Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Postavy z Tichého kopce

Goto down 
+2
bomb
J0ker
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 12:44

Tak tak,Tudíž jsem měl pravdu že Origins se odehrává PŘED Homecoming Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 13:17

J0ker napsal:
Tak tak,Tudíž jsem měl pravdu že Origins se odehrává PŘED Homecoming Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Shrulesb

Origins se totiž odehrává před všema dílama :_D
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 15:37

Takže... Co víme o Murphym Pendletonovi?

Zatím jen víme, že je to vězeň a hl. hrdina Downpouru. (A otázka bokem: Jaký na vás dělá dojem to, že Murphy [podobně jako Henry] nemá k Silent Hillu žádné pouto? - teda aspoň tak jsem to četla na jedný stránce)
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 15:42

Je možný, že Murphy je v Silent Hillu jenom náhodou. Dalo by se říci, že měl štěstí v neštěstí. No a vzhledem k tomu, že ten autobus havaroval právě u Silent Hillu, tak se začala odehrávat další epizoda jednoho nebožáka.
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 15:56

bomb napsal:
Je možný, že Murphy je v Silent Hillu jenom náhodou. Dalo by se říci, že měl štěstí v neštěstí. No a vzhledem k tomu, že ten autobus havaroval právě u Silent Hillu, tak se začala odehrávat další epizoda jednoho nebožáka.

Ňop to ano, ale proč zrovna Murphy? V ukázkách má vidiny už když jede v buse... No jsem zvědavá proč zrovna on a ne nějakej jinej vězen a ten neznámej pán v červený větrovce, co v jednom SPOILER
Spoiler:


Naposledy upravil SandyShepherd dne Sun 14 Aug 2011 - 17:48, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 16:40

SandyShepherd napsal:
bomb napsal:
Je možný, že Murphy je v Silent Hillu jenom náhodou. Dalo by se říci, že měl štěstí v neštěstí. No a vzhledem k tomu, že ten autobus havaroval právě u Silent Hillu, tak se začala odehrávat další epizoda jednoho nebožáka.

Ňop to ano, ale proč zrovna Murphy? V ukázkách má vidiny už když jede v buse... No jsem zvědavá proč zrovna on a ne nějakej jinej vězen a ten neznámej pán v červený větrovce, co v jednom SPOILER
z trailerů spáchá sebevraždu přímo před Murphym, tak mektá něco o tom, že vražda je smrtelný hřích a jestli ještě někdo ví o Murphyho tajemstvíc

To sice říkal (nevím jestli zrovna tenhle) ale říkal taky přesně tohle: Kdyžtak SPOILER:
Spoiler:

No a proč Murphy? Na to samý bysme se mohly ptát, kdyby byl hlavním hrdinou kterejkoliv jinej z těch vězňů.
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 17:47

Jasně, to rozhodně bysme mohli, ale určitě tam v tom něco bude. Nějaký tajemství nebo nevyjasněná událost. Já jsem hrozěn zvědavá. A taky mně to napadlo, že by to mohlo být tak, jak si říkal, ale přece jenom.... Jsem zvědavá, co a jak :_)
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 19:06

SandyShepherd napsal:
Jasně, to rozhodně bysme mohli, ale určitě tam v tom něco bude. Nějaký tajemství nebo nevyjasněná událost. Já jsem hrozěn zvědavá. A taky mně to napadlo, že by to mohlo být tak, jak si říkal, ale přece jenom.... Jsem zvědavá, co a jak :_)

Já jsem taky zvědavej. Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Yes
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 20:07

Každej člověk v Silent Hill má svůj osud,at už dobrej,nebo špatnej...
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 20:33

J0ker napsal:
Každej člověk v Silent Hill má svůj osud,at už dobrej,nebo špatnej...

Dneska jsem četla článek o různých jevech v nějakých starých panstvích. Jedno z amerických patřilo rodině Townshendů.... Napadlo mně jestli Henry není potomek nějakého ze členů řádu, mohla by to být spojitost s rituálem 21 obětí a taky osudový fakt, proč se asi zrovna Henry ubytoval ve třistadvojce... Ale to už si moc hraju na detektiva :_DDD
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 20:57

SandyShepherd napsal:
J0ker napsal:
Každej člověk v Silent Hill má svůj osud,at už dobrej,nebo špatnej...

Dneska jsem četla článek o různých jevech v nějakých starých panstvích. Jedno z amerických patřilo rodině Townshendů.... Napadlo mně jestli Henry není potomek nějakého ze členů řádu, mohla by to být spojitost s rituálem 21 obětí a taky osudový fakt, proč se asi zrovna Henry ubytoval ve třistadvojce... Ale to už si moc hraju na detektiva :_DDD

A kde si ten článek četla? Bylo to z reálného světo (myslím, jestli se to týkalo míst, která skutečně existují) a nebo to bylo v souvislosti s tou hrou? Dala by si sem odkaz prosím?
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 21:44

bomb napsal:

A kde si ten článek četla? Bylo to z reálného světo (myslím, jestli se to týkalo míst, která skutečně existují) a nebo to bylo v souvislosti s tou hrou? Dala by si sem odkaz prosím?

Je to z realnýho života ... a tohle jméno bylo dřív v America hodně populární, takže ho najdeš asi s vícero stavbama ale já konkrétkně mluvím o tomhle... možná je to kus skládanky, kterou tvůrci hry tak úplně nevyužili... Fakt netuším, ale mám ten dojem, že Henry tam není jen tak. Spíš bych řekla, že jeho pra pra pra pra pra pra......předci byli členy Řádu, vzhledem k Sullivanovým rituálům a oné náhodě, že zrovna Henry bydlí tam, kde by Walter nalezen, v místě, které Walter považuje za svojí matku.
Je tam docela záhada i o těch číslech (21/21 a 2121 číslo adresy toho panství.... It seems wierd.... EVIL WEIRD).
Článek najdete zde .

Přidávám i obrázky domu historický a současný

Dodatek:
Teďka jsem si tam všimla i jména Alexander R. Shepherd. A taky se tam mluví o tom, že Mary Scott Townsendová byla dcerou jistého pana Scotta, který byl železniční a UHELNÝ magnát... .... Ladies and gentlemen, I think I found out something :_D
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 22:58

Tak to je zajímavé. Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Yes
Sice to nemusí znamenat nic a je možné, že je to jen shoda náhod, ale kdo ví?
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 23:13

Skvělá práce Detektive Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Wink3 Tohle by mě nikdy nenapadlo Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Shrulesb Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Smash
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 23:14

bomb napsal:
Tak to je zajímavé. Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Yes
Sice to nemusí znamenat nic a je možné, že je to jen shoda náhod, ale kdo ví?

Trochu moc náhod na můj vkus... :_) Myslím, že jsem přišla na to, odkud se vzal Henry a Alex :_DDD
:_)
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 23:17

J0ker napsal:
Skvělá práce Detektive Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Wink3 Tohle by mě nikdy nenapadlo Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Shrulesb Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Smash

Aaaaaw thank you very much... I would never win Oscar Award if there wouldn´t be my fans.... :_DDDDD Oh what the hell...
I mean Thank you very much :_DDD that´s all.. :_D
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Murphy Pendleton   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitimeMon 22 Aug 2011 - 15:42


Tak poslední poslední ukázky ( zde ) na mně Murphy dělá dojem křivě obvinněného a odsouzeného. Nějak na mně působí, jakoby se pral sám s celým světem. Spoluvězeň do něj rýpe, což mně přivádí k tomu, že Murphy nebyl moc oblíbený mezi "svými", dozorčí policistka na něj má evidentně pifku... Není divu, že se rozhodl pro útěk do zrádných ulic Silent Hillu. Ale myslím, že jeho vtáhnutí do SH nemá nic společného s tím, co ho dostalo do vězení... Myslím, že to, co ho přivedlo se stalo mnohem mnohem dřív než jeho kriminální (ne)činy.. Co myslíte vy? Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Postavy z Tichého kopce
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Postavy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: