Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kdo/co je Butcher.

Goto down 
+7
Sol!d_Sn@k3
Sparito
mortalscream
Pyramid Head
Rinter
bomb
vatiell
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeSat 9 Aug 2008 - 0:23

Není třeba opakovat otázku z nadpisu...rozveďme diskusi. Co je to za postavu?
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeSat 9 Aug 2008 - 13:27

To co je napsaný v tom spoileru vůbec nechápu a překvapuje mě to. To, že by to byl Travis mě nenapadlo. A jak by to mohl bejt on? Od kud to máš?
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeSat 9 Aug 2008 - 13:38

Já jsem jenom někde četl
Spoiler:
Napovídá to prej jeden z konců. O Butcherovi nic nevím
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeSun 10 Aug 2008 - 12:04

bomb napsal:
To co je napsaný v tom spoileru vůbec nechápu a překvapuje mě to. To, že by to byl Travis mě nenapadlo. A jak by to mohl bejt on? Od kud to máš?

Jak již někdo psal...je to jeden z konců.
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeSun 10 Aug 2008 - 12:05

Mohl by Butcher být Pyramid Head? Je mu podobný, navíc v jednom motelovém pokoji jsou obrázky jak Butchera tak Pyramida z Misty Days...
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeSun 17 Aug 2008 - 20:37

Co to melete to je ten obr s tim sekačkem jak ho musíte zabít v kuchyni je trochu jinej než já Pyramid


Naposledy upravil Pyramid Head dne Sun 31 Aug 2008 - 20:06, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeMon 18 Aug 2008 - 16:19

Pyramid Head napsal:
Co to melete to je ten obr s tim sekčkem jak ho musíte zabít v kuchini je trochu jinej než já Pyramid

ale jenom trochu
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
mortalscream
Registrovaný uživatel
mortalscream


Poeet p?íspivku : 14
Age : 30
Registration date : 27. 09. 08

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeSat 27 Sep 2008 - 21:18

Možná je to počáteční verze piramidheda kterou v konami zavrhli při tvoření dvojky a pak to použili v origins
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeSat 14 Feb 2009 - 14:52

Zajímavé, to co je v spoiler tagu mě napadlo hned jak jsem se dozvěděl "Při vytváření Origins se inspirujeme Silent Hill2.", a to ve chvíli, kdy jsem se poprvé setkal s Řezníkem.

Tuhle část už nemám ze svojí hlavy, kdysi jsem o tom četl na jiném foru.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeSun 15 Feb 2009 - 17:57

Rick Deckard napsal:
Zajímavé, to co je v spoiler tagu mě napadlo hned jak jsem se dozvěděl "Při vytváření Origins se inspirujeme Silent Hill2.", a to ve chvíli, kdy jsem se poprvé setkal s Řezníkem.

Tuhle část už nemám ze svojí hlavy, kdysi jsem o tom četl na jiném foru.
Spoiler:

Hmmm, tak tahle teorie mi celkově mění pohled na celou hru. Já jsem si vždycky myslel, že Travis se do SH dostal ještě větší náhodou než kdokoliv jinej...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Mortiis
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 15
Age : 39
Registration date : 19. 07. 09

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeMon 20 Jul 2009 - 19:57

Rick Deckard napsal:
Zajímavé, to co je v spoiler tagu mě napadlo hned jak jsem se dozvěděl "Při vytváření Origins se inspirujeme Silent Hill2.", a to ve chvíli, kdy jsem se poprvé setkal s Řezníkem.

Tuhle část už nemám ze svojí hlavy, kdysi jsem o tom četl na jiném foru.
Spoiler:

No hej, pekne to okopírovali z filmu session 9 (takisto aj Gordon Fleming na konci v tej malej miestnosti s fotkami má umiestnené fotografie obetí svojej ženy a dieťaťa popri iných fotografiách).
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 14:47

Nevím kde jste vzali tu teorii že je to Tavris,ale to je naprosty nesmysl,ve hře o něm nejsou ani zmínky,takže je to neznámá zrůda,možná byvalí vrah,ale rozhodně ne Tavris.Koho taková kravina mohla napadnout,Tavris se snaží zabít Tavrise.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 15:10

Pyramid Head napsal:
Nevím kde jste vzali tu teorii že je to Tavris,ale to je naprosty nesmysl,ve hře o něm nejsou ani zmínky,takže je to neznámá zrůda,možná byvalí vrah,ale rozhodně ne Tavris.Koho taková kravina mohla napadnout,Tavris se snaží zabít Tavrise.
Proč ne? PH svým způsobem taky symbolizuje Jamese a to tak, že vlastně on zabil Mary, tak ted je v pozici Mary.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 15:30

Ale víte, že tohle je opravdu zajímavá teorie? Nikdy mě nenapadlo, že by to bylo on. Nechci tady zbytečně spojlovat, ale to zakončení, kde by to mělo být vysvětleno, mě připadalo spíš, jako kdyby byl travis někde v blázinci a všechno si to jen představoval. pokud je to ale pravda, tak podle těch hlasů, které se tam ozývali, by to mohlo znamenat, že Travis zabil i oba svoje rodiče. jeho otec se sice oběsil a jeho matka zemřela snad v tom blázinci, ale co když je to jinak? Co když se Travis stal obětí svých vlastních představ a hříchů, které by tak pravděpodobně spáchal?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 16:06

Congrats Brits. Zajímavý, že i nejaponskej SH nám takhle zamotává hlavy:) a jsem za to rád. Jako imo tam butcher nemá moc velkou roli jako PH v SH2, ale možná je to jeho touha po smrti. Přecejen přijít o oba rodiče, vlastní rukou nebo ne, je obrovskej psychickej nával, takže bych se nedivil, kdyby prostě Travis nechtěl žít a tohle je tedy výsledek jeho touhy. (Just my opinion)
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 22:10

To už jsou jen vaše vlastní teorie příběh je napsany uplně jinak,držte se příběhu nepolemizujte o maličkostech a nebude se vám motat hlava,oba rodiče Tavrise zemřeli ještě když byl chlapec a Butcher je prostě jen obyčejná zruda kterou se inspirovaly angličani bez fantasie,jelikož nepřišli na nic lepšího.Tečka
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 22:59

Za tečkou a čárkou se dělá mezera.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 23:00

lol promin,ale kdybych psal diktát jistě bych si na to dal pozor z administrativy jsem měl na vysvědčení za dvě tak si prosím chod na fora kde rozebírají pravopisne chyby a ne Silent Hill.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 23:03

Ale ten Butcher je tam dobrá postava, protože má alespoň něco do sebe, i když je tam jenom sem tam a ten souboj je vlastně jenom taková formalita. Alespoň tam angličani rovnou nedali Pyramid heada, jak to udělali američani. O těch by se dalo říct, že jsou v tomhle směru bez fantasie.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 23:09

Hmm v tom máš pravdu mě se nikdy nelíbyl Americkej styl her,jediny v čem jsou dobry jsou střílečky.
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 23:13

Pyramid Head napsal:
lol promin,ale kdybych psal diktát jistě bych si na to dal pozor z administrativy jsem měl na vysvědčení za dvě tak si prosím chod na fora kde rozebírají pravopisne chyby a ne Silent Hill.

lol tak na tebe. Jsme na Silent Hill foru a chceme diskutovat, co se možná stalo nebo nestalo. Pak tady příjde nějaký frajírek a začne nás posílat do...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 23:39

Pyramid Head napsal:
lol promin,ale kdybych psal diktát jistě bych si na to dal pozor z administrativy jsem měl na vysvědčení za dvě tak si prosím chod na fora kde rozebírají pravopisne chyby a ne Silent Hill.

Buď shovívavý k lidem, kteří to po tobě pak musejí číst a piš to gramaticky správně, když jsi teda z administrativy měl dvojku...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeTue 3 Aug 2010 - 8:25

Proč mi připadá, že ted všechno haníš? Dřív jsi mi připadal ok, ale najednou všude jen na všechny řveš a stěžuješ si? Co se stalo? Snad na tvou konzoli nepadla temnota Kdo/co je Butcher. Sad2 . A skutečně, raději si po sobě čti a opravuj chyby.

K tématu: Nepopírám, že v podstatě předělali PH, ale musíš souhlasit s bombou, že přidali alespon trochu originality a lehce ho upravili, páč si byli vědomi, že PH je jen výplod Jamesovy fantazie. Je možné, že řezník zanechal v jeho životě nějakou skvrnu, která se takhle projevila. Nikdy nevíš, co se honilo tvůrcům v hlavě. Na třetí stranu je ale klidně možný, že prostě chtěli mít někoho, kdo by vyvolával strach. I když imo ti obrovští monstráci mě naháněli větší strach Kdo/co je Butcher. 2giggle .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeTue 3 Aug 2010 - 9:33

Největší fór na tom je, že monstrum Řezníka, jsem já dal do své povídky, ale já ho vymyslel, neobšlehl z Origins. Teď to může vypadat, jako že jsem si ho vypůjčil Kdo/co je Butcher. Grin3 Přitom je to jen náhoda Kdo/co je Butcher. Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitimeTue 3 Aug 2010 - 12:21

Třeba ti ho obšlehli angličani. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kdo/co je Butcher. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo/co je Butcher.   Kdo/co je Butcher. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kdo/co je Butcher.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill Origins-
Přejdi na: