Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Obecná diskuse ke hře

Goto down 
+12
Dominno
Eleonory
Akira
vatiell
pepazdepa
bomb
aldaris
bun
travis
Sparito
g.schreiber
Sol!d_Sn@k3
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeTue 14 Apr 2009 - 23:45

tak na SH media to není tam je Orphan

pN je tady

http://download.silenthillfever.com/#silent_hill_play_novel
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeThu 4 Jun 2009 - 23:05

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-silent-hill/50852

Co říkáte na nový trailer? Mě to připadá jako uplně jiná verze prvního Silent Hillu. Vím, že mělo dojít k jistým změnám, ale mě příjdou až hodně zásadní. Samozřejmě ne ve špatném slova smyslu. Hodně se mi líbí možnost pohybovat volně baterkou nebo vstupovat do některých budov a to zřejmě bez loadingu.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeFri 5 Jun 2009 - 2:07

Rick Deckard napsal:
http://www.gametrailers.com/video/e3-09-silent-hill/50852

Co říkáte na nový trailer? Mě to připadá jako uplně jiná verze prvního Silent Hillu. Vím, že mělo dojít k jistým změnám, ale mě příjdou až hodně zásadní. Samozřejmě ne ve špatném slova smyslu. Hodně se mi líbí možnost pohybovat volně baterkou nebo vstupovat do některých budov a to zřejmě bez loadingu.

????? Proč přeměna do OW musí bejt (zase opět) v reálným čase (jak originální) iPhone v r. 1980 už radši neřeším...ale hlavně - Proč Dahlia - v 1 skoro padesátka vypadá jako crossover mezi Heather a Marií???????? Tohle se mi přestává líbit...k čemu je zajímavá hratelnost (zdrhej o 106 - trochu á la Forbidden Siren ale bez sightjacku) když příběh totálně s prominutím z.urví Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Furious3 Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Rifle já jim z vysoka s.ru na nějakou "reimaginaci" - 1ka byla geniální a žádná předělávka ani "reimaginace" ji nevylepší...když už - měli udělat radši spin-offy, nebo se na ten příběh podívat z jinýho pohledu (rozvést myšlenku zmíněného play novel) - prostě udělat něco ve stylu Umbrella Chronicles v residentovi - projít příběh i s vedlejšíma postavama (představte si hrát právě třeba za Lisu, nebo za Alessu, Kaufmanna) - neeee oni musej přijít s překombinovaným "příběhem" plným rádobyšokujících nesmyslů - do haj.lu s celou amerikou!!! Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Rifle
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeFri 5 Jun 2009 - 8:47

Konami asi letos zklamala hodně fanoušků. Silent Hill a Castlevanii už vůbec nedělají japonci.

No ten příběh se nejspíše neodehrává v r. 1980. Podle mě tohle je něco jako reset celé série, který si půjčuje jen reálie SH. Na prznění serie takhle těžko dojde.
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill: Shattered Memories   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeFri 5 Jun 2009 - 14:42

ja čosi mislim že od Silene Hill 1-2-3 to sú najlepšie časti lebo ich vyrabali japonci . ale ako sa začali srať do toho ti Americania tak to stoí za hovno Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Hanganim ps posratý američanie
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeFri 5 Jun 2009 - 15:33

Rick Deckard napsal:
Konami asi letos zklamala hodně fanoušků. Silent Hill a Castlevanii už vůbec nedělají japonci.

No ten příběh se nejspíše neodehrává v r. 1980. Podle mě tohle je něco jako reset celé série, který si půjčuje jen reálie SH. Na prznění serie takhle těžko dojde.

Jak nedojde na prznění série?? To tam mohli rovnou dát Jamese co hledá svou dceru, z Alessy udělat Lauřinu ségru, z Claudie striptérku, a jako finálního bosse dát posedlou Heather, co jde po Jamesovi, protože zabil její ségru Angelu... Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 2thumbsu Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Rifle

Jasně že to zprzní - a takové debilní výmluvy jako "volná adaptace" "reimaginace" ať si strčej někam - všichni víme naprosto přesně o co jde - vytřískat prachy na zavedené značce - za KAŽDOU cenu. Neznalé nalákat nadupanou grafikou a znalé mučit pseudošokujícími zvraty v sérii. V 0 si dávali bacha, páč to byl jejich první kousek. Navíc na takovým prostoru jaký nabízel formát psp nemohli moc dělat psí kusy, takže se drželi předlohy - OK...5ka má svůj vlastní děj a odkazy na původní sérii jsou minimální (měla bych dodat díky bohu) - jo 5ka je dobrá ale na 123 prostě nemá...jenže teď se amíci rozhoupali a myslej si že si můžou k.rvit děj jak se jim zachce Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Bloodthu

ano - samozřejmě že třeba film s dějem taky slušně haproval ...jenže u filmu budiž - je to jiný médium a ten příběh zjednodušit museli, jinak by filmu nestačili ani 4 hodiny ...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeFri 5 Jun 2009 - 15:37

bun napsal:
ja čosi mislim že od Silene Hill 1-2-3 to sú najlepšie časti lebo ich vyrabali japonci . ale ako sa začali srať do toho ti Americania tak to stoí za hovno Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Hanganim ps posratý američanie

Zajímavé, já měl za to, že studio Climax je v Anglii.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeFri 5 Jun 2009 - 15:42

Rick Deckard napsal:
bun napsal:
ja čosi mislim že od Silene Hill 1-2-3 to sú najlepšie časti lebo ich vyrabali japonci . ale ako sa začali srať do toho ti Americania tak to stoí za hovno Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Hanganim ps posratý američanie

Zajímavé, já měl za to, že studio Climax je v Anglii.

Climax je původně z anglie (že by proto byla ta 0 hodně slušná??) ale prej se pak dali dohromady právě s Double Helix (u 5ky)...nevim jak to tak studuju, těžko říct, ale čert to vem amerika nebo anglie - podělali to a to jsem ještě teď zjistila, že otherworld nebude rez a krev ale led...no dobře není to špatnej nápad - oceňuju snahu přijít s něčím novým- ALE za 1. totálně to nesedí k filosofii/mytologii/symbolice 1ky - tam má rezavej/krvavej OW svoje místo a přes to nejede vlak!!! za 2. ano ledový OW může být děsivý, ale z těch gameplay videí mi mráz po zádech neběhá...měli přijít s novým příběhem a s tím si dělat co chtějí (potom bych jim dala za ledovej OW palec nahoru) - jenže se starýma postavama se líp vydělávaj prachy, že ano Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Wall Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Knife
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeFri 5 Jun 2009 - 18:16

g.schreiber napsal:
Rick Deckard napsal:
bun napsal:
ja čosi mislim že od Silene Hill 1-2-3 to sú najlepšie časti lebo ich vyrabali japonci . ale ako sa začali srať do toho ti Americania tak to stoí za hovno Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Hanganim ps posratý američanie

Zajímavé, já měl za to, že studio Climax je v Anglii.

Climax je původně z anglie (že by proto byla ta 0 hodně slušná??) ale prej se pak dali dohromady právě s Double Helix (u 5ky)...nevim jak to tak studuju, těžko říct, ale čert to vem amerika nebo anglie - podělali to a to jsem ještě teď zjistila, že otherworld nebude rez a krev ale led...no dobře není to špatnej nápad - oceňuju snahu přijít s něčím novým- ALE za 1. totálně to nesedí k filosofii/mytologii/symbolice 1ky - tam má rezavej/krvavej OW svoje místo a přes to nejede vlak!!! za 2. ano ledový OW může být děsivý, ale z těch gameplay videí mi mráz po zádech neběhá...měli přijít s novým příběhem a s tím si dělat co chtějí (potom bych jim dala za ledovej OW palec nahoru) - jenže se starýma postavama se líp vydělávaj prachy, že ano Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Wall Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Knife
Nemám pro to výraz, snad jen ,,otřesné"...nesnáším americké plagiátorské packaly! Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Rifle
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill Shattered Memories   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 23:42

čo som počul že tam nebudú žiadne ZBRANE to bude dosť zle Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Sad2 ale budu tam aj dake novinky napriklad bude telefon aj prostredie bude iné bude vo snehu a lade a označiť si na mape čo vi chcete Shatterd Memories vyjde pro všechny tři konzole zmíněné v nadpisu této novinky, a to dokonce již tento podzim! ale mato svoje muchy ale dúfam že stí mi zbranami sito rozmislia dufam že to spravia ako Silent Hill - Origins
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Jun 2009 - 9:26

bun napsal:
čo som počul že tam nebudú žiadne ZBRANE to bude dosť zle Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Sad2 ale budu tam aj dake novinky napriklad bude telefon aj prostredie bude iné bude vo snehu a lade a označiť si na mape čo vi chcete Shatterd Memories vyjde pro všechny tři konzole zmíněné v nadpisu této novinky, a to dokonce již tento podzim! ale mato svoje muchy ale dúfam že stí mi zbranami sito rozmislia dufam že to spravia ako Silent Hill - Origins
To už tu všichni dávno víme. Dokonce i to, že OW bude dost shitty v podobě ledu. Ve stylu Origins to imo nebude ani trochu. Vypadá to spíš, že si amíci hrají s legendární značkou a snaží se ji potopit:(
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Jun 2009 - 14:56

Sol!d_Sn@k3 napsal:
bun napsal:
čo som počul že tam nebudú žiadne ZBRANE to bude dosť zle Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Sad2 ale budu tam aj dake novinky napriklad bude telefon aj prostredie bude iné bude vo snehu a lade a označiť si na mape čo vi chcete Shatterd Memories vyjde pro všechny tři konzole zmíněné v nadpisu této novinky, a to dokonce již tento podzim! ale mato svoje muchy ale dúfam že stí mi zbranami sito rozmislia dufam že to spravia ako Silent Hill - Origins
To už tu všichni dávno víme. Dokonce i to, že OW bude dost shitty v podobě ledu. Ve stylu Origins to imo nebude ani trochu. Vypadá to spíš, že si amíci hrají s legendární značkou a snaží se ji potopit:(

to že nebudou zbraně by bylo úúúúplně to nejmenší - vlastně se mi ta myšlenka dost líbila (říkám si jo SH získá něco z forbidden siren)...ale ten "děj" - chce se mi z toho fakt blejt - to není ani plagiát, ale dost kreténská parodie... Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Bloodcry
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Jun 2009 - 17:08

g.schreiber napsal:
Sol!d_Sn@k3 napsal:
bun napsal:
čo som počul že tam nebudú žiadne ZBRANE to bude dosť zle Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Sad2 ale budu tam aj dake novinky napriklad bude telefon aj prostredie bude iné bude vo snehu a lade a označiť si na mape čo vi chcete Shatterd Memories vyjde pro všechny tři konzole zmíněné v nadpisu této novinky, a to dokonce již tento podzim! ale mato svoje muchy ale dúfam že stí mi zbranami sito rozmislia dufam že to spravia ako Silent Hill - Origins
To už tu všichni dávno víme. Dokonce i to, že OW bude dost shitty v podobě ledu. Ve stylu Origins to imo nebude ani trochu. Vypadá to spíš, že si amíci hrají s legendární značkou a snaží se ji potopit:(

to že nebudou zbraně by bylo úúúúplně to nejmenší - vlastně se mi ta myšlenka dost líbila (říkám si jo SH získá něco z forbidden siren)...ale ten "děj" - chce se mi z toho fakt blejt - to není ani plagiát, ale dost kreténská parodie... Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Bloodcry
Sám bych to neřekl líp Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Yes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeMon 8 Jun 2009 - 12:16

Tak se zdá, že stará dobrá škola jde ke dnu. Nejenom totiž Silent Hill, ale i poslední Resident Evil se podle recenzí moc nepovedl. A to ho dělal sám capcom. Zdá se, že naše oblíbený "straý" pařby končej a místo nich přicházej jiný, jako třeba Alan Wake.
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeMon 8 Jun 2009 - 15:47

bomb s alan wake bych počkal:), ste hry se skoro nic neukazalo...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeMon 8 Jun 2009 - 23:00

Guilty Pleasure?
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Jun 2009 - 11:05

Zrovna včera sem si prohlížel gametrailers a tam bylo nějaký video a rozhovor se spisovatelem příběhu Alana Wakea. Nebylo to moc, ale docela se mi to zamlouvalo. http://www.gametrailers.com/user-movie/alan-wake-e3-demo-g4/320017

Pak mě taky napadla taková možná hodně silně utopická představa. Co kdyby se fanousci Silent Hillu nějak domluvili a vytvořili vlastní remake Silentu 1 a tím tak konami ukázali, že jdou špatnou cestu. A to už nějakou dobu co všichni víme. Napadlo mě totiž kvůly tomu, že nedávno v Gamepage říkali něco, že fanoušci Halflife dělaj remake 1. Ale jak sem řekl, je to utopie.

No a jakej je vlastně váš názor na to.
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Jun 2009 - 12:00

Tak jestli tohle forum navštěvuje programator, grafik a plno dalších potřebných profesí na vytvoření vlastní hry, pak v tom nevidím nic nemožného. Smile A ještě se dělá na filmu. Very Happy I když by neblo špatné nějak spojit ten film s hrou. Ale to už je fakt hodně mokrý sen.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Jun 2009 - 18:05

Je fakt, že na hře bych se mohl podílet mnohem víc, než na filmu, ale nechci zas, aby sme tu dělali plané řeči o něčem nemožném. Každopádně pokud by se to vážně dělalo, tak by bylo hustý mít spojitost s filmem Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 2mwaha

V každým případě jsme mimo téma...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Jun 2009 - 18:33

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Je fakt, že na hře bych se mohl podílet mnohem víc, než na filmu, ale nechci zas, aby sme tu dělali plané řeči o něčem nemožném. Každopádně pokud by se to vážně dělalo, tak by bylo hustý mít spojitost s filmem Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 2mwaha

V každým případě jsme mimo téma...
Trochu mimo téma jsme, ale tolik jako ti idioti co dělají Shattered Memories, ne. Ti jsou zcela mimo téma. Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Rifle
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Jun 2009 - 19:59

Rick Deckard napsal:
Tak jestli tohle forum navštěvuje programator, grafik a plno dalších potřebných profesí na vytvoření vlastní hry, pak v tom nevidím nic nemožného. Smile A ještě se dělá na filmu. Very Happy I když by neblo špatné nějak spojit ten film s hrou. Ale to už je fakt hodně mokrý sen.

Příběh o Carol jako hra - přesně tohle mě napadlo dneska ráno - scénáři chybí kratičká scéna do dopsání - mám pocit že jestli se to natočí půjde o nejzmatenější film + tolik nápisů na zdech apod. jste nikde neviděli Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Rolf ...ne je fakt že ve hře by se ten příběh daleko víc rozvinul (a Carol by vypadala jak Kristen Stewart Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Smitten , dianne jako Naomi Watts a mohla bych tam dát naši adminku z kanclu v práci coby sestřičku (těžký cameo na konci) Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 G Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Yay ...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeWed 10 Jun 2009 - 7:38

Jó a víte co mě ještě napadlo. Teda nevím jestli by to mělo vůbec víznam, ale zkusit se to může ne?

Co takhle napsat do konami e-mail, vlastně rozhněvaný e-mail, kde by stálo něco jako, že nám fanouškům se nelíbí, jak dělají SH:SM a jak zacházejí s celou sérií. A že chceme aby tu hru předělali podle originálu (= příběh, postavy, krvavý otherworld...) atd., atd.

Hlavně žádný urážky a žádný sprosťárny aby je to akorát nenas*alo.

Tak co říkáte? Mohli by sme tohle napsat i na jiný zahraniční fóra aby nás bylo hodně a aby to v konami pochopili. A třeba jim to dojde, že když už se to fanouškům nelíbí...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeWed 10 Jun 2009 - 14:53

Tak to už rovnou petici. No každopádně jsem na SM dost zvědav. Třeba to nebude taková hrůza (i když amíci...)
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeWed 10 Jun 2009 - 16:59

bomb napsal:
Jó a víte co mě ještě napadlo. Teda nevím jestli by to mělo vůbec víznam, ale zkusit se to může ne?

Co takhle napsat do konami e-mail, vlastně rozhněvaný e-mail, kde by stálo něco jako, že nám fanouškům se nelíbí, jak dělají SH:SM a jak zacházejí s celou sérií. A že chceme aby tu hru předělali podle originálu (= příběh, postavy, krvavý otherworld...) atd., atd.

Hlavně žádný urážky a žádný sprosťárny aby je to akorát nenas*alo.

Tak co říkáte? Mohli by sme tohle napsat i na jiný zahraniční fóra aby nás bylo hodně a aby to v konami pochopili. A třeba jim to dojde, že když už se to fanouškům nelíbí...
Myslím, že to moc řešit nebudou...peníze jsou peníze.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitimeWed 10 Jun 2009 - 19:30

aldaris napsal:

Myslím, že to moc řešit nebudou...peníze jsou peníze.

taky si myslím...řekla bych že rozhořčené e-maily chodí už teď - jak do climaxu, tak do konami...podle mě jsou v plánu dvě věci - buď to, že konami sérii skončí a nebo ji nadobro nechá climaxu (první možnost je rozhodně méně bolestná - radši to skončit - o další "Silent Hill" od nejaponců už nestojím)...ano furt je tu možnost že se vrátí silent team (ehm - opravdu?????) Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Sad2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná diskuse ke hře   Obecná diskuse ke hře - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obecná diskuse ke hře
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Shattered Memories-
Přejdi na: