmu to zjednodušil aby se nemusel moc babrat ve scénáři a mohl si dovolit atmosferické orgie. Kdyby se chtěl mermomocí držet mytologie kterou možná nemusí úplně chápat, dopadne jako Basset (který tomu evidentně nerozumí vůbec).

Pepo a v jakým(ých) jsi dělam programu(ech)? Ono to fakt není těžký. Ten program je jednoduchej Wink Copyrightový postavy bych ti mohla poslat sama. Jako k dispozici jsou věci hlavně od trojky nahoru (postavy většinou hlavní) - někdo tam hodil nedávno postavy ze 2ky (ale nemaj poseable obličej ://) Z jedničky jsou to mody jinejch postav ale mám lisu :333. Na DA se nedávno zjevil uživatel co tam pravidelně dává lokačky, itemy, monstra, i různé speciálnosti ze 2ky a 3ky. (což je supr páč tam před tím bylo tak 5 lokaček z HC, 3 ze 3ky a 1 ze 2ky). Takže pokud bys chtěl tak ti ten program pošlu přes skype - je maličkej.

bwhahahahahaha na Eddarda da Silvu taky :3333

Hele anebo seženem originál v trafikách by se to mělo dát sehnat do 40k  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Grin3  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM 2giggle  Origo dvd tam jedou s přehledem. Jako u mě by to nebyl problém - mám monitor a bydlím v pokoji v baráku. Ten monitor je kvalitní - eště musim sehnat nějaký dobrý bedny. V nejhorším bych propojila kompl s monitorem kdyby mě PS3 vyfakovala :3
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeFri 31 Jan 2014 - 11:56

Na Amnesii mám podobný názor. Příběhově pokulhává, ale atmosféricky asi nemá konkurenci a konec se mi zdál dost odbytý. Sesmolil jsem na to malou recenzi.
http://tolucaprison.blog.cz/1307/amnesia-pad-do-temnoty
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeFri 31 Jan 2014 - 16:55

Marťo není Stín právě ta pulsující organická hmota? Protože ten "stalker" týpek se jmenuje Grunt...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeFri 31 Jan 2014 - 22:10

Aha, tak to jsem to blbě pochopil... Měl jsem za to, že Stín je právě ta příšera, jakýsi strážce té koule... A to je právě ta nedotaženost v Amnesii. Člověk se dozví minimum.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeSun 9 Feb 2014 - 11:39

g.schreiber: Já Penumbru a Amnesii hrál jen tak decentně, zas tolik mě to nebavilo, takže věřím tvým slovům. Jinak ty programy se jmenovaly Daz3D a Poser.

Jako ono udělat plnohodnotný Silent Hill pokračování, které by nekopírovalo doslovnou myšlenku předchozích dílů a zejména tedy nemrvilo mytologii (nejvíce mi vadí změny zavedených faktů a přidávání nesouladných věcí - viz ten Homecoming kult) musí být asi pořádné umění, když se to zatím podle mě nikomu nepodařilo. Snažil jsem se teď promyslet jak bych to udělal, abych splnil obě dvě podmínky a napadlo mě jediné východisko - ono vlastně už bylo, jmenovalo se to Born from a Wish. Akorát bychom nehráli za Marii, ale třeba za Angelu nebo Eddieho.

Mě stejně rozsekalo nejvíc jak Sean Bean prakticky v každé roli umře a jednou umřít má a neumře. Trochu bych chtěl SH třetí film, kde by se zase objevil někdo z GoT, třeba ten medvěd. :-D

A origo DVD SH:R 3D snad ještě není, ne? Jinak můžeme to vyřešit taky jinak - probíhají pořád nějaké cony - tak se na nějaký přihlásit, přichystat si přednášku (-y) o SH a tam to všechno pořešit. :-)
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeMon 10 Feb 2014 - 17:08

pepazdepa napsal:
g.schreiber: Já Penumbru a Amnesii hrál jen tak decentně, zas tolik mě to nebavilo, takže věřím tvým slovům. Jinak ty programy se jmenovaly Daz3D a Poser.

Jako ono udělat plnohodnotný Silent Hill pokračování, které by nekopírovalo doslovnou myšlenku předchozích dílů a zejména tedy nemrvilo mytologii (nejvíce mi vadí změny zavedených faktů a přidávání nesouladných věcí - viz ten Homecoming kult) musí být asi pořádné umění, když se to zatím podle mě nikomu nepodařilo. Snažil jsem se teď promyslet jak bych to udělal, abych splnil obě dvě podmínky a napadlo mě jediné východisko - ono vlastně už bylo, jmenovalo se to Born from a Wish. Akorát bychom nehráli za Marii, ale třeba za Angelu nebo Eddieho.

Mě stejně rozsekalo nejvíc jak Sean Bean prakticky v každé roli umře a jednou umřít má a neumře. Trochu bych chtěl SH třetí film, kde by se zase objevil někdo z GoT, třeba ten medvěd. :-D

A origo DVD SH:R 3D snad ještě není, ne? Jinak můžeme to vyřešit taky jinak - probíhají pořád nějaké cony - tak se na nějaký přihlásit, přichystat si přednášku (-y) o SH a tam to všechno pořešit. :-)

Oh dík za info.

JJ za Angelu by to bylo hodně zajímavý, protože její příběh je krásnej. Proto se mi tolik líbí Downpour - žádnej kult (akorát jsem to eště nedohrála tak jsem zvědavá na konec (jsem ve věznici teďka). V homecomingu mě ještě štvalo že třeba dělali bordel s SH mapou, ale jak říkám HC do mytologie SH nepočítám. Co zatím z downpouru vím, tak příběh si celkem dlouho udržuje jistou tajemnost, pravda co tak nějak probublává na povrch není vyloženě originální ale špatná taky ne. Ono vymyslet něco novýho hlavně u SH moc nejde. Ale jde o to že když už někdo přijde s celkem klasickou zápletkou, je otázka jak se s ní naloží. A v DP se tohle povedlo. K tomu velká nálož atmosféry. Co si může SH fanoušek přát. Nejvtipnější na tom je že jsem zatím ve hře nepotkala jedinou sestřičku, nebo nemocnici. Přesto si troufám tvrdit že DP je silentovštější než HC. :3

Takže návrh na další díl - buď spin-off (mě osobně by bavilo hrát třeba za Claudii  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Yes ) anebo nějaký zcela nový příběh (třeba právě ve stylu DP)

Další možnost - příběh obyvatele SH...no ták, logicky vyplývá že za normálního stavu je to město obydlený (film, nefilm).

Hej já jsem aj čekala že nezemře - dyť je to SH - tam všechno funguje jinak :333

Ve třetím filmu o SH by mohla Arya pomáhat Heather zneškodňovat Jiné, teda noční můry otherworldu :33

Oh - já myslela normální DVD placku...na 3D stejně nemám tv
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeTue 11 Feb 2014 - 15:28

g.schreiber napsal:

Ve třetím filmu o SH by mohla Arya pomáhat Heather zneškodňovat Jiné, teda noční můry otherworldu :33

Já jsem nějakou dobu po shlédnutí SH:Revelation dostal zajímavou myšlenku, že pokud by někdy měl být třetí film, mohlo by to navazovat na konec Revelation, jak šel Christopher hledat ztracenou Rose. To by bylo naprostá paráda, akorát by se zaměnily jména (James na Richard a Mary na Rose).  PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Sweethea 
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitimeTue 11 Feb 2014 - 17:25

g.schreiber: Klasický Silent Hill jako survival horror už díky nepřítomnosti Team Silent nepůjde nejspíš udělat. Downpour podle tvého vychvalování bych si ale vážně chtěl zahrát.

Dělání brodelu s SH mapou mi přijde jako podobný zločin co udělalo Shattered Memories - přepsat něco, co už bylo řečeno a lépe (a nejspíš jen za cenu zanechat svou stopu a/nebo vydělat další peníze).

Zápletka je jen jedna část (a nekonečno jich vážně není) rovnice. Sestřičky a nemocnice je občas dost zbytečnej fanservice. U Murphyho by mě nemocnice překvapila.

Abych se vrátil k prvnímu odstavečku - můžeme pojmout SH jako úplně jiný žánr. Už máme zástupce
- Shoot em up - Silent Hill Arcade
- MMORPG - SH Book of Memories
- Adventura - Orphan? nebo nějaká fanmade hra?

Ale určitě by na to šlo naroubovat
- Zabíječka ve stylu Hitmana s Walterem Sullivanem v hlavní roli
- GTA klon posazený do města SH a okolí, kde by člověk hrál za policistku Cybil Bennett
- Euro Truck Simulátor kde by člověk hrál za Travise Gradyho :-D
- Theme Park datadisk Lakeside Amusement Park
- Theme Hospital datadisk Brookhaven a Alchemilla (v hlavní roli Kaufmann)
- SimCity Silent Hill
- karetní hra nebo nějaká stolní hra Silent Hill (Sázky a Dostihy/Monopoly)
- nějaká minimalistická indie hra jako Vincent Valentine pracuješ s lidma Řádu, získáváš si je na svou stranu a tak (může být i jako něco od Telltale, případně jako Papers please)
- vůbec mě nenapadá žádná SH závodní hra, maximálně něco ve stylu motokár: http://images3.wikia.nocookie.net/silent/images/7/72/Pyramid_Head_Kart.png anebo závody každý ve vlastním vozidle http://www.relyonhorror.com/wp-content/uploads/2012/09/doitnow.png
- Silent Hill Noire (jako L.A. Noire) - chtěl bych vidět Douglase Cartlanda v akci
- bojová hra ve stylu Tekkena by byla zajímavá s SH postavama
- a mohlo by toho být určitě i víc...

Příběh obyvatele SH? Nebylo by to moc obyčejné? Co by se tam dělalo?

Podle mě v SH funguje všechno tak jak má, jen je problém, že ne vždy člověk ví přesně jak něco má fungovat :-D

Arya/Heather zní dost dobře, to by taky nebylo na škodu. (aby Maisie Williams neskončila jen u jedné role)

já myslel taky to, ale jsem zvyklý tomu filmu říkat SH:R 3D, pořád lepší než NDSH 3D (návrat do Silent Hill 3D)

bomb: Ta myšlenka není zajímavá podle mě ji mělo dost lidí (včetně mě). A pokud neměli tuhle myšlenku - měli jsme tam to, že Heather a Vincent půjdou na dobrodružství s Travisem Gradym. Anebo Murphy Pendleton dostane filmovou adaptaci. Tajně doufám, aby si ten film na žádné pokračování už radši nevydělal. :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Empty
PříspěvekPředmět: Re: PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM   PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PODĚKOVÁNÍ VŠEM PŘEŽIVŠÍM, KTEŘÍ JEŠTĚ BLOUDÍ SILENT HILLEM
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» UDK - Silent Hill 2.2
» Silent Hill 1 OST
» Silent Hill bo ne?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: