Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse

Goto down 
+20
Kuba
J0ker
travis
silent
Dominno
cyrcles
Akeenah
Pyramid Head
bun
Akira
g.schreiber
vatiell
Sparito
Sol!d_Sn@k3
pepazdepa
aldaris
bomb
Frankie8
Miky200
Johny
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeSat 19 Jun 2010 - 20:06

Díky. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Yes Ty jo, ani jsem nevěděl, že natočily novej díl. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 No
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeSat 19 Jun 2010 - 20:23

bomb napsal:
Mohl bys sem dát prosím odkaz na to video z youtube? Zajímalo by mě, jaký to je, už si to nepamatuju. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 No

https://www.youtube.com/watch?v=PzCF5qNkoHc
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeSat 19 Jun 2010 - 22:09

To je Akira? Hmm, je to zajímavé. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Beatnik2
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 38
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeSat 19 Jun 2010 - 22:19

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Uhoh díky Rick Deckard

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 2wasntme

no sem no, ale teď už bez hřívy
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeSat 19 Jun 2010 - 22:28

Jo, tohle vídejko se povedlo.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeSat 19 Jun 2010 - 22:45

Jinak dobrej balkon. Ten byt by mohl bejt dobej. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Yes
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeSat 19 Jun 2010 - 23:28

dúfam že im to dlho nebude trvať neviem sa dočkať a dúfam že si dajú na tom zaležať nech to zato stí Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Yay Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Rolf
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeSun 20 Jun 2010 - 9:38

á si myslím, že co se týče noční můry jde o vzájemnou inspiraci. Podle mě si OW trochu půjčoval z freddyho světa snů...ta prolínačka je dokonalá. NOES je jedna z mých nej sérií. Proto jsem se bála co zase vyleze z produkce m. baye. Ten trailer ale vypadá luxusně stejně jako to video. Jediné co mi chybí je Robert Englund. Bude těžké vidět v jeho životní roli někoho jiného...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeSun 20 Jun 2010 - 10:00

No já ještě šampus bouchat nebudu, Homecoming taky v trailerech vypadal skvěle a výsledek byl otřesný. P.S. Asi jsem barbar, já neviděl ani jeden díl Noční můry v Elm Street. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 38
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeSun 20 Jun 2010 - 11:41

no, řeknu to takhle, pakliže si skalní fanoušek noční můry zvykne na nového Freddyho a přijme ho, i když vypadá divně, ale mě to nevadí, tak tahle noční můra opravdu nemá chybu...

mám takovej dojem, že špatné hodnocení to dostalo jen proto, že Freddy už není Freddy.. takže hodnotící se podíval na Freddyho a né na film, chyba

já mám noční můru taky oblíbenou a vzhledem k tomu, že dalšími a dalšími díly šla noční můra do háje, tak tohle jí opět vrací na místo, za které se rozhodně nemusí stydět
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeSun 20 Jun 2010 - 13:32

Niečo k Silent Hillu:

Hlavním hrdinou nového Silent Hillu bude Murphy Pendleton, přeživší z havárie vězeňského transportéru. Jak už to tak v této sérii bývá, začnou se dít zvláštní věci, všude se rojí nebezpečná monstra a Murphy se s nimi musí nějak vypořádat. To rozhodně nebude jednoduchý úkol, vzhledem k jeho životnímu údělu, a tak musí využít všech možností prostředí, aby přežil. Kdo by nechtěl pár zombíků přetáhnout židlí, anebo třeba odpadkovým košem?

Přízraky a nestvůry však nebudou vaším jediným problémem, bojovat budete také proti mužům zákona, kteří jsou odhodláni vám vaši cestu ke svobodě překazit. Je však otázkou, jestli by nebylo lepší vrátit se do bezpečné věznice, než se nechat pronásledovat svými nejhoršími nočními můrami.

Hlavním lákadlem by ovšem neměly být jen akční scény, v novém Silent Hillu by se totiž měla vrátit ještě hororovější atmosféra, napětí a strach. Vývojáři slibují logické hádanky, nad kterými se zapotíte, i příšery, které vám proniknou do snů. Hra je určena v prvé řadě fanouškům staré série a na každém rohu byste měli narazit na nějaký odkaz. Chybět by neměly rozmanité vedlejší úkoly, jež budou náhodně generované pro každého hráče.

Na porci hororové zábavy se můžeme těšit příští rok pro Xbox 360 a Playstation 3.

zdroj: http://www.indian-tv.cz/magazin/novinky/silent-hill-8-285/
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeSun 20 Jun 2010 - 13:39

Johny napsal:
Niečo k Silent Hillu:

Hlavním hrdinou nového Silent Hillu bude Murphy Pendleton, přeživší z havárie vězeňského transportéru. Jak už to tak v této sérii bývá, začnou se dít zvláštní věci, všude se rojí nebezpečná monstra a Murphy se s nimi musí nějak vypořádat. To rozhodně nebude jednoduchý úkol, vzhledem k jeho životnímu údělu, a tak musí využít všech možností prostředí, aby přežil. Kdo by nechtěl pár zombíků přetáhnout židlí, anebo třeba odpadkovým košem?

Přízraky a nestvůry však nebudou vaším jediným problémem, bojovat budete také proti mužům zákona, kteří jsou odhodláni vám vaši cestu ke svobodě překazit. Je však otázkou, jestli by nebylo lepší vrátit se do bezpečné věznice, než se nechat pronásledovat svými nejhoršími nočními můrami.

Hlavním lákadlem by ovšem neměly být jen akční scény, v novém Silent Hillu by se totiž měla vrátit ještě hororovější atmosféra, napětí a strach. Vývojáři slibují logické hádanky, nad kterými se zapotíte, i příšery, které vám proniknou do snů. Hra je určena v prvé řadě fanouškům staré série a na každém rohu byste měli narazit na nějaký odkaz. Chybět by neměly rozmanité vedlejší úkoly, jež budou náhodně generované pro každého hráče.

Na porci hororové zábavy se můžeme těšit příští rok pro Xbox 360 a Playstation 3.

zdroj: http://www.indian-tv.cz/magazin/novinky/silent-hill-8-285/
Doufám že to bude i na pc...jestli ne, tak mám smůlu Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Bigcry
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 38
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeMon 21 Jun 2010 - 21:17

snad to nebude jenom vyvražďovačka zombíků a sem tam "mužů zákona" ti by se ale snad zabíjet neměli, ne? flower

no to by byl potom hnedle vinnej a měl ještě k tomu na krku x mrvtejch policistů, takže masovej vrahoun, tudíž by dostal doživotí a nebo trest smrti..

takže jestli bude v příběhu odsouzenej neprávem - brán jako nevinnej (nemyslím ze strany policajtů), a bude po své cestě zabíjet ještě poldy, tak by to nedávalo smysl a byla by to blbost

ale zase si říkám, když na něj budou střílet, tak proč se nebránit, jenže to by potom muselo jít o kriminálníka, takže vinnej...

já vím, tohle je blbost řešit, když se třeba podíváme na jinou hru, kde je hlavní hrdina spasitel a bojuje za dobro a vraždí na potkání lidi, jenže tady nevím jestli by se to dalo přehlídnout v případě neviinného.. to by trochu na druhou stránku si protiřečilo a vypadalo by to divně

jo a k těm zombíkům, já nechci aby tam byli zombíci jako v resident evilu, nebo v noci oživlých mrtvol.. to by působilo nesilenthillovsky, ale když by byli třeba nějak zdeformovaní a nehumanoidní, ale s rysy člověka tak by to bylo v pořádku.

ne tak, jak právě v resident evilu klasičtí zombící, což v traileru jeden takovej mi přijde že je... buuu Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 2err

a taky doufám, že když už to dělají češi, tak by mohli dát k výběru i české titulky, jako tomu bylo na PS3 u Dead Space, to by bylo fajn


Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Bloodth2 edit: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Bloodth2 teď mě tak napadlo něco skvělýho, haha, si to musím pochválit:o))), s tím jestli by to byl hajzl, a nebo svatoušek

úplně nejlepší by bylo, kdyby si hráč mohl vybrat sám, tím by se změnil celý příběh a hratelnost a události ve hře s různými konci

abych lepé vysvětlil, při setkáni s poldy by hráč mohl postoupit dvěma způsoby:

1. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Bobby2 rozstřílet je a tudíž by si vybral cestu kriminálníka a vraha, který byl odsouzen právem za své nechutné činy

2. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Bobby utéct a schovat se, než by odtáhli, tudíž by byl nevinnej a odsouzen neprávem za činy, které nespáchal

Toto je příklad se setkáním s poldama, samozřejmě že faktorů by tam mohlo bejt víc, ale tohle by bylo vážně very good a svým způsobem originální a defacto by to pak dávalo smysl... zkusím jim to navrhnout:o)

teda pokud se to nejeví dobře jenom mě lidi, vyjádřete se, co říkáte na mou úvahu?
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeTue 22 Jun 2010 - 9:28

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Vlcsnap-2010-06-19-11h02m12s25
Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Vlcsnap-2010-06-19-11h02m49s220

Tu sú aspoň 2 obrázky príšer (rovnaká príšera?) z traileru. Sorry za veľkosť obrázkov.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeTue 22 Jun 2010 - 11:34

Velký to teda je, příště je zkus nějak upravit Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Wink2 Jinak ta příšerka vypadá moc zajímavě Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Yes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeMon 28 Jun 2010 - 18:38

Ahoj chápete tady někdo proč se nové silent hill jemnuje 8?Vždyt to má byt bud 6,nebo 5 pokud se homecoming nepočítal jako 5.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeMon 28 Jun 2010 - 18:55

Je to tak kvůli tomu, že je to osmý díl z celé série a tak se v Konami rozhodli označit ho číslem 8, než mu dají nějaký název.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeMon 28 Jun 2010 - 19:03

Aha OK díky za vysvětlení Very Happy
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeMon 28 Jun 2010 - 19:05

Nemáš zač. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Wink3
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeTue 29 Jun 2010 - 23:28

Vatra Games se na svém facebookovém profilu ptají "Myslíte si, že by bylo dobré udělat český dabing v Silent Hill?"

Za mě teda ano. Já bych to uvítal. Sice umím anglicky, ale takhle by pro mě ta hra byla ještě více zajímavějíší než je. A aspoň bych se při opakovaném hraní nenudil a mohl přepínat mezi anglickou a českou zvukovou stopou.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeWed 30 Jun 2010 - 7:24

A kde se na to dá odpovědět? Potřebujou pro to odpovědi?
Když jsem se dozvěděl, že Mafie 2 bude i na konzole s českým dabingem, tak bylo vidět, že už se to posouvá trochu dál. Největší šance je teda u těch her, který se dělaj tady v naší zemi. Hlavně ať tam ta čestina je. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Yes Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Yes Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Yes Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Yes Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Yes
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeWed 30 Jun 2010 - 9:25

Moc nevěřím tomu že to projde, ale bylo by to dobré Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Yes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeWed 30 Jun 2010 - 10:23

Napadlo mě, že bysme každý, kdo je tady na SHHF, mohli založit deset samostatných účtů na facebooku, kde bysme napsali, že je to dobrý nápad a že tam tu češtinu chceme. Ty účty by byly vždycky založený na jiný jméno a samozřejmě na jinej e-mail, kterej pak stejně ani nebudete používat. Vytvoříte ho jenom kvůly tomu založení toho účtu. Ty účty pak musej bejt založený s nějakým rozumným časovým odstupem. Doufám, že sem nikdo z Vatra Game nechodí, jinak o tom budou vědět, ale snad nás Konami neprozraděj. Jde totiž o to, že když Konami uvidí kolik lidí by si to přálo, tak se to třeba povede. Když tohle udělá aspoň deset lidí, je to hned sto hlasů. Mohlo by se nám to povíst. Co na to říkáte? Jdete do toho?
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeWed 30 Jun 2010 - 11:51

Profil mají tady, já už tam koment mám. https://www.facebook.com/pages/Vatra-Games/232947944270#!/pages/Vatra-Games/232947944270?v=wall

S tím dabingem je to asi napadlo, jak došlo k oznámení cz verze Mafie 2 na konzole.

Zakládání účtů se mi zdá jako blbost. Jsi teď celé Vatra games prozradil svůj super tajný plán. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Rolf Už by to nemělo stejnou váhu. Založ si svůj vlastní účet a napiš jim tam, co chceš. Třeba se to vyplní. Ale spíš to vidím maximálne na české titulky.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitimeWed 30 Jun 2010 - 12:12

Rick Deckard napsal:
Profil mají tady, já už tam koment mám. https://www.facebook.com/pages/Vatra-Games/232947944270#!/pages/Vatra-Games/232947944270?v=wall

S tím dabingem je to asi napadlo, jak došlo k oznámení cz verze Mafie 2 na konzole.

Zakládání účtů se mi zdá jako blbost. Jsi teď celé Vatra games prozradil svůj super tajný plán. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Rolf Už by to nemělo stejnou váhu. Založ si svůj vlastní účet a napiš jim tam, co chceš. Třeba se to vyplní. Ale spíš to vidím maximálne na české titulky.
I ty titulky by byly dobré.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse
Návrat nahoru 
Strana 8 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill: Downpour - Pre TGS 2011 gameplay video

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Downpour-
Přejdi na: