Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Postavy z Tichého kopce

Goto down 
+2
bomb
J0ker
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeWed 15 Jun 2011 - 20:42

Tak u mě ta nejoblíbenější asi ani není, já mám rád Jamese, Heather, Marii...a v poslední době u mě hodně stoupl Vincent, protože jsem o něm a jeho záměrech začal přemýšlet. A dospěl jsem k závěru, že on je povahově průměrnému člověku nejblíže. Ale koho nejvíc nesnáším, mám jasné. Henryho.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeWed 15 Jun 2011 - 21:49

Henry go to Hell.... Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Devil

Jo a k Vincentovy,on je v Silent Hill 3 že?Nějak sem nepochopil tu jeho roli tam.
Co mi o něm povíš?Doufám že samé nepěkné věci Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Deal2 Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Wiseguy
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeWed 15 Jun 2011 - 22:08

No chapes rozmyslam ci nenapisem nejaku poviedku kde dam Lisu atd chapes len nemma napady ak mas nejake sem s nima.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeThu 16 Jun 2011 - 10:44

Miky: V tom ti radit nemůžeme, buď tě něco napadne, nebo ne. A k Vincentovi: Ačkoliv to nevypadá, Vincent hodně Heather pomohl. Nejprve s tou pečetí, pak jí na konci poradil, jak ze sebe vypudit ten zárodek bohyně. Býval to taky kultista, ale očividně podle jednoho záznamu, který je na konci v kostele, byla hlavním důvodem možnost obohacení, jednoduše si ulejval prachy. Nesnášel Dahlii, proto mu možná bylo líto Alessy, z toho důvodu pomohl Heather proti Claudii. Celkově celou jejich víru moc ,,nežral", šlo mu o vlastní blahobyt a kdyby se Bohyně zrodila, zřejmě by o něj přišel. SPOILER: Na konci mi přišlo zvláštní, že když ho Claudie zabila, tak jeho mrtvola na podlaze nebyla. Nevěřím že by tvůrci byli tak lenošiví a nedali ji tam. Kdoví jak to s ním vlastně je, jestli není už dávno mrtvý a jeho výskyt není třeba jen přízrak. Celkově je to skvěle propracovaná postava, dokonale mu u dělali mimiku, nadabovali... A v oficiálním manuálu který byl u hry, ani nebyl mezi postavami.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeThu 16 Jun 2011 - 23:12

Áha...
Takže taková zajímavá postavička Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Shrulesb
Hm a co Claudia a Leonard Wolfovy?

Tuším že Claudia byla členkou The Order a snažila se vzkřísit boha(Samael nebo jiný?)
A Leonard byl v léčebně pro chorobomyslné Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Yes a vím že sem mu natrhl prdel katanou a ani se mě nedotkl Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 2giggle

Co víte vy?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeThu 16 Jun 2011 - 23:17

Claudia byla Leonardova dcera. A Leonard kultista, který střežil Metatronovu pečeť, asi jedinou zbraň proti tomu jejich démonovi.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeThu 16 Jun 2011 - 23:29

A proč byl v blázinci?Teda pokud tam byl,nějak si už na SH3 nevzpomínám... Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Sad2
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeFri 17 Jun 2011 - 6:12

No to as nikdo netuši len ma štve proc Hather neisla do Aclhemilly ale isla do BrookHeaven.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeFri 17 Jun 2011 - 11:18

aldaris napsal:
Claudia byla Leonardova dcera. A Leonard kultista, který střežil Metatronovu pečeť, asi jedinou zbraň proti tomu jejich démonovi.

Jsem se teď dobře zasmál. Místo "Leonard kultista", jsem četl "Leonard kulturista". Very Happy A hned po tom je, že střežil pečeť, tak to byl na mě fakt extrém. Very Happy Už jsem si představoval nějakého svalouše, jak stojí Heather v cestě. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeFri 17 Jun 2011 - 13:30

Taky myslím že naráz to nebude. Navíc v SH3 Douglas říká, že hledal pohřešovaného chlápka, který zmizel v Silent Hillu, ale nikdy ho nenašel. Kdo to asi byl Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeFri 17 Jun 2011 - 18:47

Leonard Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Shrulesb Jsem zvědavej jakou roli bude mít v Silent Hill Revelation 3D...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeFri 17 Jun 2011 - 19:11

Ne ne, spíš si myslím že hledal Jamese. Proč by hledal Leonarda? Ten byl dříve hospitalizován v Brookhaven Hospital, jako pacient s těžkou schizofrenií. Právě Leonard je ten, s kým Heather mluví v telefonu v OW v té šatní skříňce. Dokonalý hlas: Happy Birthday dear... Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Grin3 A pravděpodobně on zabil Stanleyho Colemana, který byl asi taky pěkně vyšinutý.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeFri 17 Jun 2011 - 21:24

Nu,možné to je,že hledal Jamese,ale taky mohl hledat kohokoliv.Bůh ví kolik lidí se v Silent Hill ztratilo... Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeFri 17 Jun 2011 - 22:33

Nevím, myslím že to tam dali úmyslně, aby každého jako první napadl James. Také v pc verzi SH3, jsou na začátku v nákupním centru, ještě před OW, v chodbách plakáty s SH2. Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeSun 19 Jun 2011 - 19:51

Nebo, když chcete s Heather prohldat útroby záchodové mísi, tak se nad tím znechutí a dodá, kdo by tam do takového hnusu strkal ruku. Very Happy Narážka na Jamese a jeho záchodovou příhodu. Potom tam je ještě prý nějaká scénka, kdy může jít ke schránkám a řekne, že žádný dopis od mrtvé manželky nedostala. Ale to jsem nezkusil.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeSun 19 Jun 2011 - 21:45

Dobře tedy.Berme to tak že Douglas hledá Jamese Sunderlanda,když nám to i hra ukazuje Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Shrulesb
Ale kdo Douglase najal aby Jamese našel?Někdo z rodiny?Že by třeba ten domovník ze Silent Hill The Room?Ten se přijmením taky jmenoval Sunderland...
Nebo kdo jiný by Jamese hledal? Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Oops
Návrhy sem Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Smash
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeSun 19 Jun 2011 - 22:39

J0ker napsal:
Dobře tedy.Berme to tak že Douglas hledá Jamese Sunderlanda,když nám to i hra ukazuje Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Shrulesb
Ale kdo Douglase najal aby Jamese našel?Někdo z rodiny?Že by třeba ten domovník ze Silent Hill The Room?Ten se přijmením taky jmenoval Sunderland...
Nebo kdo jiný by Jamese hledal? Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Oops
Návrhy sem Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Smash
To nemám ponětí, o Jamesově známých či rodině není nikde zmínka. Ale ten domovník může být příbuzný. Určitě nevybrali takovéto příjmení náhodou.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeSun 19 Jun 2011 - 23:48

Právě že o nich není nikde zmínka,proto můžeme vymýšlet teorie...
Nic víc nám nezbívá Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 2wasntme
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeMon 20 Jun 2011 - 17:37

Rick Deckard napsal:
Nebo, když chcete s Heather prohldat útroby záchodové mísi, tak se nad tím znechutí a dodá, kdo by tam do takového hnusu strkal ruku. Very Happy Narážka na Jamese a jeho záchodovou příhodu. Potom tam je ještě prý nějaká scénka, kdy může jít ke schránkám a řekne, že žádný dopis od mrtvé manželky nedostala. Ale to jsem nezkusil.

Myslím, že ta zmínka o tom dopise je u těch poštovních skříněk v domě, kde Heather bydlí. Pak je tam ještě jeden takový moment a to na střeše Brookheaven Hospital u toho plotu, kde Pyramid Head shodil Jamese z té střechy. Tam se dole na obrazovce napíše, že to nevypadá na to, že by ten plot mohl spadnout a nebo něco v tom smyslu. Hrál jsem to na PS2 a jsou myslím dva způsoby, jak toho dosáhnout. První je, že na memory kartě budete mít save se SH2. Druhá možnost je až po prvním dohrání SH3, při druhém hraní tyhle easter eggy (jestli se tomu tak říká) tam už budou.

A víte co mě v souvislosti s tím plotem na střeše Brookheaven Hospital napadlo? Pokud se SH2 odehrává ještě před SH3, tak proč je ten plot v SH3 neponíčený, když byl přeci v minulosti (v SH2) zničen tím, jak Pyramid Head Jamese z té střechy shodil? Pokud pomineme možnost, že to mohla být chyba vývojářů, může to být důkaz právě o tom, že v Silent Hillu žijí lidé a že to, co se odehrává v té hře existuje možná v jiné realitě.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeMon 20 Jun 2011 - 18:28

Já si myslím,že Každej.kdo je v Silent Hill,tak má jinou verzi města.Skoro stejnou ale v pár ohledech jinou.
No,snad sem to napsal tak,aby se to dalo pochopit Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Book2
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeMon 20 Jun 2011 - 23:44

No to s tím plotem je stejné, jako to, že James poodemykal skoro celou nemocnici, a přesto eather hledá klíče. To nemůžeme až tak do detailů brát Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeTue 21 Jun 2011 - 17:40

Jo tak to ví jen chlapci z Konami a ti nám to nepoví Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Grin3
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 4:08

J0ker napsal:
A není to tak,že je V Homecomingu Travis lépe graficky upraven?Takže vypadá starší?

Viděla jsem tuhle vaší debatu a musím ti povědět, že Homecoming se odehrává až po 4ce, protože v Origins je Travis hodně mladej - jde to vidět i na concept artu. Hlavně i na jeho držení těla v náklaďáku. A v Homecomingu je to už pán v letech.

Porovnej si tyhle dva obrázky:
SH Origins http://www.silenthillmemories.net/sh0/arts/pics/sh0_art_character_04_travis.jpg
SH Homecoming http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20090928202657/silent/images/2/2a/Travis_3d_Game_Model_2.jpg

Ranec rozdíl :_DDD Na ty vrásky by mu nepomohl ani krém o Vichy :_DDD
A hlavně je to na stránce věnované SH, něco jako SH Wikipedie, kde je všechno desetkrát ověřený. A i tadyk píšou, že v Origins je mu asi tak 25 let a v Homecoming kolem 50tky :_) (je to v tom rámečku pod profilovkou)
http://silenthill.wikia.com/wiki/Travis_Grady
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 9:56

SandyShepherd napsal:
J0ker napsal:
A není to tak,že je V Homecomingu Travis lépe graficky upraven?Takže vypadá starší?

Viděla jsem tuhle vaší debatu a musím ti povědět, že Homecoming se odehrává až po 4ce, protože v Origins je Travis hodně mladej - jde to vidět i na concept artu. Hlavně i na jeho držení těla v náklaďáku. A v Homecomingu je to už pán v letech.

Porovnej si tyhle dva obrázky:
SH Origins http://www.silenthillmemories.net/sh0/arts/pics/sh0_art_character_04_travis.jpg
SH Homecoming http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20090928202657/silent/images/2/2a/Travis_3d_Game_Model_2.jpg

Ranec rozdíl :_DDD Na ty vrásky by mu nepomohl ani krém o Vichy :_DDD
A hlavně je to na stránce věnované SH, něco jako SH Wikipedie, kde je všechno desetkrát ověřený. A i tadyk píšou, že v Origins je mu asi tak 25 let a v Homecoming kolem 50tky :_) (je to v tom rámečku pod profilovkou)
http://silenthill.wikia.com/wiki/Travis_Grady

Taky mám takový názor. Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Yes
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitimeSun 14 Aug 2011 - 10:26

bomb napsal:

Taky mám takový názor. Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Yes

To už by byla docela m*da , kdyby se Homecoming odehrála ještě před tím vším :_D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Postavy z Tichého kopce
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Postavy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: