Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 prosim o radu

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
22mito22
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 4
Age : 33
Registration date : 07. 08. 09

prosim o radu Empty
PříspěvekPředmět: prosim o radu   prosim o radu Icon_minitimeFri 7 Aug 2009 - 0:29

cawte ludia som tu novy a potrebujem poradit neviem otvorit na konci vezenia dvere na heslo heslo mam ale problem je ze neviem co mam spravit ked mi tam vyhadzuje ze je tma a potom sa mi to zrusi a nechce ho napisat poradte mi niekto prosim
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

prosim o radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim o radu   prosim o radu Icon_minitimeFri 7 Aug 2009 - 17:19

22mito22 napsal:
cawte ludia som tu novy a potrebujem poradit neviem otvorit na konci vezenia dvere na heslo heslo mam ale problem je ze neviem co mam spravit ked mi tam vyhadzuje ze je tma a potom sa mi to zrusi a nechce ho napisat poradte mi niekto prosim
Už je to dlouho co jsem to hrál, ale myslím, že musíš úplně nahoře na střeše zapnout vodní čerpadlo na generátor. Pak by se tam mělo rozsvítit, ale fakt nevím úplně stoprocentně, jestli je to takhle.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

prosim o radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim o radu   prosim o radu Icon_minitimeFri 7 Aug 2009 - 17:46

musíš se dostat do toho vnitřního "kužele" - resp. do místností od kterých dozorci sledovali ty děcka - ty místnosti jsou ve třech patrech. V každým patře zkontroluješ okýnkama místnosti. V některejch jsou díry na každým patře je jedna zakrvácená. Tím zařízením co je v prostředku ty místnosti posunuješ tak aby byly nad sebou ty zakrvácený díry (těma dírama prosvítá světlo právě do tý kuchyně, takže uvidíš na tlačítka)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Ezechiel
Lying Creature
Ezechiel


Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Registration date : 01. 02. 16

prosim o radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim o radu   prosim o radu Icon_minitimeTue 3 May 2016 - 11:22

g.schreiber napsal:
musíš se dostat do toho vnitřního "kužele" - resp. do místností od kterých dozorci sledovali ty děcka - ty místnosti jsou ve třech patrech. V každým patře zkontroluješ okýnkama místnosti. V některejch jsou díry na každým patře je jedna zakrvácená. Tím zařízením co je v prostředku ty místnosti posunuješ tak aby byly nad sebou ty zakrvácený díry (těma dírama prosvítá světlo právě do tý kuchyně, takže uvidíš na tlačítka)

a když jsem toto udělal a světlo stejně nesvítí?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

prosim o radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim o radu   prosim o radu Icon_minitimeTue 31 May 2016 - 12:55

Do těch zakrvácených děr musíš skočit.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Ezechiel
Lying Creature
Ezechiel


Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Registration date : 01. 02. 16

prosim o radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim o radu   prosim o radu Icon_minitimeMon 4 Jul 2016 - 11:58

Takovou radu bych nečekal prosim o radu Furious3 , ale už jsem to prošel. Chyba byla mezi židlí a televizí.

aldaris napsal:
Do těch zakrvácených děr musíš skočit.
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

prosim o radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim o radu   prosim o radu Icon_minitimeMon 4 Jul 2016 - 21:45

No vidíš ;D
Návrat nahoru Goto down
Ezechiel
Lying Creature
Ezechiel


Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Registration date : 01. 02. 16

prosim o radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim o radu   prosim o radu Icon_minitimeTue 26 Jul 2016 - 12:53

James Sunderland napsal:
No vidíš ;D

vymejšlel jsem tak dlouho, až jsem to překombinoval.
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

prosim o radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim o radu   prosim o radu Icon_minitimeTue 26 Jul 2016 - 12:54

Stává se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





prosim o radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim o radu   prosim o radu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
prosim o radu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prosim o radu
» prosim poradte water prison

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: