Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 The Room...nuuuda

Goto down 
+16
Eileen
naked-snake
g.schreiber
Pyramid Head
Bart
bobulky
bomb
Dominno
Radar14
aldaris
LaughingMan
pepazdepa
Rinter
Lenne
James
vatiell
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeFri 14 Nov 2008 - 22:48

hej ved rozmyslam kde mohli tak zmutovat...hmmm vzdy vypadali ako po prejdeny traktorom ale aby sa zmenili na chlapa to musi byt nejaka nova evolucia boze The Room...nuuuda - Stránka 3 G
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeFri 14 Nov 2008 - 23:54

Eileen napsal:
hej ved rozmyslam kde mohli tak zmutovat...hmmm vzdy vypadali ako po prejdeny traktorom ale aby sa zmenili na chlapa to musi byt nejaka nova evolucia boze The Room...nuuuda - Stránka 3 G
V Silent Hillu je možné všechno. The Room...nuuuda - Stránka 3 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Z5   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 13:24

No sem tu zpět asi po půl roce a nestačím se divit...Dokonce i Bobulky se mi omluvil... The Room...nuuuda - Stránka 3 Beatnik2 ,jinak co je tu nového???
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 16:08

Nóóó ... To mělo bejt tajný, teď už nebudu mít pověst chladnýho The Room...nuuuda - Stránka 3 G
A kvůli čemu jsi teda vlastně odešel? The Room...nuuuda - Stránka 3 Shocked2
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 11:23

Odešel???Já vlastně neodešel,četl sem si to tu ale nepsal sem protože se to tu všechno stejně jen hádalo...
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 15:01

Kde se co hádalo? The Room...nuuuda - Stránka 3 3ohhkay
Řekl bych, že to bylo na pohodu - pyčo! Smile
Návrat nahoru Goto down
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeTue 7 Apr 2009 - 15:15

Eileen napsal:
hej ved rozmyslam kde mohli tak zmutovat...hmmm vzdy vypadali ako po prejdeny traktorom ale aby sa zmenili na chlapa to musi byt nejaka nova evolucia boze The Room...nuuuda - Stránka 3 G
Pravá Eileen The Room...nuuuda - Stránka 3 Sweethea
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeSun 6 Dec 2009 - 17:24

Tak jsem tu zase po roce a nikdo nikde...Jsem zvědavý jak dlouho na tohle nikdo neodepíše...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeSun 6 Dec 2009 - 21:25

Dominno napsal:
Tak jsem tu zase po roce a nikdo nikde...Jsem zvědavý jak dlouho na tohle nikdo neodepíše...
Neboj, ještě to tu nepomřelo, ono už totiž moc nových poznatků o starých dílech není a jejich noví následovníci tolik nezaujali The Room...nuuuda - Stránka 3 Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeMon 7 Dec 2009 - 10:58

No néééééé,tady to ještě i trochu dýchá...No já si teď instaloval opět čtverku takže se do toho pouštím,minule jsem to dohrál do půlky takže teď to chci dát do konce...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeMon 7 Dec 2009 - 17:27

Já to tu čekuju denně, takže se není čeho bát:-D.

No a pak se nezapomen pochlubit, jakej jsi měl závěr:).

Btw, koukám, že jsi z Havířova, neznáš náhodou Atomica alias Klíštáka alias Jakuba Smolku?:-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeTue 8 Dec 2009 - 21:31

Smolku znám jen z vidění ale nevím jestli to je Kuba...No a každopádně sem se do té čtverky ještě ani nepustil,příjde mi hrůzostrašnější než před rokem... The Room...nuuuda - Stránka 3 H13
Návrat nahoru Goto down
Croucher
Lying Creature
Croucher


Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Registration date : 24. 09. 11

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeSun 25 Sep 2011 - 18:40

Mě teda The Room nějak vůbec nebaví. V serii jsem nový, k Silent Hillu jsem se dostal přes film (což je stále moje nejoblíbenější věc ze světa Silent Hill, nenáviďte mě, ale je to tak), pak sem hrál Homecoming, a trojku. Zkoušel jsem dvojku, nevim jestli to je schválně nebo nějakej bug, ale když se tam poprvé setkám s Lying Creature (v tom tunelu který je zabarikádován prkny) neutočí na mě, prostě ke mě přijde, chvíli stojí a pak mě tak zvláštně začne obcházet Very Happy. Tak jsem to dál nehrál, nechtěl jsem se takhle ochudit o zážitky. No a teď se snažím hrát The Room. Nevím čím to je, ale přijde mi to strašně nudný, trojka byla výborná, a hratelností mi to přijde dost podobný, ale prostě mě ta čtyrka nebaví Very Happy. Je pravda že trojka mě moc taky ze začátku nebrala, a hrál sem to jenom kvůli Heather, ale pak to příšlo a užil sem si celou hru. Ale tady to mě prostě nebaví. Je to takový divný, pořád máte možnost se dostat zpátky domů do bezpečí to není horor Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeSun 25 Sep 2011 - 19:11

Právě že horor (nebo spíš psycho) je to v tom smyslu, že musíš tím tunelem zpátky to toho zvrácenýho světa Waltera Sulivana jít, protože jiná cesta ven z toho bytu nevede. Ale souhlasím s tebou, že je to nudná hra. Taky mě nijak nenadchla a nakonec jsem to dohrál jen abych věděl, o čem to je.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeSun 25 Sep 2011 - 21:51

bomb napsal:
Právě že horor (nebo spíš psycho) je to v tom smyslu, že musíš tím tunelem zpátky to toho zvrácenýho světa Waltera Sulivana jít, protože jiná cesta ven z toho bytu nevede. Ale souhlasím s tebou, že je to nudná hra. Taky mě nijak nenadchla a nakonec jsem to dohrál jen abych věděl, o čem to je.
Nehraním dvojky se připravuješ o poměrně velmi silný zážitek. Nevím co ti tam přímo ta obluda dělá, ale mám dojem že právě při prvním setkání je úmyslně krotká a strašně slabá i na HARD. Při dalším setkáních je to už trochu problém, hlavně když narazíš na tři v úzké chodbě, to je potom tanec. Prostě ji umlať a uvidíš co dál.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeSun 25 Sep 2011 - 23:00

aldaris napsal:
bomb napsal:
Právě že horor (nebo spíš psycho) je to v tom smyslu, že musíš tím tunelem zpátky to toho zvrácenýho světa Waltera Sulivana jít, protože jiná cesta ven z toho bytu nevede. Ale souhlasím s tebou, že je to nudná hra. Taky mě nijak nenadchla a nakonec jsem to dohrál jen abych věděl, o čem to je.
Nehraním dvojky se připravuješ o poměrně velmi silný zážitek. Nevím co ti tam přímo ta obluda dělá, ale mám dojem že právě při prvním setkání je úmyslně krotká a strašně slabá i na HARD. Při dalším setkáních je to už trochu problém, hlavně když narazíš na tři v úzké chodbě, to je potom tanec. Prostě ji umlať a uvidíš co dál.

Počkej, to jsem ale nepsal já. The Room...nuuuda - Stránka 3 Rolf
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeMon 26 Sep 2011 - 10:20

bomb napsal:
aldaris napsal:
bomb napsal:
Právě že horor (nebo spíš psycho) je to v tom smyslu, že musíš tím tunelem zpátky to toho zvrácenýho světa Waltera Sulivana jít, protože jiná cesta ven z toho bytu nevede. Ale souhlasím s tebou, že je to nudná hra. Taky mě nijak nenadchla a nakonec jsem to dohrál jen abych věděl, o čem to je.
Nehraním dvojky se připravuješ o poměrně velmi silný zážitek. Nevím co ti tam přímo ta obluda dělá, ale mám dojem že právě při prvním setkání je úmyslně krotká a strašně slabá i na HARD. Při dalším setkáních je to už trochu problém, hlavně když narazíš na tři v úzké chodbě, to je potom tanec. Prostě ji umlať a uvidíš co dál.

Počkej, to jsem ale nepsal já. The Room...nuuuda - Stránka 3 Rolf
Ou, omlouvám se. Kocovina.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Croucher
Lying Creature
Croucher


Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Registration date : 24. 09. 11

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeMon 26 Sep 2011 - 14:49

bomb napsal:
Právě že horor (nebo spíš psycho) je to v tom smyslu, že musíš tím tunelem zpátky to toho zvrácenýho světa Waltera Sulivana jít, protože jiná cesta ven z toho bytu nevede...
Já to chápu, myslel sem to z nadsázky.

aldaris napsal:
Nehraním dvojky se připravuješ o poměrně velmi silný zážitek. Nevím co ti tam přímo ta obluda dělá, ale mám dojem že právě při prvním setkání je úmyslně krotká a strašně slabá i na HARD. Při dalším setkáních je to už trochu problém, hlavně když narazíš na tři v úzké chodbě, to je potom tanec. Prostě ji umlať a uvidíš co dál.
Dobrá tedy, zkusím co bude v mých silách.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeMon 26 Sep 2011 - 16:17

Croucher napsal:
bomb napsal:
Právě že horor (nebo spíš psycho) je to v tom smyslu, že musíš tím tunelem zpátky to toho zvrácenýho světa Waltera Sulivana jít, protože jiná cesta ven z toho bytu nevede...
Já to chápu, myslel sem to z nadsázky.

aldaris napsal:
Nehraním dvojky se připravuješ o poměrně velmi silný zážitek. Nevím co ti tam přímo ta obluda dělá, ale mám dojem že právě při prvním setkání je úmyslně krotká a strašně slabá i na HARD. Při dalším setkáních je to už trochu problém, hlavně když narazíš na tři v úzké chodbě, to je potom tanec. Prostě ji umlať a uvidíš co dál.
Dobrá tedy, zkusím co bude v mých silách.
Určitě to vyzkoušej, řekl bych že je to nejděsivější a hlavně nejdepresivnější díl série.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeTue 27 Sep 2011 - 11:25

Croucher napsal:
bomb napsal:
Právě že horor (nebo spíš psycho) je to v tom smyslu, že musíš tím tunelem zpátky to toho zvrácenýho světa Waltera Sulivana jít, protože jiná cesta ven z toho bytu nevede...
Já to chápu, myslel sem to z nadsázky.

aldaris napsal:
Nehraním dvojky se připravuješ o poměrně velmi silný zážitek. Nevím co ti tam přímo ta obluda dělá, ale mám dojem že právě při prvním setkání je úmyslně krotká a strašně slabá i na HARD. Při dalším setkáních je to už trochu problém, hlavně když narazíš na tři v úzké chodbě, to je potom tanec. Prostě ji umlať a uvidíš co dál.
Dobrá tedy, zkusím co bude v mých silách.

a co jednička??? z té tvůj oblíbený film vychází The Room...nuuuda - Stránka 3 Wink2 tu si určo taky zahraj (dá se stáhnout emulovaná verze pro pc - jedničku vynechat je hřích navíc pochopíš hodně věcí ze trojky)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeTue 27 Sep 2011 - 15:04

g.schreiber napsal:
Croucher napsal:
bomb napsal:
Právě že horor (nebo spíš psycho) je to v tom smyslu, že musíš tím tunelem zpátky to toho zvrácenýho světa Waltera Sulivana jít, protože jiná cesta ven z toho bytu nevede...
Já to chápu, myslel sem to z nadsázky.

aldaris napsal:
Nehraním dvojky se připravuješ o poměrně velmi silný zážitek. Nevím co ti tam přímo ta obluda dělá, ale mám dojem že právě při prvním setkání je úmyslně krotká a strašně slabá i na HARD. Při dalším setkáních je to už trochu problém, hlavně když narazíš na tři v úzké chodbě, to je potom tanec. Prostě ji umlať a uvidíš co dál.
Dobrá tedy, zkusím co bude v mých silách.

a co jednička??? z té tvůj oblíbený film vychází The Room...nuuuda - Stránka 3 Wink2 tu si určo taky zahraj (dá se stáhnout emulovaná verze pro pc - jedničku vynechat je hřích navíc pochopíš hodně věcí ze trojky)
No to je taky pravda.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Croucher
Lying Creature
Croucher


Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Registration date : 24. 09. 11

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeTue 27 Sep 2011 - 15:49

Jedničku jsem zkoušel jako první, ale nebaví mě z dost hloupého důvodu - grafika. Jsem velký fanoušek hry Half-life takže vím že grafika neznamená hratelnost ale nevím co se to se mnou stalo. Poslední dobou zjišťuju že hry ve starém rouchu grafickém mě nedokážou vtáhnout do děje. Je to takový ten pocit jako když jste dospívali a přestávali vás bavit hračky, aspoň já jsem to tak měl. Dost mě to sere. Ještě si vzpomínám že sem v jedničce neměl průhledný sprite efekty, a kolem postav takové bílé obdélníky a to mě odradilo úplně. Ale dám tomu ještě jednu šanci.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeTue 27 Sep 2011 - 17:06

Croucher napsal:
Jedničku jsem zkoušel jako první, ale nebaví mě z dost hloupého důvodu - grafika. Jsem velký fanoušek hry Half-life takže vím že grafika neznamená hratelnost ale nevím co se to se mnou stalo. Poslední dobou zjišťuju že hry ve starém rouchu grafickém mě nedokážou vtáhnout do děje. Je to takový ten pocit jako když jste dospívali a přestávali vás bavit hračky, aspoň já jsem to tak měl. Dost mě to sere. Ještě si vzpomínám že sem v jedničce neměl průhledný sprite efekty, a kolem postav takové bílé obdélníky a to mě odradilo úplně. Ale dám tomu ještě jednu šanci.
To si pohraj s nastavením, bílé obdélníky jsem tam vůbec neměl. Ale za pokus to opravdu stojí.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Croucher
Lying Creature
Croucher


Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Registration date : 24. 09. 11

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeWed 19 Oct 2011 - 11:09

Tak jsem dohrál dvojku, hra to je dobrá, ale skutečně bavit mě to začalo až v poskvrněném Lakeview hotelu + konec, tam to bylo hodně dobře udělané. Až budu mít čas zkusim tu jedničku.
Návrat nahoru Goto down
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitimeFri 9 Dec 2011 - 18:27

Croucher napsal:
Tak jsem dohrál dvojku, hra to je dobrá, ale skutečně bavit mě to začalo až v poskvrněném Lakeview hotelu + konec, tam to bylo hodně dobře udělané. Až budu mít čas zkusim tu jedničku.

The Room...nuuuda - Stránka 3 Grin3
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
Sponsored content





The Room...nuuuda - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
The Room...nuuuda
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Inventar v SH4:Room
» Silent Hill bo ne?
» SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0
» Podtituly (Room, Origins, Homecoming, SM, Downpour...)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: