Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill a jeho celkové prodeje

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill a jeho celkové prodeje Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill a jeho celkové prodeje   Silent Hill a jeho celkové prodeje Icon_minitimeTue 29 Jun 2010 - 22:40

Zajímalo vás někdy, kolik se prodalo všech kopií doposud vydaných her v sérii Silent Hill? Teď máte možnost to zjistit. Na internetové stránce www.vgchartz.com jsou vždy vypsány prodeje jednotlivých her a jsou také rozděleny podle platforem (jenom konzole) a regionů.

Bohužel zde chybí SH2 a SH3, ale i tak se podívejte:
http://www.vgchartz.com/worldtotals.php?name=silent%20hill
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill a jeho celkové prodeje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill a jeho celkové prodeje   Silent Hill a jeho celkové prodeje Icon_minitimeTue 29 Jun 2010 - 23:18

Tak já bych třeba tu statistiku zvýšil, kdyby se ovšem dala sehnat dvojka. Originál mám jen trojku a čtyřku.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill a jeho celkové prodeje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill a jeho celkové prodeje   Silent Hill a jeho celkové prodeje Icon_minitimeTue 29 Jun 2010 - 23:25

Docela nic moc prodeje. Hlavně, když se to porovná s jinýma hrama, co tu jsou stejně dlouho jako SH. Ale o VGchartz se všeobecně ví, že ta jejich čísla jsou dost častno zcestná a nepřesná a pocházejí z pochybných zdrojů.
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill a jeho celkové prodeje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill a jeho celkové prodeje   Silent Hill a jeho celkové prodeje Icon_minitimeSat 3 Jul 2010 - 14:47

Aldaris tak SH2 se da sehant nova vyšlo to znova se mi zda:).
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill a jeho celkové prodeje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill a jeho celkové prodeje   Silent Hill a jeho celkové prodeje Icon_minitimeMon 5 Jul 2010 - 8:50

travis napsal:
Aldaris tak SH2 se da sehant nova vyšlo to znova se mi zda:).
Fakt? A kde? V Plzni jsem prolezl všechny krámy s hrami a nic. Jen ten stupidní Homecoming, jinak ani ťuk.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill a jeho celkové prodeje Empty
PříspěvekPředmět: Ahoj   Silent Hill a jeho celkové prodeje Icon_minitimeThu 8 Jul 2010 - 0:05

Aldaris nene:) na internetovem obchoděSmile,jaku cenu by si chtěl?Smile se ti kouknu asi za takovou cenu to tam je:) mluvim o ps2 verzi ale:)
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill a jeho celkové prodeje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill a jeho celkové prodeje   Silent Hill a jeho celkové prodeje Icon_minitimeThu 8 Jul 2010 - 9:20

travis napsal:
Aldaris nene:) na internetovem obchoděSmile,jaku cenu by si chtěl?Smile se ti kouknu asi za takovou cenu to tam je:) mluvim o ps2 verzi ale:)
To je mi prd platné, já mám jen pc, tak pc verzi. Ale přesto děkuju Silent Hill a jeho celkové prodeje Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill a jeho celkové prodeje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill a jeho celkové prodeje   Silent Hill a jeho celkové prodeje Icon_minitimeThu 8 Jul 2010 - 10:43

Možná bys to mohl zkusit na amazonu.
Tady: http://www.amazon.co.uk/Silent-Hill-2-Directors-Cut/dp/B000088KAS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=videogames&qid=1278578253&sr=8-1
Je to z anglickýho amazonu. Ta cena je sice dost vysoká, ale když to jinde nemaj, tak alespoň na tom amazonu.
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill a jeho celkové prodeje Empty
PříspěvekPředmět: Ahoj   Silent Hill a jeho celkové prodeje Icon_minitimeThu 8 Jul 2010 - 13:47

Aldaris j aha sakra:D sem to spletl nevadi:D:)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill a jeho celkové prodeje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill a jeho celkové prodeje   Silent Hill a jeho celkové prodeje Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill a jeho celkové prodeje
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silent Hill 1 OST
» cheaty
» Silent Hill bo ne?
» UDK - Silent Hill 2.2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: