Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problem s grafikou v SH_2

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Nostredemus
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 3
Age : 43
Registration date : 08. 04. 13

Problem s grafikou v SH_2 Empty
PříspěvekPředmět: Problem s grafikou v SH_2   Problem s grafikou v SH_2 Icon_minitimeMon 8 Apr 2013 - 23:02

Zdravim lidi,
nevim kam se mam presne obratit s mym dotazem,takze spis zkousim a hledam nejaky info.
Prave jsem na PC rozjel SH_2 a mam problem s texturami. Hledam tedy prosim nekoho,kdo mi pomuze.
Jedu momentalne provizorne na integrovane grafice na rozliseni 1080*1024 nebo jak je ten pomer. Hru jsem rozjel, nicmene kdyz se dostanu do apartmanu a dojdu k mistonosti s baterkou a vejdou do ni,tak okamzite vidim vsude same kostky a trojuhelniky a hra se stava nehratelnou. Pote co seberu baterku,tak kostky zmizi,ovsem krom sve postavy a osvetlene, cca 10cm dlouhe cary ve spodni casti monitoru nevidim vubec nic. Je to cerna,jako bych ve widlich nastavil sporic.
Upozornuju, ze ANO - BATERKU MAM ve stavu On/zapnuto/
a ze jsem prolezl nastaveni hry a Brightness Level jsem prenastavil na uroven 7 /nejsvetlejsi/
...................

Muze nekdo prosim poradit?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problem s grafikou v SH_2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s grafikou v SH_2   Problem s grafikou v SH_2 Icon_minitimeTue 9 Apr 2013 - 10:58

Co máš za OS a grafickou kartu?
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Nostredemus
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 3
Age : 43
Registration date : 08. 04. 13

Problem s grafikou v SH_2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s grafikou v SH_2   Problem s grafikou v SH_2 Icon_minitimeSun 14 Apr 2013 - 14:42

UZ jsem to vyresil,stahnul jsem SH2 na druhy pc .... v kazdym pripade tech problemu je tam diky radoby receno odbornikum hafo.

Hledal jsem po netu a nasel jsem "baterkovej opravnej patch" ..... dalsi problem na kterej jsem narazil jsou Ang/EU verze. .... neumim anglicky a proto jsem potreboval cestinu a kdyz se ty verze mezi sebou mlati,tak jsem tu cestinu musel stahovat asi 50x,nez jsem nasel tu pravou,ktera fungovala.

Projevovalo se to tak,ze kdyz sel clovek v tech apartmenech ke konci vybrat ten odpadak pred barakem,tak v polovine videa se cestina sekla a hra spadla.


Jinak ted pro zmenu resim problem se SH4 : Room ..... nemuzu se v podstate dostat z bytu. Mam navod,udelal jsem vse co je potreba, ovsem kdyz seberu tu tycku na WC,tak at delam co delam,tak jiu nemuzz vzit do rukou Sad ----- porad mam kolem ni cervenej ctverec
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problem s grafikou v SH_2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s grafikou v SH_2   Problem s grafikou v SH_2 Icon_minitimeSun 14 Apr 2013 - 16:55

Ten bug v apartmánech nezpůsobuje čeština, ale už původní verze hry. Pomáhá na to při čtení té zprávy quicksave. Sice si to celé nedočteš, ale nezůstane hra stát.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Problem s grafikou v SH_2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s grafikou v SH_2   Problem s grafikou v SH_2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problem s grafikou v SH_2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problem
» velky problem

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 2-
Přejdi na: