Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill Film

Goto down 
+8
g.schreiber
Vincristine
Dominno
bobulky
aldaris
Melen
Lenne
pepazdepa
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Film - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Film   Silent Hill Film - Stránka 2 Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 22:20

aldaris napsal:


Jak by teprve musela ječet Heather...měla to ještě horší.

Heather je holt je jiná osobnost, ale máš pravdu...i když Heather taky párkrát zvýšila hlas (jasně - ne jako Rose); Heather je prostě taková správná temperamentní slečna a hodně silná osobnost, kterou něco jen tak nezlomí - asi je to Alessou, která toho poznala už tolik, že Heather poznamenala jistou obrněností, vůči hrůzným věcem

..kdežto Rose by svou cestu bez Cybil možná nezvládla, nebyla na to prostě připravená a tu "obrněnost" v podstatě získá až díky otherworldu - nedokážu si Heather představit, jak se bezmocně svalí se slovy "I...I can´t"

každej by v těch situacích holt reagoval jinak... Silent Hill Film - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill Film - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Film   Silent Hill Film - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:34

g.schreiber napsal:
aldaris napsal:


Jak by teprve musela ječet Heather...měla to ještě horší.

Heather je holt je jiná osobnost, ale máš pravdu...i když Heather taky párkrát zvýšila hlas (jasně - ne jako Rose); Heather je prostě taková správná temperamentní slečna a hodně silná osobnost, kterou něco jen tak nezlomí - asi je to Alessou, která toho poznala už tolik, že Heather poznamenala jistou obrněností, vůči hrůzným věcem

..kdežto Rose by svou cestu bez Cybil možná nezvládla, nebyla na to prostě připravená a tu "obrněnost" v podstatě získá až díky otherworldu - nedokážu si Heather představit, jak se bezmocně svalí se slovy "I...I can´t"

každej by v těch situacích holt reagoval jinak... Silent Hill Film - Stránka 2 Wink2

Heather mi přišla taková cynická vůči okolí a ignorující veškeré faktory, co by jí narušily osobnost. Viz třeba rozhovor s Leonardem kdy si z něj doslova dělá srandu...

Jinak Rose je vykreslená postava špatně, podle mě tam měli dát fakt mužskou postavu Harryho...
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Film - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Film   Silent Hill Film - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 1:00

pepazdepa napsal:


Heather mi přišla taková cynická vůči okolí a ignorující veškeré faktory, co by jí narušily osobnost. Viz třeba rozhovor s Leonardem kdy si z něj doslova dělá srandu...

Jinak Rose je vykreslená postava špatně, podle mě tam měli dát fakt mužskou postavu Harryho...

"Death to all, who turn their back on God"
"He´s behind you" Silent Hill Film - Stránka 2 Yay

cynická ironická - i to se dá brát jako způsob obrany...i když rozhovor na střeše v Daisy Villa apt.: na jedné straně rozrušená Heather a na straně druhé naprosto chladná Claudia...vývoj obou postav je zajímavý (alessa->heather; malá Claudia-> dospělá Claudia + vývoj jejich vztahu)

...mě tam Rose celkem sedla, i když ten film je nacpanej zajímavejma postavama (ale stejně je nejlepší Dark Alessa - Ferlandová je hrubá) ...rejža to chtěl natočit s Harrym, ale cítil, že mu to nesedlo - jestli věděl, že by to podělal, tak je to fakt lepší, že tam hodil Rose...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Silent Hill Film - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Film   Silent Hill Film - Stránka 2 Icon_minitimeSun 17 Aug 2008 - 10:34

JJ Pyramid Head se poved akorat jim nikdy neprominu že místo Heriho tam šoupli nějakou ženskou podělal totalně.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Silent Hill Film - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Film   Silent Hill Film - Stránka 2 Icon_minitimeSun 17 Aug 2008 - 10:35

jj a čus Alesso tam nademnou Silent Hill Film - Stránka 2 G Silent Hill Film - Stránka 2 G
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Film - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Film   Silent Hill Film - Stránka 2 Icon_minitimeSun 17 Aug 2008 - 11:10

Pyramid Head napsal:
jj a čus Alesso tam nademnou Silent Hill Film - Stránka 2 G Silent Hill Film - Stránka 2 G
nazdar pyramiďáku Silent Hill Film - Stránka 2 2thumbsu
...s tou Rose - to je věc názoru - já mám hrozně ráda herečku Radhu Mitchell - takže Rose jsem si jako postavu hodně oblíbila...ono je to možná aji tím, že jsem první viděla film a pak se teprv pustila do herní série... Silent Hill Film - Stránka 2 Wink2 ...ale co se postav týče Alessa/Heather ruleeeez Silent Hill Film - Stránka 2 Wink3 Silent Hill Film - Stránka 2 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

Silent Hill Film - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Film   Silent Hill Film - Stránka 2 Icon_minitimeThu 13 Nov 2008 - 23:02

aj tak to je super film,i ked tam beha zenska ako hlav. hrdinka,ze bol pozmeneny pribeh a beha tam popol,stale je to skvele...sak ja som najprv videla film a vdaka tomu ze bol dobry tak som nasla hru inak som predtym o nej nikdy nepocula a zamilovala si ju,takze aj filmy robia divy Silent Hill Film - Stránka 2 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
HellTsukuyomi
Registrovaný uživatel
HellTsukuyomi


Poeet p?íspivku : 14
Age : 32
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 04. 11

Silent Hill Film - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Film   Silent Hill Film - Stránka 2 Icon_minitimeSat 4 Jun 2011 - 8:10

Eileen napsal:
aj tak to je super film,i ked tam beha zenska ako hlav. hrdinka,ze bol pozmeneny pribeh a beha tam popol,stale je to skvele...sak ja som najprv videla film a vdaka tomu ze bol dobry tak som nasla hru inak som predtym o nej nikdy nepocula a zamilovala si ju,takze aj filmy robia divy Silent Hill Film - Stránka 2 2thumbsu

Já o hře slyšel ještě před filmem ale nikdy jsem to nehral. No a jednoho krásného dnes (pře půl rokem) jsem si našel film a pustil jsem si ho. Tak temnou atmosféru jsem pocítil naposled u Aliena. Proto se Silent Hill jako film dostal do mojích nejoblíbenějších filmů. Jinač ke hře demo jsem si stáhl včera myslím trojku. Musím říct že i když je to demo a končí na začtku hry, atmosféra je naprosto senzační. Takže co říct. Budu si muset zahrát plné hry na PC.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Film - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Film   Silent Hill Film - Stránka 2 Icon_minitimeSat 4 Jun 2011 - 9:35

HellTsukuyomi napsal:
Eileen napsal:
aj tak to je super film,i ked tam beha zenska ako hlav. hrdinka,ze bol pozmeneny pribeh a beha tam popol,stale je to skvele...sak ja som najprv videla film a vdaka tomu ze bol dobry tak som nasla hru inak som predtym o nej nikdy nepocula a zamilovala si ju,takze aj filmy robia divy Silent Hill Film - Stránka 2 2thumbsu

Já o hře slyšel ještě před filmem ale nikdy jsem to nehral. No a jednoho krásného dnes (pře půl rokem) jsem si našel film a pustil jsem si ho. Tak temnou atmosféru jsem pocítil naposled u Aliena. Proto se Silent Hill jako film dostal do mojích nejoblíbenějších filmů. Jinač ke hře demo jsem si stáhl včera myslím trojku. Musím říct že i když je to demo a končí na začtku hry, atmosféra je naprosto senzační. Takže co říct. Budu si muset zahrát plné hry na PC.
No to by sis měl zahrát určitě. Hlavně SH2.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
HellTsukuyomi
Registrovaný uživatel
HellTsukuyomi


Poeet p?íspivku : 14
Age : 32
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 04. 11

Silent Hill Film - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Film   Silent Hill Film - Stránka 2 Icon_minitimeSat 4 Jun 2011 - 11:16

aldaris napsal:
HellTsukuyomi napsal:
Eileen napsal:
aj tak to je super film,i ked tam beha zenska ako hlav. hrdinka,ze bol pozmeneny pribeh a beha tam popol,stale je to skvele...sak ja som najprv videla film a vdaka tomu ze bol dobry tak som nasla hru inak som predtym o nej nikdy nepocula a zamilovala si ju,takze aj filmy robia divy Silent Hill Film - Stránka 2 2thumbsu

Já o hře slyšel ještě před filmem ale nikdy jsem to nehral. No a jednoho krásného dnes (pře půl rokem) jsem si našel film a pustil jsem si ho. Tak temnou atmosféru jsem pocítil naposled u Aliena. Proto se Silent Hill jako film dostal do mojích nejoblíbenějších filmů. Jinač ke hře demo jsem si stáhl včera myslím trojku. Musím říct že i když je to demo a končí na začtku hry, atmosféra je naprosto senzační. Takže co říct. Budu si muset zahrát plné hry na PC.
No to by sis měl zahrát určitě. Hlavně SH2.

Problém to není sehnat porlbém jsou teď peníze které zatím nemám Sad
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Silent Hill Film - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Film   Silent Hill Film - Stránka 2 Icon_minitimeSun 27 Jan 2013 - 11:26

tu Video ten making zo Silent Hill: Revelation 3D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill Film - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Film   Silent Hill Film - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill Film
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Silent Hill 2 Film (by fungo)
» Silent Hill 2 OST
» UDK - Silent Hill 2.2
» Help

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Historical Society :: Silent Hill (2006)-
Přejdi na: