Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill Non-profit fan game:)

Goto down 
+5
travis
Miky200
Frankie8
bomb
Sol!d_Sn@k3
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 8:38

Tak můžem rozjíždět nápady. Jen ale aby se toho fakt někdo chytl. Efekty ve hře budou snazší než ve filmu, to říkám předem Silent Hill Non-profit fan game:) Wink3 .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 8:48

O co se jedná? Vy chcete vytvořit nějakou vlastní Silent Hillovskou hru?

EDIT: to Sol!d_Sn@k3: Tohle tě jenom tak napadlo nebo už jste se tady o tom někdy bavili? Udělat fanouškovskou hru na motivy SH by nebylo špatný, jde hlavně o to, kolik lidí by na tom pracovalo, kdo by co dělal a hlavně, jestli by byl čas a odhodlání dotáhnout to do konce, aby z toho něco bylo. No ale já jsem pro. Silent Hill Non-profit fan game:) Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 13:12

Už jsme o tom krátce offtopicovali v SH:SM foru. Hra jako taková by nebyla těžká, grafika by nemusela být vůbec nijak spešl, ale největší problém by byl se scriptama a příběhem. Ale aspon bysme se měli s čím prát Silent Hill Non-profit fan game:) Yes .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 13:46

V SH:SM fóru jsem ještě nebyl, protože jsem tu hru ještě nehrál, ale s tou fanouškovskou hrou je to opravdu dobrej nápad Silent Hill Non-profit fan game:) Yay . Pokud jde o grafiku, tak bych snad i mohl pomoct (textury, modely, trochu i animace) s programováním si ale vůbec nerozumím. To proto mám radši grafiku Silent Hill Non-profit fan game:) G . Kdyžtak se pokusím udělat nějaký textury, jen tak na ukázku, ale nevím, jak je sem dostat. Jednou jsem sem totiž zkoušel dát z počítače obrázek a nešlo to. No uvidíme, jestli se to vůbec rozjede.

PS: Jednou jsem na hrej.cz četl, že animace se do hry dělaj úplně jinak, než do filmu a prej že se musej dělat v samotným enginu hry, ale to nevím, jak na to. Vím jenom to, že animace ve hrách jsou scriptovaný, alespoň většinou, ale s tím enginem fakt neumím a scriptovat taky ne.

PS2: Pokud by byl potřeba nějakej dobrej engin, tak myslím, že Epic games před nedávnem vypustili na veřejnost nějakou verzi svýho Unreal 3 Enginu, a že ho prej může kdokoliv použít. No teda, kdyby jsme tam dali tohle a pomohl by nám s tím někdo, kdo tomu alespoň trochu rozumí, tak to by bylo teprv něco.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 14:09

Jo, s animacema mám stejnej problém, proto mám radši modeling Silent Hill Non-profit fan game:) G .

Lol, PS2 Silent Hill Non-profit fan game:) Rolf : Jestli je to pravda s tím UE3, tak sem nahod link, páč ten bych rád vyzkoušel Silent Hill Non-profit fan game:) 3whaaa Silent Hill Non-profit fan game:) Shocked2 . Původně jsem zamýšlel to udělat v nějakým freeware enginu, jako třeba UNITY.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 14:31

Tady to máš: http://www.udk.com/ Silent Hill Non-profit fan game:) Grin3

No teda. Jestli se nám to fakt povede, tak se asi stanu herním vývojářem. Dnešním dnem jsme začali přepisovat dějiny. Silent Hill Non-profit fan game:) Rolf
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 14:53

V grafice, zvuku apod. se nevyznam, ale rád bych pomohl s příběhem, vymýšlení či kreslení postav, návrh místností, lokalit apod. To by mi šlo...
Silent Hill Non-profit fan game:) Yay Silent Hill Non-profit fan game:) Yay
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 14:55

Ja by osm mohl vytvarat s Gabinou videa ja to totiz umim pokial mozem pomoct.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 15:03

Co se týče příběhových cutscén, tak ty bych sestříhal zvlášt v nějakým videoeditoru jako komixové animačky ve stylu Portable Ops nebo ted Peace Walker (NE SH:Experience!!! Ten styl se mi vůbec nelíbil). Ty by se pak vložily do samotné hry. Ale potřebujem někoho na ta scripta postav.

Příběh by bylo dobré vymyslet, ale nedělejte s tím moc velký čachry, páč ta hra by měla být maximálně na hodku, abysme to nevyvíjeli deset let. Takže nějakej úvod příběhu, zápletka a tragickej konec (jak bývá u SH zvykem Silent Hill Non-profit fan game:) Wink3 )

Edit: Nevím, jak je to s tím Unreal Enginem, ale UNITY dokáže i takový vychytávky, jako je online multiplayer, takže bysme mohli zahrnout nějakej revoluční co-op (mám v hlavě jistou myšlenku:))
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 15:06

OK Silent Hill Non-profit fan game:) Yay . Tohle je fakt něco. Ještě by nám mohl pomoct Aldaris. Mohly byste s ním dát něco dohromady, ale on říkal, že s tímhle už končí. No uvidíme.

to Sn@k3: Je to ono? Já si to ztáhnul a vypadá to docela zajímavě. Počítač mi to jen tak tak utáhne. Máš s něčím podobným zkušenosti?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 15:16

Já teprve stahuju, tak nevím.

Jo a ještě předem oznamuju, že mám problémy s texturováním, takže toho by se musel ujmout někdo zkušenější.

Po prázdninách si možná koupím novej PC, tak bysme to pak mohli rozjet ve velkým.

K tomu příběhu, zatím pište návrhy. Já bych to viděl tak, že prostě klasika: "Hrdina jde zamlženou ulicí, neví, co tam dělá a kde se tam vzal. Zahlédl by svého syna a běžel by za ním. Cestou by se stmívalo a začaly by houkat sirény. Na konci cesty by už všechno bylo ve rzi a krvi. V téhle části by se pak odehrál zbytek hry a mohly by být dva alternativní konce, přičemž v jednom by svého syna zachránil a tím pádem by přežil ve druhém, lepším - syna by nedokázal zachránit. Tak či tak by se prostě po skončení téhle pasáže probudil doma. V tom "lepším případě" mrtvej a u postele by stál někdo jako PH (ale toho bych tam nerad viděl, i když na druhou stranu proč ne, když by tam byl jen jako otrapa:-D)."

Je to jen rychlej návrh, co mě ted napadl a byl by to jistej odkaz na události SH1. Nebyl by to remake ani reimaginace. Bylo by to prostě takový S3 (pro neznalé Solid Snake Simulation, o čemž je celý MGS2, který se tak podobá prvnímu dílu právě kvůli této simulaci).

Edit: Ten odkaz na SH1 by byl jen pro fanoušky série (což by měli být všici, co by to hráli) a byl by jen volně zobrazen různými narážkami, symboly a easter eggy:).

Edit2: Jak nemám rád dlouhé posty, tak sám dělám takové uhh... Silent Hill Non-profit fan game:) Hanganim

Edit3: Tak ten Unreal ani nespustím, což ale nevadí. Modely postav se můžou předběžně udělat v jakémkoliv 3D editoru a pak to tam určitě půjde importovat. Navíc to fakt nebudem dělat jako nějaký next-gen a bude stačit něco na úrovni PSP her, nemyslíte? Pro to ten UNITY bude stačit bohatě.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 16:53

S čím bych mohl jedině pomoci je přiběh a přišery a to je všechno asi bude zajem...,s počitamčem vubec neumim:D a kam mam psat napady?, a ted pišu povidku takže asi chcete jak trošku pišu tak mi dejde do pm mail a ja vam to pošlu ale nemam ji celu a jsou tam zatím chyby ale to se opravy až to budu mit udělany takže toho si tak nedivejte zatim tak kdyby někdo chtěl tak pm. Přehledl jsem předposledni post takže to mužu dat sem..., ok.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 17:05

Jo, klidně to hod sem:), ale kdyžtak jen nějak stručně shrnutý.
A ty příšery by byly parádní. Příběh se dá vymyslet vždycky, ale příšery už jsou komplikovanější. Kdybys přišel alespon se třemi druhy a bossem a namaloval jejich koncept arty (zepředu a zboku), tak bysme se mohli se souhlasem kolektivu pak pustit do práce na samotných modelech Silent Hill Non-profit fan game:) Yes .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 17:08

Solid a sakra na to jsem nepomyslel přišery bych vymyslel teda pokusil:),ale neumim malovat...,ja že bych jich popsal ale to by nešlo sakra tak vam moc nepomužu škoda no...Smile
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 17:12

to Sn@k3: No já ten UE3 spustím, teda vlastně by se to tak alespoň dalo říct. Je tam dokonce pár map, asi z Unreal Tournament 3, který si můžeš dokonce i zahrát a taky v tom programu otevřít, takže to tam běží v real-timu. S tím importem cizích souborů to asi ale bude problém, protože já jsem tam zkoušel dát scénu z 3ds Max a vůbec to nejde, takže by se to muselo rovnou dělat v tom UE3.

PS: Nevím, jak by dopadly ty textury, pokud bych je dělal já, Kdyžtak to může dělat i někdo jinej, kdyby se někdo takovej našel. Jenom tím myslím to, že ve Photoshopu sice už nějakou dobu dělám nějaký ty věci, ale textury jsem ještě nikdy nedělal. Sem tam to zkouším, sem tam se mi to povede, ale jinak to není nic moc a vypadá to jinak, než jak jsem to původně chtěl.

Edit: No a co se týče textur na samotný charaktery, teda postavy a příšery, tak na ty se dělaj textury přímo na ten model, ze kterýho se nejdřív musí udělat rozložená síťová mapa nebo jak bych to jinak popsal, ale to ty Sn@eku asi víš, takže by to chtělo někoho, kdo má alespoň tablet, třeba g.schreiber nebo DarkValeria. Obě totiž myslím někde psali, že ho maj.


Naposledy upravil bomb dne Tue 18 May 2010 - 17:16, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 17:13

Tak se domluv s někým, kdo umí malovat a nějak to pořešte, jen se takhle neshazuj. Potřebujem lidi, co by do toho šli, takže i tebe Silent Hill Non-profit fan game:) Wink2 .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 17:14

Solid diky:), ja bych šel určitě ale ja nikoho neznam kdo umi malovat zrovna že by se obětoval...Smile, to bych musel namalovat sam aby to vypadalo jak bych chtěl přece jen to každy neuděla stejně i dkyž mu daš popiš přemyšlim jak na to:)
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 17:16

Tak to zkus a přilož k tomu nějakej charakterovej popis. Dokud nezkusíš, nemůžeš soudit Smile.

Edit: A kdybys to přecejen někomu chtěl spíš nadiktovat, tak tady na foru někdo tuším byl, kdo umí malovat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 17:17

Solid:D ok něco zkusím že by se ve mně objevil skryty talent?Very Happy a co budeš dělat ty? grafiku? a jak si psal tu hru aby byla na 1 hodinu to je odst času to se nezda:) tkaže:)
edit: j Gabriela...
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 17:19

to travis: To nevadí, určitě by to stačilo i v konturách (obrysech) aby tam byly ty hlavní rysy a aby se to podle toho dalo vymodelovat. Nemusí to bejt žídný umělecký dílo.


Naposledy upravil bomb dne Tue 18 May 2010 - 17:20, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 17:20

Bomb ok zkusim něco ale je pravda přišery jsou težke udělat zkusim to ale..., ted mam razky... do patku...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 17:23

Já bych s bombem dělal asi tu grafiku a nějak to kompletoval dohromady v tom enginu (to jsem vždycky chtěl zkusit Silent Hill Non-profit fan game:) Grin3 )

bomb: Hele a ty umíš texturovat?
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 17:37

Jak jsem psal, textury jsem nikdy moc nezkoušel, ale trochu vím jak na to. Vím, že třeba na zeď se to udělá obyčejně ve photoshopu, rozdělí se to na 4 díly aby to pak po okrajích sedělo a pak už se to musí správně editovat v 3d programu. Na charakter se to pak dělá tak, že se v tom 3d programu celej model "rozřízne" a vytvoří se jeho rozložená drátěná mapa, na kterou se pak ve photoshopu udělá ta textura. Tohle se pak dělá i na jiný podobný modely. Dál jsou tam takový věci jako bump maping, kterej vytváří třeba praskliny atd.

Já jsem se začal učit ve 3ds Maxu asi před půl rokem. Teď si asi řííkáš, že to je asi k ničemu, ale docela jsem se toho dost naučil. Ty toho asi umíš víc, takže by jsi mohl dělat třeba ty postavičky atd., já bych mohl dělat ty jednoduší věci, i když postavy bych takky dokázal, vím jak se to dělá, ale nevím, jak moc věrně bych je dokázal udělat.

Co se týče těch textur, tak něco udělám, abys věděl, jak by to asi mohlo vypadat. No a pak se to přece vžycky dá nějak změnit nebo upravit.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 17:44

No hele, já si neříkám nic, páč já na tom nejsem o moc líp Silent Hill Non-profit fan game:) G . Učil jsem se v Maye a C4D (oboje s knížkama) a u obou jsem se zasekl právě u texturování a osvětlování (ale to se vždycky nějak podá).

A opravdu po tobě nechci nic převratného. Fakt jen nějaký lehký modely, které alespon připomínají to co mají. Fakt nanejvejš na úrovni PSP her.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 18:13

Tak to by mohlo určitě nějak dobře dopadnout. Snad se to zvládne.

Budeme se ale muset domluvit na tom, jak si to budeme posílat. oni ty modely samotný nemaj myslím tolik velkou kapacitu, ale ty textury někdy jo a na takovým seznamu můžeš poslat třeba jenom 10 Mb a někdy ani to ti nepošle. Třeba by jsme mohli někde na internetu založit nějakej učet, a heslo by jsme měli oba, takže jeden by to uploadnul a druhej by si to stáhnul a pak obráceně. Teď jde taky o to, v čem vlastně děláš. Já mám Max a nevím, jestli by se to potom dalo třeba v Maye otevřít nebo jestli bych to potom já otevřel od tebe, ale snad to půjde, když je to obojí od Autodesku.

No hlavně by jsme pořebovali na začátek mít jasno v tom, jak to tam bude vypadat, kde se to bude odehrávat a tak dál. Chtělo by to nějaký jednoduchý artworky. nebo pokuď by se to odehrávalo v místech, kde byly ostatní SH, tak by stačilo alespoň ozančit to na mapě a k tomu nějaký ty screeny, protože já už si tolik nepamatuju, jak to tam vypadá a zahrát si to znova taky už nemůžu, protože už to dávno nemám. Ale teď mě napadlo, že by nebyl špatnej nápad, podívat se na všemocný a vševědoucí youtube Silent Hill Non-profit fan game:) Rolf .

No a ty umíš programovat? Nebo třeba dělat ty scripty na animace aby se to pořád opakovalo?

Edit: Tak mám ty textury. Jsou dvě a je to jen tak pro představu. Co se týče dalších věcí, jako rez, silnice..., tak to by snad taky bylo v pohodě. Nebe se pak udělá tak, že se nad celou scénou vytvoří kupole, na ktrou se dá textura nebe, ale jestli tam bude mlha, tak to snad ani žádný nebe nebude potřeba. Jenže mlha už jsou myslím částicový efekty a to jsem fakt nikdy nedělal. Ani nevým, kde to v tom Maxu je. Co se teda týče ještě těch postaviček, teda jejich textur, tak pokud by se tady nenašel nikdo zkušenější, tak bych to udělal taky, to by alespoň pak byla větší legrace otexturovat postavičku nebo nějakou tu příšeru. Silent Hill Non-profit fan game:) Grin3


Naposledy upravil bomb dne Tue 18 May 2010 - 18:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill Non-profit fan game:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill Non-profit fan game:)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill game book
» Silent Hill 2.5
» Silent Hill 2 OST
» Silent Hill

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Green Lion Antiques-
Přejdi na: