Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Konec filmu (!SPOILER!)

Goto down 
+20
emppu
Sajn
Sol!d_Sn@k3
g.schreiber
Sparito
Koprovapolifka
Mariri
bomb
travis
Vlasák
aldaris
Zifil
Dominno
čermi
Rinter
Sareavok
pepazdepa
vatiell
Shadow Follower
Lenne
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Croucher
Lying Creature
Croucher


Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Registration date : 24. 09. 11

Konec filmu (!SPOILER!) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec filmu (!SPOILER!)   Konec filmu (!SPOILER!) - Stránka 3 Icon_minitimeSun 25 Sep 2011 - 15:21

Já nevím, mě to příšlo dost metaforický. Very Happy Že jak se jednou někdo dostane do světa temnoty už není cesty zpět.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Konec filmu (!SPOILER!) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec filmu (!SPOILER!)   Konec filmu (!SPOILER!) - Stránka 3 Icon_minitimeSun 25 Sep 2011 - 17:20

Přesně tak.Sharon a Rose zůstali prostě v mlžném Silent Hillu,nevím,co na tom nechápete...
Návrat nahoru Goto down
medvid
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 42
Registration date : 02. 01. 12

Konec filmu (!SPOILER!) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec filmu (!SPOILER!)   Konec filmu (!SPOILER!) - Stránka 3 Icon_minitimeMon 2 Jan 2012 - 15:43

J0ker napsal:
Přesně tak.Sharon a Rose zůstali prostě v mlžném Silent Hillu,nevím,co na tom nechápete...

Film jsem viděl teprve včera. Ale po přečtení spousta věcí na netu a různých fórech jsem dospěl k tomuto závěru:

1) Rose, Sharon a Cybil se přenesli do šedivého SH při té havárii. Cybil byla jen ve špatnou dobu na špatném místě.
2) Manžel a detektvi byli ve skutečném SH, ve kterém se nic neděje.
3) Existuje ještě třetí SH (Temný), ve kterém žije Alessa a všechny příšery. Trochu to má na háku Pyramid Head, který zabije všechny co potká, kromě Dahlii
4) Na konci Alessa všechny ztrestá a její temná stránka vstoupí do Sharon a tím se spojí dobrá i temná stránka Alessy do Sharon. Nicméně zůstanou v šedivém SH, nejspíš proto, že Alassa je již dávno mrtvá a nemůže se vrátit do skutečného světa.

Pro mě trochu nepochopitelné věci: Jakto že je šedivý SH i v domě kde bydlí Rose? Co bude s Sharon? Na konci měla docela temný pohled do kamery.

Mám i trochu problém s tím, kdy vlastně vznikl šedivý SH. Podle mě se to stalo při upálení Alessy. Ale Alessa ještě dlouho žila v normálním světě.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Konec filmu (!SPOILER!) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec filmu (!SPOILER!)   Konec filmu (!SPOILER!) - Stránka 3 Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 14:04

1) Ano
2) Ano
3) Ano
4) Ano
Tak šedivý SH je v domě Rose protože obě jsou uvězněny v mlžném SH (proč?To nevím,snad kvůli tomu jak jsi psal u 4) )
Co bude se Sharon se už nedozvíme,SH:Revelations už nebude o Sharon,ale o Heather (ale má se tam objevit i Rose!)
A kdy vznikl šedivý SH?Určitě po upálení Alessy a stvoření Otherworldu (Šedivý SH je asi nějakou alternativní verzí normálního SH a vznikl zřejmě ,,omylem¨)
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Konec filmu (!SPOILER!) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec filmu (!SPOILER!)   Konec filmu (!SPOILER!) - Stránka 3 Icon_minitimeSat 28 Jan 2012 - 13:19

šedivý SH patří v podstatě do dimenze v jaké je Otherworld (dále OW)...jedna dimenze která má 2 aspekty - temnota (OW) a mlha...mlha podle mě symbolizuje zaslepenost - to jak ve filmu tak ve hře (Alessa dokonce říká: "jejich slepé přesvědčení mě odhání od kostela")

btw - nevim jak ve filmu ale ve hře existuje tahle dimenze (mlha a OW) už dlouho...Alessa díky své moci a schopnostem OW ovlivnila
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Konec filmu (!SPOILER!) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec filmu (!SPOILER!)   Konec filmu (!SPOILER!) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konec filmu (!SPOILER!)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» konec Maria
» KONEc possesed
» Konec her od Konami?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Historical Society :: Silent Hill (2006)-
Přejdi na: