Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill Non-profit fan game:)

Goto down 
+5
travis
Miky200
Frankie8
bomb
Sol!d_Sn@k3
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 18:26

Všechny 3D editory jsou vzájemně kompatibilní. Já osobně používám C4D páč to mám v legální verzi, ale dá se tam importovat i z jinejch editorů. Ovšem různé speciální efekty (u C4D je to třeba HyperNURBS) se přenášet nedají.

No animaci jako nějakou krátkou smyčku bych dokázal, ale script do hry už ne. To je poslední chybějící článek do naší vývojářské skládačky.

A k tomu místu dění - nejlepší by byl Old SH. Ten zná každej, kdo hrál alespon chvíli tu hru a pokud by se použil ten můj motiv, tak by to i jistým způsobem taky odkazovalo na SH1. Mapu bysme použili z tý hry, nebo si vytvořili vlastní a prostředí bysme prostě přepracovali. Můžem si nahrát vlastní záběry nebo screeny a dle nich pak přepracovávat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 18:34

No tak to máš dobrý, že máš tu Cinemu (je to Cinema?) legálně. To já mám zatím zkušební verzi toho Maxe a tak si budu muset stáhnout crack, ale když to nebudeme prodávat, tak to snad vydit nebude. Ono se to z toho stejně ani nejspíš nedá zjistit.

Četl jsi edit u tý mí předchozí zprávy? Já to nechtěl kopírovat sem, aby to tady nebylo zbytečně dvakrát. Chceš ty textury poslat nebo to mám nějak někam nahrát? Kdyžtak mi napiš kam by to bylo nejlepší.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 18:42

Jo, je to Cinema Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Yes .

A prodávat to nemůžem, když to budem šířit pod značkou Silent Hill. Já to mám jen proto, že jsem chtěl mít nějakej legální 3D editor, ale jak jsem koukal, tak ani takovej Blender není špatnej a snad i v tom UNITY (a určitě i Unreal) se dá vytvářet úplně v pohodě. Možná bude nejlepší to vytvářet přímo v tom.

Jo a jak ses ptal, kam to budem ukládat, tak založíme profil na megauploadu. Tam je to takový na pohodu i když nemáš premium.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 18:50

OK, takže chceš poslat ty textury? Jen tak víš, abys viděl, na čem zatím jsme. Kdyžtak mi e-mail napiš do PM, jestli chceš.

Jo a ten Unreal by nebyl špatnej, ale na internetu nejspíš ani žádný tutoriály na to nebudou. Ale ty to stejně chceš dělat v tom Unity, ne? A to je co za program? Do toho Unrealu se to importovat nedá, když to zkusíš, tak ti to akorát napíše chybu a vypne se to.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 18:54

Já mám slabej PC na unreal a pro naše potřeby bohatě postačí UNITY. Na jejich stránkách mají i nějaké ty tutorialy a addony.

https://store.unity3d.com/shop/ Zaškrtni tam jen základní UNITY.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 20:03

Zrovna jsem si stáhl nějakej tutoriál s autem. Je tam celá scéna a dokonce se to v tom programu dá "hrát". To teda znamená, že ten Unity, je taky engine?. V tomhle by se teda už něco pěknýho vytvořit určitě dalo.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 20:08

Je to plně hratelnej engine a hru ani nemusíš kompilovat, abys ji rovnou mohl zkusit, což je veliký plus. Až jednou budu mít lepší komp, tak zkusím ten Unreal.

Jo a v tomhle Unity můžeš přímo editovat 3D modely, takže pokud nechceš používat nějaký spešl efekty, tak to můžeš dělat v tomhle Smile.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 20:14

No nechci vypadat jako někdo, kdo neví, o čem je řeč, ale jak to myslíš s tím editováním?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 20:18

No jako že je můžeš vytvářet. Ale nevím, jak moc důkladnej je ten editor. Prostě bude nej to udělat v klasickém 3DSMax a bude.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 20:31

A to se to ani pak nemusí programovat, aby jsi to mohl normálně hrát na PC? To znamená, že to má už svojí fyziku atd.? No podle toho, jak se to auto řídilo, tak to bude dobrý akorát tak na nějaký plošinovky. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Rolf
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 22:22

Jsou tam různý vychytávky pro závodní hry, FPSka a pro nás nejdůležitější TPSka:).
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 7:56

Takže jestli tomu dobře rozumím, tak to znamená, že ten UNITY nám vlastně v hodně věcech pomůže, hlavně co se teda programování týká?

Na těch jejich stránkách jsem viděl vyděl docela pěkný videa. Tenhle program je jako dělanej na to, aby člověk rozjel nějaký svoje indie studio. Dneska má čověk fakt o dost víc možností, než dřív a to je jenom dobře. Vždyť se podívej, kolik indie vývojářů existuje a kolik vydělávaj.

Měl bych ještě něco. Jak dlouho trvá, než se v tom člověk naučí dělat něco pěknýho a jak dlouho to travalo asi tak tobě. Zajímalo by mě to jenom pro představu, kolik času nad tím budu muset ztrávit, abych se v tom naučil. Ale jinak ten program nijak složitě nevypadá. Když člověk otevře Max, nebo něco podobnýho, tak vydí jenom hromadu věcí, který mu i po měsíci dělaj problémy. Tady to vypadá tak na ten měsíc a bude to v pohodě.

Ještě mě napadlo, jestli umíš v After Effects. Mohli by jsme tam udělat logo tý hry. Napadlo mě, že by to mohlo bejt tak, že by to logo bylo na sobě ve dvou vrstvách, horní by bylá čistá a spodní rezavá a postupně by se ta horní odlupovala, jako když padá omítka. Nebo by to mohlo taky pomalu shořet a ta spodní vrstva by pak už byla právě ohořelá. Mám texturu, která by se snad na oboje dala použít, akorát jsem si ten After Effects stáhl teprve nedávno, takže v tom ještě neumím.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 9:15

Adobe AE mi nefakčí. A osobně mám radši Sony Vegas (sice nezvládne to, co AAE, ale taky se s ním dá slušně vyhrát). Kdyžtak mi pošli ta loga a já si nějak pohraju, až budu mít čas (snad někdy příští týden).

A za jak dlouho jsem se naučil v tom UNITY? No, zpracoval jsem jen ty tutorialy, co tam mají, takže znám jen ty orientační základy. Učil bych se v tom za pochodu. Navíc interface je doost podobnej 3D editorům, takže v tomhle už bysme měli výhodu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 9:31

Teď sem napíšu ještě něco, co mě napadlo o ději tý hry a proto asi bude lepší, když to napíšu zvlášť, takže se omlouvám za double post:

Když by to teda bylo v Old Silent Hill, aby tam byly odkazy na SH1, tak proč tam rovnou nedat Harryho Masona. Nebylo by to ale jako nějakej obyčejnej datadisk, ale spíš menší pokračování. Bylo by to dokonce propojený i se SH3 a obě ty hry by tam byly znát. Takže ten příběh by byl o tom, jak v SH3 Harry Mason zemřel, když ho zabil Missionary. V tu chvíli by se objevil v Midwich Ellementary School a byla by temnota. Seděl by na kolečkovým křesle a třeba by se probudil na střeše tý školy nebo v jedný ze tříd, třeba v tý, kde byla Alessa. To ale nikdo neví, kde Alessa měla třídu, tak by tam mohly bejt lavice, jako v tom kostele v SH3, kde jsou všechny ty lavice rozšoupaný do stran a na jedný, který je uprostřed úplně osamocena (to by byla samozřejmě ta Alessina lavice) by bylo napsaný to, co v Nowhere v SH1 v tý třídě. Bylo tam myslím "Thief. Go home. Drop death." Nebo by tam bylo něco jinýho, aby nebylo poznat, že je mrtvej, protože to "Drop death" by to mohlo celý vyzradit. Nebo by bylo lepší, kdyby právě on se probudil a seděl by v tý lavici. Zvedl by hlavu a světlo baterky by ten nápis osvítilo. najednou by se podíval okolo sebe a hned by mu bylo jasný, že je zpátky v Silent Hillu, ale nevěděl by proč. V tý škole by to pak mohlo mít takovou atmosféru opuštěnosti a prázdnoty, jako že je to už hodně dlouho, co tam byl naposled a od tý doby tam to místo je jen tak opuštěný. Dokonce by to mohlo bejt tak, že těch monster by tam ani moc nebylo aby to tk i vypadalo. Dál by to bylo tak, že by se v tý škole nějak adventuřilo, byly by tam nějaký ty hádanky a pak by odešel ven a šel by po silnici přes ten velkej železnej most do nemocnice Alchemilla. Venku by ještě k tomu mohlo pršet a z temnoty by se ozývaly ty divný sirény, co byly v SH1. V nemocnici by se pak zase adventuřilo a byly by tam nějaký flashbacky, který by odkazovaly na Lisu. Dokonce by jí tam mohl i někde potkat, ale spíš by to byl jen přízrak, takže by to bylo bez souboje. V tý nemocnici by to mohlo pak skončit někde v tom podzemí, kde drželi Alessu. Na konci by pak mohl bejt nějakej ten boss (ale nenapadá mě jakej, aby to dávalo smysl) a potom by se to přeneslo do Harryho bytu, kde ho zabil ten Missionary. Tam by byla Heather a stála by u toho zakrvácenýho křesla. Harry by v tom křesle už nebyl, protože by byl v tý postely, co ho tam Heather s Douglasem dali, než odjeli do Silent Hillu. On by k ní přišel, ale ona by ho neviděla, protože by k němu stála zády. položil by ji ruku na rameno, ona by se otočila a objala by ho. Tekly by jí slzy a on by jí hladil po vlasech. Tohle by nebylo ve chvíli, když Heather přišla domů a našla Harryho mrtvýho, ale až po tom, co Heather zabila boha v SH3. Byla by to ta chvíle, než by došla do parku zpátky za Douglasem. Bylo by to něco jako poslední sbohem a mohlo by to bejt i docela dojemný, pokud by se to povedlo. Co na to říkáš? ta hra by se pak i tak mohla jmenovat, něco jako Silent Hill: Last Goodbye.

A k těm logům, v jakým formátu a v jaký velikosti to budeš potřebovat?

Edit: Ještě jsem zapomněl napsat, že by celou tu hru byla tma, takže by jsme se určitě tolik nemuseli dělat se světlem, když by tam byla jenom ta jedna baterka.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 9:42

Hej to není vůbec špatnej motiv. Jen teda hrát potřetí za Harryho by bylo trochu lame. Ale ten motiv s posledním sbohem by byl dobrej. Ale zase s jinou postavou by to bylo divný...

Obrázek nejlíp ve formátu PNG.

Hele nejlepší bude, když mi napíšeš na skypu nebo icq, páč stejně se zdá, že to bude jen v rámci nás dvou ten vývoj (alespon nám do toho nebude nikdo kecat) Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Yes .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 9:53

Tak jo, ty obrázky ti teda pošlu, ale kam? A já ICQ ani Skype nemám ani nevím, jak to založit, co třeba použít PM tady na fóru.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 9:59

http://download.icq.com/download/?icid=nav_dl Tady. Po instalaci by tě to mělo navigovat, co a jak máš vyplnit.


Naposledy upravil Sol!d_Sn@k3 dne Wed 19 May 2010 - 10:21, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 10:16

Ale je tady problém v tom, že já mám sestru a ta má icq a nechtěl bych, aby si ty moje zprávy četla. Proto já tyhle věci, jako icq nebo facebook nemám moc rád.
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 10:17

Za chvily se pustim do toho malovani teda zkusim ne že namaluji:),a jinak ten Boss musi nijak souviset?Smile Bomb neni to špatny napad ale ty licenční smlouvy bych to tak moc nedal jak jste řikaly aby stoho nebyl problem...Smile
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 10:21

Heeej, ted mě napadlo, že můžem použít vlastně oba koncepty. Můj i tvůj a spojit to v coop. Jak jsem říkal, mám v hlavě myšlenku, jak by to zhruba vypadalo. Takže tvůj příběh by se odehrával a navzájem prolínal s tím mým. No a kdybysme náhodou ten coop nezvládli, tak bysme udělali alternativní scénáře, jako třeba v RE2.

Edit: Ona to nemůže číst, když budeš odhlášenej.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 10:33

No to s tím co-opem by nebyl špatnej nápad. Akorád by bylo potřeba vymyslet to nějak pěkně, aby to mělo smysl. Máš s tím co-opem už nějaký zkušenosti? A jak bys to chtěl udělat? To by tam pak musela bejt ještě nějaká jiná postava a to by asi kazilo atmosféru.

Ale nechci, aby sis myslel, že se my to nelíbí, jenom si teď zrovna nemůžu představit, jak by to vypadalo. Ale je jasný, že nápady tam musej bejt naše oboje (pokud se k nám teda už nikdo nepřidá).

Ale co když si mě tam někam někdo kdo mě zná přídá do přátel, třeba ta moje sestra se podívá na to icq, uvidí tam další účet a hned jí bude jasný, čí to je. pak si mě tam přidá a je to v hajzlu.

Edit: Ale vlastně jsem teď dostal nápad, že s tím co-opem by se to dalo udělat tak, že ty postavy by si navzájem pomáhali. Každá by šla sojí cestou, ale i tak by byli spolu a jedna by třeba druhý otevřela dveře atd. Dalo by se to třeba udělat tak, že by to mohla bejt druhá příběhová kampaň, něco jako ve Splinter Cell: Conviction, kde máš hlavní kampaň za Sama Fishera a pak vedlejší kampaň za ty dva další špióny, který hrajou v co-opu.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 10:39

Tak jsem to myslel. Mohly by se třeba domlouvat pomocí mobilu, kterej by šel používat jen v určitých situacích.

A nevím, co máš pořád proti tomu ICQ. Když si tě přidá sestra, tak ji vůbec nemusíš akceptovat. Když ti nebude koukat přes rameno, co komu píšeš nebo nepřijde na tvé přihlašovací heslo, tak se nikdy nic nedozví.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 10:53

Už zkoušim něco malovat a moc mně to nejde ale ted mně něco napadlo tak doufam že se to povede asi ne tak nevim.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 11:31

Tak mám ten icq, ale mám ho jen kvůli tomuhle, pak, až tu hru doděláme ať už dobře nebo špatně, ho nejspíš používat nebudu, já totiž těmhle věcem moc nevěřím.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 11:38

OK, moje číslo je 359430372.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sponsored content





Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill Non-profit fan game:)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill game book
» Silent Hill 2.5
» Silent Hill 2 OST
» Silent Hill

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Green Lion Antiques-
Přejdi na: