Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^

Goto down 
+3
pepazdepa
g.schreiber
travis
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 22:26

ale myslim byste šli spat a pak byste se probudily v silent hillu ja nevim že kde to sem tam velky napis silent hill a do prde a ted bych slišel zvuky a za mnou pyramid head tak fakt nevim asi bych stal na mistě nebo bych utěkal ale nevim jak a co vy "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay


Naposledy upravil travis dne Mon 14 Jul 2008 - 10:42, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 22:37

travis napsal:
ale myslim byste šli spat a pak byste se probudily v silent hillu ja nevim že kde to sem tam velky napis silent hill a do prde a ted bych slišel zvuky a za mnou pyramid head tak fakt nevim asi bych stal na mistě nebo bych utěkal ale nevim jak a co vy "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay

mé druhé já v tom městě bydlí a není to tak zlý, pokud máš relativně čistý svědomí nechají tě PH na pokoji...o Alesse chystám srdceryvný příběh, takže mě její mysl nemůže napadnout Otherworldem...pro mě je Silent Hill mnohem zajímavější než tenhle Matrix...aneb co je vlastně skutečné? "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Cool2 (proč tenhle smajlík vypadá skoro jako Morpheus...?)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 22:40

ty i hrala asi všechny dily že ty si poznamenana "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay vyš ja sem viděl jen film a ted sem si objednal 2 a co ldyž nejsu čisty "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Yay
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 22:41

jo a maš dobru stranku toje u silent hillu 1 nebo o ničem jinem
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 22:47

doufam še sem tě neurazil
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 22:48

travis napsal:
jo a maš dobru stranku toje u silent hillu 1 nebo o ničem jinem

jojo hrála jsem všechny (krom arcade a to jen proto, že u nás nevyšel "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Sad2 ) - i když ještě ne na všechny konce...ten můj blog je zatím ještě v rozvoji, ale v podstatě se týká mytologie herního i filmového Silent Hillu...no čistý svědomí nemá nikdo...ale moji narážku pochopíš až dohraješ dvojku (nechci moc spoilovat) "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Wink2 "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Shrulesb

já urazit se??? "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Rolf ...kdepak - spíš naopak "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 22:50

a muži ještě něco potřebuješ v 2 hodně anglicky nebo se da hodně poznat z videi ja moc anglicky neumim ale doufam še si to užiju
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 22:59

travis napsal:
a muži ještě něco potřebuješ v 2 hodně anglicky nebo se da hodně poznat z videi ja moc anglicky neumim ale doufam še si to užiju

to se mi blbě posuzuje - pro mě ta ang. není v te hře moc těžká (ne že bych uměla bůhvíjak anglicky, ale mám maturu, takže nějakej základ mám) ...nevím jak jseš na tom s angličtinou...u řešení puzzlů jsem se já osobně bez slovníku neobešla a cut scény - u dvojky se dá hodně pochopit i se základní ang. protože jednání postav ti hodně napoví...u ostatních dílů by to bylo trochu těší (btw. jestli si chceš sehnat i trojku, doporučuju nejdřív zapařit jedničku - je tam silná návaznost "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Wink2 )
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 23:02

a neviš kde by se dala sehnat 1 nemužu ji sehnat vyš ja anglicky skorovubec neumim ja sem dislektik na anglinu tk nejsem moc dobzy taky se divaš na tajemne okno mysteriozni okno
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 23:08

travis napsal:
a neviš kde by se dala sehnat 1 nemužu ji sehnat vyš ja anglicky skorovubec neumim ja sem dislektik na anglinu tk nejsem moc dobzy taky se divaš na tajemne okno mysteriozni okno

hmmm taky jsem měla problém to sehnat - jedna dobrá duše mi poslala kopii - originálku jsem sehnala teprv před měsícem...jestli jsi z Brna nebo tam častěji jezdíváš, věděla bych...když budeš hodně zoufalej, poslala bych ti kopii (teda pokud máš přečipovanej Playstation)

jojo Tajemné okno je moc dobrej film - už jsem ho jednou viděla - paráda...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 23:10

do brna jezdim často a kolik by to stalo a mysliš origošku nebo palenu
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 23:18

travis napsal:
do brna jezdim často a kolik by to stalo a mysliš origošku nebo palenu

v Brně je herní bazar Game2k http://www.game2k.cz/kontakty.html

dá se to tam objednat (ale musíš jim dát zálohu dopředu - pak platíš míň-jde jen o to aby si to zákazník nerozmyslel, když ta hra přijde)...já dala za ten Silent 1000 kč - raritka no...ale k nezaplacení - páleniny tam neprodávaj - ale jestli to chceš pálený, zkusila bych to přesmahnout a až pojedeš do Brna, tak bych ti to předala - nic za to nechci "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Bandana
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 23:23

ne že bych htě chtěl opravovat až tampojeu dala by si mě icg abych tě poznal tak to udělame tak kdyby to tak šlo mohla bysto přepalita ja bych si to vzal a pak ach bych měl prachy tak bych si kupil origošku nemam money a neviš kolik tam maju kusu toho silent hill 1 prosim
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 23:30

travis napsal:
ne že bych htě chtěl opravovat až tampojeu dala by si mě icg abych tě poznal tak to udělame tak kdyby to tak šlo mohla bysto přepalita ja bych si to vzal a pak ach bych měl prachy tak bych si kupil origošku nemam money a neviš kolik tam maju kusu toho silent hill 1 prosim

já právě ICQ nepoužívám - teda zatím...můžu ti dat mail, kam chodím celkem často: 9.brana@seznam.cz (nevim proč se mi nezobrazuje v profilu) jinak on SH je fakt celkem rarita, takže přímo na prodejně ho maj málokdy, proto je lepší si ho objednat - normálně řekneš, že chceš objednat SH - oni si řeknou o tu zálohu (já dávala třeba 200) a pak ti zavolaj, že už to mají a domluvíte se, kdy si pro to přijdeš a zaplatíš zbytek...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 23:32

a muži si pro to přijit kdy chcu a kdy bys to měla tak přepalene prosim
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 23:35

došel ti mail sem ti poslal je spravny
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 23:40

travis napsal:
a muži si pro to přijit kdy chcu a kdy bys to měla tak přepalene prosim

Zkusím to přepálit hnedka...kdyby ses pro to chtěl stavit v týdnu, tak by to šlo od úterka dopoledne (mám odpolední - takže mám čas tak do jednéWink - no uvidím jestli mi to půjde ...takže moment... "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Beatnik2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 23:42

a šlo by to zitra ty maš načipovany ps 1
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 23:50

travis napsal:
a šlo by to zitra ty maš načipovany ps 1

jojo mám psone - přečipovanej - zítra by to vlastně taky šlo - teda jestli mi to půjde přepálit (komp není můj ale paní domácí a teďka ho měla v opravě - nikdy jsem tu nic nepálila - program na pálení funguje všelijak, takže jsem to uložila na ploše a teď jdu pálit a pak musím zkusit jestli to vůbec pojede...moment "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Beatnik2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 23:53

jo počkam došel timail podivaš se alenevim to jistě zitra ti napišu asi jo nebo ne nevim to jistě
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:02

de to myslim ten přepaleny silent hill 1
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:07

travis napsal:
de to myslim ten přepaleny silent hill 1

kruci - ta vejpalka to "vypálila", ale není to tam - zkouším ten program, ale je to divný...ještě chvilku vydrž...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:09

jo vydršim od kolikka du si hodin rano budeš tu už rano
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:18

travis napsal:
jo vydršim od kolikka du si hodin rano budeš tu už rano
nejde to nevim jak to... "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Computer "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Rifle - můžeme to udělat takhle: zajedu zítra někam na net, kde to zkusím přepálit a když to nepůjde, tak ti půjčím záložní kopii...takže kdy zítra můžeš dojet - já už se dle toho zařídím...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:21

založni kopie co to jesory ja nevim asi bych tzitra moh v kolik rano tu zitra budeš abychom se domluvily zitra došel ti ten mail
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^   "soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^ Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
"soukromý" chat travise a g.schreiber ^_^
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Chat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Historical Society :: Silent Hill (2006)-
Přejdi na: