Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chyby v SH:H

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Chyby v SH:H Empty
PříspěvekPředmět: Chyby v SH:H   Chyby v SH:H Icon_minitimeTue 21 Jul 2015 - 15:51

Tady mám pár z PC verze Very Happy
Chyby v SH:H 10475598_916955001669315_4361190449958528917_o
Chyby v SH:H 11096562_916261625071986_1746410299186716465_o
Chyby v SH:H 10428315_782997001731783_5574053377606644256_o
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Chyby v SH:H Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyby v SH:H   Chyby v SH:H Icon_minitimeTue 21 Jul 2015 - 19:06

Chyby v SH:H G
jsem slyšela že HC je hodně zabugovanej - hlavně na PC. Na konzolích jsem nezaznamenala závažný bugy ani v ostatních dílech...

teda krom HD kolekce na PS3 - viděla jsem k tomu video a oba díly jsou zabgovaný až na půdu. SH3 má problém hlavně s nabíhaním/problikáváním textur a celkovým sekáním hry. SH2 má zas hrozně vtipné problémy: viz video:

oh video obsahuje lehké SPOILERY na SH2

https://www.youtube.com/watch?v=58n-Gg1GrE4

part2 se soustředí na chyby v SH3.

Pokud jsem to tu už postovala, tak se omlouvám.


Naposledy upravil g.schreiber dne Tue 21 Jul 2015 - 19:28, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Chyby v SH:H Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyby v SH:H   Chyby v SH:H Icon_minitimeTue 21 Jul 2015 - 19:10

A jak Very Happy I zvuky hrajou víc do pravýho sluchátka než do levýho Very Happy
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Chyby v SH:H Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyby v SH:H   Chyby v SH:H Icon_minitimeTue 21 Jul 2015 - 19:21

OMG (jinak jsem upravila předchozí post páč jsem si vpomněla na HD kolekci - nehrála ale to video mě stejně od koupě odradilo XD)

ale možná si to jednou pořídím - gulity pleasure Chyby v SH:H 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Chyby v SH:H Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyby v SH:H   Chyby v SH:H Icon_minitimeTue 21 Jul 2015 - 19:25

Tak ona celá HD Collection byla zhotovena z nedokončených zrojáků SH2 a SH3, protože ty finální v Konami ztratili (holt byly tyto hry pro tento svět moc nádherné). Navíc na tom dělala firma, která se soustředí na mobilní hry.
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Chyby v SH:H Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyby v SH:H   Chyby v SH:H Icon_minitimeTue 21 Jul 2015 - 22:57

nevím jestli se mi chce z té HD kolekce brečet nebo zvracet...
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Chyby v SH:H Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyby v SH:H   Chyby v SH:H Icon_minitimeTue 21 Jul 2015 - 23:31

Superbo napsal:
Tak ona celá HD Collection byla zhotovena z nedokončených zrojáků SH2 a SH3, protože ty finální v Konami ztratili (holt byly tyto hry pro tento svět moc nádherné). Navíc na tom dělala firma, která se soustředí na mobilní hry.

To Konami ale neomlouvá. Buď to co ztratili měli udělat znovu, nebo to radši neměli dělat vůbec. Právě to že neměli k dispozici všechen materiál jenom volá po studiu, které má mrtě zkušeností a ne jakési levné studio, které dělá logické hry a hry pro děcka.

Když Square Enix dělal HD remaster na Final Fantasy X, taky už neměli k dispozici všechno. Spousta věcí se musela dodělat. Navíc museli hodně věcí upravovat aby to na widescreenu nevypadalo blbě. Taky jim to zabralo hodně času a úsilí.

To Konami si najme studio, které se profilem ABSOLUTNĚ nehodí na předělávání konzolových her o úroveň výš. A nikde není vidět žádná snaha ty chyby napravit. Tohle všechno jen dokazuje jaký "respekt" má Konami k dané sérii a jejím fanouškům Chyby v SH:H No
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Chyby v SH:H Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyby v SH:H   Chyby v SH:H Icon_minitimeWed 22 Jul 2015 - 8:05

Konami je na prachy, to je jasný. Najmuli si levnou firmu na předělání SH, aby to mohli prodávat dál. A to, jestli je to ultramegashit je nezajímá. Fanoušky vidí jen jako peníze a herní historie je nezajímá.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chyby v SH:H Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyby v SH:H   Chyby v SH:H Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chyby v SH:H
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Chyby v Silent Hillu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Glitche & Bugy-
Přejdi na: