Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 UDK - Silent Hill 2.2

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSun 27 Feb 2011 - 17:10

Věřte nebo ne, máme tu nový Silent Hill. Vlastně ne tak docela. Na Downpour si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale už dnes si můžete zahrát hru Silent Hill 2.2 od člověka, který si říká titobruni. Hru vytváří v UDK a vydává ji po jednotlivých částech (zdarma samozřejmě).
K tomu, abyste si ji sami mohli zahrát potřebujete jenom váš počítač, balení čistých spoďár a trochu trpělivosti, protože hra má svoje mouchy. Často se totiž zaseknete o nějaký předmět, ale to je zase vykompenzováno legrační Jamesovou "labutí" chůzí a během hodného profesionálního atleta. UDK - Silent Hill 2.2 Rolf
Nicméně na to, že je hra tvořena jedním jediným člověkem vypadá a dokonce se i hraje velmi dobře. UDK - Silent Hill 2.2 Yes
Pokud tedy chcete, můžete si vše potřebné stáhnout zde: http://www.moddb.com/mods/silent-hill-22

UDK - Silent Hill 2.2 Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeMon 28 Feb 2011 - 16:47

Já Unreal Tournament nemám, můžeš o tom říct trochu víc? Je to taky adventura, nebo tupá střílečka?
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeMon 28 Feb 2011 - 17:46

aldaris napsal:
Já Unreal Tournament nemám, můžeš o tom říct trochu víc? Je to taky adventura, nebo tupá střílečka?

Zahrát si to můžeš. Ono tam sice je na té stránce nahoře napsané, že je to mod pro Unreal Tornament 3, ale není. Je to dělané v UDK a nic k tomu nepotřebuješ. Stačí si to stáhnout, nainstalovat a spustit, jako každou jinou hru. Já jsem na to zapomněl upozornit. UDK - Silent Hill 2.2 No
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeMon 28 Feb 2011 - 21:04

bomb napsal:
aldaris napsal:
Já Unreal Tournament nemám, můžeš o tom říct trochu víc? Je to taky adventura, nebo tupá střílečka?

Zahrát si to můžeš. Ono tam sice je na té stránce nahoře napsané, že je to mod pro Unreal Tornament 3, ale není. Je to dělané v UDK a nic k tomu nepotřebuješ. Stačí si to stáhnout, nainstalovat a spustit, jako každou jinou hru. Já jsem na to zapomněl upozornit. UDK - Silent Hill 2.2 No
Aha, tak až budu mít náladu.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSat 5 Mar 2011 - 11:05

Zkoušel tu hru už někdo? Jak na vás působila a jaký na ni máte názor?
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSat 5 Mar 2011 - 11:17

Pravě stahuji...Smile je to dobre?Smile a jaky to ma přiběh?Smile
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSat 5 Mar 2011 - 12:02

Víte co by bylo nejlepší? Zahrát si SH ve virtuální realitě. To by byla posrávačka UDK - Silent Hill 2.2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSat 5 Mar 2011 - 12:54

travis napsal:
Pravě stahuji...Smile je to dobre?Smile a jaky to ma přiběh?Smile
Příběh to nejspíš mít nějaký bude, ale ta hra je trochu hůře hratelná, takže se na to připrav. To je ale způsobeno pravděpodobně tím, že to dělal myslím jenom jeden člověk, což si naopak zaslouží veliký obdiv a uznání. UDK - Silent Hill 2.2 Thumbsup UDK - Silent Hill 2.2 Yes První kapitolu jsem nedohrál a ve druhé nevím co dělat hned na začátku. UDK - Silent Hill 2.2 No

aldaris napsal:
Víte co by bylo nejlepší? Zahrát si SH ve virtuální realitě. To by byla posrávačka UDK - Silent Hill 2.2 Grin3
To by byla paráda, něco jako Matrix. UDK - Silent Hill 2.2 Yes Člověk by byl uvnitř a všechno by bylo 100% reálné. Třeba i toho se jednou dočkáme.
Hele Aldarisi, ty sis změnil obrázek? Já tě vůbec nepoznal. UDK - Silent Hill 2.2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSat 5 Mar 2011 - 14:34

bomb napsal:
travis napsal:
Pravě stahuji...Smile je to dobre?Smile a jaky to ma přiběh?Smile
Příběh to nejspíš mít nějaký bude, ale ta hra je trochu hůře hratelná, takže se na to připrav. To je ale způsobeno pravděpodobně tím, že to dělal myslím jenom jeden člověk, což si naopak zaslouží veliký obdiv a uznání. UDK - Silent Hill 2.2 Thumbsup UDK - Silent Hill 2.2 Yes První kapitolu jsem nedohrál a ve druhé nevím co dělat hned na začátku. UDK - Silent Hill 2.2 No

aldaris napsal:
Víte co by bylo nejlepší? Zahrát si SH ve virtuální realitě. To by byla posrávačka UDK - Silent Hill 2.2 Grin3
To by byla paráda, něco jako Matrix. UDK - Silent Hill 2.2 Yes Člověk by byl uvnitř a všechno by bylo 100% reálné. Třeba i toho se jednou dočkáme.
Hele Aldarisi, ty sis změnil obrázek? Já tě vůbec nepoznal. UDK - Silent Hill 2.2 Wink2
Jo změnil, tamten už jsem měl šíííleně dlouho. Jen mi štve že je tento tak protaženej.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSat 5 Mar 2011 - 15:09

aldaris napsal:
Jo změnil, tamten už jsem měl šíííleně dlouho. Jen mi štve že je tento tak protaženej.

Tak zkus jenom změnit velikost, třeba ve Photoshopu.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSat 5 Mar 2011 - 15:26

bomb napsal:
aldaris napsal:
Jo změnil, tamten už jsem měl šíííleně dlouho. Jen mi štve že je tento tak protaženej.

Tak zkus jenom změnit velikost, třeba ve Photoshopu.
Však jo, lenost překonána a obrázek upraven. UDK - Silent Hill 2.2 Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSat 5 Mar 2011 - 15:32

aldaris napsal:
obrázek upraven. UDK - Silent Hill 2.2 Wink3

UDK - Silent Hill 2.2 Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeWed 11 May 2011 - 20:42

Už jste to někdo hrál? Zrovna teď je na té stránce video z vývoje, kde je Laura, pravděpodobně jako hratelná postava.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeWed 11 May 2011 - 21:30

bomb napsal:
Už jste to někdo hrál? Zrovna teď je na té stránce video z vývoje, kde je Laura, pravděpodobně jako hratelná postava.
To jsem zvědav co z toho vznikne...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeWed 11 May 2011 - 21:53

No to já taky. Pravděpodobně to bude navazovat na příběh SH2. Jak jsem psal, hraje se to docela blbě, ale to, že na tom pracuje (pravděpodobně) jenom jeden člověk si opravdu zaslouží uznání a obdiv. Vždyť už jenom ty postavičky... Nevím, jestli nejsou nějak vzatý z tý hry samotný, ale pravděpodobně je to nově modelovaný. Ty postavičky opravdu vypadaj moc dobře. UDK - Silent Hill 2.2 Yes
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeThu 12 May 2011 - 12:01

Hlavně jsem zvědavej o čem to bude.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSat 14 May 2011 - 19:08

MŮŽU MÍT SILENT HILL 2 NA PC VE SPECIÁLNÍ EDICI DIRECTORS CUT...3 CD EDICE V PAPÍROVÉ KRABIČCE...CD JSOU SKORO NOVÁ, SNAD JEDNOU HRANÁ A BEZ ŠKRÁBANCŮ, POUZE KRABIČKA JE LEHCE POMAČKANÁ. MÁ VŠECHNY KNÍŽEČKY ATD..ČASOVĚ FAKT DOST OMEZENÉ...

PC Exclusive Features:
1. Incredible high resolution graphics up to 1600x1200 resolution
2. Sneak preview trailers for SH3
3. Save at any time
4. Play back cinematics in the Movies Menu

CENA JE 999,-
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSat 14 May 2011 - 22:42

Škoda že teď nemám peníze nazbyt... posraná nezaměstnanost.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSun 15 May 2011 - 0:04

Dominno napsal:
MŮŽU MÍT SILENT HILL 2 NA PC VE SPECIÁLNÍ EDICI DIRECTORS CUT...3 CD EDICE V PAPÍROVÉ KRABIČCE...CD JSOU SKORO NOVÁ, SNAD JEDNOU HRANÁ A BEZ ŠKRÁBANCŮ, POUZE KRABIČKA JE LEHCE POMAČKANÁ. MÁ VŠECHNY KNÍŽEČKY ATD..ČASOVĚ FAKT DOST OMEZENÉ...

PC Exclusive Features:
1. Incredible high resolution graphics up to 1600x1200 resolution
2. Sneak preview trailers for SH3
3. Save at any time
4. Play back cinematics in the Movies Menu

CENA JE 999,-

Takže prvně - jakékoliv popisky a inzeráty směřuj třeba do http://silenthill.heavenforum.org/f13-prodam Prodám.

Zadruhé - pokud by u toho byl přibalen i soundtrack, asi bych si to koupil...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSun 15 May 2011 - 13:13

pepazdepa napsal:
Dominno napsal:
MŮŽU MÍT SILENT HILL 2 NA PC VE SPECIÁLNÍ EDICI DIRECTORS CUT...3 CD EDICE V PAPÍROVÉ KRABIČCE...CD JSOU SKORO NOVÁ, SNAD JEDNOU HRANÁ A BEZ ŠKRÁBANCŮ, POUZE KRABIČKA JE LEHCE POMAČKANÁ. MÁ VŠECHNY KNÍŽEČKY ATD..ČASOVĚ FAKT DOST OMEZENÉ...

PC Exclusive Features:
1. Incredible high resolution graphics up to 1600x1200 resolution
2. Sneak preview trailers for SH3
3. Save at any time
4. Play back cinematics in the Movies Menu

CENA JE 999,-

Takže prvně - jakékoliv popisky a inzeráty směřuj třeba do http://silenthill.heavenforum.org/f13-prodam Prodám.

Zadruhé - pokud by u toho byl přibalen i soundtrack, asi bych si to koupil...

Chtěl jsem to tady hodit tak rychle že mě nenapadlo že tady je téma PRODÁM...Tak se omlouvám...No a soundtrack by tam přece měl být pokud je to 3 CD verze...Jestli máš vážně zájem tak se ti na tohle zeptám...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSun 15 May 2011 - 13:18

Jinak na to zbývá cca. den tak kdyžtak dejte vědět a jestli to je i se soundtrackem napíšu tady...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSun 15 May 2011 - 13:55

PC verze se standardně dodává na 3 CD jako samostatná hra, viz http://aukro.cz/silent-hill-2-director-s-cut-pc-i1606262356.html (momentálně za 700 Kč při Kup Teď)
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm..   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSun 15 May 2011 - 14:13

Fajn, tak můj Silent padá ale pořád tu ještě mám komix Silent Hill V nitru hynoucí...Cena v obchodě je 650,- na aukru 450,- u mě 300,- ale nebudu tady zakládat obchod...
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitimeSun 15 May 2011 - 14:52

Je od vás moc pěkné, že to tady tak pěkně zaofftopicováváte. UDK - Silent Hill 2.2 Furious3
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





UDK - Silent Hill 2.2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: UDK - Silent Hill 2.2   UDK - Silent Hill 2.2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
UDK - Silent Hill 2.2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» silent hill 2
» Silent Hill 1 OST
» Silent Hill 2 OST
» cheaty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 2-
Přejdi na: