Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse

Goto down 
+20
Kuba
J0ker
travis
silent
Dominno
cyrcles
Akeenah
Pyramid Head
bun
Akira
g.schreiber
vatiell
Sparito
Sol!d_Sn@k3
pepazdepa
aldaris
bomb
Frankie8
Miky200
Johny
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeSat 14 May 2011 - 13:12

Johny napsal:
Zaujímavé Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Yes .
Spoiler:

Pro Johnyho:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeSun 15 May 2011 - 0:09

Systém skluzavky by mohl být zajímavý po vzoru temných děr v zemi Silent Hill 2. Z čeho mám ovšem strach je ten nával nepřátel v lese. Navíc mi přijdou jako obyčejní uřvaní lidé bez špetky invence co do designu. Takže taky doufám, že to je jen speciálně kvůli demu.
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeSun 15 May 2011 - 0:52

bomb napsal:
Johny napsal:
Zaujímavé Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Yes .
Spoiler:

Pro Johnyho:
Spoiler:

Môžem len dúfať, hlavne aby sa takých chýb do vydania vyvarovali, aj keď to nie je nič horibilné. Inak sa tiež už nemôžem toho dočkať Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Yay .
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeSun 15 May 2011 - 9:47

Pro mně určitě nejočekavanější hra tento rok s Dark Souls vypadá to nadherně a už budu šetřit abych měl prachy v ten den:D a jinak tak Proč to vypada jak SH protože je to inspirovane Českou krajinou tak a tady je lesu dost tak proto a v te dob co to začl dělat tak o AW se moc nevedělo jak to bude vypadat tak i možná kvuli tomu...Smile
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeSun 15 May 2011 - 12:04

pepazdepa napsal:
Systém skluzavky by mohl být zajímavý po vzoru temných děr v zemi Silent Hill 2. Z čeho mám ovšem strach je ten nával nepřátel v lese. Navíc mi přijdou jako obyčejní uřvaní lidé bez špetky invence co do designu. Takže taky doufám, že to je jen speciálně kvůli demu.

Zrovna to s tou skluzavkou mi přišlo docela srandovní. Vždyť on tam ležel a plácal sebou jak prkenej panák. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Rolf


Naposledy upravil bomb dne Sun 15 May 2011 - 15:49, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeSun 15 May 2011 - 15:06

Jsem na to zvědav, možná se to povede. Ale i tak, i kdyby to dělal pánbíček, nikdy to nebude jako originál Konami. Na druhou stranu, tvůrci teď nemají lehkou práci, Konami tenkrát mělo výhodu, že to bylo něco úplně nového, nečekaný styl hry i hororu. Dnes z toho musí udělat něco víc a to není legrace. Hlavně ta cesta nesmí vést přes akčnost.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeThu 2 Jun 2011 - 22:11

Nevim kam to napsat ale ve 2 hodiny raní dnes začina konference Konami takže si připravte mobily jak ja a čekejte do 2 nebo kdybyjste zaspali takže ...Smile Doufam že tma bude SH:D
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeThu 2 Jun 2011 - 22:18

Počkal by som si, keby som nemusel ísť ráno do práce Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 No . Zistím si to neskôr, či tam bolo niečo aj okolo Downpouru.
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 6:22



Trailer uz je na svete na E 3 2011.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 9:35

Ten trailer byl excelentní. Ničím mi nepřipomínal klasický Silent Hill. Kdyby se ta hra jmenovala jinak, tak bych ani nepoznal a ani by mě nenapadlo, že jde o Silent Hill. Mám ale takový pocit, že je to takto správně. Myslím si, že nás čeká změna k lepšímu. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Yes
Ten gameplay co nám ukazovali minule (myslím, že to bylo minulý týden) v tom videu nebyl, takže to nás asi čeká až na samotné E3.
Já to čekání nevydržím!!! Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Rolf
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 10:34

Nevypadá to špatně, Silent Hill bych v tom asi poznal. Ale zase autonehoda kvůli přízraku na silnici? Už fakt ohrané a nebyla tam i nějaká policajtka? Ale co, třeba bude děj natolik skvělý, že tyhle dvě věci to přebije. Zatím nejlepší příběh byl v SH2.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 10:48

Příběh se mi líbil taky v Originsu,takovej počátek všeho... Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 13:43

aldaris napsal:
Nevypadá to špatně, Silent Hill bych v tom asi poznal. Ale zase autonehoda kvůli přízraku na silnici? Už fakt ohrané a nebyla tam i nějaká policajtka? Ale co, třeba bude děj natolik skvělý, že tyhle dvě věci to přebije. Zatím nejlepší příběh byl v SH2.

Tak aspoň nebudeme mít ohraný příběh "hlavní hrdina vytěsnil z paměti nějakou krutou vzpomínku, ideálně že zabil svého rodinného příslušníka". I když se o vraždě zmiňovali, já věřím, že Murphy nepůjde ve vyšlapané cestičce a zkusí jít jinudy.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 14:26

Dovolil jsem si pro vás pořídit obrázky postav, které se rychle objevily na konci traileru:

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Sh1q

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Sh2kv

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Sh3z
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 16:24

zde prosím i živoucí Heather (něco za půlkou)Surprised)

a na konci něco melou o Silent Hill collection, dvojka s trojkou v HD, jupí



Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Yay Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Yay


jo tady to videjko:

https://www.youtube.com/watch?v=0t_R8M6tNxo&NR=1
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeMon 6 Jun 2011 - 13:10

aldaris napsal:
Ale zase autonehoda kvůli přízraku na silnici?

Ale vždyť ona ta nehoda byla způsobena tím, že řidič autobusu koukal do strany, když se před ním ze tmy náhle objevila díra v silnici a on už jenom nestačil zareagovat a strhnul volant na stranu a pak už se jenom kutáleli a kutáleli.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeMon 6 Jun 2011 - 16:19

Aha, beru zpět. Koukal jsem na to v pravé poledne kdy jsem toho na monitoru dost neviděl, kromě slunce a odrazu mého xichtu Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Grin3 No dobře, tak místo auta autobus a místo přízraku díra na silnici Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Grin3 . To se mohli inspirovat krásně v Čechách, možná viděli jet autobus Karosa po naší D1 a hned měli jasno jak začít hru. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeMon 6 Jun 2011 - 17:30

Světlo ze slunce na obrazovce televize nebo na monitoru počítače je prevít, to je pravda. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Yes
No a s těma silnicema to je taky pravda. Oni se vlastně hodně inspirovali českou krajinou, městama atd. Možná proto to začíná takhle. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Rolf
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeMon 6 Jun 2011 - 19:29

To ještě mohli přidat rozbité přední sklo, to se nám taky na slavné D1 stalo, letící kamínek a prask, pavouček na předním skle. Takže řidič řídící karosu na D1, jedna z mnoha děr, rána na skle od šutru, pic bouračka a když přijde k sobě, je i s kusem D1 v Silent Hillu. To by byla parodie Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Kuba
Lying Creature
Kuba


Poeet p?íspivku : 20
Age : 31
Bydliště : Outer Heaven
Registration date : 22. 06. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeSun 26 Jun 2011 - 20:27

Nedávno jsem si pročítal forum na HellDescent.com a našel sem tam docela zajímavou diskuzi o tom že Murphyho nadaboval David Hayter,hlas slavného Solid Snaka ze série Metal Gear Solid.. Po puštění walktrought videjka z E trojky sem si řek že by na tom něco mohlo být ,v některých částech určitě .Co myslíte vy ?Zkoukněte nějaké videa a hodtě tu svůj názor .. Snake out :-D
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeSun 26 Jun 2011 - 21:10

Není možné. Very Happy Teď jsem se díval na pár gameplay videí a občas to fakt zní jako on. Jen nedělá ten svůj typický chraplák.
Návrat nahoru Goto down
Kuba
Lying Creature
Kuba


Poeet p?íspivku : 20
Age : 31
Bydliště : Outer Heaven
Registration date : 22. 06. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeSun 26 Jun 2011 - 21:15

Myslím že jeho hlas by se Murphymu perfektně hodil .
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeSun 26 Jun 2011 - 21:17

Možná to fakt bude on. Před pár týdny jsem četl na jeho twitteru, že začal dabovat nějakou hru. Tak by to mohl být on.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeSun 26 Jun 2011 - 22:36

Kouknul jsem se tedy na ty videa znovu a taky mám pocit, že by to mohl být David Hayter, hlavně mi ho to připomíná v té pasáži z E3 traileru, kde Murphy říká "I´m not going back to prison."
Pak si ale nejsem jistý v tom gameplay videu, kde jsou ti dva páprdové Devin Shatsky a Tom Hulett. Oni do toho pořád kecaj a není tam ničemu rozumět. Ale možná právě proto tam kecaj a tak je tam ten jejich komentář pro zakrytí stop. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Yes Snad kdybi měl někdo program, se kterým se dají ty hlasi odfiltrovat. Pak bysme mohli být pravdě blíže a tuto záhadu bysme mohli rozluštit.
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitimeTue 28 Jun 2011 - 21:09

Jo, v tom traileru má ten typický nakřáplý Snakeův hlas. Ale zase při těch gamepaly videích, to je spíš přímo Hayterův normální hlas. Snad to bude on. Bylo by super ho slyšet v něčem uplně novém.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 15 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse
Návrat nahoru 
Strana 15 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill: Downpour - Pre TGS 2011 gameplay video

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Downpour-
Přejdi na: