Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu

Goto down 
+3
aldaris
bomb
pepazdepa
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeThu 18 Aug 2011 - 18:30

Nic proti, ale jseš to ty, kdo vždycky ozve na můj příspěvek. Já se těm tvým zásadně vyhýbám (možná se stane, že odpovídám někomu, kdo citoval tvůj příspěvek) ale to je jedno, nebo jsem odepsala potom, co jsem viděla, žes odepisoval na můj... a teďka se budem ohánět tím kolikrát kdo hrál 2ku? NO to je dobrý :_D Já jí hrála taky několikrát, ale nepočitám to, sorry.... A nenapadlo tě, že Svůdnice = Maria; Tlusté/Přežrané Prase = Eddie a Tyran= Angelin táta (jako spojitost s jejím příběhem bylo tohle hlavní věcí, která tě napadla, když si představíš Angelu)? Mně to dává smysl takhle, ... Jistě, pustťě se do mně, protože mám taky svůj vlastní názor. Takže rovnou začneme polemizovat o tom jestli vůbec SH není samotná celá iluze.... Jestli není každej hrdina SH jenom magor zavřenej v brookheavenským ústavu, kde straší nějakej poitergaist nebo jak se to píše... Já vám vaše názory nevyvracím, ale napíšu ten svůj a v tu chvíli se objevíš ty a začneš každej bod mýho názoru vyvracet. Mně je to jedno, já v mnoha věcech s tebou souhlasím, ale když projevím nesouhlas s nějakou z nich začneš ty mi vysvětlovat všechno od začátku, jakobych snad byla idiot. Takže asi takhle. Nic proti tobě nemám a nehodlám tu tebe nervovat.


Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeThu 18 Aug 2011 - 18:33

Born from a wish má dva významy: 1, spojení s hlavní, že Maria byla stvořená z přání Jamese vidět živou a zdravou Mary
2, Maria si přála někoho potkat v SH, aby tam nebyla sama, a tak její mysl splodila Ernestova ducha, protože všichni víme, že to byl jen duch nebo iluze a samotná Maria na to přece přišla.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeThu 18 Aug 2011 - 18:55

Proboha Sandy, já tím že jsem řekl že jsem to hrál šestkrát, v žádném případě nechci nějak absurdně machrovat, já tím jen chtěl říct, že díky tomu jsem si všiml víc detailů. Já tě neodsuzuju kvůli tomu že si myslíš, že před třemi lety Mary odešla, já se jen snažím nastínit, jak to asi opravdu bylo. A tou svůdnicí nemá být Maria, proč by měla? Ta šibenice se stejně jako ty hroby v labyrintu, týká našich tří hříšníků. Angela je označena jako svůdnice proto, že ji klátil vlastní fotr, proto taky souboj s tím ,,jebacím stolem" v místnosti, kde ty stěny nejspíš symbolizují pohlavní akt. Angela je de facto jediná nevinná z našich hříšníků. Proto asi ten konec, očistné plameny, které ji nepálí a schody vedoucí vzhůru. Eddie je svým zvráceným způsobem taky zpočátku nevinný, je oběť společnosti. Jenže pak mu přepne úplně a není schopen rozeznat dobro od zla. A tak navíc poslouží ještě k jednomu účelu, aby si James vzpomněl, že už jednoho člověka zabil. Trojhránkové zabíjí Marii proto, aby si James uvědomil, že dokud neodčiní to co spáchal, nebude šťastný. Oni jsou jeho svědomí, ona to, co chce. Tím že je porazí, vyjádří tak, že je schopen vše napravit a tím proslovem že je čas se vším skončit a blabla, dokáže Mary, že si uvědomuje co provedl a je mu to líto. Proto mu odpustí a oni spáchají Harakiri. Jeho svědomí už nic netíží. Na střeše jen zhrzená Marie, kdo by taky nebyl, kdyby se kvůli někomu nechal třikrát zabít a on ho nakonec nechtěl DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Grin3
Nikdy jsem tu s nikým za ty čtyři roky neměl konflikt, nevím proč zrovna s tebou, ale asi to má být. Je to škoda. Tím že se to tu snažím vysvětlit není to, že bych tě měl za idiota. Píšu to i pro ostatní. Že se snažím vyvrátit tvé domněnky, se možná zdá, ale tak to není.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeThu 18 Aug 2011 - 19:03

SandyShepherd napsal:
Takže rovnou začneme polemizovat o tom jestli vůbec SH není samotná celá iluze.... Jestli není každej hrdina SH jenom magor zavřenej v brookheavenským ústavu, kde straší nějakej poitergaist nebo jak se to píše...

Poltergeist - ale tahle teorie se mi líbí víc než to že Mary opustila Jamese DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 2giggle

proč si nepřečteš co je na translated memories?? tam je to jasný...tvoje teorie není špatná, ale bohužel neobstojí když vezmeme v úvahu právě ty drobnosti co jsou důležitější ...SH je tak trochu jak filmy Davida Lynche - důležité jsou detaily a symbolika - kdo není detailista a symbolista tak se v SH snadno ztratí...

asi takhle - když už přijdeš s teorií, která jde proti zaběhlým názorům musíš přijít s konstruktivními argumenty, které bohužel neuvádíš - tady nejde o to říct "to je můj názor-tečka" - tady jde o mytologii SH, která se o něco opírá a z něčeho vychází - z čeho vycházíš ty?? Musíš to trochu rozvést...ne pořád opakovat to samé - my se tu s tebou nehádáme - jenom hledáme ty argumenty, které stále a stále neuvádíš

já když před pár rokama přišla s tím že bůh kultu není Samael (jak si většina myslí), ale posvátná matka a žena, musela jsem rozvést tuhle teorii - opřít se o historii a roztáhla jsem to na dva příspěvky na web jsem dala předlouhej článek (kterej stejně musím opravit protože jisté detaily dnes vidím jinak)...když jsem přišla s tím že Heather je lesba a celá trojka nějaká homosexuální taky jsem se opírala o různý fakta (i když tady je to fakt věc názoru DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Grin3 )

"1, spojení s hlavní, že Maria byla stvořená z přání Jamese vidět živou a zdravou Mary"
to není špatný, ale to by ta bytost vypadala jako Mary a ne jako sexy divoká striptérka Maria...to "přání" vychází z Jamesovy sexuální frustrace - přání - zvrhlé přání - touha po sexuálním kontaktu, ale nechce zahnout ženě...tak stvoří zkaženou striptérku co vypadá jako mary...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeThu 18 Aug 2011 - 19:14

Vidíš, to s tím Samaelem jsem si myslel taky, než jsem si přečetl cos psala. To že je trojka homo, vím podle tebe už dávno, když jsi řekla že je Vincent na chlapečky, ale podle mě je spíš na prachy DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Grin3 A nevšiml jsem si, že písmo z dopisu zmizelo po Eddieho smrti, myslel jsem, až po shlédnutí kazety. Možná jste si toho všimli už dávno, ale já až teď, že James jde okolo Happy Burgeru, stejná žrací společnost, ve které se Heather probudí na začátku trojky. A ještě jsem tam narazil na něco, co použili v trojce, ale už si nevzpomenu co to bylo. No na příště zápisník a vše zapisovat. DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Bandana Ale o té Bohyni, jak jsi psala, se mi líbila Vincentova slova na konci trojky: ,,Jestli je tohle dílo Bohyně, pak má velmi špatný vkus." Proto bude asi Bohyně o prdlajs lepší než Samael DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeThu 18 Aug 2011 - 19:22

Jo happy burger je velká konkurece mekáče - čekám kdy bude v Brně ve Vaňkovce DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 2giggle DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Grin3 ..jinak ve trojce je odkazů na dvojku hodně (hlavně pokud máš save ze dvojky na ps2)...ta odkazovost je až podezřelá...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeThu 18 Aug 2011 - 19:30

aldaris napsal:
Proboha Sandy, já tím že jsem řekl že jsem to hrál šestkrát, v žádném případě nechci nějak absurdně machrovat, já tím jen chtěl říct, že díky tomu jsem si všiml víc detailů. Já tě neodsuzuju kvůli tomu že si myslíš, že před třemi lety Mary odešla, já se jen snažím nastínit, jak to asi opravdu bylo. A tou svůdnicí nemá být Maria, proč by měla? Ta šibenice se stejně jako ty hroby v labyrintu, týká našich tří hříšníků. Angela je označena jako svůdnice proto, že ji klátil vlastní fotr, proto taky souboj s tím ,,jebacím stolem" v místnosti, kde ty stěny nejspíš symbolizují pohlavní akt. Angela je de facto jediná nevinná z našich hříšníků. Proto asi ten konec, očistné plameny, které ji nepálí a schody vedoucí vzhůru. Eddie je svým zvráceným způsobem taky zpočátku nevinný, je oběť společnosti. Jenže pak mu přepne úplně a není schopen rozeznat dobro od zla. A tak navíc poslouží ještě k jednomu účelu, aby si James vzpomněl, že už jednoho člověka zabil. Trojhránkové zabíjí Marii proto, aby si James uvědomil, že dokud neodčiní to co spáchal, nebude šťastný. Oni jsou jeho svědomí, ona to, co chce. Tím že je porazí, vyjádří tak, že je schopen vše napravit a tím proslovem že je čas se vším skončit a blabla, dokáže Mary, že si uvědomuje co provedl a je mu to líto. Proto mu odpustí a oni spáchají Harakiri. Jeho svědomí už nic netíží. Na střeše jen zhrzená Marie, kdo by taky nebyl, kdyby se kvůli někomu nechal třikrát zabít a on ho nakonec nechtěl DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Grin3
Nikdy jsem tu s nikým za ty čtyři roky neměl konflikt, nevím proč zrovna s tebou, ale asi to má být. Je to škoda. Tím že se to tu snažím vysvětlit není to, že bych tě měl za idiota. Píšu to i pro ostatní. Že se snažím vyvrátit tvé domněnky, se možná zdá, ale tak to není.

Ale jo, jasně, já to beru, ale jak níže uvádí G.Schreiber - James má sexuální frustaci a proto... Taky jestli si pamatuješ "Do you wanna touch me?" a James na to "I Don´t know...." A myslíš si, že Angela svýho tátu sváděla a že jí to dělalo dobře jop? :_D Promiň, ale to si nemyslím podle reakcí, který měla Angela na Jamese, když se k ní přibližoval. :_)
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeThu 18 Aug 2011 - 19:33

g.schreiber napsal:
SandyShepherd napsal:
Takže rovnou začneme polemizovat o tom jestli vůbec SH není samotná celá iluze.... Jestli není každej hrdina SH jenom magor zavřenej v brookheavenským ústavu, kde straší nějakej poitergaist nebo jak se to píše...

Poltergeist - ale tahle teorie se mi líbí víc než to že Mary opustila Jamese DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 2giggle

proč si nepřečteš co je na translated memories?? tam je to jasný...tvoje teorie není špatná, ale bohužel neobstojí když vezmeme v úvahu právě ty drobnosti co jsou důležitější ...SH je tak trochu jak filmy Davida Lynche - důležité jsou detaily a symbolika - kdo není detailista a symbolista tak se v SH snadno ztratí...

asi takhle - když už přijdeš s teorií, která jde proti zaběhlým názorům musíš přijít s konstruktivními argumenty, které bohužel neuvádíš - tady nejde o to říct "to je můj názor-tečka" - tady jde o mytologii SH, která se o něco opírá a z něčeho vychází - z čeho vycházíš ty?? Musíš to trochu rozvést...ne pořád opakovat to samé - my se tu s tebou nehádáme - jenom hledáme ty argumenty, které stále a stále neuvádíš

já když před pár rokama přišla s tím že bůh kultu není Samael (jak si většina myslí), ale posvátná matka a žena, musela jsem rozvést tuhle teorii - opřít se o historii a roztáhla jsem to na dva příspěvky na web jsem dala předlouhej článek (kterej stejně musím opravit protože jisté detaily dnes vidím jinak)...když jsem přišla s tím že Heather je lesba a celá trojka nějaká homosexuální taky jsem se opírala o různý fakta (i když tady je to fakt věc názoru DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Grin3 )

"1, spojení s hlavní, že Maria byla stvořená z přání Jamese vidět živou a zdravou Mary"
to není špatný, ale to by ta bytost vypadala jako Mary a ne jako sexy divoká striptérka Maria...to "přání" vychází z Jamesovy sexuální frustrace - přání - zvrhlé přání - touha po sexuálním kontaktu, ale nechce zahnout ženě...tak stvoří zkaženou striptérku co vypadá jako mary...


No ale pořád to vychází z toho, že chce vidět Mary ... A proto je Maria taková zvrhlá kopie Mary :_DDD ale tos dobře trefila s tou sexuální frustrací, že cche sexovat ale nechce zahýbat...

A já jsem tam uváděla to z čeho vycházím, psala jsem to tam proč si to myslím :_) Ale sama si řekla, že postupem času a dalších návalů informací se na věci taky díváš jinak. Já momentálně nemám čas hrát, protože chodím do práce, ale pokud to půjde tak budu hrát a budu se snažit zachytit toho co nejvíc ;_) Pak dávm vědět...

A já neříkám, že Mary ho chtěla opustit, ale třeba ho opustila, protože viděla, že mu tím svým stavem, svými výkyvy chování a tím, že o ní musí pečovat ubližovala.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeThu 18 Aug 2011 - 19:38

Ano, v tom máš pravdu, ale Angela je označena za Svůdnici z pohledu Silent Hillu a jak víme, z jeho pohledu nikdy není nic nevinné, ba spíš ironické nebo přímo kruté.;0) Musím uznat, že na Jamesovo místě bych se Marie dotknul a rád, ale kdoví co by se pak dělo... Marie možná skutečně bude iluze, protože Laura by si určitě všimla, že Jamese, který hledá Mary a je doprovázen blondýnou v minisukni, určitě by mu dala pěkný ceres:0) Tak mě napadlo, až dopíšu seriál, udělat příběh z Angelina pohledu, to by mohlo být zajímavé, Eddie je jen takové zakomplexované pako, ale Angela je zajímavější. Taky to jak Angela hledá mámu, zajímalo by mě, jestli si to s ní chtěla vyřídit jako s otcem za to, že ji neochránila, nebo naopak hledala ochranu. A na konci ty její slova: ,,Zbývalas už jenom ty..." Teď mě napadá, neměla Angela i bratra? Na té fotce v novinách je tuším i její bratr a o něm se nezmiňuje. Možná jí klátil také a skončil s nožem v hrudi.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeThu 18 Aug 2011 - 19:44

aldaris napsal:
Ano, v tom máš pravdu, ale Angela je označena za Svůdnici z pohledu Silent Hillu a jak víme, z jeho pohledu nikdy není nic nevinné, ba spíš ironické nebo přímo kruté.;0) Musím uznat, že na Jamesovo místě bych se Marie dotknul a rád, ale kdoví co by se pak dělo... Marie možná skutečně bude iluze, protože Laura by si určitě všimla, že Jamese, který hledá Mary a je doprovázen blondýnou v minisukni, určitě by mu dala pěkný ceres:0) Tak mě napadlo, až dopíšu seriál, udělat příběh z Angelina pohledu, to by mohlo být zajímavé, Eddie je jen takové zakomplexované pako, ale Angela je zajímavější. Taky to jak Angela hledá mámu, zajímalo by mě, jestli si to s ní chtěla vyřídit jako s otcem za to, že ji neochránila, nebo naopak hledala ochranu. A na konci ty její slova: ,,Zbývalas už jenom ty..." Teď mě napadá, neměla Angela i bratra? Na té fotce v novinách je tuším i její bratr a o něm se nezmiňuje. Možná jí klátil také a skončil s nožem v hrudi.

Ano, Angela měla bratra.... A myslím, že zabila i jeho, protože měl nějaký pletky v tom zneužívání... myslím že ten Tyran by taky mohla být Angela - ztrestala otce a bratra za to, co jí provedli... A Když se zamyslíš trochu tak, co tě první napadne, když si řekneš Maria ... automaticky vidím ten její pajzl a strip-tyč.... Eddie.... vidíš to jeho paňděro.... Angela.... ublížená, zlomená ale pořád dost silná na odplatu...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeThu 18 Aug 2011 - 20:07

Tak je to jasné, chtěla zabít i matku, možná za to, že ji neochránila. Marie určitě bude mít něco společného s Heaven´s Night, je i na tom plakátů na hajzlících, začíná tam i Born from a Wish. Kdoví jestli si tam James nějak tajně nezaběhl když tam byli na dovolené a nezalíbila se mu:0) Město pak jednoduše vytvořilo duplikát s obličejem Mary. Ale to jsou už fakt jen dohady.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeThu 18 Aug 2011 - 20:31

Teď mě napadlo něco ve spojitosti s tou Marií. Laura ji pravděpodobně nezahlédla, ale Angela v jednom filmečku (je to ten po zabití Abstract Daddyho) říká Jamesovi: "Pravděpodobně sis našel někoho jiného" a on odpoví "To je směšné. Já bych nikdy..." Mohlo by to znamenat, že ho s Marií viděla.
V celém tom rozhovoru mu nepřímo dává najevo, že ví, co udělal Mary. Bude to mít i určitou spojitost s tím jejím znásilňováním, protože ona tam dává najevo i to, že se jí hnusí, pravděpodobně kvůli tomu, že ho viděla s Marií, i když jí říkal že hledá Mary. Vydí v něm prostě nadrženýho parchanta, co to hraje na všechny strany.

https://www.youtube.com/watch?v=tZH-wKw7rHE&feature=related
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeThu 18 Aug 2011 - 20:37

[quote="bomb"]Teď mě napadlo něco ve spojitosti s tou Marií. Laura ji pravděpodobně nezahlédla, ale Angela v jednom filmečku (je to ten po zabití Abstract Daddyho) říká Jamesovi: "P
Jo to je pravda, na to jsem zapomněl. Tak asi úplná iluze nebyla. Každopádně to byla tragická postava. A když za ni hraju, je mi jí dvojnásob líto.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeFri 19 Aug 2011 - 11:57

bomb napsal:
Teď mě napadlo něco ve spojitosti s tou Marií. Laura ji pravděpodobně nezahlédla, ale Angela v jednom filmečku (je to ten po zabití Abstract Daddyho) říká Jamesovi: "Pravděpodobně sis našel někoho jiného" a on odpoví "To je směšné. Já bych nikdy..." Mohlo by to znamenat, že ho s Marií viděla.
V celém tom rozhovoru mu nepřímo dává najevo, že ví, co udělal Mary. Bude to mít i určitou spojitost s tím jejím znásilňováním, protože ona tam dává najevo i to, že se jí hnusí, pravděpodobně kvůli tomu, že ho viděla s Marií, i když jí říkal že hledá Mary. Vydí v něm prostě nadrženýho parchanta, co to hraje na všechny strany.

https://www.youtube.com/watch?v=tZH-wKw7rHE&feature=related

možná ji Angela neviděla (marii) ale jenom si domyslela že James je nadrženej a že jí určitě dřív zahýbal, ale možná viděla Marii. Pokud Angela viděla Marii, ještě to ale neznamená že Maria není iluze...James by teoreticky neměl vidět Angelinu můru (abstract daddy) - přesto ji vidí a přesto ji zabije...Možná angela zase vidí jamesovy můry a iluze...možná je mezi Jamesem a Angelou určitá spojitost...tak mě napadá proč se Angela jmenuje angela (krom odkazu na Síť se sandrou bullockovou) - je to snad nějaký "anděl" co Jamesovi ukazuje hříchy? Díky ní a jejímu noži má člověk šanci na in water end... Když vezmu v potaz Síť (neviděla jsem ale vím o čem to je) - té ženské smažou všechny informace o její identitě a ona přestane de facto existovat, protože na uřadech, na matrice - nikde o ní není záznam...tím NENAZNAČUJI že Angela je Jamesova další iluze...spíš jakoby sama chtěla zmizet ze světa, za to co provedla...možná dokonce svou matku už zabila a jde ve svých falešných stopách jako James - v hotelu si to oba uvědomí...Angela je očištěna a james - to záleží na konci

Jinak Aldarisi - zases mi ukradl námět DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Furious3 .... DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Yay DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 2giggle (nj stejně eště musím dopsat heather)
- já tak nějak docházím na to že Angie je moje nejoblíbenější postava ze dvojky - ta scéna na schodech je dechberoucí...ale jestli to budeš psát tak už jsem teď zvědavá DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeFri 19 Aug 2011 - 12:13

Tak možná ji neviděla naživo, třeba narazila jen na nějaké fotky, kde s ní James je, to nevíme. Ale ona i Eddie naráželi na nějaké indicie o Jamesovi, James taky našel noviny kde se psalo o vraždě Angelina otce. To už nijak neověříme, tím se tvůrci nezabývali, kdyby ano, tu hru by nikdy nedodělali. S Angelou mají společné to, že to oba udělali v afektu, kdežto Eddie pak vraždil dál a rád. Nápad s tím jménem Angela si nejsem tak jist, může to tak být, ale nevím jestli to tak tvůrce napadlo, pojmenovat ji účelově. Jinak si o Angele klidně psát začni, já vůbec netuším, kdy bych se do toho pustil DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Grin3 Musím teď dokončit Návrat, to je taky ještě na dlouho a kdoví jestli se mi pak bude ještě do něčeho chtít. Jen houšť DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeFri 19 Aug 2011 - 12:17

g.schreiber napsal:
Jinak Aldarisi - zases mi ukradl námět DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Furious3 .... DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Yay DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 2giggle (nj stejně eště musím dopsat heather)
- já tak nějak docházím na to že Angie je moje nejoblíbenější postava ze dvojky - ta scéna na schodech je dechberoucí...ale jestli to budeš psát tak už jsem teď zvědavá DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Wink2

Tak napiš svoji verzi. Alespoň bude co porovnat a třeba i díky tomu vzejdou další teorie. DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Yes

Mimochodem, s tou povídkou o Heather bys už mohla něco udělat DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Furious3 , kde ji vlastně máš? DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Book2
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeFri 19 Aug 2011 - 12:24

bomb napsal:
g.schreiber napsal:
Jinak Aldarisi - zases mi ukradl námět DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Furious3 .... DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Yay DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 2giggle (nj stejně eště musím dopsat heather)
- já tak nějak docházím na to že Angie je moje nejoblíbenější postava ze dvojky - ta scéna na schodech je dechberoucí...ale jestli to budeš psát tak už jsem teď zvědavá DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Wink2

Tak napiš svoji verzi. Alespoň bude co porovnat a třeba i díky tomu vzejdou další teorie. DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Yes

Mimochodem, s tou povídkou o Heather bys už mohla něco udělat DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Furious3 , kde ji vlastně máš? DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Book2

http://rez.blog.cz/1010/obycejna-holka-cast-1-impulz

je tam kousek i druhé části, ale link dám až budu tak u rozhovoru s douglasam - dobře dávám slib že o víkendu se dostanu k douglasovi a do metra - možná dál...
je fakt že mám rozepsaný i svoje věci mimo sh, takže k Angele se nedostanu hned tak
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeFri 19 Aug 2011 - 12:34

g.schreiber napsal:
bomb napsal:
g.schreiber napsal:
Jinak Aldarisi - zases mi ukradl námět DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Furious3 .... DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Yay DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 2giggle (nj stejně eště musím dopsat heather)
- já tak nějak docházím na to že Angie je moje nejoblíbenější postava ze dvojky - ta scéna na schodech je dechberoucí...ale jestli to budeš psát tak už jsem teď zvědavá DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Wink2

Tak napiš svoji verzi. Alespoň bude co porovnat a třeba i díky tomu vzejdou další teorie. DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Yes

Mimochodem, s tou povídkou o Heather bys už mohla něco udělat DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Furious3 , kde ji vlastně máš? DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Book2

http://rez.blog.cz/1010/obycejna-holka-cast-1-impulz

je tam kousek i druhé části, ale link dám až budu tak u rozhovoru s douglasam - dobře dávám slib že o víkendu se dostanu k douglasovi a do metra - možná dál...
je fakt že mám rozepsaný i svoje věci mimo sh, takže k Angele se nedostanu hned tak

Velice Vám děkuji, slečno a Bůh/Samael Vám to zaplať. DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Wink2
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitimeFri 19 Aug 2011 - 12:56

bomb napsal:


Velice Vám děkuji, slečno a Bůh/Samael Vám to zaplať. DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Wink2

och, není zač DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Wink2

EDIT: tak za chvilu se dostanu ke Splitwormovi - zítra bych sem mohla hodit odkaz na druhou kapitolu...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu   DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
DISKUSE NAD DĚJI SILENT HILLU - pokračování z webu
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» UFO Konce v Silent Hillu
» Symbolika Silent Hillu
» Chyby v Silent Hillu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: