Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problém se zvukem

Goto down 
+3
Frankie8
Sol!d_Sn@k3
aldaris
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeWed 2 Sep 2009 - 20:10

Dost často se při hraní tohoto dílu na novějších počítačích, objevují vážné problémy se zvukem. Konkrétně jeho mrznutí; seká se i hudba a občas ztrácí některé zvukové efekty. Vyzkoušel jsem dvě různé zvukovky, na obou to zlobilo stejně. Problém asi bude někde jinde, buď to dělá dvoujádrový procesor, nebo to může mít na svědomí i grafická karta, občas to u některých her tak bývá. Kdyby někdo věděl, co s tím, moc by pomohl majitelům pc konverze. Problém se zvukem Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeTue 8 Sep 2009 - 14:15

aldaris napsal:
Dost často se při hraní tohoto dílu na novějších počítačích, objevují vážné problémy se zvukem. Konkrétně jeho mrznutí; seká se i hudba a občas ztrácí některé zvukové efekty. Vyzkoušel jsem dvě různé zvukovky, na obou to zlobilo stejně. Problém asi bude někde jinde, buď to dělá dvoujádrový procesor, nebo to může mít na svědomí i grafická karta, občas to u některých her tak bývá. Kdyby někdo věděl, co s tím, moc by pomohl majitelům pc konverze. Problém se zvukem Wink2
To si nemyslím. Já mám starej komp a třeba taková mluvená řeč mi nešla vůbec ani po soundfixu...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeTue 8 Sep 2009 - 16:55

Sol!d_Sn@k3 napsal:
aldaris napsal:
Dost často se při hraní tohoto dílu na novějších počítačích, objevují vážné problémy se zvukem. Konkrétně jeho mrznutí; seká se i hudba a občas ztrácí některé zvukové efekty. Vyzkoušel jsem dvě různé zvukovky, na obou to zlobilo stejně. Problém asi bude někde jinde, buď to dělá dvoujádrový procesor, nebo to může mít na svědomí i grafická karta, občas to u některých her tak bývá. Kdyby někdo věděl, co s tím, moc by pomohl majitelům pc konverze. Problém se zvukem Wink2
To si nemyslím. Já mám starej komp a třeba taková mluvená řeč mi nešla vůbec ani po soundfixu...
Nevím kde přesně je chyba, ale tohle je jedna z možností. Už se mi to stalo i u jiných her.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeFri 12 Mar 2010 - 12:41

Tak lidi dost jsem brouzdal po netu a zjistil jsem, čím to je a jak to opravit. Chtěl jsem si nedávno zahrát na PC po dlouhé době zase SH2 a tu atmosferu to fat kazilo. Neslyšel jsem kroky, zvuky příšer, skřípání dveří, prostě na nic. A zjístil jsem, že vám nepomůže ani nová zvuková karta, nebo nějaký sound patch, ale obyčejná úprava nastavení bedniček. Dejte Start, Ovládací panely, Zvuky a zvuková zařízení, Upřesnit /nastavení reproduktorů/, Výkon, a Hardwarovou akceleraci snižte na Základní akceleraci. Po dohrání hry, zase nastavte akceleraci zpět na maximum a problém je vyřešen. Problém se zvukem Wink2 Hudba se neseká, jdou slyšet všechny zvuky, tak jak to má u SH být. Have a fun. Problém se zvukem 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSun 14 Mar 2010 - 0:13

Frankie8 napsal:
Tak lidi dost jsem brouzdal po netu a zjistil jsem, čím to je a jak to opravit. Chtěl jsem si nedávno zahrát na PC po dlouhé době zase SH2 a tu atmosferu to fat kazilo. Neslyšel jsem kroky, zvuky příšer, skřípání dveří, prostě na nic. A zjístil jsem, že vám nepomůže ani nová zvuková karta, nebo nějaký sound patch, ale obyčejná úprava nastavení bedniček. Dejte Start, Ovládací panely, Zvuky a zvuková zařízení, Upřesnit /nastavení reproduktorů/, Výkon, a Hardwarovou akceleraci snižte na Základní akceleraci. Po dohrání hry, zase nastavte akceleraci zpět na maximum a problém je vyřešen. Problém se zvukem Wink2 Hudba se neseká, jdou slyšet všechny zvuky, tak jak to má u SH být. Have a fun. Problém se zvukem 2thumbsu
Fakt??? Problém se zvukem Shocked2 To mi neříkej, že mi takováhle pí*ovina zabrala tolik času!!! Hned jak budu moci, tak to zkusím... Sakra, koho by to napadlo. Já tu řeším procesory, řadiče, grafiky, zvukovky... Problém se zvukem Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 11:28

Tak jsem to konečně vyzkoušel. Jsem sice teprve na začátku, ale zdá se že to funguje. Zvuky nevypadávají, dialog s Angelou se mi taky nesekl, jen se po chvíli zakousla hudba. A dokonce se ztratilo i takové to slabé praskání co mi to dělalo. Uvidíme jak to bude vypadat dál... Velký problém a že by ho vyřešila taková drobnost? Problém se zvukem Yes Tím lépe Problém se zvukem Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
naked-snake89
Registrovaný uživatel
naked-snake89


Poeet p?íspivku : 6
Age : 35
Registration date : 09. 05. 10

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 15:40

sakra ja neviem ako mám tie zvuky prestaviť, pomôže mi niekto ja mám asi inú zvukovú kartu
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 17:34

naked-snake89 napsal:
sakra ja neviem ako mám tie zvuky prestaviť, pomôže mi niekto ja mám asi inú zvukovú kartu
To není zvukovkou. V nabídce START dej ovládací panely, tam zvuky a zvuková zařízení a tam je i nastavení reproduktorů.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 21:37

Tohle vůbec nechápu. Tady nebo na CSSH jsem četl, jak někdo napsal, že mu z Konami odepsali něco ve smyslu, že SH2 už prý není podporován. Jak to ale jako myslej? Když přestanou podporovat starou hru, jako třeba MMORPG, tak to jednoduše vypnou a ta hra už se online nedá hrát. Nebo když třeba přestanou podporovat jinou hru, kde je singleplayer i multiplayer, tak se tam už ten multiplayer taky nedá hrát. Ale Silent Hill byl vždycky přeci singleplayerová hra, takže i kdyby chtěli, tak do ní přeci zasahovat nemůžou. Vysvětlí mi to prosím někdo?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 21:42

Typický příklad - Metal Gear Solid 3: Subsistence - Online. Asi dva roky (možná mín) před vydáním prostě vypnuli servery pro MGS3 online a tak kdo to ted chce hrát, tak si musí koupit PS3 a MGS4.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:27

bomb napsal:
Tohle vůbec nechápu. Tady nebo na CSSH jsem četl, jak někdo napsal, že mu z Konami odepsali něco ve smyslu, že SH2 už prý není podporován. Jak to ale jako myslej? Když přestanou podporovat starou hru, jako třeba MMORPG, tak to jednoduše vypnou a ta hra už se online nedá hrát. Nebo když třeba přestanou podporovat jinou hru, kde je singleplayer i multiplayer, tak se tam už ten multiplayer taky nedá hrát. Ale Silent Hill byl vždycky přeci singleplayerová hra, takže i kdyby chtěli, tak do ní přeci zasahovat nemůžou. Vysvětlí mi to prosím někdo?
Erik psal kvůli těm potížím se zvukem, zda nevyjde nějaký patch. A oni odpověděli že ne, že hra už není podporována. Prostě nás vyfakovali.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:56

A přitom je to jedna z nejlepších her, který si člověk může zahrát. Problém se zvukem Yes
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSun 23 May 2010 - 10:12

bomb napsal:
A přitom je to jedna z nejlepších her, který si člověk může zahrát. Problém se zvukem Yes
Holt už jim nic nevynese, tak na to s*rou. Raději to prodávají těm americkým lemplům, aby mohli vydělávat na dobrém jméně.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeMon 24 May 2010 - 17:43

OK, tak jsem to zkusil a vážně to fakčí Problém se zvukem Beatnik2 . Jen mi teda vypadl zvuk v pozadí města, ale to ticho bylo snad ještě děsivější Problém se zvukem Wink3 .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeMon 24 May 2010 - 20:17

Sol!d_Sn@k3 napsal:
OK, tak jsem to zkusil a vážně to fakčí Problém se zvukem Beatnik2 . Jen mi teda vypadl zvuk v pozadí města, ale to ticho bylo snad ještě děsivější Problém se zvukem Wink3 .
Mě vypadává v animacích. Buď se sekne hudba, nebo dialog. Takhle se mi seklo Eddieho blití Problém se zvukem Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeMon 24 May 2010 - 21:17

To musí být vtipný, zaseklý blití Problém se zvukem Rolf . No ještě to zkusím snížit víc, jestli to bude mít vliv.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeTue 25 May 2010 - 5:28

Stejně ale nechápu, proč u PC verzí většiny her musí bejt vydávaný opravný patche, když na konzolích to tak nikdy nebylo. Tam byly hry vždycky v pořádku, ale hry na PC jsou většinou s chybama. Někdy to jsou takový chyby, že ta hra vypadá opravdu legračně. Třeba tokovej Tomb Raider: The Angel Of Darkness na PC. Kdo to na PC hrál, tak ví o čem mluvím (mám samozřejmě na mysli ty bugy v grafice). Dneska už ale i konzolový hry mají bugy. Třeba Heavy Rain měl hned po vydání problémy s tím, že se ta hra v některých případech ani nespustila nebo PS3 verze Bayonetty měla kolísavej framerate, protože jí měly na starosti vývojáři ze Segy, kteří to odflákli, místo toho, aby jí dělali původní vývojáři (myslím, že se jmenují Platinum games), kteří měli na sterosti Xbox 360 verzi.
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeTue 25 May 2010 - 6:29

bomb napsal:
Stejně ale nechápu, proč u PC verzí většiny her musí bejt vydávaný opravný patche, když na konzolích to tak nikdy nebylo. Tam byly hry vždycky v pořádku, ale hry na PC jsou většinou s chybama. Někdy to jsou takový chyby, že ta hra vypadá opravdu legračně. Třeba tokovej Tomb Raider: The Angel Of Darkness na PC. Kdo to na PC hrál, tak ví o čem mluvím (mám samozřejmě na mysli ty bugy v grafice). Dneska už ale i konzolový hry mají bugy. Třeba Heavy Rain měl hned po vydání problémy s tím, že se ta hra v některých případech ani nespustila nebo PS3 verze Bayonetty měla kolísavej framerate, protože jí měly na starosti vývojáři ze Segy, kteří to odflákli, místo toho, aby jí dělali původní vývojáři (myslím, že se jmenují Platinum games), kteří měli na sterosti Xbox 360 verzi.

No Tomb Raider Angel of Darkness bol plny bugov preto lebo Eidos tlacil na Core desing tak preto totak odflakly a dals nemaly take bugy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeTue 25 May 2010 - 10:33

bomb napsal:
Stejně ale nechápu, proč u PC verzí většiny her musí bejt vydávaný opravný patche, když na konzolích to tak nikdy nebylo. Tam byly hry vždycky v pořádku, ale hry na PC jsou většinou s chybama. Někdy to jsou takový chyby, že ta hra vypadá opravdu legračně. Třeba tokovej Tomb Raider: The Angel Of Darkness na PC. Kdo to na PC hrál, tak ví o čem mluvím (mám samozřejmě na mysli ty bugy v grafice). Dneska už ale i konzolový hry mají bugy. Třeba Heavy Rain měl hned po vydání problémy s tím, že se ta hra v některých případech ani nespustila nebo PS3 verze Bayonetty měla kolísavej framerate, protože jí měly na starosti vývojáři ze Segy, kteří to odflákli, místo toho, aby jí dělali původní vývojáři (myslím, že se jmenují Platinum games), kteří měli na sterosti Xbox 360 verzi.
Možná to je proto, že na PC to běhá pod různými operačními systémy, různými grafikami, zvukovkami...možná proto to tak je.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSat 29 May 2010 - 20:48

Narazil jsem na něco, co by vás mohlo zajímat. Je to patch na opravu zvuku v Silent Hillu 2. Nevím, jestli o tom patchi víte nebo jestli vám vůbec pomůže, ale řekl jsem si, že sem dám link.

Takže tady je: http://silenthillmemories.net/sh2/info_en.htm
Najdete ho úplně dole.

Snad vám to alespoň trochu pomůže Problém se zvukem Wink2 .
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSat 29 May 2010 - 20:52

Ten už tu je několikrát a opravdu nefakčí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSat 29 May 2010 - 20:57

No škoda, no. Problém se zvukem No
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSat 29 May 2010 - 22:15

Ale tak problém je vyřešenej tou hardwarovou akcelerací. Já to ted hraju a úplně se bojím, jako za starých časů Problém se zvukem Yay .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSun 30 May 2010 - 23:24

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Ale tak problém je vyřešenej tou hardwarovou akcelerací. Já to ted hraju a úplně se bojím, jako za starých časů Problém se zvukem Yay .
Jo, já taky Problém se zvukem Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
jakub008
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Bydliště : Třebíč
Registration date : 02. 05. 09

Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitimeSat 21 Aug 2010 - 8:54

No tak já mám Windows 7 a když jsem konečně našel to o čem tu všichni mluvíte. Tak to nastavení nejde změnit, protože to tlačítko nejde zmáčknout..(Je šedý) Problém se zvukem Beznzvucp Takže jsem asi dohrál no Problém se zvukem No Problém se zvukem No
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problém se zvukem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se zvukem   Problém se zvukem Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problém se zvukem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Problem
» velky problem
» Problem s grafikou v SH_2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 2-
Přejdi na: