Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill Non-profit fan game:)

Goto down 
+5
travis
Miky200
Frankie8
bomb
Sol!d_Sn@k3
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 14 Jun 2010 - 10:59

bomb napsal:
Tak to byla tedy tvoje povídka? Já si to myslel, ale nebyl jsem si jistý. Opravdu by to tam mohlo mít veliký význam. Navíc, když by tam byly právě věci z našich povídek, tak by to přece byla naše hra. No ne? Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Yes

jj - to je velmi pěkná pasáž. Btw jasně že překlep - já ho jen nemohla rozluštit. No v současnosti stará je...ale v době jejích okolo 20ti by tam sedla...Za Wednesday Addamsovou je zas moc mladá. Leda ji použít jako vedl. postavu - akorát by to nesmělo bejt "evil child" nebo "podivná malá holčička". Ona tak sice vypadá, ale právě proto by mohla mít úplně obyčejnou roli jakou měla třeba Laura v SH2.

Ono ukřižování může znamenat miliony věcí, kt. s náboženstvím vůbec nesouvisí (ukřižování se dělalo dávno před tím než na kříži skončil Kristus). Může to symbolizovat spoutanost. a kdyby tu trnovou korunu mělo monstrum přes oči - zase bysme tu měli zaslepenost...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 14 Jun 2010 - 12:40

To s tou korunou je opravdu povedený. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Yes Ještě by mu ty oči mohly krvácet a z poza těch dveří by se pak mohlo ozývat i s tím boucháním do nich (nevím jestli jsem se o tom bouchání do těch dveří zmínil předtím) takový děsivý nářek, jako že trpí a chce aby mu pomohla, ale přesto ho ovládá zlo a on jí chce zabít. Jako když víš co se kolem děje, ale nedokážeš ovládat svoje tělo.

S tou vedlejší postavou by to taky bylo dobrý. Mohla by tedy být malá jako Laura, úplně obyčejná malá holčička. Nebo by mohla bejt trochu starší, třeba jako Kirsten. Nějak se to vymyslí. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Grin3
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 14 Jun 2010 - 16:32

Takže hlavni tema zaslepenost?
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 14 Jun 2010 - 16:43

Možná by to tak mohlo bejt. Uvidíme, co z toho nakonec vzejde. Je tady potom několik možností, jak by to s hlavní hrdinkou mohlo souviset.

Například by se Silent Hillem mohla být spojena (jakkoliv) její minulost nebo ona sama by mohla mít se Silent Hillem něco společného. Sama by o tom třeba nemusela vědět a až tam by zjistila pravdu, která byla před jejíma očima doposud skrytá.

Hlavně ne, že by to byla masová vražedkyně a Silent Hill by si jí povolal jako hříšnici. Chce to kladnou postavu. Například James by vlastně vrah, ale nebyl to šílenec, který by zabíjel pro potěšení. Chce to prostě něco pěknýho, třeba by to i na konci mohlo dojmout. Nejlepší by asi bylo, kdyby se z ní nestala "zabiják démonů" jako z Heather, která se v druhé polovině hry už ani nebála. Prostě by to bylo úplně normální děvče.


Naposledy upravil bomb dne Mon 14 Jun 2010 - 16:44, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 14 Jun 2010 - 16:44

To jsem rád, že se tu tak hezky rozjela debata. Ty dlouhý příspěvky už vážně ani nečtu...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 14 Jun 2010 - 16:45

to Sol!d_Sn@k3: A jak jsi daleko s tvojí hrou? Máš to už nějak vymyšlený?


Naposledy upravil bomb dne Mon 14 Jun 2010 - 22:15, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 14 Jun 2010 - 16:57

Popřemyšlim rad bych pomohl s přiběhem kdyby to aspon trošku šlo...
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 14 Jun 2010 - 22:14

to Sol!d_Sn@k3:

Potřebuju od tebe poradit zase s tím Unity. Zkusil jsem exportovat objekt do toho enginu, dal jsem ho na scénu, ale ten objekt byl "vysmoothovanej". V tom 3D programu jsem to tak neměl. Tam to mělo krásně ostrý hrany (a mám tím na mysli klasický jednoduchý objekty, jako třeba krychle, která tam je v nabídce základních objektů, objekty se zdvojenejma hranama, aby po vysmoothování zůstaly taky ostrý jsem do toho Unity zatím nezkoušel dávat). Dělal jsem to v Blenderu 2.49b. Já vím, že jsi psal, že ti ten Blender příjde komplikovanej, ale myslím, že fungovat by to mělo u všech 3D programů stejně. Díval jsem se i na ty jejich stránky, ale tam o tom nic není.

Pak je tady ještě problém s texturama. Ty tam musím dát zvlášť, ale když je tam v Unity dám, tak místo tý textury je na tom objektu jenom barva tý textury, ale samotná textura ne.

Víš co se s tím musí udělat prosím tě?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 14 Jun 2010 - 22:33

bomb: K příběhu - no už mám první kapitolu ze tří. Začátek je dost lame, konec první kapitoly se mi docela líbí, ale nic extra to taky není. Dělám na tom v práci, takže mě neustále někdo vyrušuje Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Rolf .

K Unity - stále to samé, ještě jsem ho pořádně nekoumal, abych se tam vyznal. O to se budu starat, až bude příběh.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 14 Jun 2010 - 23:09

Když budete pomoci poradit s příběhem, nebo tak něco, nabízím své služby Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeTue 15 Jun 2010 - 9:31

no Heather byla sama trochu démonická (můj milovaný possessed) + Vincentova slova "They look like monsters to you??"....vím jak to myslíš ale každý člověk má svoje chyby. To bylo na SH2 a 3 nejlepší. Nenajdeš tam čistýho klaďase ani čistýho záporáka. Jsou to obyčejní lidé (někdy s neobyčejnými schopnostmi, pravda), se svými kvalitami i chybami. To je jediná věc která mi třeba v jedničce u někt. postav chybí. Třeba Harry je až přílišnej klaďas...

Měli bychom se v prvé řadě ptát: "kdo je Kristen?" "Jaká je?" Pokud chceme udělat příběh, nestačí říct "obyčejná holka". Stačí to alespoň načrtnout.(ten charakter se možná stejně úplně projeví až ten příběh začneme poznávat)....
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeTue 15 Jun 2010 - 11:57

Já jsem nemyslel, že by jsme z ní udělali člověka bez chyb. Myslel jsem to spíš, aby si zachovala takovou tu lidskou tvář. Nevím jak jinak to napsat. Prostě aby se z ní třeba nestala šílená vražedkyně nebo tak nějak. Mohlo by to bejt normální děvče (nějak se mi zamlouvá ten věk 19-ti let, je to dost na to, aby byla dspělá, ale ne tak málo, aby se dalo říct, že je ještě nevyzrálá. Heather je 17 není to už dítě, ale je to míň. 18 let je zas věk, kdy se člověk stane dospělým, ale 19 je věk, kdy už člověk je prostě dospělej, ale ne tolik jako ve 20, jestli mě rozumíš.) V jádru duše by nebyla zlá, vlastně ani James nebyl, ale když už by byla v tom Silent Hillu, napadlo mě, že by se tam mohlo stát něco, co člověka zaskočí. Něco jako, že by tam někdo potřeboval pomoc. Nevím teď přesně, jak by to mohlo vypadat, ale ona by toho člověka nechala zemřít. Ve skutečnosti by mu chtěla pomoct, ale měla by strach a nechala by ho tam. Ten člověk (mohl by to být muž a mohl by se objevit jenom jednou, v tuhle chvíli, nikdy by jsme nepoznali jeho jméno ani kdo to byl) by na ní volal jak by utíkala pryč. Prosil by, aby mu pomohla, ale ona by se bála. Nikdo přeci neví, jak by se zachoval, když by od něj někdo potřeboval pomoc. Každý vždy říká, že by druhému pomohl, ale pak to příjde a ne vždycky uděláte to co by jste chtěli. Ona by selhala sama před sebou a nevěřila by tomu, jenomže by to byla pravda a už by se to nedalo vrátit. Vyčítala by si to a bylo by jí to líto. Nevím, jestli by byla vina ani nevím, jestli by udělala chybu (to už si každý musí přebrat sám podle sebe) ale v tu chvíli by se jí změnil život. Až do konce hry by pak mohla bejt trochu jiná. Ne že by jí už všechno bylo jedno, ale pořád by na to myslela. Proto by taky bylo potřeba, udělat to jako filmeček a ne s výběrem možností, jako jestli mu pomůže nebo ne. Je jasný že pomoc by mu chtěla. Nakonec by to mohlo (pro ní) všechno dopadnout dobře. Dostala by se ze Silent Hillu, ale neskončilo by to šťastně. Rozumíš mi, co tím asi tak myslím? Napadlo mě to, když jsi napsala ten poslední příspěvek.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeThu 17 Jun 2010 - 10:35

" Nikdo přeci neví, jak by se zachoval, když by od něj někdo potřeboval pomoc. Každý vždy říká, že by druhému pomohl, ale pak to příjde a ne vždycky uděláte to co by jste chtěli. Ona by selhala sama před sebou a nevěřila by tomu, jenomže by to byla pravda a už by se to nedalo vrátit. "

Ano, tohle je přesně to co by mohlo tou postavou zahýbat. Je to přesně jak píšeš. Já si nemyslím že bych někomu pomohla, spíš mám strach že bych taky radši zdrhla. S tím věkem máš naprostou pravdu (proto má Kristen v Krvi 19 Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Wink2 )
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeThu 17 Jun 2010 - 10:50

Začíná se nám to pomalu rýsovat. takže neše hrdinka se bude tedy jmenovat Kirsten Brahams, bude jí 19 let a budou se jí zdát sny, které jí nakonec přivedou až do Silent Hillu.
Ještě ohledně tý scény, kdy by se stalo to výše napsané, jak by utekla a nepomohla by mu, tak by to mohlo mít spojitost s něčím z její minulosti. Mohla by si pak v tu chvíli začít na něco vzpomínat (něco jako flashbacky) a těsně před koncem hry by si vzpomněla úplně. Třeba nepomohla svojí nejlepší kamarádce nebo kamarádovi, když bylo potřeba, ale to se mi nezdá nijak moc dobrý. Uvidíme, jestli na něco příjdeme.

Ohledně podoby Kirsten, mohlo by to teda bejt tak, že by byla podobná tý postvě z Dreamfalllu (ta s tím culíkem) a jak jsi říkala, že ta nalevo za ní se ti líbí, tak pokud by jsi souhlasila, tak by jsme podle ní mohli vytvořit podobu Kirsten jako jeden z bonusových kostýmů (samozřejmě vzhledově přizpůsobenou vzhledu Kirsten, aby to nebyl někdo jinej), má takovej gotyckej styl.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeFri 18 Jun 2010 - 10:27

No kdyby nepomohla tomu chlápkovi, bylo by lepší kdyby to bylo poprvé. (mělo by to razantnější následky na její svědomí) Taky by to mohl být on kdo jí poslal ty sny. (je to krásná ironie - on potřebuje pomoc - pošle holce sny - ona tam přijde ale nakonec radši zdrhne...) Hlavní otázka zní proč si on vybral zrovna ji?

Alessa si vybrala Travise spíš náhodou (byla to situace kdy mohl pomoct kdokoli), Harryho si vybrala kvůli cheryl (Cheryl nepochybně musela mít o Alesse nějaké sny, stejně jako Heather, ale ta je měla z jiného důvodu) Heather nažene do SH Claudia a potom touha po pomstě, Henryho a spol. uvězní v OW Walter, protože se uhnízdili v jeho matce..James je jasnej Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Wink2

Tahle rekapitulace je tu jen tak pro pořádek. Abysme se náhodou neopakovali. Taky by nebylo dobrý kdyby to byl její otec. Tohle už tu bylo u Carol. Že jsme to nikdy nerealizovali? Mám rozepsanou perfektní komplet novou synopsi -jenom nevím jestli to bude SH příěh, nebo něco z mého vlastního světa.

Nebo taky jinak. On je součástí OW někoho jiného, kdo ji povolal. (Viz třeba Lisa, nebo Leonard). Pořád tuale chybí pořádný motiv...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeFri 18 Jun 2010 - 11:20

To zní líp, to s tím, že by si jí zavolal do Silent Hillu. Nejdřív jsem si to nedokázal představit, ale trochu jsem nad tím zapřemíšlel a napadlo mě, že by to mohlo být takto:
V jedné části hry (asi první lokace z celé hry) by se Kirsten dostala do temnoty. Na konci té lokace by se v té temnotě probudila na posteli a vedle ní by na židli seděl muž, kterého by neznala. Probudila by se a lekla by se. On by jí hned uklidňoval, že se ho nemusí bát a že jí neublíží. Mluvili by spolu a on by jí pak řekl něco jako, že nechtěl aby se jí to stalo, aby se dostala tam co on, ale že je jediná, kdo mu může pomoci. Ona by se ho ptala, co tím myslí, ale v tu chvíli by se začal ozývat děsivý rámus, ne ale siréna. Ona by nevěděla, co to je, ale na tváři toho muže by bylo vidět, že přesně ví, co to znamená a podle toho, jak by se tvářil (vyděšeně) by bylo jasný, že je zle. Rychle by jí dal nějakej talisman. Pomalu by se začala ozývat siréna a on by řekl, že odtamtud musejí rychle pryč. Nebyl by čas jí to vysvětlovat a tak by šel ke dveřím, pomalu by je otevřel a nahlédl by do chodby. Pak by se otočil zpátky směrem ke Kirsten, ale ona by už kvůli té siréně ztrácela pomalu vědomí. On by k ní přiběhl a bál by se o ní, chtěl by jí pomoc, ale nešlo by to. Nevěděl by, co se jí to stalo (protože on by tu sirénu neslišel, byl by totiž v Otherworldu uvězněný). Najednou by se znovu probudila v té samé místnosti, znovu na té samé posteli a byl by den a mlha. Myslela by, že to byl sen, ale jak by se zvedla, viděla by, že v ruce má ten talisman. Ta židle by tam taky byla natočená k tý posteli a i ty dveře by byly pootevřený tak, jak je nechal on, když koukal do tý chobdy. Bylo by jí teda jasný že to sen nebyl a když by se pak začalo zase hrát, šlo by se ven z tý místnosti a před opuštěním toho místa (budovy) by Kirsten potkala nějakou ženu (starou ženu, mohl by to být menší odkaz na Dahlii, která k Harrymu mluvila tak, aby jí nechápal a aby to divně znělo, ale tahle by zlá nebyla). Mluvila by k ní tak, jako by jí těma slovama chtěla něco připomenout, jako kdyby si na něco měla vzpomenout, takže by to taky nedávalo smysl. Pak by odešla a hrálo by se dál.
Ještě teda chybí domyslet, proč si jí tam zavolal, ale to nám vyplyne pozdějc.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeFri 18 Jun 2010 - 11:27

Akorát tu ženskou bych dala pozdějc. Je to moc CS naráz (o to nejde) ale taky naráz moc "podivných, nesmyslných informací". Postava hodné bláznivé ženské je fajn.Na druhou stranu, nezapomínejme, že spoustu informací se dá narvat do různých dokumentů, nápisů na stěně, vzkazů, nebo obrazů...i puzzly jsou jistým druhem informace Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeFri 18 Jun 2010 - 12:14

Tak jo, tu ženskou dáme dál. Napadlo mě jak by ta hra mohla začít:
Nejdřív by se Kirsten zdál ten sen. Pak by se probudila v t om vlaku. Všude by byla mlha (mohla by bejt v tý jižní části South Vale). Vyšla by ven a prošla by nádražní budovou (to nádraží by mohlo bejt takový obyčejný a malý, aby to nevypadlo, jako ve velkoměstě). Vyšla by ven z tý nádražní budovy a scházela by třeba chody dolů na chodník. Aby to trochu pak dávalo smysl, že vůbec někam jde, podívala by se na mapu, na který by měla zakroužkovanej kostel, jenže ten by byl špatnej, protože by byla v South Vale, ale ten kostel kam by měla jít by byl v Old Silent Hillu, ten Balkan Church, ale to ona by nevěděla - myslím, že v South Vale by taky nějakej kostel měl bejt). Pak by šla po ulici, byla by tam díra, na dalších ulicích taky a nakonec by jí to dovedlo až nanějaký místo (budovy). (Napadlo mě, že ta budova by mohla bejt hotel, protože by odkazoval na Apartmány vSH2, kde jsou byty, podobně jako pokoje v hotelu.) Venku by ta mlha mohla bejt šedivá, jako v SH1 nebo 2, ne jako v 3 nebo Origins, protože tam byla bílá a to nebylo ono. Ta šedivá je depresivnější. V tom hotelu by bylo šero, zabedněný okna, nějakej ten nepořádek a plno zamčenejch dveří. Některý by se otevřít daly. Tam by byly lékárničky (ne ještě náboje ani zbraně, protože zatím by tam nebyly monstra, takže by neměla důvod je sbírat). Taky by tam byla baterka (myslím, že v Silent Hillu už neuvidíme klasickou baterku v náprsní kapsičce, takže pro nostalgii by jsme jí tam mohli takhle dát) a do tý doby, než by tu baterku sebrala by nemohla sebrat žádný věci ani číst dokumenty, jenom otevírat dveře, podobně jako v SH2, kde james taky nic nesbral, dokud neměl bateruku a nerozsvítil jí. Chvíli by se tam chodilo a ona by se musela dostat do další části budovy, do který by neměla ale možnost se dostat, kvůli nějakým překážkám, jako je třeba suť nebo tak. Vyšla by až do posledního patra a vejtahem by chtěla sjet až dolů, kde by se mohla dostat dál. Jenže v tu chvíli, co by jela tím vejtahem dolů, by se ten vejtah zasekl, svělo v tom vejtahu by zhaslo a byla by tma. Z venčí by se ozýval utlumený zvuk sirén. Na strop toho vejtahu by padaly kousky loupajících ze zdí a dělalo by to rámus. Ona by si rozsvítila a pak by se ten vejtah pomalu rozjel dál. Jel by ale pomalu a praskalo by to, jako kdyby byl hodně starej. V tom vejtahu by to vypadalo normálně, žádná krev, ale světlo by v něm akorát nesvítilo. Pak by se zastavil v přízemí a Kirsten by vyšla ven na chodbu. Tam by už byla temnota a krev a rez a hlavně monstra. Utíkala by jim (pořád bez rádia) a v nějaký chodbě dál by pak mohla běžet okolo mrtvoly, ze který by se ozýval chrčívý zvuk (rádia). Prohledala by tu mrtvolu a sebrala by jí to rádio. Pak by se tam pobíhalo a něco by se tam dělalo, ale na konci (třeba by tam mohl bejt nějakej boss, ale ne ten travisův, ten by se hodil dál). Při tom souboji by jí to monstrum zranilo a ona by upadaloa do bezvědomí. Někdo by tam přiběhl a dostal by jí tam odtud pryč, ale špatně by ho viděla, protože by byl obraz rozmazanej, jako že upadá do toho bezvědomí. Pak by se teda probudila na tý postel (mohla by bejt v tom hotelu nebo třeba i jinde) a pak by to bylo, ajk jsem psal víš s tím člověkem, co by se ho lekla (byl by to teda ten, co by jí zachránil) a on by jí dal ten talisman.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeFri 18 Jun 2010 - 12:59

je to supr Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Wink2 takhle by to šlo (je zvláštní že já i ten nádr představila spíš na severu SH, ale to je fuk) Taky tomu musíme přizpůsobit kostým - bundu nebo košili s náprsní kapsou (teď se mi líbí takový ty kostkovaný mírně zmuchlaný s krátkým rukávem). Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeFri 18 Jun 2010 - 13:09

OK, oblečení by jsme mohli nechat na tobě, ale aby to nebylo něco jako s vístřihem až k pasu a se sukní, která není ani sukní. Víš jak to myslím. To by se tam moc nehodila. Ani Maria tak nevypadala. Víš přece, jak to myslím. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Rolf

No a v South Vale by to teprve začínalo. Napadlo mě to tak kvůly tomu, že později by se šlo okolo toho jezera na sever k tomu pravýmu kostelu, takže by jsme tam měly celej Silent Hill. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Yes

EDIT:
No vlastně teď tak nějak nevím. Když se to tak vezme, tak ten hotel by se hodil do tý severní části, protože tam hlavně je to místo na dovolený, ale líbí se mi ta myšlenka s tímk, že by ten kostel byl ten Balkan Church, co je na severu, takže by nebylo ono začínat na severu, jít na jih a pak zase na ten sever. I to nádraží by se víc hodilo na ten sever. Musíme to ještě promyslet.
Tady je mapa, zkus se na ní podívat:
http://fc00.deviantart.com/fs35/f/2008/298/7/b/Silent_Hill_Complete_Map_by_Guy_onthe_Couch.jpg

EDIT 2:
Tak mě napadlo, že by to mohlo být tak, že vypustíme tu jižní část (ono by to bylo asi moc rozlehlý a ne že bych to tam nechtěl, ale ať nad tím přemýšlím jak nad tím přemýšlím, tak my to dohromady nějak nesedí) Takže by to bylo tak, že nádraží by mohlo bejt někde poblíž Green Lion Antiques, pak by jí to zavedlo k tomu hotelu (název a jeho polohu ještě musíme vymyslet, ale musíme dát pozor aby jsme z mapy nesmazali nějakou jinou budovu, která tam patří) a pak by mohla jít do Alchemilla Hospital (já vím, že jsi psala, že bys to tam nechtěla, ale ono se to přímo nabízí a dokonce nemocnice do Silent Hillu vždycky patřila. K těm sestřičkám bysme mohli ještě přidat doktory a udělali bysme je jinak, než ve filmu.) a pak by jí šla přímo do kostela Balkan Church, ale cesta by tam nevedla, protože v silniích by byly díry a mosty by byly spadlý, takže by musela jít až k jezeru, kde by zahnula na západ a šla by přes Lakeside Amusement Park, zkrz kterej by se dostala dál a mířila by na sever do Old Silent Hill, ale nešla by ulici, ale lesem (mohli bysme tam dát stromy a les, protože někde tam bysme mohli dát taky to spáleniště s Wish House) a pak by teprve před Old Silent Hillem vyšla na ulici, kam by pokračovala k tomu kostelu. Tam někde by pak bylo to kolečkový křeslo noa pak by se dostala k tomu kostelu Balkan Church, kde by byl ten flashback z toho snu. No a pak po tom kostele by mohla vyjít zase ven. Pak ještě nevím co by bylo dál.
Pokud máš jinej nápad, tak my to sem napiš, třeba dáme dohromady něco lepšího. Mě se totiž líbí ten začátek, na tom jsme se shodli, že by to tak mohlo bejt. I ten kostel by tam snad mohl bejt. Ten park by mohl bejt ve dne, byla by to změna s tou depresivní mlhou.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeSat 19 Jun 2010 - 10:44

Jééé od košile až po sukni co ani není sukní - za co mě máš??? Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 2giggle Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 2giggle Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 2giggle

jasně já z ní taky samozřejmě nechci žádnou sexbombu Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Wink2

Ten nádr by mohl ležet někde na té zatím spíš imaginární D. Lynch Drive, která na severu spojuje midwich st. a bachman road. Původně to měla bejt ta dálnice co vede přes midw. st., ale lepší když to bude nějaká dlouhá ulic co se jenom navrchu nevešla do mapy...mohlo by to být tak jak říkáš že by šla ke kostelu. Na mapě se přímo nabízí aby šla po Bachman rd.
viz
http://sfera-x.blog.cz/1006/sh-non-profit-game

Jak je ta tmavě červená šipka - to je jediná možnost jak by pokračovala. Musela by tam být nejdřív nějaká překážka. V dostupných částech old SH by našla něco čím by tu překážku odstranila a pokračovala by do Central SH. Samozřejmě by šla kolem klubu Silenzio (viz ten odstavec pod obrázkem) a kolem Green Lion antiques. Mohla by to vzít i kolem nemocnice. Ale dovnitř bych ji netahala - no nechť se k tomuto vyjádří i ostatní a můžem hlasovat.

Doktoři byli v jedničce ale rozhodně jsem pro. Doktoři i sestřičky se můžou potulovat i mimo nemocnici. Koneckonců když potkáš sestřičku v nemocnici není to taková haluz jako když ji potkáš na ulici Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Grin3

OK. jsme u Alchemilly tak ji pošleme na jih až k Sanford street. tam je ta hotelová část + je tam maják. Byl jenom v 1čce, což je škoda, mohli bysme ho tam dát. A pak jak píšeš by šla přes lesy ve Smallville odkud by se mohla nějakým neotřelým způsobem dostat k Bradbury st. - ke kostelu.

Jo v té mojí mapce - ta cestička nad školou nejde dolů ale nahoru Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeSat 19 Jun 2010 - 11:09

Jestli jsem to tedy dobře pochopil, tak u toho zeleně označenýho by šla dolů po Bachman rd. a pokračovala by doprava po tý červený šipce, pak by prošla celej Central Silent Hill a teprve až úplně dole by se dostala do toho hotelu, jako první větší lokace? To je moc dlouhý. S tím nádražím je to dobrý, mohlo by bejt někde tam nad Old Silent Hillem, ale nemůže přece obejít celý město, než to teprve všechno začne. Ten maják je taky dobrej nápad. Mohla by z něj vidět ten park, zkrz kterej by se pak dostala dál a pokračovala by tím lesem až na Bachman rd. (tam co je zatočená ještě před Old Silent Hillem). Já zkusím tu mapu načrtnou někam to dám a pak ti na to sem dám link.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeSat 19 Jun 2010 - 11:23

Ano dlouhý to je, proto by se to nějak zkrátilo - nějakou "prolínačkou"...nebo Cs (Heather taky nešla po celé nathan ave...)

Edit: No první lokačka by nemusela být hotel, ale nějaká budova, která se v SH jenom mihla - třeba policejní stanice, nebo pošta. (pošta je hned naproti nemocnice ) Tam by se dala ta scéna s výtahem a OW. Pak by se probudila v hotelu s NÍM. Hotel nebo chceteli ubytovna by byl 2. lokačka. Ten maják a jezero by se tam dal cestou z hotelu ...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitimeWed 24 Jun 2015 - 15:56

Jak už g.schreiber i bomb vědí, začali jsme taky dělat na SH fanhře. No, začali... Jedna bude jako P.D., druhá originální. Problém je v tom, že osobně nikoho z týmu (pojmenovali jsme se Silent Team) neznám.
Já píšu příběh, dávám nápady (1. příběh hotov, u druhého mám pouze začátek);
g.schreiber kreslí náčrty (které nevypadají jako náčrty, ale mnohem líp!);
Lenka R. vymýšlí monstra;
a zbytek jsou programátoři a asi jeden modelář.
Máme hotový příběh a polovinu nákresů. Programátorům se nápad líbí, ale jsou líní to dělat Very Happy Takže nás napadlo sehnat co nejvíc modelářů a animátorů, zkusit udělat jakýsi trailer, tím nalákat lidi a až bude dost fanoušků, tak se zeptat, jestli by někdo s programováním nepomohl (C++, nebo C#). A uvítáme samozřejmě i nápady z veřejnosti, takže pokud byste něco do hry chtěli zakomponovat, určitě se ozvěte!  Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Yes
Naše stránka (náčrty a novinky budou tam):
https://www.facebook.com/pages/Silent-Team/447455062083774
PS: Pokud by o to někdo stál, může nám udělat nějaký webík, ale myslím, že to nebude potřeba Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Wink2
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill Non-profit fan game:)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Silent Hill game book
» Silent Hill 2.5
» Silent Hill 2 OST
» Silent Hill

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Green Lion Antiques-
Přejdi na: