Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problém se zvukem

Goto down 
+3
Frankie8
Sol!d_Sn@k3
aldaris
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Problém se zvukem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem - Stránka 2 Icon_minitimeSat 21 Aug 2010 - 8:58

jakub008 napsal:
No tak já mám Windows 7 a když jsem konečně našel to o čem tu všichni mluvíte. Tak to nastavení nejde změnit, protože to tlačítko nejde zmáčknout..(Je šedý) Problém se zvukem - Stránka 2 Beznzvucp Takže jsem asi dohrál no Problém se zvukem - Stránka 2 No Problém se zvukem - Stránka 2 No

A mozes mi povedat kde si to nasiel nemuzu to najst mám Win vista ale Silent Hill mi slape v pohode.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
jakub008
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Bydliště : Třebíč
Registration date : 02. 05. 09

Problém se zvukem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem - Stránka 2 Icon_minitimeSat 21 Aug 2010 - 9:09

Miky200 napsal:
jakub008 napsal:
No tak já mám Windows 7 a když jsem konečně našel to o čem tu všichni mluvíte. Tak to nastavení nejde změnit, protože to tlačítko nejde zmáčknout..(Je šedý) Problém se zvukem - Stránka 2 Beznzvucp Takže jsem asi dohrál no Problém se zvukem - Stránka 2 No Problém se zvukem - Stránka 2 No

A mozes mi povedat kde si to nasiel nemuzu to najst mám Win vista ale Silent Hill mi slape v pohode.

Start - Ovládací Panely - Vzhled A Přizpůsobení - Zobrazení - Rozlišení a Zobrazení - Upřesnit nastavení a v záložce Poradce při potížích to je Problém se zvukem - Stránka 2 Yes Problém se zvukem - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém se zvukem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem - Stránka 2 Icon_minitimeMon 23 Aug 2010 - 14:10

jakub008 napsal:
Miky200 napsal:
jakub008 napsal:
No tak já mám Windows 7 a když jsem konečně našel to o čem tu všichni mluvíte. Tak to nastavení nejde změnit, protože to tlačítko nejde zmáčknout..(Je šedý) Problém se zvukem - Stránka 2 Beznzvucp Takže jsem asi dohrál no Problém se zvukem - Stránka 2 No Problém se zvukem - Stránka 2 No

A mozes mi povedat kde si to nasiel nemuzu to najst mám Win vista ale Silent Hill mi slape v pohode.

Start - Ovládací Panely - Vzhled A Přizpůsobení - Zobrazení - Rozlišení a Zobrazení - Upřesnit nastavení a v záložce Poradce při potížích to je Problém se zvukem - Stránka 2 Yes Problém se zvukem - Stránka 2 Wink2
Jak to tak čtu, tak si říkám zlatá xp...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Problém se zvukem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problém se zvukem
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Problem
» velky problem
» Problem s grafikou v SH_2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 2-
Přejdi na: