Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kdo/co je Butcher.

Goto down 
+7
Sol!d_Sn@k3
Sparito
mortalscream
Pyramid Head
Rinter
bomb
vatiell
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Icon_minitimeTue 3 Aug 2010 - 16:07

Ty tady mluv a frajerství radši zalez a nevopruzuj decarde chytrák kterej zvládl všechno bez návodu shakespeara v silent hill trojce vyřešil za 5 minut,běž do háje na tvoje žvásty nejsem zvědaví ty mamlasy.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Icon_minitimeTue 3 Aug 2010 - 16:09

Nechápu proč do mě všichni rejpete?Jen jsem napsal co si myslím a tenhle brejlovec mě začal popichovat s gramatickyma chybama,když se vám muj názor nelíby mužete ho popřít myslím si že se vyjadřuju docela slušně.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Icon_minitimeTue 3 Aug 2010 - 16:35

Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 No Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 No Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 No
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Icon_minitimeTue 3 Aug 2010 - 16:45

Takže za prví nemam tady zájem rozjíždět nesmyslnou hádku a za druhy se nemam vubec zájem bavit se s uživatelem Rick Decard už od ty chvíle kdy jsem ho poznal.Viz. hádanka Silent Hill3 kde napíšu celou nápovědu a on pak přijde a řekne že to vyhrál za 30 minut.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Icon_minitimeTue 3 Aug 2010 - 19:00

Pyramid Head napsal:
Takže za prví nemam tady zájem rozjíždět nesmyslnou hádku a za druhy se nemam vubec zájem bavit se s uživatelem Rick Decard už od ty chvíle kdy jsem ho poznal.Viz. hádanka Silent Hill3 kde napíšu celou nápovědu a on pak přijde a řekne že to vyhrál za 30 minut.

Hádku už jsi úspěšně rozjel, navíc ji ještě přiživuješ komentováním jakýchsi hádanek v SH3 v topicu o SH0. Enjoy your ban.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Icon_minitimeTue 3 Aug 2010 - 19:21

Nikdo by nerýpal, kdybys nepsal takovým agresivním způsobem. Věř mi. Na MGS foru řešíme neustále nějaké rozpory, ale tak, že se to málokdy zvrhne v hádku (vyjímkou byl rozpor o zájmu/nezájmu o MGS:Rising Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Rolf ). A taky se zkus vyvarovávat doublepostům tak brzo po sobě.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Icon_minitimeTue 3 Aug 2010 - 23:23

Lidi,jsme tady snad v Silent Hillu a ne v hadankarskym krouzku...
K tematu:Podle me je Butcher nahrazka PH...Z PH se stala legenda z japonska,tak amici chcou mit taky svoji Silent Hillskou ikonu Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Shrulesb
Butcher se jim ale povedl,ma svoje charisma a tak.Nema ale na PH,nemam pravdu?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Icon_minitimeTue 3 Aug 2010 - 23:52

Na PH nemá nic.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Icon_minitimeWed 4 Aug 2010 - 2:05

S tím se nedá než souhlasit. PH bude nesmrtelná legenda.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Icon_minitimeWed 4 Aug 2010 - 9:09

J0ker napsal:
Lidi,jsme tady snad v Silent Hillu a ne v hadankarskym krouzku...
K tematu:Podle me je Butcher nahrazka PH...Z PH se stala legenda z japonska,tak amici chcou mit taky svoji Silent Hillskou ikonu Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Shrulesb
Butcher se jim ale povedl,ma svoje charisma a tak.Nema ale na PH,nemam pravdu?
Dělali to angláni, ne amíci Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Grin3 . A máš pravdu, PH je kuuurva legenda Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Bandana . Nejednou jsem četl, že je to nejděsivější boss v herním světě. Nic víc, než souhlasit:).

Ale Butcher má taky něco do sebe. Já se ho docela bál, když jsem slyšel v pozadí to vrzání nože. Myslel jsem, že je to PH a najednou nějakej řezník...WTF?! A pak rovnou boss fight, kde se teda bohužel ani nedostal ke slovu, jak jsem byl posranej Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Brood .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Icon_minitimeWed 4 Aug 2010 - 9:34

Sol!d_Sn@k3 napsal:
J0ker napsal:
Lidi,jsme tady snad v Silent Hillu a ne v hadankarskym krouzku...
K tematu:Podle me je Butcher nahrazka PH...Z PH se stala legenda z japonska,tak amici chcou mit taky svoji Silent Hillskou ikonu Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Shrulesb
Butcher se jim ale povedl,ma svoje charisma a tak.Nema ale na PH,nemam pravdu?
Dělali to angláni, ne amíci Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Grin3 . A máš pravdu, PH je kuuurva legenda Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Bandana . Nejednou jsem četl, že je to nejděsivější boss v herním světě. Nic víc, než souhlasit:).

Ale Butcher má taky něco do sebe. Já se ho docela bál, když jsem slyšel v pozadí to vrzání nože. Myslel jsem, že je to PH a najednou nějakej řezník...WTF?! A pak rovnou boss fight, kde se teda bohužel ani nedostal ke slovu, jak jsem byl posranej Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Brood .
A jak vrže tím nožem? To ho taky tahá po zemi? Tak přece jen aspoň rozdíl, můj řezník v povídce měl sekáček! Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Yay
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Icon_minitimeSun 8 Aug 2010 - 15:17

Taky pises Silent Hill? Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Grin3 Ja mam taky rozdelanej 1 svuj projekt Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Rolleyes Uz mi z toho hrabe.Jakej mas pribeh?Pokud se teda muzu zeptat Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Icon_minitimeSun 8 Aug 2010 - 18:31

J0ker napsal:
Taky pises Silent Hill? Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Grin3 Ja mam taky rozdelanej 1 svuj projekt Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Rolleyes Uz mi z toho hrabe.Jakej mas pribeh?Pokud se teda muzu zeptat Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Shrulesb
Tady je najdeš. http://www.silent-hill.cz/
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kdo/co je Butcher.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill Origins-
Přejdi na: