Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 prosim poradte water prison

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
jess
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 6
Age : 37
Registration date : 15. 04. 09

prosim poradte water prison Empty
PříspěvekPředmět: prosim poradte water prison   prosim poradte water prison Icon_minitimeWed 15 Apr 2009 - 16:39

ahoj proste nemuzu prijit na to jak mam otocit ty mistnosti s dirou tak aby mi nezaslo to svetlo do kuchyne??diky za radu!!
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

prosim poradte water prison Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim poradte water prison   prosim poradte water prison Icon_minitimeWed 15 Apr 2009 - 17:04

jess napsal:
ahoj proste nemuzu prijit na to jak mam otocit ty mistnosti s dirou tak aby mi nezaslo to svetlo do kuchyne??diky za radu!!
V každém patře je v jedné z cel s dírou, krvavá postel. Musíš je natočit tak, aby byly přímo nad sebou. Tím ti vznikne otvor až dolů.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
jess
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 6
Age : 37
Registration date : 15. 04. 09

prosim poradte water prison Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim poradte water prison   prosim poradte water prison Icon_minitimeWed 15 Apr 2009 - 17:11

jo to jsem udelala,mam je nastaveny pod sebou tak abych se dostala do kuchyne ale az tam sem na panel s kodem mi nesviti svetlo!!!pri tom nastavovani tech der jakmile s nejakou pohnu svetlo mi zasne,jakto???
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

prosim poradte water prison Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim poradte water prison   prosim poradte water prison Icon_minitimeWed 15 Apr 2009 - 17:12

Páč se ty cely posouvají.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
jess
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 6
Age : 37
Registration date : 15. 04. 09

prosim poradte water prison Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim poradte water prison   prosim poradte water prison Icon_minitimeWed 15 Apr 2009 - 17:15

dobre,dobre ale pokud se podivam do kazdyho okynka v tretim patre svetlo nesviti ani v jednom z nich!!??
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

prosim poradte water prison Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim poradte water prison   prosim poradte water prison Icon_minitimeWed 15 Apr 2009 - 17:18

No tak se prostě zkrátka soustřeď na tu celu, kde je krev a ty poskládej nad sebe at je tam světlo nebo ne prosim poradte water prison Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
jess
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 6
Age : 37
Registration date : 15. 04. 09

prosim poradte water prison Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim poradte water prison   prosim poradte water prison Icon_minitimeWed 15 Apr 2009 - 17:22

No pujdu to skusit!doufam ze se mi to povede pac uz to bude tak patnactej pokus prosim poradte water prison G
Návrat nahoru Goto down
jess
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 6
Age : 37
Registration date : 15. 04. 09

prosim poradte water prison Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim poradte water prison   prosim poradte water prison Icon_minitimeWed 15 Apr 2009 - 17:40

tak konecne si mi to povedlo!!! prosim poradte water prison Yay problem byl v tom ze ja se porad soustredila na to svetlo a ne na ty zakrvaceny postele!diky ti moc!!! prosim poradte water prison 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
Mortiis
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 15
Age : 39
Registration date : 19. 07. 09

prosim poradte water prison Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim poradte water prison   prosim poradte water prison Icon_minitimeSun 19 Jul 2009 - 23:03

Myslím, že stačí otočiť na druhom poschodí kolečkom 4x do prava a na treťom poschodí 1 alebo 2x do prava. Tak sa zosúladia diery aj svetlá na druhom a treťom poschodí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





prosim poradte water prison Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim poradte water prison   prosim poradte water prison Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
prosim poradte water prison
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prosim o radu
» prosim o radu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: