Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jaký Silent hill si vybrat ?

Goto down 
+2
aldaris
hamsteer
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
hamsteer
Registrovaný uživatel
hamsteer


Poeet p?íspivku : 6
Age : 28
Registration date : 31. 01. 11

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeMon 31 Jan 2011 - 17:49

Zrovna jsem dostal chuť zahrát si nějaký Silent Hill.Který je podle vás nejlepší pro mě jako začátečníka,kromě Silent hill 1,2 ?
Děkuju moc Jaký Silent hill si vybrat ? Wink2
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeMon 31 Jan 2011 - 18:45

hamsteer napsal:
Zrovna jsem dostal chuť zahrát si nějaký Silent Hill.Který je podle vás nejlepší pro mě jako začátečníka,kromě Silent hill 1,2 ?
Děkuju moc Jaký Silent hill si vybrat ? Wink2
No nejlepší je pro začátečníka asi dvojka, na nic se neodkazuje a má jednodušší děj, ale když ji nechceš, tak asi trojku.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeMon 31 Jan 2011 - 19:08

A proč nechceš hrát první dva? Ty jsou i se trojkou a Origins úpně nejlepší. Jaký Silent hill si vybrat ? Yes
Jak tedy psal Aldaris, zkusím ti taky doporučit trojku, ale pokud máš PSP nebo PS2 tak klidně zkus i ten Origins.
Návrat nahoru Goto down
hamsteer
Registrovaný uživatel
hamsteer


Poeet p?íspivku : 6
Age : 28
Registration date : 31. 01. 11

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeMon 31 Jan 2011 - 19:21

nechci ji hrát protože jsem to už viděl u pepi a asi by mě nebavilo hrát hru u které dopředu vím co dělat a co se stane
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeMon 31 Jan 2011 - 19:42

hamsteer napsal:
nechci ji hrát protože jsem to už viděl u pepi a asi by mě nebavilo hrát hru u které dopředu vím co dělat a co se stane

Tak to ses připravil o moc zajímavé zážitky. Alespoň podle sebe mám z toho takový pocit. Jaký Silent hill si vybrat ? Sad3
Nemyslím to tak, že by pepazdepa svoje Let´s Playe dělal špatně, ale chci tím říci, že vlastní zážitek je z takové hry přece jenom nenahraditelný.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeMon 31 Jan 2011 - 20:42

hamsteer napsal:
nechci ji hrát protože jsem to už viděl u pepi a asi by mě nebavilo hrát hru u které dopředu vím co dělat a co se stane
Přece jen bys to měl zkusit. Je rozdíl na to jen koukat, nebo to prožívat.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeMon 31 Jan 2011 - 22:36

hamsteer napsal:
nechci ji hrát protože jsem to už viděl u pepi a asi by mě nebavilo hrát hru u které dopředu vím co dělat a co se stane

Rozhodně doporučuju zkusit si to sám zahrát. Ta atmosféra z toho sálá na míle daleko, takže by tě měla bez problému vtáhnout. Navíc jsem prakticky vůbec nepokryl konce hry, takže máš u jedničky 4 další a u dvojky dokonce 5 dalších konců k dohrátí. :-) A to u dvojky ani nemluvím o jiných hádankách na jiný stupeň obtížnosti. Plus je tu celá záležitost ohledně vadného zvuku, takže to se ti třeba taky vyhne... Jaký Silent hill si vybrat ? Wink2 A jinak bych asi spíš doporučil dvojkou začít.
Návrat nahoru Goto down
hamsteer
Registrovaný uživatel
hamsteer


Poeet p?íspivku : 6
Age : 28
Registration date : 31. 01. 11

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeSun 6 Feb 2011 - 15:38

Tak děkuju všem za odpovědi,právě jsem dohrál Silent Hill 3 na lehké obtížnosti a asi si to zahraju znova s bonusovím materiálem na normální obrížnosti.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeSun 6 Feb 2011 - 15:51

A líbilo se ti to? Musel si se často přebalovat? Jaký Silent hill si vybrat ? Rolf Je to lepší než na to jen tak koukat viď?

PS: Zvažoval jsem jestli to takhle napsat, ale snad to bude správně pochopeno. Jaký Silent hill si vybrat ? 2mwaha
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeSun 6 Feb 2011 - 21:39

hamsteer napsal:
Tak děkuju všem za odpovědi,právě jsem dohrál Silent Hill 3 na lehké obtížnosti a asi si to zahraju znova s bonusovím materiálem na normální obrížnosti.

Tak budeš mít aspoň srovnání, až to rozehraju. ;-)
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeMon 7 Feb 2011 - 13:14

hamsteer napsal:
Tak děkuju všem za odpovědi,právě jsem dohrál Silent Hill 3 na lehké obtížnosti a asi si to zahraju znova s bonusovím materiálem na normální obrížnosti.
A jak se ti líbila ta moc pěkná kancelářská budova a útulná nemocnice? Jaký Silent hill si vybrat ? Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
hamsteer
Registrovaný uživatel
hamsteer


Poeet p?íspivku : 6
Age : 28
Registration date : 31. 01. 11

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeFri 11 Feb 2011 - 14:27

pro mě nejhorší byly ty kanceláře
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeFri 11 Feb 2011 - 17:47

Jo tak to jsme na tom podobně Jaký Silent hill si vybrat ? Wink3 Scéna s tou vanou je supr.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
hamsteer
Registrovaný uživatel
hamsteer


Poeet p?íspivku : 6
Age : 28
Registration date : 31. 01. 11

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeSat 12 Feb 2011 - 11:56

Teď jsem skusil SH4 a vůbec nechápu princip hry,ovládání je divně a ti psi jsou snad nesmrtelní..
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeSat 12 Feb 2011 - 13:18

hamsteer napsal:
Teď jsem skusil SH4 a vůbec nechápu princip hry,ovládání je divně a ti psi jsou snad nesmrtelní..
To zmatené ovládání jsem taky nepochopil, ale dá se na to zvyknout. Čokly vždycky dorazit. Horší jsou ti otravní duchové. Zezačátku jsem se jich bál, ale pak se stali natolik otravní, že spíš lezli na nervy, než děsili.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeMon 9 May 2011 - 20:54

Tak já jsem dohrál Silent Hill 1,3 a 4 a zítra mi má dojít Origins tak jsem zvědavej,ale z toho co na těhle stránkách čtu tak to patří mezi ty lepší díly Jaký Silent hill si vybrat ? Yay Díky bohu že to nebude jak SH4 Jaký Silent hill si vybrat ? 2giggle Jaký Silent hill si vybrat ? Furious3
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeMon 9 May 2011 - 21:15

Ale ten úplně nejlepší jsi si nezahrál Jaký Silent hill si vybrat ? Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeMon 9 May 2011 - 23:20

J0ker napsal:
Tak já jsem dohrál Silent Hill 1,3 a 4 a zítra mi má dojít Origins tak jsem zvědavej,ale z toho co na těhle stránkách čtu tak to patří mezi ty lepší díly Jaký Silent hill si vybrat ? Yay Díky bohu že to nebude jak SH4 Jaký Silent hill si vybrat ? 2giggle Jaký Silent hill si vybrat ? Furious3

Proč jsi nehrál dvojku?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeTue 10 May 2011 - 10:32

Asi ji nemá, ona se dnes extrémně blbě sežene. Já bych chtěl mít originál, ale bohužel. Musel by stáhnout někde pirátskou, ale to musí dlouho hledat, hledat a hledat. Tak mě napadá, společnosti si pořád stěžuí na počítačové piráty, ale někdy nám nedají jinou možnost. Starší hru by si člověk rád koupil, ale není k sehnání. Takže za to vlastně může Konami Jaký Silent hill si vybrat ? Grin3 Nebo by někdy mohli vydat nějakou zlatou edici, která by obsahovala všechny díly, SH1 předělané na počítač, SH2 upravené aby nezlobilo na novějších pc... Nevěřím že by se to neprodalo.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeTue 10 May 2011 - 16:20

Každý originál díl HS se sehnat dá...Teď mám šanci mít originál SH1 na PS za 350,- A dvojku jsem už taky viděl v nějaké spešl verzi NTFS s knížkovým obalem za 500,- na PS...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeTue 10 May 2011 - 16:23

Navíc tady mám komix SILENT HILL V NITRU HYNOUCÍ...Nový, ještě ve fólii...Na netu stojí kolem 699,- mě za 500,-...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeTue 10 May 2011 - 16:30

Na PS je mi prdlajs platnej... Dá se sehnat, ale blbě.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeTue 10 May 2011 - 18:31

Právě,dvojka se hodně špatně shání.Chci originál,ne kopii a ani bazar ale pravej nepoužitej originál je hodně drahej Jaký Silent hill si vybrat ? Furious3 Jinak v Origins jsem už udělal ten blázinec nebo co to je...Dost záhul Jaký Silent hill si vybrat ? Evil Travisova matka mě dostala,pěknej zjev Jaký Silent hill si vybrat ? Devil
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeTue 10 May 2011 - 20:52

J0ker napsal:
Právě,dvojka se hodně špatně shání.Chci originál,ne kopii a ani bazar ale pravej nepoužitej originál je hodně drahej Jaký Silent hill si vybrat ? Furious3 Jinak v Origins jsem už udělal ten blázinec nebo co to je...Dost záhul Jaký Silent hill si vybrat ? Evil Travisova matka mě dostala,pěknej zjev Jaký Silent hill si vybrat ? Devil

Dneska rozjíždím Origins,fakt je to takový záhul???
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitimeTue 10 May 2011 - 21:41

Než jsem si zvykl na ovládání tak jo...Hlavně když na tebe jdou dvě sestřičky nebo dva Straight Jacket Jaký Silent hill si vybrat ? Sad2 A to mě ještě čeká Butcher Jaký Silent hill si vybrat ? H14
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jaký Silent hill si vybrat ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký Silent hill si vybrat ?   Jaký Silent hill si vybrat ? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jaký Silent hill si vybrat ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill 2 OST
» Silent Hill
» Help
» Silent Hill 4 pro ps2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: