Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Let's Play - Silent Hill 1 - hezky česky

Goto down 
+8
Miky200
Frankie8
Pyramid Head
Sparito
bomb
bun
Sol!d_Sn@k3
pepazdepa
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Jak by mělo dále probíhat Let's Play Silent Hill 1?
Jako dřív. (Jó, miluju tě, Pepo z depa!)
Let's Play - Silent Hill 1 - hezky česky Poll_left60%Let's Play - Silent Hill 1 - hezky česky Poll_right
 60% [ 6 ]
Jako nyní. (Miluju vás oba, Pepo z depa a Miky200.)
Let's Play - Silent Hill 1 - hezky česky Poll_left30%Let's Play - Silent Hill 1 - hezky česky Poll_right
 30% [ 3 ]
Jako jinak. (Miluju hlavně sám(a) sebe a napíšu vám do komentářů jak jinak...)
Let's Play - Silent Hill 1 - hezky česky Poll_left10%Let's Play - Silent Hill 1 - hezky česky Poll_right
 10% [ 1 ]
Celkem hlasů : 10
 

AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Let's Play - Silent Hill 1 - hezky česky Empty
PříspěvekPředmět: Let's Play - Silent Hill 1 - hezky česky   Let's Play - Silent Hill 1 - hezky česky Icon_minitimeTue 6 Jul 2010 - 22:49

Dal jsem se do projektu, který svým způsobem umožní všem neschopným hraní SH1 prožít děj SH1. Hraju to a simultánně k tomu namlouvám komentář, většinou k příběhu, ale občas ujedu a nadávám, jak že je to Harry neschopnej a že já za nic nemůžu Let's Play - Silent Hill 1 - hezky česky 2giggle



Už mám za sebou jeden krátký Let's Play (angl. Pojďme si (za)hrát) Felix the Cat na legendární konzoli NES/Famicom a čerstvě jsem rozjel Tony Hawk's Underground, vše se nachází na mém YouTube kanále ve formě pohodlných playlistů a kliknete-li sem, dostanete se tam.



V současné chvíli je nahráno 11 videí. (a dvě další už jsou hotová, jsem na začátku Alchemilla Hospital) Nahodím sem v okénkách první tři, na zbytek si klikněte. Pokud chcete přehrát rovnou celý playlist, (který se postupně rozrůstá) klikněte sem.



Co se týče mnoha požadavků na překlad hry - uvažuji o tom, momentálně se rozhoduji, jakou formou to udělám. Uvažuji nad znovurozehrání pod položkou New Fear a simultánní dabing po vzoru polských televizí nebo do současných videí vložit titulky. Rozhodnutí nechám na vás.