Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 UFO Konce v Silent Hillu

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

UFO Konce v Silent Hillu Empty
PříspěvekPředmět: UFO Konce v Silent Hillu   UFO Konce v Silent Hillu Icon_minitimeMon 12 Nov 2007 - 0:12

Moje zdroje se liší - neví někdo co musim udělat abych ve specielní verzi SH2 získal Blue Gem a tudíž volnou cestu k UFO konci?

EDIT: Jaký je váš názor na bonusové "UFO" konce?


Naposledy upravil pepazdepa dne Wed 14 Apr 2010 - 22:52, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

UFO Konce v Silent Hillu Empty
PříspěvekPředmět: Re: UFO Konce v Silent Hillu   UFO Konce v Silent Hillu Icon_minitimeMon 12 Nov 2007 - 0:32

pepazdepa napsal:
Moje zdroje se liší - neví někdo co musim udělat abych ve specielní verzi SH2 získal Blue Gem a tudíž volnou cestu k UFO konci?
Zkus tohle:
(Jen pro novější verze hry.) Dokončete normální scénář Jamese Sunderlanda ("Letter From Silent Heaven") s jakýmkoliv koncem a zapište pozici. Totéž udělejte s misí, kde vystupuje Maria ("Born From A Wish"). Obě výsledné pozice nahrajte a začněte novou hru s Jamesem. Hned na začátku hry, na záchodcích u dálničního odpočívadla pak naleznete Blue Gem, který vám po trojím použití na správných místech (viz výše) umožní kontakt s mimozemšťany.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

UFO Konce v Silent Hillu Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   UFO Konce v Silent Hillu Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 13:11

Ítý volá domů co???Hnusnej změkčilej zelenej šmejd se dostal i do SH...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

UFO Konce v Silent Hillu Empty
PříspěvekPředmět: Re: UFO Konce v Silent Hillu   UFO Konce v Silent Hillu Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 21:00

Dominno napsal:
Ítý volá domů co???Hnusnej změkčilej zelenej šmejd se dostal i do SH...

Já osobně považuju UFO konce jako jedny z nejlepších... UFO Konce v Silent Hillu Wink2 ale jestli ty ne, to je tvoje věc...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

UFO Konce v Silent Hillu Empty
PříspěvekPředmět: Re: UFO Konce v Silent Hillu   UFO Konce v Silent Hillu Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 21:37

pepazdepa napsal:
Dominno napsal:
Ítý volá domů co???Hnusnej změkčilej zelenej šmejd se dostal i do SH...

Já osobně považuju UFO konce jako jedny z nejlepších... UFO Konce v Silent Hillu Wink2 ale jestli ty ne, to je tvoje věc...
Já ne, já se vždy do té hry tak zažeru, je to jak realita, padne taková ponurá nálada a ten konec mi tam prostě nesedí. Zažeru se totiž do hlavní postavy a chci normální konec...Tak to cítím já.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Vlasák
Lying Creature
Vlasák


Poeet p?íspivku : 28
Age : 39
Bydliště : Prague, Czech Republic
Registration date : 24. 04. 07

UFO Konce v Silent Hillu Empty
PříspěvekPředmět: Re: UFO Konce v Silent Hillu   UFO Konce v Silent Hillu Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 22:21

No, vzhledem k tomu, že ufo konec nemůže nastat při prvním dohrání, resp. nevědomě, tak to beru...

Ale kdyby na mě ve dvoce vybafl ufo konec při prvním dohrání, tak by to bylo hodně špatné vystřízlivění UFO Konce v Silent Hillu Wink2

Jako easter egg a sranda pro skalní budiž...
Návrat nahoru Goto down
http://www.sigil.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

UFO Konce v Silent Hillu Empty
PříspěvekPředmět: Re: UFO Konce v Silent Hillu   UFO Konce v Silent Hillu Icon_minitimeTue 5 Feb 2008 - 23:14

Vlasák napsal:
No, vzhledem k tomu, že ufo konec nemůže nastat při prvním dohrání, resp. nevědomě, tak to beru...

Ale kdyby na mě ve dvoce vybafl ufo konec při prvním dohrání, tak by to bylo hodně špatné vystřízlivění UFO Konce v Silent Hillu Wink2

Jako easter egg a sranda pro skalní budiž...
No ono i po prvním dohrání kdyby přišel ten konec s pejskem, tak by to letělo oknem.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

UFO Konce v Silent Hillu Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   UFO Konce v Silent Hillu Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 6:10

Když sem ten UFO konec neviděl tak sem asi o dost přišel co???
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

UFO Konce v Silent Hillu Empty
PříspěvekPředmět: Re: UFO Konce v Silent Hillu   UFO Konce v Silent Hillu Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 13:02

Dominno napsal:
Když sem ten UFO konec neviděl tak sem asi o dost přišel co???
Já ho viděl, někde na netu. Rozhodně to nebudu hrát tím způsobem, abych ho měl. V tom konci se snad James na chvíli setká s Harrym z prvního dílu. A pak ho ti mimozemštani unesou, nebo co...Nevím přesně.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

UFO Konce v Silent Hillu Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   UFO Konce v Silent Hillu Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 14:04

Mě to příjde jako dobrý oživení,myslím teda že to stojí za opětné dohrání...Takovýma nápadama se docela rapidně prodlužuje doba hraní jako například v MGS...No skusím si ho najít na netu...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

UFO Konce v Silent Hillu Empty
PříspěvekPředmět: Re: UFO Konce v Silent Hillu   UFO Konce v Silent Hillu Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 14:24

Dominno napsal:
Když sem ten UFO konec neviděl tak sem asi o dost přišel co???

Není to nezbytné, asi jako není nezbytné v MGS1 získat neviditelnost nebo Bandanu na nekonečno nábojů. Ale potěší to, že se s tím někdo dělal. (zvlášť písničky v titulkách stojí za poslech) UFO Konce v Silent Hillu Yes
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

UFO Konce v Silent Hillu Empty
PříspěvekPředmět: Re: UFO Konce v Silent Hillu   UFO Konce v Silent Hillu Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 18:17

Dominno napsal:
Mě to příjde jako dobrý oživení,myslím teda že to stojí za opětné dohrání...Takovýma nápadama se docela rapidně prodlužuje doba hraní jako například v MGS...No skusím si ho najít na netu...

Myslím že potřebuješ mít dohrané konce In Water, Leave a Maria nebo Rebirth. Pak ná záchodcích na začátku najdeš Blue Gem. Ten musíš použít na třech místech: 1.) Na "zahradě" nemocnice. Místo označené na mapě jako Garden je však pouze maličkým ohraničeným prostorem (James je tam "zavlečen" po souboji se třemi vychrtlíky spouštěnými ze stropu - ona místnost, kde byl zamčen malou Laurou).
Na této podivné minizahradě tedy poprvé užijte Blue Gem. Na tmavé obloze nad vámi se mihne Ufo.
2.) Na dřevěném molu u jezera přijde podruhé chvíle pro Gem. Použijte jej dříve, než vstoupíte do loďky.
3.) V hotelovém pokoji č.312, před spuštěním videopásky, užijete Blue Gem potřetí a naposledy. Tím bude celý příběh ukončen.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





UFO Konce v Silent Hillu Empty
PříspěvekPředmět: Re: UFO Konce v Silent Hillu   UFO Konce v Silent Hillu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
UFO Konce v Silent Hillu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Symbolika Silent Hillu
» Chyby v Silent Hillu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: