Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 The Room...nuuuda

Goto down 
+16
Eileen
naked-snake
g.schreiber
Pyramid Head
Bart
bobulky
bomb
Dominno
Radar14
aldaris
LaughingMan
pepazdepa
Rinter
Lenne
James
vatiell
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeTue 27 Feb 2007 - 20:43

Radar14 napsal:
Jj Ja jen myslel, ze kdyby to slo tak Ph by byla skoda.....To je super postava a nejlepsi vec kterou jsem v Silentu potkal The Room...nuuuda - Stránka 2 Grin3 dost jsem cumel na scenu s nim v Silent 2 ze skrine...... The Room...nuuuda - Stránka 2 Evil

Joo, to jsme čuměli všichni The Room...nuuuda - Stránka 2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeWed 28 Feb 2007 - 6:18

Lenne napsal:
Radar14 napsal:
Jj Ja jen myslel, ze kdyby to slo tak Ph by byla skoda.....To je super postava a nejlepsi vec kterou jsem v Silentu potkal The Room...nuuuda - Stránka 2 Grin3 dost jsem cumel na scenu s nim v Silent 2 ze skrine...... The Room...nuuuda - Stránka 2 Evil

Joo, to jsme čuměli všichni The Room...nuuuda - Stránka 2 Grin3
No je pravda že takové péčko jaké předváděl on, jsem ještě neviděl. Ale ty herečky se mi nelíbily. The Room...nuuuda - Stránka 2 Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Anonymní
Anonymní




The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeWed 11 Apr 2007 - 15:33

Můj bože jak může někdo říct že The Room je blbost???........příběhově na nejvyšší úrovni...lepší sem nikdy neviděl ani ve filmu.....prostě totální psycho díl!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeSun 8 Jul 2007 - 12:44

On ten Room není ani tak nudný, ale spíš hratelnost mi přijde nedotažená. Nejvíc mě štvou duchové, co vylézají ze zdi, a nejdou zabít. Taky mě zklamalo(když jsem to hrál poprvé), že se vracím tam, kde už jsem byl.
Je to spíš, podle mě, nejmíň hororoví díl. ...Na druhou stranu, když jsem se takhle jednou vrátil z díry, šuměla televize, nevím proč jsem nemohl vejít dokuchyně, a když jsem vykoukl z okna a sptřil králičí hlavičku poletovat volně ve vzduchu, tak jsem myslel, že jsem se asi zcvoknul. The Room...nuuuda - Stránka 2 Hanganim
Ale mnohem víc mne vyděsila trojka The Room...nuuuda - Stránka 2 Smitten
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeSat 18 Aug 2007 - 20:35

ALespoň se všichni shodnem na otravných duších...A jinak je to podlenázorů s tou hratelností a tak...Ale podle mě je tenhle silent hill pro širší publikum lidí a pokud je pohltí,tak bude pětku čekat mnohem více lidí a naše řady se rozrostou...
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Oct 2007 - 13:41

jo bude nas vic The Room...nuuuda - Stránka 2 Yay
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeThu 8 Nov 2007 - 15:43

Jůůůůva,asi 3 měsíce sem tu nebyl a jakože se mi už stýskalo po vaších komentech a příspěvcích takže všecky staré i nové zdravím...Jo a odmlčem sem se kvůli té debilní druhé části The Room kde je duchů víc a zábavy míň takže sem Silent jen proklínal a dal jsem se na Metal gear solid,no každopádně jsem z5... The Room...nuuuda - Stránka 2 Sweethea
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Nov 2007 - 0:04

Dominno napsal:
Jůůůůva,asi 3 měsíce sem tu nebyl a jakože se mi už stýskalo po vaších komentech a příspěvcích takže všecky staré i nové zdravím...Jo a odmlčem sem se kvůli té debilní druhé části The Room kde je duchů víc a zábavy míň takže sem Silent jen proklínal a dal jsem se na Metal gear solid,no každopádně jsem z5... The Room...nuuuda - Stránka 2 Sweethea

Kolikátku MGS zrovna hraješ?
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: MGS   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeFri 18 Jan 2008 - 18:56

Ej no hrál sem trojku,teda teď už HRÁL jen abych si oživil paměť a tak...Jo jo jo Solid Snake je borec...
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeFri 18 Jan 2008 - 19:54

Dominno napsal:
Jůůůůva,asi 3 měsíce sem tu nebyl a jakože se mi už stýskalo po vaších komentech a příspěvcích takže všecky staré i nové zdravím...Jo a odmlčem sem se kvůli té debilní druhé části The Room kde je duchů víc a zábavy míň takže sem Silent jen proklínal a dal jsem se na Metal gear solid,no každopádně jsem z5... The Room...nuuuda - Stránka 2 Sweethea


Hmmm, já bych rozhodně nenazíval Silent Hill 4 nudnou, či dokonce špatnou hrou.
Příběh je opravdu povedený, atmosféra (bez ohledu na to, jestli se bojíš či ne) je zajímavá a hra je minimálně záživná.
Co se týče hudby a zvuků - nemám slov ........
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeFri 18 Jan 2008 - 21:34

bobulky napsal:
Dominno napsal:
Jůůůůva,asi 3 měsíce sem tu nebyl a jakože se mi už stýskalo po vaších komentech a příspěvcích takže všecky staré i nové zdravím...Jo a odmlčem sem se kvůli té debilní druhé části The Room kde je duchů víc a zábavy míň takže sem Silent jen proklínal a dal jsem se na Metal gear solid,no každopádně jsem z5... The Room...nuuuda - Stránka 2 Sweethea


Hmmm, já bych rozhodně nenazíval Silent Hill 4 nudnou, či dokonce špatnou hrou.
Příběh je opravdu povedený, atmosféra (bez ohledu na to, jestli se bojíš či ne) je zajímavá a hra je minimálně záživná.
Co se týče hudby a zvuků - nemám slov ........

Tak hudba je bezesporu suprová. Podle mě má Room nejlepší soundtrack. Atmosféra taky paráda, příběh dobrej, ale prostě se to nějak špatně hraje. A k uzoufání nudná je druhá část, kde je duchů víc a je to jakobys bojoval proti větru. A neustálé vymítání bytu taky po chvíli omrzí. Podobně jsem si připadal při nedávném hraním Origins. Všechno perfektní, ALE zbraně který tam vydrží sotva dvě monstra a potom se rozpadnou, neskutečně málo nábojů, velký štreky přes město, kde je tolik monster, že zbraně nestačí. Docela mě tam štvou "neviditelní ufoni", kteří nejen že jsou silní, ale neskutečně moc vydrží. Ale jinak fakt parádní hra, všem doporučuju, jen to chce to PSP, no..
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2008 - 16:44

Hmmm, co se týče duchů, tak ti mi přišli jako super nápad.

Ale jinak uznávám, že někoho může Silent Hill (všechny díly) po čase trochu nudit.

V Silent Hill 4 je taky pravda, že se jedná o akční hru - nikoliv Akční/Adventuru jako předchozí díly.
Tudíž to mohlo trochu vést ke stereotypu.
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Jop...   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2008 - 19:33

Nějaký cheat na kalacha a kulky proti duchům???Jinak to prostě hrát nebudu...Já chci a chci a chci kalacha a kulkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý... The Room...nuuuda - Stránka 2 Bigcry
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2008 - 19:35

A já zas chci a chci a chci Mercedes!!! (sorry, ale tohle jsem si nemohl odpustit. : ) )
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 39
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2008 - 19:39

4ka je pro mě, svátečního hráče, docela težká, hlavně ta druhá půlka. Takže easy=normal, normal=hard. Walter rulezzz The Room...nuuuda - Stránka 2 Knife
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2008 - 20:15

Dominno napsal:
Nějaký cheat na kalacha a kulky proti duchům???Jinak to prostě hrát nebudu...Já chci a chci a chci kalacha a kulkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý... The Room...nuuuda - Stránka 2 Bigcry
Tak s tím ti asi nikdo nepomůže, jen můžeš do duchů kopat, třískat je hlava nehlava a aspoň tím si částečně ulevit. Toť asi vše.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2008 - 21:39

Škoda, že s nimi nelze provádět defenestraci. The Room...nuuuda - Stránka 2 3ohhkay
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeSun 20 Jan 2008 - 10:03

Strašný ti duši...CSko fo'eva,tam je alespoň ten kalach...
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeThu 28 Aug 2008 - 18:03

Nás je víc nejsem jen jeden doufám že jste viděli ten obrázek v bývalem vězení v sh2 že to byl popravčí kultu nejsem žádná Wolterova obět nebo co tady o mě říkáte:-D
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeThu 28 Aug 2008 - 23:24

4ka není nuda - příběh je moc pěknej, sountrack úžesnej (nemůžu říct nejlepší protože se mi líbí hudba ze všech dílů)...nápad s bytem je zajímavé oživení (hlavně v druhé půlce, kdy návrat do bytu neznamená okamžité uzdravení a rovnice byt=bezpečí přestává platit)...škoda že tvůrcům trochu v druhé půlce dochází dech, ale i tak se hraje pěkně (už jenom kvůli Eileen, která i když má část těla v sádře dokáže se s monstrama rvát s velkou vervou) jojo duchové jsou mrchy..já věčný to běžec, jsem před nima prostě zdrhala - horší to bylo s Eileen - vždycky se do nich pustila hlava nehlava, místo toho aby následovala mého příkladu...nejednou se mi stalo že jsem zabouchla dveře a "Kde je Eileen The Room...nuuuda - Stránka 2 Sad3 The Room...nuuuda - Stránka 2 Knife ????" Takže mě vyloženě donutila se pouštět do bojů s duchy, což výrazně oživilo hru...ale nebýt těch duchů, to by spíš byla nuda...pokaždě když zeď začla "zahnívat" měla jsem pěkně nahnáno...duchové mě rozhodně bavily víc jak "krkající" sestřičky...ovšem v nevyhnutelném srovnání s ostatními díly je u mě 4ka poslední (no vzhledem k tomu jaká je SH legenda to zas taková ostuda není...) The Room...nuuuda - Stránka 2 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
naked-snake
Registrovaný uživatel
naked-snake


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Bydliště : Slovensko
Registration date : 13. 01. 08

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeSun 9 Nov 2008 - 19:34

mne sa SH4 pacil,jedine co sa mi ALE nepacilo bolo opakovanie lokalit,najlepsia lokalita boli tie lesy,tam som sa aj celkom bal,ale nemal som coho Smile))
Návrat nahoru Goto down
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeThu 13 Nov 2008 - 22:38

naked-snake napsal:
mne sa SH4 pacil,jedine co sa mi ALE nepacilo bolo opakovanie lokalit,najlepsia lokalita boli tie lesy,tam som sa aj celkom bal,ale nemal som coho Smile))


mne asi nemocnica...lesy usli,ale skor to metro bolo hrozne The Room...nuuuda - Stránka 2 Evil3
Návrat nahoru Goto down
naked-snake
Registrovaný uživatel
naked-snake


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Bydliště : Slovensko
Registration date : 13. 01. 08

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeFri 14 Nov 2008 - 11:08

Eileen napsal:
naked-snake napsal:
mne sa SH4 pacil,jedine co sa mi ALE nepacilo bolo opakovanie lokalit,najlepsia lokalita boli tie lesy,tam som sa aj celkom bal,ale nemal som coho Smile))


mne asi nemocnica...lesy usli,ale skor to metro bolo hrozne The Room...nuuuda - Stránka 2 Evil3
hlavne tie grgajuce sestricky nemali chybu The Room...nuuuda - Stránka 2 G
Návrat nahoru Goto down
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeFri 14 Nov 2008 - 11:48

pocuj ale sak preco tak grgaju? to su vlastne chlapi? bo tak vypadaju The Room...nuuuda - Stránka 2 G
Návrat nahoru Goto down
naked-snake
Registrovaný uživatel
naked-snake


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Bydliště : Slovensko
Registration date : 13. 01. 08

The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitimeFri 14 Nov 2008 - 12:59

no to by aj mna veru zaujimalo Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





The Room...nuuuda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Room...nuuuda   The Room...nuuuda - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
The Room...nuuuda
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Inventar v SH4:Room
» Silent Hill bo ne?
» SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0
» Podtituly (Room, Origins, Homecoming, SM, Downpour...)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: