Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 pomoc s instalací

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 39
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

pomoc s instalací Empty
PříspěvekPředmět: pomoc s instalací   pomoc s instalací Icon_minitimeFri 27 Feb 2009 - 12:21

Nevíte někdo, jak mám nainstalovat SHH z dvd? Koupil jsem si včera krabicovou verzi a myslel jsem si, že hru normálně nainstaluju a ono nic. Nainstaloval se mi steam a když jsem spustil instalaci hry, steam začal tahat data z netu (nechápu). PC mi jelo přes noc a pořád nic, ani nebylo jasný, cose vlastně stahuje a kolik se toho stahuje. Mám pomalej internet a přísný FUP limit (4g internet). Nemám se steamem zkušenosti, tak nevim, ale myslel jsem si, že když koupím hru v obchodě na dvd, že se normálně nainstaluje a hotovo. Tohle je taková diskriminace lídí s horšími (nebo žádnými) možnostmi připojení pomoc s instalací Thumbsdo . Nebo by mě aspoň stačilo vědět, jak velké soubory se ještě takhle dodatečně stahují.
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

pomoc s instalací Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc s instalací   pomoc s instalací Icon_minitimeFri 27 Feb 2009 - 12:30

No, já jsem si koupil Half Life: Orange Box v krabici byli tam dvě DVD a stejně se to myslím tak něják tahalo z netu. Takže já vůbec nevím jak to funguje. Ale já tam teda ukazatel měl. Třeba se ti nějak odpojil net a přerušilo se stahování, proto ukazatel zmizel. Zkus na to na steamu kliknout pravým a instalovat.
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 39
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

pomoc s instalací Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc s instalací   pomoc s instalací Icon_minitimeFri 27 Feb 2009 - 17:34

Ukazatel tam právěže byl, ve fázi, kdy se v okně objevilo cosi ve smyslu ¨Příprava Silent Hill Homecoming souborů k instalaci¨, dokonce i během hodiny dojel až nakonec, ale pak se nedělo nic, jen problikávaly tři tečky za výše zmiňovanou větou. DVD v mechanice se ani nehnulo
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 39
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

pomoc s instalací Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc s instalací   pomoc s instalací Icon_minitimeMon 2 Mar 2009 - 20:31

HURÁ!!! Problém vyřešen. Teda ne tak úplně, protože jsem nepřišel na to jak nainstalovat hru z dvd v mém kompu. V práci jsem to zkoušel nainstalovat(samozřejmě při obědové pauze, v pracovní době ne pomoc s instalací Grin3 ) a všechno proběhlo v pohodě z dvd tak mě napadla taková blbost, a to zkopírovat soubory týkající se hry ve složce se steamem na 2 dvd a doma je hodit do mé složky se steamem, trochu jsem si pohrál s nastavením a povedlo se pomoc s instalací Bloodth2!!! Steam tahal asi čtvrt hodiny něco z netu a pak už šla hra spustit, no prostě paráda
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

pomoc s instalací Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc s instalací   pomoc s instalací Icon_minitimeMon 2 Mar 2009 - 21:17

Tak hlavně, že je to vyřešený pomoc s instalací 2thumbsu Užij si SH5
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Galon
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 41
Registration date : 13. 03. 09

pomoc s instalací Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc s instalací   pomoc s instalací Icon_minitimeFri 13 Mar 2009 - 12:34

Bart napsal:
Nevíte někdo, jak mám nainstalovat SHH z dvd? Koupil jsem si včera krabicovou verzi a myslel jsem si, že hru normálně nainstaluju a ono nic. Nainstaloval se mi steam a když jsem spustil instalaci hry, steam začal tahat data z netu (nechápu). PC mi jelo přes noc a pořád nic, ani nebylo jasný, cose vlastně stahuje a kolik se toho stahuje. Mám pomalej internet a přísný FUP limit (4g internet). Nemám se steamem zkušenosti, tak nevim, ale myslel jsem si, že když koupím hru v obchodě na dvd, že se normálně nainstaluje a hotovo. Tohle je taková diskriminace lídí s horšími (nebo žádnými) možnostmi připojení pomoc s instalací Thumbsdo . Nebo by mě aspoň stačilo vědět, jak velké soubory se ještě takhle dodatečně stahují.

ja sito prozil s Lost Planet...stream takhle funguje a bohuzel bez netu si nikdo nenainstaluje. A s pomalym netem to je horor.
Návrat nahoru Goto down
Akeenah
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 25. 05. 10

pomoc s instalací Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc s instalací   pomoc s instalací Icon_minitimeTue 25 May 2010 - 17:05

prosim vie mi niekto povedat naco je to Steam? Dufam,ze nic nebudem platit za to,ak si to nainstalujem. Chcela by som si zahrat silent hill 5,ale bojim sa toho Steamu pomoc s instalací 2err
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

pomoc s instalací Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc s instalací   pomoc s instalací Icon_minitimeWed 26 May 2010 - 8:25

Akeenah napsal:
prosim vie mi niekto povedat naco je to Steam? Dufam,ze nic nebudem platit za to,ak si to nainstalujem. Chcela by som si zahrat silent hill 5,ale bojim sa toho Steamu pomoc s instalací 2err
Nene, platit bys nic neměla. Steam je taková ,,inteligentní" věc, která má komplikovat život hráčům, kteří za hru dali dost peněz a nevzali pirátskou verzi, kde by měli vše jednodušší, zadarmo a bez Steamu. Bez něj by originál nešel. Poslední dobou je to hrozná, velmi kritizovaná móda u nových her.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Akeenah
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 25. 05. 10

pomoc s instalací Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc s instalací   pomoc s instalací Icon_minitimeWed 26 May 2010 - 11:10

Tak to naozaj komplikuje,ale dakujem za vysvetlenie a za pomoc pomoc s instalací Yes
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

pomoc s instalací Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc s instalací   pomoc s instalací Icon_minitimeWed 26 May 2010 - 18:44

Akeenah napsal:
Tak to naozaj komplikuje,ale dakujem za vysvetlenie a za pomoc pomoc s instalací Yes
Ono je to snad časem přestane bavit, vymýšlet takové blbosti. Rádo se stalo.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





pomoc s instalací Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc s instalací   pomoc s instalací Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
pomoc s instalací
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomoc
» SH2 Pls pomoc
» Pomoc - Brokovnica
» Pomoc - Texty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: