Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill 4: Hlavní postavy

Goto down 
+6
Sparito
aldaris
bobulky
bomb
Vincristine
Lenne
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeFri 2 Apr 2010 - 13:49

god nebo devil - podle mě je to jedno a totéž (myšleno jak ohledně SH, tak obecně)...o RG je zmínka ve čtverce - prý ho vídal Sullivan Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeSun 1 Aug 2010 - 20:12

Aho lidi!!! Hej chci se zeptat na pár věcí ohledně Waltera...
Nevíte kdo byl jeho otec???
Jakou ma spojitos se SH2???
Slyšel jsem něco o tom ze Walterova prvni obet je Pyramid Head...co vy na to???Moc díky za odpovedi Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Beatnik2 Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Wall
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeSun 1 Aug 2010 - 21:15

No kdo byl jeho otec nevím, ale ta spojitost se SH2 není vůbec žádná. Je tam o něm jenom zmínka v jedněch novinách a pak v tom rádiu ve výtahu nemocnice, ale to s tou hrou samotnou nemá nic společnýho. Hodně lidí si totiž myslí, že když je tam o něm jenom malá zmínka, tak že má SH2 se SH4 spojitost podobně, jako SH1 a SH3, ale to tak není. Ta drobnost ve dvoce nemá se čtyřkou nic společnýho. Snad jenom to, že to patří do stejnýho herního světa, ale jinak je SH2 úplně samostatná hra.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeSun 1 Aug 2010 - 22:52

Walterova první oběť zcela určitě nebyl PH, tuším že se jednalo o malá dvojčata, ale nejsem si jist.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 10:20

A navíc PH je výplod Jamesovy fantazie.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 11:30

Rick Deckard napsal:
A navíc PH je výplod Jamesovy fantazie.
Možná že nejen jeho, v dřívějších časech tamní kati budili hrůzu po celém Silent Hillu, tak možná novodobí ,,vykonavatelé" na sebe berou jejich podobu, bez ohledu, koho mohou nahánět. Kdoví, co by se dělo, kdyby Walter strčil nos do Silent Hillu, jestli by na něho taky narazil. Každopádně by to byl zajímavý souboj.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 18:13

Walterovou první obětí byl Nějakej Jimmy(nevzpomenu si na přijmení) a říkalo se mu Rudý Dabel Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 H13
A myslim ze v SH4 nebo v SH2?Je zminka že Waltera pronásleduje Rudý Dabel Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 H13 Ale Rudý Dabel se říkalo i Pyramid Headovy!!!!!!!!!Něco na tom bude...možná je to kec ale člověk nikdy neví že,Silent Hill je peklo Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Devil
Jo a ještě něco: PH nebyl vyplodem Jamesovy fantazie,PH se přece objevuje i v dalším SH,který nemá s Jamesem spojitost.


Naposledy upravil J0ker dne Mon 2 Aug 2010 - 18:23, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 18:22

J0ker napsal:
Walterovou první obětí byl Nějakej Jimmy(nevzpomenu si na přijmení) a říkalo se mu Rudý Dabel Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 H13
A myslim ze v SH4 nebo v SH2?Je zminka že Waltera pronásleduje Rudý Dabel Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 H13 Ale Rudý Dabel se říkalo i Pyramid Headovy!!!!!!!!!Něco na tom bude...možná je to kec ale člověk nikdy neví že,Silent Hill je peklo Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Devil
Ta zmínka o pronásledování Rudým Ďáblem, je myslím ve dvojce. Možná má tím na mysli PH...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 18:24

A Ph se říkalo Rudý Dabel,nebo i Red Pyramid.Nějaká spojitost tam je nemyslíš??? Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Wall
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 19:29

I když mám Homecoming rád a byla to dobrá hororová hra, ten PH tam prostě nepatří a je to jen fan service, aby si to kupovali fanoušci.

A Jimmy Stone byl knězem ve Valtielově sektě. Rudý Ďábel se mu říkalo proto že nosil trojcípou červenou kápi během obětních rituálů. Možná z toho vzniklo nějaké podobenství mezi PH, ale Jimmy Stone a PH jsou zcela jiné postavy. PH je Jamesův bubák, jeho výplod fantazie, který dostal v Silent Hillu konkrétní podobu.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 19:52

Rick Deckard napsal:
I když mám Homecoming rád a byla to dobrá hororová hra, ten PH tam prostě nepatří a je to jen fan service, aby si to kupovali fanoušci.

A Jimmy Stone byl knězem ve Valtielově sektě. Rudý Ďábel se mu říkalo proto že nosil trojcípou červenou kápi během obětních rituálů. Možná z toho vzniklo nějaké podobenství mezi PH, ale Jimmy Stone a PH jsou zcela jiné postavy. PH je Jamesův bubák, jeho výplod fantazie, který dostal v Silent Hillu konkrétní podobu.
A ty zmínky o katech v SH2? To nemá nic společného s PH?
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 20:02

A ty věříš tomu, co viděl James? Člověk, co ze sebe vytlačil vzpomínku na vlastní manželky?

To co chci říct je, že hraješ za mentalně narušeného chlapa. PH je jeho zhmotněná mentální projekce zobrazující vinu z jeho činu na který zapomněl. SH dal té projekci konkrétní tvar kata. Jinak je ale PH Jamesova stvůřička. Ten vzhled se může odvíjet jen od kreseb, které v SH James viděl, třeba při dovolené v hotelu.

A na otázku "Zabil Walter PH?" Rozhodně ne. Zabil jen někoho, kdo jako PH vypadal. A zřejmě něco podobného viděl i James, ten obraz v něm zakořenil a do doby než se vrátil do SH znova v něm přetrval.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 21:47

Díky moc lidi Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Yay Dávám si totiž dohromady všechny střípky ze Silent Hill.A že jich je hodně Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Bloodcry
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeTue 3 Aug 2010 - 8:03

J0ker napsal:
Díky moc lidi Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Yay Dávám si totiž dohromady všechny střípky ze Silent Hill.A že jich je hodně Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Bloodcry
A proto tu všichni máme SH rádi Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Yes .

Btw, ten PH v SH5 (ve filmu) jsou jen shitty. Nemají tam co dělat. Jak říká Rick, jsem stejného názoru, že to je výplod Jamesovy fantazie. Jinde už je to jen hráčolap.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitimeTue 3 Aug 2010 - 9:48

Já jsem se právě dlouho držel teorie Arcade Velmistra, který psal, že PH může být přízrak ze starých časů, pronásledující ty nejtěžší a nejhorší hříšníky. Opíral se také o psaný vzkaz v SH2 v nemocnici (tuším že to bylo tam), kde ve vrátnici ležela mapa s klíčem od muzea a psalo se tam (nepamatuji si to úplně přesně): Nebo jsi možná hlupák. Pravda obvykle lidi zradí. Část té propasti je v muzeu. Klíč od muzea je tento. Věnoval mi jej můj pacient. Blízkost klíče mně zneklidňuje. Nehledal jsem pravdu, já jsem hledal klid. Taky jsem viděl tu ,,věc“. Prchal jsem, ale muzeum bylo stejně uzavřeno. Nikdo se nesmí odvážit přiblížit se k tomu místu.
Tohle Arcade Velmistr vysvětlil tak, že pisatel měl z muzea panickou hrůzu, protože pod ním se nachází vězení a hlavně labyrint, tudíž možné potrestání za zločiny. A tou ,,věcí" mohl myslet PH... Mě se tato Arcadova teorie líbila asi ze všech nejvíc, proto jsem se jí dost držel, i v povídkách. Ale těch možností je tolik, z nichž se těžko určí která je ta opravdová, to neví ani tvůrci. Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Grin3 Ale to je fuk, tady už by se to řešit nemělo, to je topic o sh4, tak se omlouvám, ale musel jsem to sem napsat. Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill 4: Hlavní postavy   Silent Hill 4: Hlavní postavy - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill 4: Hlavní postavy
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» cheaty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: