Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^

Goto down 
+3
pepazdepa
g.schreiber
travis
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:24

a ještě něco přečtla sis tu soukromou spravu co sem ti poslal
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:26

travis napsal:
a ještě něco přečtla sis tu soukromou spravu co sem ti poslal

jo - aji jsem odepsala, že se nemáš čeho obávat "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Wink2
jinak kolem 10., kol 11. bych mohla obejít netový kavárny (bude to možná na dlouho než seženu nějakou schopnou, která má dostatečně vybavený komply - pak ještě doma vyzkoušet...předat bych to mohla nejdřív kolem druhé hod...záložní kopie je cedo ze ktrýho budu pálit a je to právě ono cd, který mi kdosi kdysi poslal - teď mám origo, takže ono cd je moje zál kopie...


Naposledy upravil g.schreiber dne Sun 13 Jul 2008 - 0:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:28

tak odkolika tu si abych se stebu domluvil prosim
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:30

nebo nebylo by nezrozumitelnějši kdybys mi dal telefoni čislo ale jenom jak chceš ja se jenom ptam to se nejlepe dorozumi jak chceš jenom se ptam
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:35

travis napsal:
nebo nebylo by nezrozumitelnějši kdybys mi dal telefoni čislo ale jenom jak chceš ja se jenom ptam to se nejlepe dorozumi jak chceš jenom se ptam

poslala jsem ti ho v soukromý zprávě
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:37

Víte vy dva že existujou i PM nebo třeba chaty nebo icqčka? "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Grin3 Takhle gejčetit... Hrůza. "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 2giggle (i když technicky vzato není)
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:39

zdar musim jit spat zitra ti brnknu tak zitra čau "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Yay
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:47

pepazdepa napsal:
Víte vy dva že existujou i PM nebo třeba chaty nebo icqčka? "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Grin3 Takhle gejčetit... Hrůza. "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 2giggle (i když technicky vzato není)

sorry - kdyžtak to promázni (udělala bych to sama, kdyby to šlo) - nj to je tak když člověk dělá moc věcí naráz
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 2:01

g.schreiber napsal:
pepazdepa napsal:
Víte vy dva že existujou i PM nebo třeba chaty nebo icqčka? "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Grin3 Takhle gejčetit... Hrůza. "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 2giggle (i když technicky vzato není)

sorry - kdyžtak to promázni (udělala bych to sama, kdyby to šlo) - nj to je tak když člověk dělá moc věcí naráz
To je ještě v pohodě, aspoň to má nějaký smysl. To co tu jednou probíhalo mezi dvěma nejmenovanými uživateli, bylo otřesné.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 12:25

aldaris napsal:

To je ještě v pohodě, aspoň to má nějaký smysl. To co tu jednou probíhalo mezi dvěma nejmenovanými uživateli, bylo otřesné.

uff jsi mě uklidni...ale stejně ještě 1x sorry - já si to neuvědomila...psala jsem do toho článek na svůj blog, pak do diskusních for na lidé (na seznamu), do toho ještě pálila cd a rozčilovala se proč to nejde "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Computer je to zvláštní protože třeba vzkazník na lidé používám docela často... "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Wall
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 12:38

g.schreiber napsal:
aldaris napsal:

To je ještě v pohodě, aspoň to má nějaký smysl. To co tu jednou probíhalo mezi dvěma nejmenovanými uživateli, bylo otřesné.

uff jsi mě uklidni...ale stejně ještě 1x sorry - já si to neuvědomila...psala jsem do toho článek na svůj blog, pak do diskusních for na lidé (na seznamu), do toho ještě pálila cd a rozčilovala se proč to nejde "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Computer je to zvláštní protože třeba vzkazník na lidé používám docela často... "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Wall
To se někdy holt tak stává. "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 12:50

Tak to hlavně pak promažte, neb kdyby nás někdo napráskal, tak fórum končí.
- Nelegální obchůdky vážně přes PM.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeMon 14 Jul 2008 - 10:50

Císař Napoleon Bonaparte napsal:
Tak to hlavně pak promažte, neb kdyby nás někdo napráskal, tak fórum končí.
- Nelegální obchůdky vážně přes PM.

no příspěvky by teoreticky mohl mazat i autor fora (nebo ne? - jestli jsem FAQ pochopila správně)...jenže travisovi to nejde smazat (nebo neví jak)...dá se to nějak odstranit - nebo je fakt může mazat jenom moderátor ? "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 2wasntme


Naposledy upravil g.schreiber dne Mon 14 Jul 2008 - 11:11, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeMon 14 Jul 2008 - 10:52

Císař Napoleon Bonaparte napsal:
Tak to hlavně pak promažte, neb kdyby nás někdo napráskal, tak fórum končí.
- Nelegální obchůdky vážně přes PM.

no příspěvky by teoreticky mohl mazat i autor fora (nebo ne? - jestli jsem FAQ pochopila správně)...jenže travisovi to nejde smazat (nebo neví jak)...dá se to nějak odstranit - nebo je fakt může mazat jenom moderátor ? "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 2wasntme
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeMon 14 Jul 2008 - 11:08

Jak to myslíš? Shocked
- každý může mazat jen svůj nejnovější příspěvek, to je jasné. Smile
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeMon 14 Jul 2008 - 11:23

Císař Napoleon Bonaparte napsal:
Jak to myslíš? Shocked
- každý může mazat jen svůj nejnovější příspěvek, to je jasné. Smile

mě to nešlo "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Sad3 ... a eště mi odeslalo 2x "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 3ohhkay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Computer není to tím, že většinu příspěvků je reakce? ...ach jo - chudák pepa "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Oops
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeMon 14 Jul 2008 - 11:28

to bude muset vymazat admin že
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeMon 14 Jul 2008 - 11:29

No možná to jede jen v nových verzích fóra, toto je stará verze ....
Ne počkat, mělo by to jít. Shocked

EDIT: nejde, ale všimni si, že u editačního tlačítko je napsáno "upravit/odstranit tento příspěvek" Shocked
Ale i tak, co bys vyřešila tim, že bys odstranila jeden? Navíc to takhle jen rozšiřujem. Smile
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeMon 14 Jul 2008 - 11:33

ale admin to umi vymazat že
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeMon 14 Jul 2008 - 11:36

Pochopitelně ano, stejně tak jako moderátor (tedy Pepazdepa).
- On vlastně smaže celý topic, takže na počtu příspěvků (deset nebo padesát) nezáleží. Smile
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeMon 14 Jul 2008 - 11:37

ok
Návrat nahoru Goto down
Dark Valeria
Lying Creature
Dark Valeria


Poeet p?íspivku : 42
Age : 36
Bydliště : Praha
Registration date : 16. 07. 09

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeFri 17 Jul 2009 - 10:18

g.schreiber napsal:
travis napsal:
ale myslim byste šli spat a pak byste se probudily v silent hillu ja nevim že kde to sem tam velky napis silent hill a do prde a ted bych slišel zvuky a za mnou pyramid head tak fakt nevim asi bych stal na mistě nebo bych utěkal ale nevim jak a co vy "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Yay

mé druhé já v tom městě bydlí a není to tak zlý, pokud máš relativně čistý svědomí nechají tě PH na pokoji...o Alesse chystám srdceryvný příběh, takže mě její mysl nemůže napadnout Otherworldem...pro mě je Silent Hill mnohem zajímavější než tenhle Matrix...aneb co je vlastně skutečné? "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Cool2 (proč tenhle smajlík vypadá skoro jako Morpheus...?)

Ty tam taky bydlis? no myslim ze populace sh heaven neni asi moc pri smyslech Smile
se divim ze na toto forum neposlali jeste psychiatra Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://theyautjagirl.deviantart.com/
Sajn
Lying Creature
Sajn


Poeet p?íspivku : 21
Age : 29
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 05. 06. 09

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitimeFri 17 Jul 2009 - 14:08

Dark Valeria napsal:
g.schreiber napsal:
travis napsal:
ale myslim byste šli spat a pak byste se probudily v silent hillu ja nevim že kde to sem tam velky napis silent hill a do prde a ted bych slišel zvuky a za mnou pyramid head tak fakt nevim asi bych stal na mistě nebo bych utěkal ale nevim jak a co vy "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Yay

mé druhé já v tom městě bydlí a není to tak zlý, pokud máš relativně čistý svědomí nechají tě PH na pokoji...o Alesse chystám srdceryvný příběh, takže mě její mysl nemůže napadnout Otherworldem...pro mě je Silent Hill mnohem zajímavější než tenhle Matrix...aneb co je vlastně skutečné? "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Cool2 (proč tenhle smajlík vypadá skoro jako Morpheus...?)

Ty tam taky bydlis? no myslim ze populace sh heaven neni asi moc pri smyslech Smile
se divim ze na toto forum neposlali jeste psychiatra Very Happy
Každý kdo si oblíbil Silent Hill,si představuje,že se tam někdy nějak dostane.Mě se třeba jednou zdálo že jsem se tam opravdu dostal,a když jsem se probudil,byl jsem pěkně na*ranej "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Bigcry
A s tim psychiatrem bych brzdil,co kdyby nám tyto stránky zrušili?To bysme určitě nechtěli!
Taky bych mohl říct,že moje druhé já v tom městě sídlí... "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.silenthill.estranky.cz
Sponsored content





"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Chat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Historical Society :: Silent Hill (2006)-
Přejdi na: