Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SH2 Pls pomoc

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
berka496
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 9
Age : 34
Registration date : 07. 12. 08

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeSat 17 Jan 2009 - 21:11

pls pomoc,vždycky při spuštění nové hry ve hře ukáže hlášku vložte CD 1 do mechaniky!Už sem zkoušel nejmíň pět cracků a zatím bez výsledků,jsem docela zoufalý!Může sem dát někdo FUNKČNÍ crack do Silent Hill 2?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeSat 17 Jan 2009 - 21:24

berka496 napsal:
pls pomoc,vždycky při spuštění nové hry ve hře ukáže hlášku vložte CD 1 do mechaniky!Už sem zkoušel nejmíň pět cracků a zatím bez výsledků,jsem docela zoufalý!Může sem dát někdo FUNKČNÍ crack do Silent Hill 2?
Tady to je http://uloz.to/1180222/Crack.rar
Jsou tam dva v tý složce. Nejdřív zkopíruj do adresáře s hrou ten sh2.pc.exe soubor a pak tam zkopíruj ještě Silent Hill 2 eng [ nocd ]. Otevři ten "Silent Hill 2 eng [ nocd ]" a dej Apply patch. A hotovo...
A pak mi řekni, jak ti funguje zvuk. Protože já mám nějakej error se zvukem:X
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
berka496
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 9
Age : 34
Registration date : 07. 12. 08

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeSat 17 Jan 2009 - 21:59

Sol!d_Sn@k3 napsal:
berka496 napsal:
pls pomoc,vždycky při spuštění nové hry ve hře ukáže hlášku vložte CD 1 do mechaniky!Už sem zkoušel nejmíň pět cracků a zatím bez výsledků,jsem docela zoufalý!Může sem dát někdo FUNKČNÍ crack do Silent Hill 2?
Tady to je http://uloz.to/1180222/Crack.rar
Jsou tam dva v tý složce. Nejdřív zkopíruj do adresáře s hrou ten sh2.pc.exe soubor a pak tam zkopíruj ještě Silent Hill 2 eng [ nocd ]. Otevři ten "Silent Hill 2 eng [ nocd ]" a dej Apply patch. A hotovo...
A pak mi řekni, jak ti funguje zvuk. Protože já mám nějakej error se zvukem:X

jsu tam kde sem byl... SH2 Pls pomoc Sad2 ani jeden crack v tom tvým archivu nefunguje.U prvního cracku se ukáže jen černá obrazovka a nic,ten druhej od razoru1911 se dostanu pouze do menu...vidím že si tu hru nezahraju SH2 Pls pomoc No ,ale jinak dík za snahu.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeSat 17 Jan 2009 - 22:06

Hmmm, divné. A co ti to napíše, když dáš spustit novou hru?
Napadá mě jen dvě možnosti:
1)nemáš na to stavěnej PC, což je dle mě blbost
2)máš staženou vadnou verzi:X
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
berka496
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 9
Age : 34
Registration date : 07. 12. 08

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeSat 17 Jan 2009 - 22:18

Sol!d_Sn@k3:U prvního nic jen černá obrazovka a nakonec se sekne celej PC,
ten druhej se dostanu jen do hl. menu a pak to napíše hlášku "Please insert Silent Hill 2 CD 1".OS mám Win XP.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeSat 17 Jan 2009 - 22:24

berka496 napsal:
Sol!d_Sn@k3:U prvního nic jen černá obrazovka a nakonec se sekne celej PC,
ten druhej se dostanu jen do hl. menu a pak to napíše hlášku "Please insert Silent Hill 2 CD 1".OS mám Win XP.
Tak to fakt nevím, čím to může být. Napiš mi tvou konfiguraci PC pls. A to že to po tobě chce disc1? To nevím. Páč po mě to z toho cracku, kterej se musí patchnout nechce.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
berka496
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 9
Age : 34
Registration date : 07. 12. 08

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeSat 17 Jan 2009 - 22:30

Sol!d_Sn@k3 napsal:
berka496 napsal:
Sol!d_Sn@k3:U prvního nic jen černá obrazovka a nakonec se sekne celej PC,
ten druhej se dostanu jen do hl. menu a pak to napíše hlášku "Please insert Silent Hill 2 CD 1".OS mám Win XP.
Tak to fakt nevím, čím to může být. Napiš mi tvou konfiguraci PC pls. A to že to po tobě chce disc1? To nevím. Páč po mě to z toho cracku, kterej se musí patchnout nechce.

Gigabyte GA-EP35-DS3R
CO2D 3 GHz
Leadtek PX9800 GTX+ 512 MB
1 TB HDD
3 GB RAM

U patche ze zobrazí jen černá obrazovka a nic...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeSat 17 Jan 2009 - 22:36

Tak to máš asi moc dobrej PC na takovou hru:-D.
No každopádně zkus stáhnout jinou verzi třeba přes noc a zítra řekni, jestli ti to píše to samý.
Jinak poslední věc, co mě napdá je zkusit to odinstalovat a smazat zbytkový data z hdd, nainstalovat, hodit patch a pak ten crack (kterej pak zvlášt ještě musíš opatchovat) a jestli ani tohle nebude fungovat, tak už opravdu jen ten jinej download...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
berka496
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 9
Age : 34
Registration date : 07. 12. 08

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeSat 17 Jan 2009 - 22:44

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Tak to máš asi moc dobrej PC na takovou hru:-D.
No každopádně zkus stáhnout jinou verzi třeba přes noc a zítra řekni, jestli ti to píše to samý.
Jinak poslední věc, co mě napdá je zkusit to odinstalovat a smazat zbytkový data z hdd, nainstalovat, hodit patch a pak ten crack (kterej pak zvlášt ještě musíš opatchovat) a jestli ani tohle nebude fungovat, tak už opravdu jen ten jinej download...

v dalších dnech stáhnu jinou verzu silentu hillu 2,protože sem opravdu vyčerpal všechny co mně napadly.Pak ti dám vědět jak sem dopadl..
Návrat nahoru Goto down
berka496
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 9
Age : 34
Registration date : 07. 12. 08

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeSun 18 Jan 2009 - 9:55

chtěl sem se ještě na něco zeptat.Jakou máš verzu?CD nebo DVD?Já mám DVD verzu,možná proto nechce jet...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeSun 18 Jan 2009 - 10:01

Aha, no já mám CD verzi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeSun 18 Jan 2009 - 12:45

Zkus přeinstalovat SH a pak tam hoď tento crack http://uloz.to/1182503/sh2pc.exe
Všem mým kámošům fungoval
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
berka496
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 9
Age : 34
Registration date : 07. 12. 08

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeWed 11 Mar 2009 - 12:56

tak sem znovu stáhl CD verzi Silent Hill 2 a už to všechno šlape SH2 Pls pomoc Grin3 ,ale objevil se zas jinej problém.Stáhl jsem Silent Hill 3 verzu DVD a při spuštění bliká obrazovka a píše hlášku "SOME PARTS OF THIS GAME MAY BE CONSIDERED VIOLENT OR CRUEL".Grafiku mám Intel GMA 950,CO2D 3 GHz, 3GB RAM.Nevíte jak ten problém odstranit???
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeWed 11 Mar 2009 - 16:06

Blikání netuším... "Some parts of this game may be considered violent or cruel" píšou v každým SH SH2 Pls pomoc Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
berka496
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 9
Age : 34
Registration date : 07. 12. 08

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeWed 11 Mar 2009 - 17:28

Rinter napsal:
Blikání netuším... "Some parts of this game may be considered violent or cruel" píšou v každým SH SH2 Pls pomoc Wink2

njn,ale hra se nespustí,začne blikat obrazovka a píše tu hlášku...možná je to kvůli té integrované grafice..
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeWed 11 Mar 2009 - 18:47

berka496 napsal:
Rinter napsal:
Blikání netuším... "Some parts of this game may be considered violent or cruel" píšou v každým SH SH2 Pls pomoc Wink2

njn,ale hra se nespustí,začne blikat obrazovka a píše tu hlášku...možná je to kvůli té integrované grafice..

Hi, ta hláška s tim určtě nemá nic společnýho, říka jen, že některé časti hry mohou být považovány za násilné nebo kruté - nebo tak něco..., ale ta integrovka by to mohla dělat. Víš jestli plně podporuje pixel shardery 2.0? Ty jsou pro SH3 povinné. Pokud ne tak je možné stáhnout program, který je emuluje. Myslím, že se jmenuje 3D-Analyze, ten se dá nastavit tak, aby si SH3 myslel, že karta PS2.0 podporuje. SH2 Pls pomoc Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
berka496
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 9
Age : 34
Registration date : 07. 12. 08

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeWed 11 Mar 2009 - 21:23

Hesi napsal:
berka496 napsal:
Rinter napsal:
Blikání netuším... "Some parts of this game may be considered violent or cruel" píšou v každým SH SH2 Pls pomoc Wink2

njn,ale hra se nespustí,začne blikat obrazovka a píše tu hlášku...možná je to kvůli té integrované grafice..

Hi, ta hláška s tim určtě nemá nic společnýho, říka jen, že některé časti hry mohou být považovány za násilné nebo kruté - nebo tak něco..., ale ta integrovka by to mohla dělat. Víš jestli plně podporuje pixel shardery 2.0? Ty jsou pro SH3 povinné. Pokud ne tak je možné stáhnout program, který je emuluje. Myslím, že se jmenuje 3D-Analyze, ten se dá nastavit tak, aby si SH3 myslel, že karta PS2.0 podporuje. SH2 Pls pomoc Shrulesb

aha,co sem se díval,ta grafika podle everestu má podporu pixel shardery 2.0.
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitimeWed 11 Mar 2009 - 22:01

Sice nejsem expert přes počítače, ale já mám taky integrovanou kartu. S pixelshadery 3.0. Problém je v tom, že nějakou hru spustím, ale strašně se seká. Tak nečekej žádné zázraky, i když máš těch 512Mb. Mě nejedou i hry straré pár let.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SH2 Pls pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH2 Pls pomoc   SH2 Pls pomoc Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SH2 Pls pomoc
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomoc
» Pomoc - Brokovnica
» Pomoc - Texty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Tatí...Pomoz mi !!!-
Přejdi na: