Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
rama-pantok
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 35
Registration date : 13. 05. 08

Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu Empty
PříspěvekPředmět: Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu   Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu Icon_minitimeWed 14 May 2008 - 1:23

Zdravím, potřebuji poradit s problémem. Když u výtahu, co je v hotelu v SH2 mám odložit všechny věci z inventářee, aby se dalo výtahem sjet, tak potom, co vše dám do skříňky, výtah stále zvoní, že mám něco u sebe. Jediné co mám je mapa a té nevím, jak se zbavit. Měl někdo stejný problém?? Prosím poraďte, už jsem z toho nanervy
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu   Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu Icon_minitimeWed 14 May 2008 - 14:59

rama-pantok napsal:
Zdravím, potřebuji poradit s problémem. Když u výtahu, co je v hotelu v SH2 mám odložit všechny věci z inventářee, aby se dalo výtahem sjet, tak potom, co vše dám do skříňky, výtah stále zvoní, že mám něco u sebe. Jediné co mám je mapa a té nevím, jak se zbavit. Měl někdo stejný problém?? Prosím poraďte, už jsem z toho nanervy

Tak to nevím. Já jsem tam dal všechny věci a nezvonilo to Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu 2err Mapy se ani nejde zbavit, takže tím to není. Ale pré u sebe můžeš mít fotku Mary a výtah taky nezvoní, tak to kdyžtak zkus, ale nic nezaručuju. btw: Dals to tam i včetně zbraně kterou držíš a tak, že jo?
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Punkac20
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 37
Registration date : 17. 11. 08

Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu   Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 15:44

...a mohli by ste mi prosim vas poradit ako vobec tie veci dam do tej skrine???mam PC verziu a skusal som uz asi vsetky klavesy na klavesnici,no stale nic,asi ma z toho drbne Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu Bomb

edit:sorry,uz som na to prisiel,najprv musim nastupit do toho vytahu a az potom sa mi pri tej skrinke objavi v inventari polozka dat do policky Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu   Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problém v Silent hill 2 s odložením všech věcí u výtahu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silent Hill 3 OST
» UDK - Silent Hill 2.2
» Silent Hill
» Silent hill 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Tatí...Pomoz mi !!!-
Přejdi na: