Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Empty
PříspěvekPředmět: SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0   SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Icon_minitimeTue 3 Apr 2012 - 20:55

Něco pro fandy Minecraftu a Silent Hillu Smile Budu rád za vaše reakce, dalo mi to celkem zabrat Smile

https://www.youtube.com/watch?v=tSX70SMNrB8
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0   SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Icon_minitimeWed 4 Apr 2012 - 14:27

Pěkný!!!!!!!!!!!!!! Minecraft je moje malá závislost a Silent Hill velká závislost = masakr videjko,fakt povedený!
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0   SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Icon_minitimeWed 4 Apr 2012 - 20:49

Tleskám a dávám 10/10. SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 2thumbsu
Stejně je to zvláštní, jak se z toho Minecraftu stala taková oblíbená hra, co?
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0   SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Icon_minitimeWed 4 Apr 2012 - 21:08

bomb napsal:
Tleskám a dávám 10/10. SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 2thumbsu
Stejně je to zvláštní, jak se z toho Minecraftu stala taková oblíbená hra, co?

No já ho skoro nehraju (pokud nepočítám Let´s Playe co už jaksi si lidi oblíbili) ale spíš dělám takové projekty a stavby, to mě baví víc SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Wink2

btw. kdyžtak kukněte na můj kanál, mám tám i celý LP na SH4 a začínám se SH1 s podrobným vysvětlením příběhu Smile
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0   SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Icon_minitimeThu 5 Apr 2012 - 0:15

Asi budu za pitomce, ale co je to ten Minecraft??? SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 G Koukal jsem na to video, ale nic mi to neříká.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0   SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Icon_minitimeThu 5 Apr 2012 - 6:39

aldaris napsal:
Asi budu za pitomce, ale co je to ten Minecraft??? SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 G Koukal jsem na to video, ale nic mi to neříká.

To je taková dnešní nová móda. Je to hra s oldschoolovou grafikou a můžeš tam těžit suroviny a ty pak použít na stavbu třeba celýho města v oldshcoolový grafice. Ať mě ale doplní někdo znalejší, protože se v tý hře taky moc nevyznám. SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Computer
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0   SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Icon_minitimeThu 5 Apr 2012 - 11:06

bomb napsal:
aldaris napsal:
Asi budu za pitomce, ale co je to ten Minecraft??? SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 G Koukal jsem na to video, ale nic mi to neříká.

To je taková dnešní nová móda. Je to hra s oldschoolovou grafikou a můžeš tam těžit suroviny a ty pak použít na stavbu třeba celýho města v oldshcoolový grafice. Ať mě ale doplní někdo znalejší, protože se v tý hře taky moc nevyznám. SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Computer
Aha. Já myslel že je to něco prastarého a že to běhá na těch chytrých telefonech či co. Neorientuji se v módních trendech SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 G
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0   SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Icon_minitimeThu 5 Apr 2012 - 17:41

aldaris napsal:
bomb napsal:
aldaris napsal:
Asi budu za pitomce, ale co je to ten Minecraft??? SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 G Koukal jsem na to video, ale nic mi to neříká.

To je taková dnešní nová móda. Je to hra s oldschoolovou grafikou a můžeš tam těžit suroviny a ty pak použít na stavbu třeba celýho města v oldshcoolový grafice. Ať mě ale doplní někdo znalejší, protože se v tý hře taky moc nevyznám. SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Computer
Aha. Já myslel že je to něco prastarého a že to běhá na těch chytrých telefonech či co. Neorientuji se v módních trendech SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 G

Mno tak pokud jste tomu ještě nepropadli, tak doporučuju se od té hry držet co nejdále, způsobuje celkem silnou závislost Very Happy Já jsem na tom ještě docela dobře SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Grin3
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0   SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Icon_minitimeSat 7 Apr 2012 - 20:45

Tak tak.U téhle hry je budto jasná nechut nebo jasná závislost.No a u mě zvítězila závislost.
Jinak je to takový RPG a stavební/těžební simulátor.Ale jinak sem na tom jako Frankie8,jen si v singleplayeru stavím svůj nekonečnej svět plnej měst,hradů,vesnic atd. SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Grin3
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0   SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SH 4 The Room - Minecraft Adventure Map v1.0
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» The Room...nuuuda
» Silent Hill bo ne?
» Room 1408
» Inventar v SH4:Room
» Podtituly (Room, Origins, Homecoming, SM, Downpour...)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: